Син Його Початок Своїм Відтворювальна

Це недосконалий переклад з оригінального англійського документа, який був переведений за допомогою програмного забезпечення Google Транслейтінг. Якщо ви говорите по-англійськи, і хотів би служити в якості веб-міністра, щоб відповісти на питання народів рідною мовою; або якщо ви хочете, щоб ми могли покращити точність перекладу, будь ласка, надішліть нам повідомлення.

Син Його Початок Своїм Відтворювальна

Вчення про Трійцю стверджує , що Син ніколи не мав початку , тому що Син як Син повинен завжди coeternally існував з Отцем на протязі вічності в минулому. На відміну від традиційної доктрини Римсько - католицької Трійці писання доводять , що Син не завжди був Син до Отця , і Батько не завжди був Отцем Сина , тому що Син є людина , який був задуманий в діві , який мав його починаючи з його незайманого зачаття і народження.

Тому вся Трійця ідея нібито позачасового Бога Сина без початку повністю руйнується в світлі біблійного свідоцтва.

Батько і син відносини почалися в часі

Євреям 1: 5 цитує 2 -я Царств 7:14 , де батько сказав: «Я буду йому за Отця, і він буде Мені за сина".

Якщо Бог Син був вічно "на стороні батька" , як Джеймс Уайт і інших тринітарних апологетів стверджували, як тоді міг Син був у буквальному сенсі живий в антропоморфного стороні Отця , а Отець пророчо говорив про своє майбутнє Сина, кажучи: " Я буду йому за Отця, і він буде Мені за сина "? Бо як будь-який батько може мати свій власний живий сина на його стороні, кажучи: «Я буду йому батьком, і він буде Мені за сина"? Такий Тринітарна eisegesis натхненних текстів суперечить багатьом уривки з натхненного Писання, в тому числі слова самого Христа , коли він сказав: «Як Отець має життя в Самому Собі, так що він дарував життя сина в собі» (Іоанна 5:26).

Так як Син Божий був "надано" особливий "життя в собі", Син не міг би існувати як живий Сина перед тим , як належне , що життя Отцем через його незайманого зачаття і народження.

Син заздалегідь передбачуваних не може бути Бесредельная заздалегідь передбачуваних

1 -е Петра 1:20 доводить , що Син був "заздалегідь передбачуваних до заснування світу". Грецьке дієслово "proginosko" визначається як "заздалегідь відомо".

Як міг позачасовий Син буквально існували в той же час відомо заздалегідь? Якщо ангел явився до подружній парі і сказав: "Ваша дружина зачне, і породить сина" , то , що син буде заздалегідь передбачуваних цієї пари. Тим НЕ менше , що пара не може сказати , що їх син буквально існував до того " відомо заздалегідь". Таким чином, син міг відомо заздалегідь не існувало буквально перед тим , як відомо заздалегідь , без використання слова "заздалегідь передбачуваних" бути безглуздими.

Син був зачатий в певний день

Псалом 2: 7, "Ти Син Мій, цей день (Йом) я народив (yalad) ВАС". Обидва Concordance Стронга і Новий американський стандарт Concordance сказати , що "йом" означає "день". Насправді, жоден вірш Писання ніколи НЕ вказує на те, що єврейське іменник "йом" завжди означає вічний день.

Може Чи фараон дав позачасовий команду Ізраїльтянин рабів в Результат 5: 6-7 ( " Так само , день [йом] Фараон заповів приставники над людьми і їх виконроби, кажучи: Ви більше не давати народові соломи, щоб робити цеглу , як раніше; нехай йдуть і збирають собі солому ... » . - Вих. 5: 6-7)? Те ж єврейського дієслова "yalad" використовується для народження Каїна і Авеля в Буття 4: 1-2 , який доводить , що Син народився в певний момент часу , а не бути "вічно Народженого" , як тринітарії помилково стверджують.

Так як ні один вірш Писання ніколи НЕ вказує на те, що єврейський дієслово "yalad" означає позачасове народження, ми знаємо , що Син Божий повинен був бути зачаті в певний день. Тому Син Божий не міг би завжди був поза часом Син , тому що Син був буквально зачата і народжена як істинний син в певний день.

Син був зроблений Господом і Христом

Діяння 2:36 доводить , що Син Божий був "зробив ... Господом і Христом:". "Бог зробив це той же самий Ісус Господом і Христом" "MADE" перекладається з грецького дієслова poieó (Співай-eh'-о ) , який визначає Стронга як "робити, виробляти, будувати," (б) "причина". Важко собі уявити , що вічний Бог Син був "зробив Господь" або "викликані" , щоб бути "Господь" , якщо він вже був передбачуваний Бог рівний іншому Господь всесвіту , щоб почати с.

