Син Його Початок Своїм Відтворювальна

Це недосконалий переклад з оригінального англійського документа, який був переведений за допомогою програмного забезпечення Google Транслейтінг. Якщо ви говорите по-англійськи, і хотів би служити в якості веб-міністра, щоб відповісти на питання народів рідною мовою; або якщо ви хочете, щоб ми могли покращити точність перекладу, будь ласка, надішліть нам повідомлення.

Син Його Початок Своїм Відтворювальна

Вчення про Трійцю стверджує , що Син ніколи не мав початку , тому що Син як Син повинен завжди coeternally існував з Отцем на протязі вічності в минулому. На відміну від традиційної доктрини Римсько - католицької Трійці писання доводять , що Син не завжди був Син до Отця , і Батько не завжди був Отцем Сина , тому що Син є людина , який був задуманий в діві , який мав його починаючи з його незайманого зачаття і народження.

Тому вся Трійця ідея нібито позачасового Бога Сина без початку повністю руйнується в світлі біблійного свідоцтва.

Батько і син відносини почалися в часі

Євреям 1: 5 цитує 2 -я Царств 7:14 , де батько сказав: «Я буду йому за Отця, і він буде Мені за сина".

Якщо Бог Син був вічно "на стороні батька" , як Джеймс Уайт і інших тринітарних апологетів стверджували, як тоді міг Син був у буквальному сенсі живий в антропоморфного стороні Отця , а Отець пророчо говорив про своє майбутнє Сина, кажучи: " Я буду йому за Отця, і він буде Мені за сина "? Бо як будь-який батько може мати свій власний живий сина на його стороні, кажучи: «Я буду йому батьком, і він буде Мені за сина"? Такий Тринітарна eisegesis натхненних текстів суперечить багатьом уривки з натхненного Писання, в тому числі слова самого Христа , коли він сказав: «Як Отець має життя в Самому Собі, так що він дарував життя сина в собі» (Іоанна 5:26).

Так як Син Божий був "надано" особливий "життя в собі", Син не міг би існувати як живий Сина перед тим , як належне , що життя Отцем через його незайманого зачаття і народження.

Син заздалегідь передбачуваних не може бути Бесредельная заздалегідь передбачуваних

1 -е Петра 1:20 доводить , що Син був "заздалегідь передбачуваних до заснування світу". Грецьке дієслово "proginosko" визначається як "заздалегідь відомо".

Як міг позачасовий Син буквально існували в той же час відомо заздалегідь? Якщо ангел явився до подружній парі і сказав: "Ваша дружина зачне, і породить сина" , то , що син буде заздалегідь передбачуваних цієї пари. Тим НЕ менше , що пара не може сказати , що їх син буквально існував до того " відомо заздалегідь". Таким чином, син міг відомо заздалегідь не існувало буквально перед тим , як відомо заздалегідь , без використання слова "заздалегідь передбачуваних" бути безглуздими.

Син був зачатий в певний день

Псалом 2: 7, "Ти Син Мій, цей день (Йом) я народив (yalad) ВАС". Обидва Concordance Стронга і Новий американський стандарт Concordance сказати , що "йом" означає "день". Насправді, жоден вірш Писання ніколи НЕ вказує на те, що єврейське іменник "йом" завжди означає вічний день.

Може Чи фараон дав позачасовий команду Ізраїльтянин рабів в Результат 5: 6-7 ( " Так само , день [йом] Фараон заповів приставники над людьми і їх виконроби, кажучи: Ви більше не давати народові соломи, щоб робити цеглу , як раніше; нехай йдуть і збирають собі солому ... » . - Вих. 5: 6-7)? Те ж єврейського дієслова "yalad" використовується для народження Каїна і Авеля в Буття 4: 1-2 , який доводить , що Син народився в певний момент часу , а не бути "вічно Народженого" , як тринітарії помилково стверджують.

Так як ні один вірш Писання ніколи НЕ вказує на те, що єврейський дієслово "yalad" означає позачасове народження, ми знаємо , що Син Божий повинен був бути зачаті в певний день. Тому Син Божий не міг би завжди був поза часом Син , тому що Син був буквально зачата і народжена як істинний син в певний день.

Син був зроблений Господом і Христом

Діяння 2:36 доводить , що Син Божий був "зробив ... Господом і Христом:". "Бог зробив це той же самий Ісус Господом і Христом" "MADE" перекладається з грецького дієслова poieó (Співай-eh'-о ) , який визначає Стронга як "робити, виробляти, будувати," (б) "причина". Важко собі уявити , що вічний Бог Син був "зробив Господь" або "викликані" , щоб бути "Господь" , якщо він вже був передбачуваний Бог рівний іншому Господь всесвіту , щоб почати с.

Для того, щоб бути "зробив ... Господом і Христом" це те ж саме , як кажуть , що Син був "призначений спадкоємцем усього" Богом в Євреїв 1: 2 (допомагає Слово досліджень визначає Господь [грецький - 'Куріос'] "належним чином, особа , яка здійснює абсолютні права власності, пан [В папірусах, 2962 (Kyrios) також позначає власник (майстер) , яке здійснює повне право ".]). Тому титул Син Божий відноситься до людини , який був зроблений Господом і Христом (Христос в буквальному перекладі означає "помазаник") , а не з передбачуваним coequally відмінним Timeless Бога Сина.

Син відтворений Копія особистості Отця як Особистість людини

Євреям 1: 3 говориться , що Син "є яскравість (apaugasma =" Відбитий Яскравість "- Thayer) Його слави (слава Отця), і образ (Charakter =" відтворення "/" віддруковані копія ") Його Особистості (іпостась = "Сутність буття" від особистості Отця) ".

Якщо слова натхненного Писання значать, то Син не міг завжди існували до того , "відтворюється" як "віддруковані копії" Особистості Отця. Луки 1:35 і Матвія 1:20 довести , що Син був відтворений або скопійований з особи Отця , коли Святий Дух зійшов на незайманій (Луки 1:35 "Дух Святий зійде на тебе"; Матвія 1:20 " дитина , який був зачатий в ній знаходиться поза Святого Духа ") , щоб зробити немовля чоловічої статі.

Матвія 1:20 говориться , що Син був проведений "ек" "з Святого Духа» (Мф 1:20) і до Галатів 4: 4 говориться , що Син був проведений ". Ек" "з жінки" (Гал 4 : 4). Таким чином, надихнуло Письмо називає Ісуса як "Бог міцний" і "Отець вічності" (Ісая 9: 6) в відповідно до його божественність від Духа Святого Отця і "дитина народилася і Син даний" (Ісая 9: 6) в відповідно до його людство від його матері Марії.

Під Євреїв 1: 3, греко-англійський словник Нового Завіту та інших ранньої християнської літератури, 3 - е видання (BDAG) підтверджує , що грецьке іменник "Charakter" використовується в Посланні до Євреїв 1: 3 доводить , що Син є Бог "Вироблений Отця ... відтворення, уявлення " , як" людина, як відтворення його власної ідентичності / реальності ... Христос є точне уявлення Бога реального буття Hb 1: 3 ".

Так як до Євреїв 1: 3 ясно сказано , що Син є "сяйво слави і образ його особистості" , що посилається особистості Отця, Син повинен бути "людина, як і відтворення його власної ідентичності (Отця)" ,

Тринітарна богослов'я стверджує , що coequally відрізняється позачасовий Бог Син Особистість завжди існувала на протязі вічності в минулому. Як же тоді може передбачуваний позачасовий Бог Син буде "проводиться ... відтворення" "Божого реального буття" , як "людину" , який "відтворення своєї власної ідентичності (Отця)" , якщо Син завжди передчасно існував без будучи "виробництва"?

Оскільки грецькі лексиконів показують , що Євреїв 1: 3 в грецькому оригіналі доводить , що Ісус є "справив ... людська істота" "з" ( "ек" = "з" - Матвія 1:20) Отця "власної ідентичності", ми знаємо , що Син є людина , який є "реальне буття Бога" , який став «людська істота» у втіленні через Діву. Таким чином, ми можемо ясно бачити , що Послання до Євреїв 1: 3 звертається до Сина , як "сяйво слави (слава Отця) і образ його особистості (особистості Отця)" в якості повністю повної людської особистості , у втіленні в давньоєврейське незаймана , а не удаваний і coeternally рівний іншому виразний позачасовий Бог Син Особистість.

Ні Тринітарна апологетом ніколи не був в змозі відповісти , чому Євреїв 1: 3 використовує грецьке іменник "Charakter" , який показує , що Син був "вироблено" як "точне відтворення" або "копії" "субстанції буття" Батька ( " іпостась "), залишаючись при цьому поза часом. Бо неможливо то , щоб бути відтворена або скопійована з оригіналу без певного часу походження. Як же тоді може Син завжди існував як нібито Timeless Сина в той же час "відтворюється" як "копії" Особистості Отця як «людська істота» (людської особистості)?

Син є Бог з нами як автентичний Людське Істота , яке почалося в часі

Так само , як я піддавався критиці за згоду з Арія 'заяву, "був час , коли Син не існував (в моїй дискусії з Трініті апологета Етан Сміт -" Єгова Tri-Personal або Uni-Personal ")", так що Тринітарна апологет Едвард Dalcour критикував Єдності автор Девід К. Бернард для навчання , як Арій, що "був час , коли Син не існував ..."

Д - р Девід Бернард писав: «Був момент , коли Син не існував (єдинобожжя, стор. 105) ..." Тринітарна автор Едвард Dalcour засуджує Девід Бернард для "відхиляючи передіснуванні Сина" і для використання фраза "порівнянна з ключовою фразою в навчанні Арія:« був момент , коли Він [Син] ні (категоричний Look At Єдності богослов'я, Едвард Dalcour, стор . 108) " , не потрудившись згадати про доктринальне відмінність між аріанство і Єдності.

У той час як Єдністю богослов'я може погодитися з ключовою фразою Арій ( «був час , коли Син не був"), ми відрізняємося від Арій в тому , що ми вважаємо , що той , хто став Сином завжди має предсуществовала його незаймане зачаття і народження як «Бог сильний» і «Отець вічності» (Ісая 9: 6) , перш ніж також втілившись як справжній чоловік.

Отже, Єдністю богослов'я стверджує божественність Бога , який став дитина народилася і син дав в той час як Арій повністю відкидав божественність Христа. Тому, в той час як ми заперечуємо відмова від "Арія позачасового існування Святого Духа Отця , Який зійшов на незайманій (Луки 1:35, Іоанна 6:38) , щоб стати втіленим як Син (1 Тим . 2: 5; Мф . 1:20; Євр 1: 3 . ; Євр 2:14), ми згодні з Арій в тому , що Син як Син ніколи не був вічним Сином без початку.

Єдністю богослов'я вважає , що Син Божий жив справжнього людського життя , тому що Син є Святий Дух Бога Отця , який також став людиною , який був сформований в дівочої івриті. Таким чином, Син Божий то не Бог живе з людством , як Бог, а Син Божий , Бог живе з людством , як справжній чоловік серед людей. Так як неможливо для Бога , як Бог , щоб молитися Богу , і для Бога , як Бог спокушав зла , як Бог, ми знаємо , що Ісус Христос із Назарету є втілений Бог з нами в якості справжнього людського істоти , яке було зроблено так само , як всі люди створені (Євр. 2:17).

Наступні витяги зі статті JL Холла в пятидесятнической Herald (публікація UPCI):

" Дійсно Ісус молитися про Себе? Ні, не тоді , коли ми розуміємо , що Ісус був одночасно Богом і людиною. В Його божество Ісус не молився, бо що Бог не повинен молитися нікому. Як людина, Ісус молився Богу, а не до його людяності. Він не молився про Себе як людство, але до єдиного істинного Бога, до того ж Богу , який мешкав в Його людстві і який також населяє всесвіт ".

Брат Хол став записи в тому ж виданні, "Біблійні факти свідчать про те , що Ісус жив як справжній чоловік, що Він не просто прийняти вид плоті (1). Тому ми не повинні дивуватися тому , що Він молився Богу, шукаючи силу, керівництво і впевненість. Крім того, ми не повинні дивуватися тому , що Ісус мав волю , відмінну від Бога (2), що Він дійсно був людиною в дух і душу, що Він мав самосвідомістю Його людства. Молитви Ісуса до Бога Отця прийшов зі Своєї людського життя, від Втілення. Його молитви не були такими з одного божественного особи іншій божественної особистості Бога, а ті справжньої людини молитися єдиному правдивому Богові. Молитва грунтується на підпорядкованеістота в молитві перед вищою істотою. Якщо один молиться одно по силі і влади до того, кому він молиться, немає справжньої молитви. " (Молився Ісус до Себе? Стаття з пятидесятнической липня Herald, UPCI Публікація, по JL Hall)

Єдність богослов'я ясно вчить , що Бог став "справжньої людини" у втіленні через Діву , який жив як "автентичного людини". Це пояснює молитви і спокуси Ісуса Христа як істинного людини , що живе серед людей. Тому едінственнікі богослови визнають , що Ісус Христос є як "Бог Всемогутній" , як до своєї істинної божественної ідентичності і «повністю людиною» , як до своєї істинної людської ідентичності , тому що Сам Бог став людиною в незайману івриті.