Для того, щоб бути "зробив ... Господом і Христом" це те ж саме , як кажуть , що Син був "призначений спадкоємцем усього" Богом в Євреїв 1: 2 (допомагає Слово досліджень визначає Господь [грецький - 'Куріос'] "належним чином, особа , яка здійснює абсолютні права власності, пан [В папірусах, 2962 (Kyrios) також позначає власник (майстер) , яке здійснює повне право ".]). Тому титул Син Божий відноситься до людини , який був зроблений Господом і Христом (Христос в буквальному перекладі означає "помазаник") , а не з передбачуваним coequally відмінним Timeless Бога Сина.

Син відтворений Копія особистості Отця як Особистість людини

Євреям 1: 3 говориться , що Син "є яскравість (apaugasma =" Відбитий Яскравість "- Thayer) Його слави (слава Отця), і образ (Charakter =" відтворення "/" віддруковані копія ") Його Особистості (іпостась = "Сутність буття" від особистості Отця) ".

Якщо слова натхненного Писання значать, то Син не міг завжди існували до того , "відтворюється" як "віддруковані копії" Особистості Отця. Луки 1:35 і Матвія 1:20 довести , що Син був відтворений або скопійований з особи Отця , коли Святий Дух зійшов на незайманій (Луки 1:35 "Дух Святий зійде на тебе"; Матвія 1:20 " дитина , який був зачатий в ній знаходиться поза Святого Духа ") , щоб зробити немовля чоловічої статі.

Матвія 1:20 говориться , що Син був проведений "ек" "з Святого Духа» (Мф 1:20) і до Галатів 4: 4 говориться , що Син був проведений ". Ек" "з жінки" (Гал 4 : 4). Таким чином, надихнуло Письмо називає Ісуса як "Бог міцний" і "Отець вічності" (Ісая 9: 6) в відповідно до його божественність від Духа Святого Отця і "дитина народилася і Син даний" (Ісая 9: 6) в відповідно до його людство від його матері Марії.

Під Євреїв 1: 3, греко-англійський словник Нового Завіту та інших ранньої християнської літератури, 3 - е видання (BDAG) підтверджує , що грецьке іменник "Charakter" використовується в Посланні до Євреїв 1: 3 доводить , що Син є Бог "Вироблений Отця ... відтворення, уявлення " , як" людина, як відтворення його власної ідентичності / реальності ... Христос є точне уявлення Бога реального буття Hb 1: 3 ".

Так як до Євреїв 1: 3 ясно сказано , що Син є "сяйво слави і образ його особистості" , що посилається особистості Отця, Син повинен бути "людина, як і відтворення його власної ідентичності (Отця)" ,

Тринітарна богослов'я стверджує , що coequally відрізняється позачасовий Бог Син Особистість завжди існувала на протязі вічності в минулому. Як же тоді може передбачуваний позачасовий Бог Син буде "проводиться ... відтворення" "Божого реального буття" , як "людину" , який "відтворення своєї власної ідентичності (Отця)" , якщо Син завжди передчасно існував без будучи "виробництва"?

Оскільки грецькі лексиконів показують , що Євреїв 1: 3 в грецькому оригіналі доводить , що Ісус є "справив ... людська істота" "з" ( "ек" = "з" - Матвія 1:20) Отця "власної ідентичності", ми знаємо , що Син є людина , який є "реальне буття Бога" , який став «людська істота» у втіленні через Діву. Таким чином, ми можемо ясно бачити , що Послання до Євреїв 1: 3 звертається до Сина , як "сяйво слави (слава Отця) і образ його особистості (особистості Отця)" в якості повністю повної людської особистості , у втіленні в давньоєврейське незаймана , а не удаваний і coeternally рівний іншому виразний позачасовий Бог Син Особистість.

Ні Тринітарна апологетом ніколи не був в змозі відповісти , чому Євреїв 1: 3 використовує грецьке іменник "Charakter" , який показує , що Син був "вироблено" як "точне відтворення" або "копії" "субстанції буття" Батька ( " іпостась "), залишаючись при цьому поза часом. Бо неможливо то , щоб бути відтворена або скопійована з оригіналу без певного часу походження. Як же тоді може Син завжди існував як нібито Timeless Сина в той же час "відтворюється" як "копії" Особистості Отця як «людська істота» (людської особистості)?