Єдності автор Талмадж Французький стверджував , що Бог став людиною у втіленні через Діву. О 9:40 в лекції д - ра Талмадж Френч на "Єдності Християни віри євангельської в глобальній перспективі" , сказав Талмадж французький, "Як Бог став людиною , і все ж залишаються Бога? Як Бог Отець, Син і Дух , і ще один Бог? Це дивовижне одкровення "(лекція доктора Талмадж Френч, в Єдності Християни віри євангельської в глобальній перспективі / YouTube Video :. Https://youtu.be/Ag4taz7GRS8 ).

Єдності автор д - р Даніель Segraves писав , що Ісус є Бог , явлений в справжнього і повного людського існування, "Все , що робив Ісус і сказав , що Він робив і говорив , як хто він, Бог явився в справжньої і повної людського існування." (Д - р Даніель Segraves Стаття, Думки про Євангелії від Іоанна 17: 5, 3/23/2010 http://evidentialfaith.blogspot.com/2010/03/thoughts-on-john-175-by-dr-daniel-l.html)

Вільям Chalfant є шановним Єдністю автор , який писав в Критиці Теології "Біблія письменників":

"Якби Ісус Христос не Бог Всемогутній (Бог Отець) , то він не може врятувати нас (але він є). З іншого боку, якби Ісус з Назарета не є істинним Сином Марії, і справжнє людське істота, походять від Давида і Авраама, то він не може бути нашим Искупителем і наші жертви за гріхи. заперечувати Його чудесне божественність (як Бог Отець) є будеш грабувати Його законному слави. з іншого боку, заперечувати Його справжнє людство до віднімають у нас нашої крові жертви, який висів на нашому місці на старому міцному хреста. Якщо Він не один з нас, то ми не маємо істинного медіатора. 1 Timothy 2,5 стану, "бо є Бог, і один посередник між Богом та людьми, людина (антропосе) Ісус Христос ". Якби він не був справжнім антропосе і істинний Бог, то наша віра марна. Але це не дарма, бо він стояв на моєму місці."

Приблизно в двадцяти трьох хвилин і сорок п'ять секунд в дискусії Девіда Бернарда з Робертом Морі, брат Бернард сказав: «Коли ми говоримо про Ісуса , розмовляючи з Отцем, то зрозуміло , що Ісус говорив як автентичне бути людиною." І в двадцять три хвилини і тринадцять секунд в тій же дискусії, д - р Бернард сказав , що молитви Ісуса були «завжди в умовах реального людського життя».

Потім приблизно в двадцять чотири хвилини і тридцять секунд брат Бернард сказав: "Ви повинні зрозуміти , що це було , як реальну людину , який він представив свою волю до Бога." (З дискусії Девід К. Бернард з Робертом Морі, відео YouTube: https://youtu.be/MiWZKjbeMMc)

Єдності богословської позиції не вчить , що Ісус ніколи НЕ молився Батькові , як Отця, так як наша позиція підтверджує , що Ісус молився і представив свою людську волю до Отця , як "справжню людину". Отже, Бог Отець був в змозі працювати в якості незмінного Бога за межами втілення тільки з однієї Божественної волі, в той час як дитина , що народилася і син дав Бог Батько з нами , як "автентичного людини» , який молився "в контексті РЕАЛЬНА ЖИТТЯ чЕЛОВЕКА "з реальної людської волі.

Таким чином, у нас є одне Божественна Особа Бога як Отця і один Посередник між Богом цієї людини і всього людства, людина Христос Ісус (1 Тим . 2: 5). Для "єдиного істинного Бога» (Івана 17: 3) також став "справжнім людським єством" , як людської особистості , так як одна людина , як одна людина не може стати посередником або взаємодіяти з самим собою.

Таким чином, богословські позиції д - ра Девіда Бернарда та ж богословська позиція , як у мене , навіть якщо Тринітарна апологетом Етан Сміт стверджував , що я "суперечили Єдності теологію" , тому що я вже говорив , що Особистість Отця також став людиною людина: Бога як один Божественної Особистості і в якості однієї людини. (Етана Сміта YouTube Video: https://youtu.be/nk2kdrm4pT4 - Стів Рітчі реагує відео на YouTube: https://youtu.be/HxdDQqshMkY і https://youtu.be/hqgns1Dtrbk )

Я виявив , що більшість не однозначності люди помилково думають , ми віримо , що Ісус є Бог Отець з нами як Бог Отець , а не Бога Отця живе з нами , як "справді людська істота." Таким чином, вони сміються і висміюють нашу позицію перед знайшли час , щоб чесно дослідити те , що наша позиція на насправді.

Ми не затверджується , що Ісус є тільки Бог у плоті; ми підтверджуємо , що Ісус є Бог з нами в якості справжньої людини у плоті , який міг молитися і бути спокушуваний дияволом як справжній чоловік.

Син ніколи не володів Божественне Ім'я Господа , поки не було дано йому

Вчення про Трійцю стверджує , що передбачуваний Бог Син завжди coequally і coeternally правили в якості окремого індивіда з Богом Отцем. Це означало б , що передбачуваний Бог Син повинен був одержимий ім'я Господа (Єгова) разом з Отцем у вічності минулого. Але якщо писання доводять , що Син як Син ніколи не володів ім'ям Господа , перш ніж воно було дано йому, то вся Трійця доктрина руйнується.

Jeremiah 23: 5-6, "Я поставлю Давидові праведну, і царюватиме цар ... і це ім'я Його , яким будуть називати Його Яхве (Ягве) наша праведність."

Ми знаємо , що контекст Єремії 23: 5-6 звертається до Ісуса Христа як "праведний гілки" , який прийшов з роду Давидового. Оскільки Христос буде "називається Яхве" в пророчому майбутньому, ми знаємо , що Ісус Христос як Син не міг би завжди називали Яхве на протязі вічності в минулому. Для чого б Писання каже , що Христос "буде називатися Яхве" , якби він був завжди передчасно називають Яхве , щоб почати?

Матвія 1: 21-23, "Вона народить Сина; і даси Йому ймення : Ісус (Яхве є порятунок), бо Він спасе людей Своїх від їхніх гріхів. Тепер все це сталося, так збулося сказане від Господа пророком: Незаймана зачне, і породить сина, і назвеш ім'я Йому Еммануїл (що означає "з нами Бог") ".

Ім'я Ісуса на івриті буквально означає "Яхве (Єгова) є порятунок". Зверніть увагу на те, що контекст Матвія 1: 21-23 говориться , що Син буде названий Ісусом (Яхве є порятунок) , а не Сина завжди притягається Господь наш Спаситель на протязі вічності в минулому. Тому ми знаємо , що Син є людиною , який повинен був бути дано ім'я Господа з - за його початку по його дівочої зачаття.

Письмо неодноразово повідомляє нам , що Син є людина Ісус Христос , який був даний ім'я Господа Бога Отця , а не завжди володіючи , що божественним ім'ям.

Джон 5:43, "Я прийшов в ім'я мого батька."

Джон 17:11 (НАНБ), «Отче Святий ! Пильнуй їх в ім'я Твоє, ім'я , яке ти дав мені."

Филип'ян 2: 9, "Бог підвищив його на самому високому місці і дав йому ім'я , яке вище над кожне ім'я ..."

Євреям 1: 4, "Він успадкував ІМ'Я більш відмінно , ніж вони (ангели)."

Ми просимо наших друзів тринітарних чому Син прийде в Ім'я Отця, в Іоанна 5:43 , якщо Син є ім'я передбачуваної другий божественної особистості передбачуваної трьох осіб Трініті? Бо якщо Син coequally Другий Бог Особа Трійці, то він прийшов би в своєму власному coequally унікальне ім'я , а не ім'я батька. Подібним же чином, якщо Син як Син завжди мав "ім'я , яке вище над кожне ім'я", то як міг Син бути дано ім'я Отця в той час як завжди , володіє його? Тому Син повинен був отримали ім'я вище всіх імен , тому що Син є людина Ісус Христос , а не передбачуваний вічний Бог Син.

Біблійне свідчення , яке доводить , що Син був дан ім'я Отця пояснює , чому апостоли завжди хрестилися в Ім'я Ісуса Христа тільки (Дії 2:38; Дії 8:16; Дії 10:48; Дії 19: 5; Римлян 6: 3-5; Колосян 2:12; Галатів 3:27). Бо Христос Ісус є на людське спадок отримав божественне ім'я Отця Свого ( "Господь є порятунок") , тому що Син є Еммануїл з нами Бог , як справжній чоловік , що живе серед людей. Таким чином, Матвія 28:19 доводить , що існує тільки одна Божественна ім'я Отця, Сина і Духа.

Матвія 28:19, "... хрестячи їх в ім'я (грецьке" Anoma "це одне ім'я) Отця і Сина і Святого Духа ..."

Ісая 9: 6 (ESV), "Для нас народжується дитина, до нас, Син даний нам ; і уряд буде на його плече, і його ім'я буде називатися : Дивний , Порадник, Бог сильний, Отець вічності, Князь миру.

Ісая 7:14 (ESV), "Тому Господь Сам дасть вам знака. Ось діва в утробі зачне, і Сина породить, і назвеш ім'я Йому : Еммануїл ".

Матвія 1:23 (ESV), "Ось діва в утробі зачне, і Сина породить, і назвеш ім'я Йому: Еммануїл" (що означає : з нами Бог). "

Матвія 1:23 підтверджує , що пророцтво в Ісаї 7: 10-14 виповнилося в Ісуса , тому що Ісус є "Еммануїл" , який перекладається як «Бог з нами». Таким чином, Ісая 9: 6 пророцтво пророкує , що ім'я дитини , народженої і син дав би назвати таке ж ім'я , як «Бог сильний» і «Отець вічності» (Іоанна 17:11, Филип'ян 2: 9, Євр. 1: 4).

Саме тому пророк Єремія писав , що Син "буде називатися (майбутній час), Господь нам праведність» (Єр . 23: 5-6 - Передбачуваний Бог Син повинен був завжди називали Яхве). І ось чому Псалом 118: 14 каже: «Господь моя сила та моя пісня, він також став на спасіння мені."

Син Визначені Господь Всесвіту

Євреям 1: 1-2 (Уеймут NT), "Бог, який в давнину говорив з нашими предками в багатьох різних повідомлень і різними способами через пророків, має в кінці ці дні говорив нам через Сина, який попередньо судилося Господь всесвіту, і через кого Він створив століття ".

Єдності автор д - р Даніель Segraves писав: "... твердження , що у Бога є" в ці останні дні ці говорив до нас через Сина " , який контрастує з божою попереднього спілкування через пророків, вказує граматично , що Бог не говорив Своїм Сином до 'ці останні дні. Якби ми могли використовувати "Син" в preincarnational сенсі, це було б неймовірно , щоб думати , що Бог ніколи не говорив Сином від вічності і на протязі всієї епохи Єврейських Писань , поки Втілення "(Данило Segraves, Євреїв :. Кращі справи .. том 1 (Hazelwood, MO: Word Aflame Press, 1996), 31-32)

Трінітаріанскіе Апологети часто стверджують , що Бог Син може розглядатися як один з ангелів , які говорили ізраїльському праотців навіть хоча Євреїв 1: 1-2 говориться , що Бог ніколи не "говорив нам через Сина" до "кінця цих днів ".

Якщо Син Божий дійсно говорив з Ізраїльтянин прабатьків до "останніх днів" , то чому Євреїв 1: 2 говорять , що "Бог, який в давнину говорив з нашими предками в багатьох різних повідомлень і різними способами через пророків, має в кінці ці дні говорив нам через Сина, який попередньо призначено Господь всесвіту "? (Петро привів Йоіл 2:28 в Діяннях 2:17 , щоб показати , що перше століття був початком останніх днів, "І буде проходити в останні дні, говорить Господь: Я виллю від Духа Свого на все плоть "-KJV)?

Якщо Син завжди існував як позачасовий і coeternal рівний іншому Богу Сину, то це здається дивним , що таке Бог Син був би повне мовчання до останніх днів.

Ні один Тринітарна не може пояснити , чому немає жодного вірша з Писання , щоб показати , що Син як Бог Син фактично ніколи не говорив в Єврейських Писаннях. Крім того , здається дуже дивним , що "зумовлено Господь всесвіту" міг би на самому ділі створив людський вік у якості агента Отця в той же час « відомо заздалегідь» (1 Петра 1:20), "визначено" (Євреям 1: 2), і " призначений "Богом Отцем , як той , хто є зумовлено" спадкоємцем усіх речей "(Євреям 1: 2) , а хто" призначений над справами Його (батька) руки (Євреїв 2: 7; Псалом 8: 6 ) ".

Про те , як це можливо для передбачуваного попередньо втіленого Бога Сина, був "призначений спадкоємцем усього" (Євреям 1: 2) , якщо що Бог Син уже був правителем над одно- правних всіх речей , щоб почати? Подібним же чином, передбачуваний рівний іншому Бог Син не повинен був "призначений над справами" , "руки" Батька (Псалом 8: 6; Євреїв 2: 7) , якщо Син як Син на насправді зробив творить як Отця агент в створенні.