Син є Бог з нами як автентичний Людське Істота , яке почалося в часі

Так само , як я піддавався критиці за згоду з Арія 'заяву, "був час , коли Син не існував (в моїй дискусії з Трініті апологета Етан Сміт -" Єгова Tri-Personal або Uni-Personal ")", так що Тринітарна апологет Едвард Dalcour критикував Єдності автор Девід К. Бернард для навчання , як Арій, що "був час , коли Син не існував ..."

Д - р Девід Бернард писав: «Був момент , коли Син не існував (єдинобожжя, стор. 105) ..." Тринітарна автор Едвард Dalcour засуджує Девід Бернард для "відхиляючи передіснуванні Сина" і для використання фраза "порівнянна з ключовою фразою в навчанні Арія:« був момент , коли Він [Син] ні (категоричний Look At Єдності богослов'я, Едвард Dalcour, стор . 108) " , не потрудившись згадати про доктринальне відмінність між аріанство і Єдності.

У той час як Єдністю богослов'я може погодитися з ключовою фразою Арій ( «був час , коли Син не був"), ми відрізняємося від Арій в тому , що ми вважаємо , що той , хто став Сином завжди має предсуществовала його незаймане зачаття і народження як «Бог сильний» і «Отець вічності» (Ісая 9: 6) , перш ніж також втілившись як справжній чоловік.

Отже, Єдністю богослов'я стверджує божественність Бога , який став дитина народилася і син дав в той час як Арій повністю відкидав божественність Христа. Тому, в той час як ми заперечуємо відмова від "Арія позачасового існування Святого Духа Отця , Який зійшов на незайманій (Луки 1:35, Іоанна 6:38) , щоб стати втіленим як Син (1 Тим . 2: 5; Мф . 1:20; Євр 1: 3 . ; Євр 2:14), ми згодні з Арій в тому , що Син як Син ніколи не був вічним Сином без початку.

Єдністю богослов'я вважає , що Син Божий жив справжнього людського життя , тому що Син є Святий Дух Бога Отця , який також став людиною , який був сформований в дівочої івриті. Таким чином, Син Божий то не Бог живе з людством , як Бог, а Син Божий , Бог живе з людством , як справжній чоловік серед людей. Так як неможливо для Бога , як Бог , щоб молитися Богу , і для Бога , як Бог спокушав зла , як Бог, ми знаємо , що Ісус Христос із Назарету є втілений Бог з нами в якості справжнього людського істоти , яке було зроблено так само , як всі люди створені (Євр. 2:17).

Наступні витяги зі статті JL Холла в пятидесятнической Herald (публікація UPCI):

" Дійсно Ісус молитися про Себе? Ні, не тоді , коли ми розуміємо , що Ісус був одночасно Богом і людиною. В Його божество Ісус не молився, бо що Бог не повинен молитися нікому. Як людина, Ісус молився Богу, а не до його людяності. Він не молився про Себе як людство, але до єдиного істинного Бога, до того ж Богу , який мешкав в Його людстві і який також населяє всесвіт ".

Брат Хол став записи в тому ж виданні, "Біблійні факти свідчать про те , що Ісус жив як справжній чоловік, що Він не просто прийняти вид плоті (1). Тому ми не повинні дивуватися тому , що Він молився Богу, шукаючи силу, керівництво і впевненість. Крім того, ми не повинні дивуватися тому , що Ісус мав волю , відмінну від Бога (2), що Він дійсно був людиною в дух і душу, що Він мав самосвідомістю Його людства. Молитви Ісуса до Бога Отця прийшов зі Своєї людського життя, від Втілення. Його молитви не були такими з одного божественного особи іншій божественної особистості Бога, а ті справжньої людини молитися єдиному правдивому Богові. Молитва грунтується на підпорядкованеістота в молитві перед вищою істотою. Якщо один молиться одно по силі і влади до того, кому він молиться, немає справжньої молитви. " (Молився Ісус до Себе? Стаття з пятидесятнической липня Herald, UPCI Публікація, по JL Hall)

Єдність богослов'я ясно вчить , що Бог став "справжньої людини" у втіленні через Діву , який жив як "автентичного людини". Це пояснює молитви і спокуси Ісуса Христа як істинного людини , що живе серед людей. Тому едінственнікі богослови визнають , що Ісус Христос є як "Бог Всемогутній" , як до своєї істинної божественної ідентичності і «повністю людиною» , як до своєї істинної людської ідентичності , тому що Сам Бог став людиною в незайману івриті.

Єдності автор Талмадж Французький стверджував , що Бог став людиною у втіленні через Діву. О 9:40 в лекції д - р