Єдності автор д - р Даніель Segraves писав: "... твердження , що у Бога є" в ці останні дні ці говорив до нас через Сина " , який контрастує з божою попереднього спілкування через пророків, вказує граматично , що Бог не говорив Своїм Сином до 'ці останні дні. Якби ми могли використовувати "Син" в preincarnational сенсі, це було б неймовірно , щоб думати , що Бог ніколи не говорив Сином від вічності і на протязі всієї епохи Єврейських Писань , поки Втілення "(Данило Segraves, Євреїв :. Кращі справи .. том 1 (Hazelwood, MO: Word Aflame Press, 1996), 31-32)

Чи може Бог рівний іншому Син був німим від Буття до Малахії?

Трінітаріанскіе Апологети часто стверджують , що Бог Син може розглядатися як один з ангелів , які говорили ізраїльському праотців навіть хоча Євреїв 1: 1-2 говориться , що Бог ніколи не "говорив нам через Сина" до "кінця цих днів ".

Якщо Син Божий дійсно говорив з Ізраїльтянин прабатьків до "останніх днів" , то чому Євреїв 1: 2 говорять , що "Бог, який в давнину говорив з нашими предками в багатьох різних повідомлень і різними способами через пророків, має в кінці ці дні говорив нам через Сина, який попередньо призначено Господь всесвіту? »(Петро привів Йоіл 2:28 в Діяннях 2:17 , щоб показати , що перше століття був початком останнього днів, "І буде проходити в останні дні, говорить Господь: Я виллю від Духа мого на всяке тіло" -KJV)?

Якщо Син завжди існував як позачасовий і coeternal рівний іншому Богу Сину, то це здається дивним , що таке Бог Син був би повне мовчання до останніх днів.

Ні один Тринітарна не може пояснити , чому немає жодного вірша з Писання , щоб показати , що Син як Бог Син фактично ніколи не говорив в Єврейських Писаннях. Крім того , здається дуже дивним , що "зумовлено Господь всесвіту" міг би на самому ділі створив людський вік у якості агента Отця в той же час « відомо заздалегідь» (1 Петра 1:20), "визначено" (Євреям 1: 2), і " призначений "Богом Отцем , як той , хто є зумовлено" спадкоємцем усіх речей "(Євреям 1: 2) , а хто" призначений над справами Його (батька) руки (Євреїв 2: 7; Псалом 8: 6 ) ".

Про те , як це можливо для передбачуваного попередньо втіленого Бога Сина, був "призначений спадкоємцем усього" (Євреям 1: 2) , якщо що Бог Син уже був правителем над одно- правних всіх речей , щоб почати? Подібним же чином, передбачуваний рівний іншому Бог Син не повинен був "призначений над справами" , "руки" Батька (Псалом 8: 6; Євреїв 2: 7) , якщо Син як Син на насправді зробив творить як Отця агент в створенні.

Син став краще , ніж Ангели , як Він успадкував ім'я батька

Євреям 1: 4 (НАНБ), "ставши , як набагато краще , ніж ангели, як Він успадкував більш чудове ім'я , ніж вони."

Як саме міг стверджував поза часом і рівний іншому Бог Син є "СТАНЬ ... краще , ніж ангели" , якщо він вже був краще , ніж ангели як рівний іншому Богу Сину , щоб почати? Подібним же чином, як міг , підозрювану поза часом і рівний іншому Бог Син буде сказати, що "успадкував більш чудове ім'я , ніж" ангели , якщо він завжди мав це ім'я на протязі вічності в минулому? Крім того, оскільки трінітаріанскіе богослови традиційно стверджували , що назва "Син" є ім'ям позачасовий Бога Сина, як саме може Син є "успадкував" його ім'я як Сина , якщо він завжди мав це ім'я від вічності в минулому?

Бог Батько звелів Ангели поклонитися Синові в світі

Євреям 1: 6 (НАНБ), "І коли Він знову приносить первістку в світ, Він говорить:" І нехай всі Анголи Божі поклоняться Йому ".

Як тринітарії може повірити , що і coeternal рівний іншому (позачасове) Бог Син був попередньо втілений Бог первісток , перш ніж на насправді народившись? Може як Бог в буквальному сенсі бути Богом первістків , перш ніж він був на насправді народився? Єдиним життєздатним розуміння слова "первістка" по відношенню до Христа Ісуса, що він був "первістком" в пророчому розумі і планування Бога так само , як він уже був названий "Агнець , заколений від створення світу" в Одкровенні 13 : 8.

Таким чином, Бог , який називає речі , що не бути , як якщо б вони були (Римлян 4:17), вже говорив про Христа , як бути першим убитим і первісток , перш ніж він був на самому ділі убитий і народився.

Син Божий також називається "образ Бога невидимого, народжений перш усякого творива» в Колосян 1:15 до того , як син був на насправді народився. Отже, Бог буквально вивів свою «первістка в світ" після того, як Син був "до заздалегідь передбачуваних підстави світу" (1 Петра 1:20).

Для чому б ще ангели наказано поклонятися Сину після того , як на світло , якщо ангели вже були поклонятися Сину як нібито попередньо втіленого Бога первістків? Тому Син не міг би передчасно існував як Бога Сина, тому що ангели не було наказано поклонятися Сину, якби вони завжди були поклонятися Сину як Сина, в першу чергу.

Син Господь Втілений Хто буде сидіти на троні Давида - Євр. 1: 8-12

Євреям 1: 8-9 (Berean Дослівний переклад Біблії), "А про Сина:« Престол Твій, Боже, це на віки віків, і скіпетр праведності є скіпетр Твого царювання. Ти полюбив справедливість і зненавидів беззаконня; з - за цього, Бог, Бог Твій, помазав Тебе в маслі тріумфу над вашими супутниками " .

Ми знаємо , що до Євреїв 1: 8-9 пряма цитата з месіанського пророцтва , знайденого в Пс 45: 6-7 , в якому майбутній дитина народилася і син дав би любити праведність і ненавидіти зло після того , як задумано і народився на планеті Земля. Бо неможливо для Бога рівний іншому Син є Бог ( «Бог Твій, помазав Тебе") , будучи помазаний Богом його "вище" своїх людських "компаньйонів". Подібним же чином, безглуздо стверджувати , що Бог рівний іншому Син міг бути помазаний Богом його, так як той , хто маже більше , ніж той , хто помазаний.

У Berean Буквальне виключає Біблія "Він каже:" з тексту Послання до Євреїв 1: 8, тому що він не з'являється ні в одному з оригінальних грецьких рукописів. Отже, Тринітарна ідея, що Бог Батько дійсно говорив Своєму Синові сказав: "Престол Твій, Боже", повністю спекулятивним і без будь-яких доказової біблійний підтримки.

Багато переклади похилим "він говорить" , тому що слова були додані пізніше перекладачами. Насправді, так як до Євреїв 1: 8-9 є прямим месіанська цитата з пісні псалмопевце в псалмі 45: 6-7, ми знаємо , що Бог безпосередньо не промовляючи слова в псалмі 45: 6-7. Таким чином, було б більш точним Письма , щоб додати " Письмо говорить " курсивом Євреїв 1: 8 , а не " Він говорить. "

Контекст Псалом глави 45 є пісня з одного із синів Корахівців звертаючись до Месії, як "короля" в натхненного месіанських пророцтв.

" 1 Моє серце переповнюється з приємною темою; Я звертаюся мої вірші до царя; моя мова , як перо готового писец ... 3 Прив'яжи меча свого на стегно, о Могутній, в своїй красі і величі! 4 В вашому велич перечекати переможного за справу істини і лагідности та справедливости; нехай ваша права рука навчити вас дивовижні справи! 5 Ваші стріли його загострені в серці ворогів царя; народи підпадають під вас. 6 Престол Твій, Боже, у віки віків.

Скіпетр твого царства є скіпетр правоти; 7 Ти полюбив справедливість і зненавидів беззаконня. Тому Бог, Бог твій, помазав Тебе єлеєм радости за ваших товаришів ". (Псалом 45: 1-7 ESV)

Коментар Бенсона вказує на те, що псалмоспівець була людина, яка склав слова в псалмі чолі сорок п'ять, а не Бога Отця говорити безпосередньо до Свого Сина. Коментар Бенсон пояснює іврит сенс псалмопевце слів у Псалтирі 45: 1,

"Я буду говорити про речі , які я зробив" - іврит, מעשׂי, magnasi, моя робота, або композиції; торкаючись до царя - Цар - Месія і його уряд ". (Коментар Бенсона, Псалом 45: 1)

У той час як Дух Божий надихнув псалмопевец писати Псалом чолі сорок п'ять, ми знаємо, що це був псалмопевец, який писав: "Я звертаюся мої вірші до царя" в псалма (пісня), а не Бога Отця безпосередньо звертається до Його майбутній дитина народилася і син дав. Бо, якщо Бог Отець промовляв безпосередньо до Свого Сина, кажучи: "престол твій, Боже", то як може Бог Батько також сказав: "Тому Бог, Бога твого, помазав Тебе ..."?

Таким чином, ми знаємо , що псалмоспівець був натхненний , щоб звернутися до Месії як Бога , який би зійти на престол Давида (Ісая 9: 7 ESV- "множитися його уряду і світу не буде кінця, на престолі Давид і в царстві його, щоб затвердити його і зміцнити його правосуддям та правдою ... ») , який надихнув Писання визначає як" престол Господній " (1 -я Хронік 29: 23-ESV," Соломон сів на престолі Господь [Бог] , як цар , замість Давида , батька свого "). і« престолу Бога і Агнця » (Об'явл 22: 3 BSB -" престол Бога і Агнця буде в межах міста, а також його слуги будуть поклонятися Йому. ") .

Євреям 1: 10-12 потім переходить до цитування зовсім інший Псалом (Псалом 102: 25-27) , в якому Хіромант молиться Свого Творця кажучи: "24 Я кажу:« Боже мій, чи не забери мене в самий розпал моїх днів , Твої роки це на протязі всіх поколінь. 25 Зі старого Ви заснували землю, і небеса є робота з рук Твоїх . 26Even вони загинуть, але ви терпіти ; І всі вони будуть зношуватися , як одяг; Як одяг Ви змінити їх , і вони будуть змінені. 27 Але Ти завжди Той Самий, і літа Твої не прийде до кінця (Псалом 102: 25-27 НАНБ) . "

Той , хто читає Псалтир глава 102 в повному обсязі буде ясно бачити , що вся глава є молитва псалмопевца Господу , його Богу з проханням про допомогу (Псалом 102: 1 говорить: "почуй молитву мою, Господи І нехай мій крик про допомогу! прийти до Тебе ") . Отже, той же псалмопевец , який сказав: "Боже мій, чи не забери мене в половині днів моїх" продовжує молитися, "Зі старого вас заснував землю, і небеса чин Твоїх рук".

Ми знаємо , що Євреїв 1:10 звертається руки Отця , як Євреїв 2: 7 цитує Псалом 8: 5-6 , щоб показати , що Отець призначив Сина над справами рук Своїх ( "Ти увінчав його славою і честю і призначив його [ син] творива рук Своїх "- Євр 2: 7; Псалом 8: 5-6). . Таким чином, ми можемо ясно бачити , що Євреїв 1:10 цитує Псалом 102: 25 , щоб показати , що Ісус є Творець , як Яхве Бога Отця , перш ніж він став людський дитина народилася і син дав.

Євреям 1: 10-12, "І:" Ти, Господи, заклав основи землі в в початку, і небеса справами рук Твоїх. Вони загинуть , але Ви залишаєтеся; і все буде старіти , як одяг; і як мантія Ви згортати їх, і , як одяг , вони будуть змінені; а Ти завжди Той Самий, і літа Твої ніколи не закінчиться ".

Едінственнікі богослови погоджуються, що справжня особистість Сина є Дух Господа Бога Творця, перш ніж Святий Дух втілився в якості людського дитини, народженої і Син дан. На відміну, тринітарії помилково вважати, що Послання до Євреїв 1: 10-12 адресує coequally виразне перед втілений Господь, Бог Син людини, який створив всі речі, як Син.

Тим НЕ менше , немає ні найменших біблійним свідоцтв того , що Син предсуществовала його народження як Сина , тому що писання кажуть тільки Господа Бога Отця , як творця , який "зробив його Господь (Син) творива рук Своїх (руки Отця - Псалом 8: 6 пагорбі Християнський стандарт Біблії ) "Ми запитуємо тринітарії як Син міг бути агентом батька в створенні в той час як Син був" зробив Господь над справами "від батька" руки ".?

Євреїв 2: 7 цитує Псалом 8: 5-6, щоб довести, що Син був призначений над справами рук Отця. "ВИ ЗРОБИЛИ ЙОМУ на деякий час нижче ангелів; ВИ увінчав його славою і честю, і призначили його над ділами рук Своїх »(Євр. 2: 7 НАНБ).

Деякі з них стверджували , що Псалом 8: 5-6 і Євреям 2: 7 не звертається Ісуса , як той , який був призначений над справами рук батька, але Євреїв 2: 8-9 триває чітко стверджувати , що цей уривок кажучи про Ісуса: " Ви помістили все підкорив під ноги Його. Бо піддаючи все речі до нього, він не залишив нічого , що не скорилися. Але тепер ми ще не бачимо , щоб все підкорить Йому. Але ми бачимо Того , хто був зроблений на деякий час нижче ангелів, а саме, Ісус ... "

Трінітаріанскіе апологети не може пояснити , як Син створив все як Син, будучи начальницького над справами рук Отця. Єдиним життєздатним поясненням проводиться едінственнікі віруючих. У той час як Син є людина , який був призначений над справами рук Отця, Той , хто став людиною , як дитина народилася і син Надана Сам Батько втілюватися як істинну людину (Ісая 9: 6 KJV, "до нас дитина народжується, до нас, син дан нам ... і його ім'я буде називатися ... Бог сильний, Отець вічності ... ") .

Євреїв 3: 3-4 (УПО) підтверджує той факт , що справжня особистість Сина Господь , Бог Творець , перш ніж він став сином як "людина Христос Ісус" (1 Тим . 2: 5) . " Для цього людини був гідний більшої слави , ніж Мойсей , оскільки той , хто влаштував його будинок має більше честі , ніж удома . Для кожного будинку будується яким - то людиною ; але він влаштував все є Бог ".

Зверніть увагу на те, як суб'єкт тексту Ісус як людина, яка гідна більшої слави, ніж Мойсей, тому що він "влаштував все" як "Бог", перш ніж стати дитина народилася і син дав. Текст не стверджує, що Син влаштував все як Сина. Текст ясно стверджує, що Ісус є істинною божественної особистості, які "побудували все" як "Бог", перш ніж стати людиною Сина.

Син Людина, який вознісся на правій руці Господа

Євреїв 1:13 (НАНБ), "Але, до якого з ангелів він коли-небудь сказав:" Сиди праворуч Мене, доки не покладу ворогів твоїх підніжком ніг твоїх ».

Натхненний автор послання до Євреїв процитував частину Псалма 110: 1, щоб показати, що Ісус Христос є одне ім'я в пророцтві, яке посилається його вознесіння на небо. Псалом 110: 1 в єврейському тексті показує, що говорив Господь пророчо до Господа Давида [Месії як "людського пана"] кажучи: "Сиди праворуч, доки не покладу ворогів твоїх підніжком ніг твоїх».

"Господь [Бог] говорить мій Господь [Adon]:" Сиди праворуч Мене , доки не покладу ворогів твоїх підніжком ніг Твоїх ". (Псалом 110: 1 НАНБ)

Зверніть увагу на те, що божественне ім'я Господнє з'являється в тексті для Всевишнього Бога, Який говорить з другом Господа, який на івриті іменник "Адон". Адон зазвичай використовується людських майстрів і панів по всій Біблії на івриті, але рідко використовується для посилання на Всевишнього Самого Бога.

Таким чином, нормативна використання "Адон" в контексті відрізняючись від Господа в Пс 110: 1 вказує на те, що єдиний істинний Бог наш Небесний Отець, пророчо говорив про своє майбутнє дитини, народженої і син дав як людський "Адон", який буде піднесений його антропоморфного праву руку в пророчому майбутньому.

Дії 2: 34-35 доводить, що Псалом 110: 1 є месіанське пророцтво про вознесіння людина Ісус Христос на небо, тому що апостол Петро цитується Псалом 110: 1, щоб довести, що Ісус вознісся на небо в його воскреслого тілі.

"Бо не Давид , який вознісся на небо , але він сам каже:« Господь [Бог] сказав Господеві моєму [Adon] : Сядь праворуч Мене, доки не покладу ворогів твоїх підніжком ніг твоїх ». ( Діян 2: 34-35)

Тут ми знаходимо через натхненного апостола, що Псалом 110: 1 відноситься до тілесних вознесіння Месії на небо, в якому Син буде піднесений до вищої позиції влади під Самого Бога Отця.

Ми просимо наших тринітарних друзям , як Бог Отець міг сказати до coequally виразним Господа Бога Сина (до втілення), "Сиди праворуч," якщо Син був уже в антропоморфного праворуч Отця , щоб почати? Тому ми бачимо , що Син Божий є та людина , який мав свій початок його дівочої зачаття, в той час як Бог , який став Сином як справжній чоловік серед людей ніколи б не було часу походження (1 Тимофія 3:16; Ін 8:58; Ісаї 9: 6; Матвія 1: 18-23) .

Господь Бог став Сином, щоб врятувати нас

Коли ми читаємо всю главу Псалма 118 в контексті, ми бачимо , що Господь став нашим порятунком , як Ісус, ставши дитиною , народженою і Син даний (Ісая 9: 6) .

"Це брама Господня (Ісус є двері), ... Праведники увійдуть через нього я буду хвалити Тебе, бо Ти був мені під порятунок : камінь , який відкинули будівничі, став головним наріжним каменем Це Яхве . це робить дивне воно в наших очах (Псалом 118: 20-23) ".

Ісус процитував Псалом 118: 23 (в Матвія 21:42, Марка 12: 10-11 і Луки 20:17) посилаючись на себе , який доводить , що Ісус є Господь , який став нашим порятунком Своєю Святий Дух , який зійшов на Діву стати Немовлям (Луки 1:35) .

Тому Ісус довів , що Він є Господь , Бог втілився як Месія , коли він сказав: "Ви навіть не читали в Писанні: Камінь , що відкинули будівничі, це стало наріжним каменем; це походить від Господа, і дивне воно в наших очах? І вони прагнули захопити його, і все ж вони боялися народу (Мк 12: 10-12 НАНБ) ... "

Фарисеї не тільки зрозуміли, що Ісус говорив попередній притчу проти них, але були явно знайомі з контекстом псалма 118, який говорить, що Господь стане нашим порятунком. Таким чином, коли Ісус процитував Псалом 118 про себе, фарисеї розлютився на Ісуса і намагалися вбити Його, бо вони вважали, що він також отак, стверджуючи, що Сам Господь.

Тому фарисеї не могли прийняти той факт , що Ісус є Господь , який став нашим порятунком , як "Бог з нами" (Матвія 1:23) як істинного людини.

Ісус Заслужена на славу Бога Отця

Филип'ян 2: 10-11 повідомляє нам, що все людство в один прекрасний день поклонитися Ісусу і сповідуємо його як Господа. Але Ісая 45:23 показує, що Батько спікер (цитується в Флп 2: 10-11), який говорить, що все людство схилиться і клянуться Йому (контекст довести Отця), як Господь (Яхве).

Филип'ян 2: 9-11, "Бог звеличив Його і дав Йому ім'я , яке вище над кожне ім'я [Господь є єдиним Ім'я понад усяке ім'я], так що в ім'я Ісуса [Господь рятує] схилиться кожне коліно , з тих , хто на небесах і на землі і під землею, 11 і щоб усякий язик визнавав , що Господь Ісус Христос [Господь перекладається як Kurios по всій грецької Септуагінти] , на славу Бога Отця ".

Зверніть увагу на те, що контекст Ісаї 45: 21-23 показує, що Господь Бог говорить хто скаже: "Оголосіть і відпливли ваша справа; Дійсно, нехай консультуватися один з одним. Хто оголосив це від старого? Хто вже давно оголосив його? Хіба це не я, Господь [Яхве]? І немає ніякого іншого Бога, крім Мене, Бога праведного та Спасителя; Там немає нікого, крім мене. Зверніться до Мене і будете врятовані, всі кінці землі; Бо Я Бог, і немає іншого. Я клянусь, слово виходить з уст Моїх, в праведності і не поверне назад, що мені і схилиться кожне коліно, і всякий язик клястися у вірності ".

Той, хто порівнює контекст Ісаї 45:23 з Филип'ян 2: 9-11 повинні ясно бачити, що схиляти коліно до Ісуса і сповідати Його Господом (контекст виявляється в кінці цього століття) є стати на коліна перед батько і сповідуємо, що отець є Господь.

Отже, все поклони і сповідування Ісуса як Господа (в кінці цього століття) це все "на славу Бога Отця" в поодинці , а не до слави двох інших передбачуваних членів одно- правних Трійці (Ісая 45: 14- 15 говорить , що люди "кланяються" до висловлення Месії, "безсумнівно , Бог в вас, немає нікого іншого, немає іншого Бога , істинно ти Бог , який приховує Себе, Бог Ізраїлів Спасителя."; Захарія 14 : 9 "і Господь за царя над всією землею, бо того дня буде одне Яхве і одне Ймення Його") .

Це не те, що можна було б очікувати, якщо Син є coequally відміну істинного Бога Людина поруч з Отцем. Для чого б навколішки впав перед Ісусом і сповідуючи Його Господом бути «на славу Бога Отця"? Якщо Син є coequally відрізняється істинний Бог Особистість, то Син повинен також мати Свою божественну славу і гідність, а не тільки від Отця.

Слова Ісаї 45:23 в контексті довести, що Господь, Бог Отець є спікер, який сказав: «Слово (Ісус є слово / логотипи в Івана 1: 1, 14) пішов вперед з мого рота (рот Отця) в праведності і не поверне назад, що мені і схилиться кожне коліно, кожна мова присягати ".

Контекст Ісаї 45:23 доводить, що Батько оратора, який говорить, що Його слово (слово Отця Ісус - від Іоанна 1: 1, 14; Об 19:13) "пішов вперед" з Його уст "" ( тобто Отця в роті). Так само й Син Божий, очевидно, слово, яке вийшло з уст Отця, Безглуздо думати, що передчасно істинний Бог рівний іншому Людина могла б піти вперед від антропоморфного вуст Отця, перебуваючи поза часом і рівний іншому.

Тому Син Божий існував як логотипами Бога Отця (як виражається думка Батька), що пізніше стало плоттю, щоб стати немовлям Христом.

Оскільки Филип'ян 2: 10-11 цитує Ісая 45:23, ми знаємо, що поклонитися і сповідати Ісуса Господом, щоб поклонитися і лаятися "мені" [до батька]. John 14:24 доводить, що Ісус є Слово Отця (логотипи), який "виходить з" Батька "рот", тому, коли кожне коліно луки і визнає Ісуса як Господа, ми знаємо, що всі кланяються і сповідуючи Ісуса Христа YAHWEH доводить, що божество в Ісуса ( "Бог з нами", як людина) є божество Отця, який отримує все "слава".

Бо якби Ісус був coequally виразний божественна особистість , то писання б сказав, «во славу Сина і Отця." Батько отримує всю славу , тому що Син є "сяйвом Його слави (Отця) , та образом істоти Його Особистості (Отця)" в якості повністю повної людської особистості (Євр 1: 3) . .

Крім того, як би Син як Син завжди існував як нібито Яхве Бога Сина Person в той час як ім'я Господа був "дав Йому" в певний момент часу (Бог звеличив Його і дав Йому ім'я що понад усяке ім'я - Філ . 2: 9) ? Може Чи Бог як істинний Бог Особистості бути "дано" або "дарував" ім'я Господа і при цьому завжди існує вічно , як вічний і рівний іншому істинний Бог Людина відрізняється від Отця , щоб почати?

Тому тринітарної ідея позачасовий Бога Сина не гармоніює з Филип'ян 2: 9 і інші священні писання , які стверджують , що Син був даний ім'я Отця в часі (Ісус на івриті означає "Господь рятує" - Джон 5:43; Івана 17: . 11; Єр 23: 6) .

Бог став людиною

На закінчення, в той час як Син є людиною , який мав свій початок його непорочне зачаття, Євреїв 2: 14-17 доводить , що "Він" , який "скуштував плоті і крові" Яхве , який став нашим порятунком, будучи зроблені як повністю повний людський син "з Святого Духа" ( "Йосипе, сину Давидів, не бійся прийняти Марію, дружину свою, бо дитини , який був зачатий в ній є [ 'єк'] з Святого Духа "- Матвія 1:20) і [ 'єк']" з "діви Марії (" Бог послав Сина свого, зроблений з [ 'єк' = "з"] жінка "- Гал . 4: 4; "Він дарував життя Сина [людського життя] в собі" - Іоанна 5:26) , щоб врятувати нас.

Отже, власне ім'я Отця (Яхве) було дано Синові в певний момент часу , тому що ангел дав ім'я сина Йосипа ( "Вона народить Сина породиш, і даси Йому ім'я : Ісус [Ісус означає" Господь рятує '], бо Він спасе людей своїх від їхніх гріхів »- від Матвія 1:21) .

Тому Святий Дух єдиного істинного Бога чудесним чином став людиною (Луки 1:35; 1 Тим 3:16; Матвія 1:20; Євр 1: .. 3) в певний момент часу (Псалом 2: 7; 2 Samuel 7:14; Євреїв 1: 5) , як дитина народилася і син даного (Ісая 9: 6) в межах діви для того , щоб "врятувати людей своїх від їхніх гріхів» (Матвія 1: 20-23) .

додаткові статті

Для отримання безкоштовних книг

Для відео Учений, підпишіться на нашу YOUTUBE CHANNEL

Україна на основі Місіонери :

Ray and Judi Nicholls (Europe/Middle East, Belarus, Poland, Ukraine)

Recent Posts

See All

C O N T A C T

© 2016 | GLOBAL IMPACT MINISTRIES