שבן ההתחלה שלו בהולידו שלו

זהו תרגום מושלם מהמסמך המקורי באנגלית אשר תורגם על ידי תוכנת תרגום Google. אם אתה מדבר אנגלית ומעוניין לכהן כשר אינטרנט כדי לענות על שאלות העמים בשפת האם שלך; או אם אתם רוצים לעזור לנו לשפר את הדיוק של התרגום, אנא שלח לנו הודעה.

שבן ההתחלה שלו בהולידו שלו

דוקטרינת טריניטי נטען כי הבן לא הייתה התחלה כי הבן כבנו אמור להיות תמיד coeternally קיים עם האב ברחבי בעבר נצח. בניגוד לדוקטרינה הקתולית טריניטי המסורתית, הכתובים להוכיח כי הבן לא היה תמיד בן אל האב ואת האבא לא היה תמיד אב בן כי הבן הוא האיש נולד ב הבתולה שהייתה שלו החל על ידי ולידתה הבתולה שלו.

לכן, רעיון טריניטי השלם של אלוהים הנצחי לכאורה הבן ללא חל מתמוטט לחלוטין לאור הראיות המקראיות.

האב ובנה היחסים שהחלו זמן

העברים 1: 5 מצטט 2 שמואל 07:14 איפה אבא אמר, "אני אהיה לו אבא, והוא יהיה לי בן".

אם אלוהים הבן היה לנצח "בצד של אבא" כג'יימס הלבן סניגורי Trinitarian אחרים טענו, אז איך יכול בן שלה כבר לא ממש חי בצד אנתרופומורפי האב ואילו אבא דיבר נבואי של בן עתידו באומרו, " אני אהיה לו אבא, והוא יהיה לי בן "? כי איך יוכל כל אב יש בנו החי שלו לצדו תוך כדי אמירה "אני אהיה לו לאב, והוא יהיה לי בן"? Eisegesis Trinitarian כזו של טקסטים השראה סותר קטעים רבים של כתבי הקודש השראה, כולל את המילים של ישו עצמו כשאמר, "כאבא יש חיים בעצמו, אז הוא העניק את חיי הבן עצמו" (יוחנן 5:26).

מאז בן האלוהים "זכה" a "חיים בעצמו" מובהקים, הבן לא יכול היה קיים כ"עם בן חיים לפני הענקת שהחיים ידי האב דרך ולידתה הבתולה שלו.

ידוע מראש בן לא יכול להיות ידוע מראש timelessly

1 פיטר 1:20 מוכיח כי הבן היה "ידוע מראש, לפני קום העולם". הפועל היווני "proginosko" מוגדר כמי "ידוע מראש".

איך יכול בן נצחי ממש היה קיים בעת היותו ידוע מראש? אם מלאך נראה זוג נשוי ואמר, "אשתך תהיה להרות וללדת בן" אז שהבן יהיה ידוע מראש על ידי זוג. עם זאת כמה שאי אפשר לומר כי בנם ממש קיים בטרם "ידוע מראש". לכן, בן וידוע מראש לא היה יכול להתקיים, פשוטו כמשמעו, בטרם וידוע מראש ללא שימוש במילה "ידוע מראש" להיות מושם לאל.

הבן היה שהוליד ביום מסוים

תהילים 2: 7, "אתה הבן שלי, היום הזה (יום) יש לי begotten (yalad) YOU". שניהם של קונקורדנציה החזקה וטוב קונקורדנציה התקן האמריקנית החדש לומר "יום" פירושו "יום". למעשה, לא פסוק אחד של כתבי קודש אי פעם עולה כי העצם העברי "היום" אי פעם אומר שתהיינה יום נצחי.

יכול פרעה נתנה פקודה ניצחית אל בני ישראל העבדים בספר השמות 5: 6-7 ( " אז באותו היום [יום] פרעה פקדתי את צורכי על העם ומנהלי העבודה שלהם, אומר, אתה כבר לא לתת לעם תבן לעשות לבנים כמו בעבר;לתת להם ללכת ולאסוף קש עבור עצמם ... "-. אקס. 5: 6-7)? אותו הפועל העברי "yalad" משמש עבור הלידה של קין והבל בבראשית 4: 1-2 מה שמוכיח כי הבן נולד בנקודה מסוימת בזמן ולא להיות "לנצח הוליד" כמו Trinitarians טוען באופן שקרי.

מאז לא פסוק אחד של כתבי קודש אי פעם עולה שהפועל העברי "yalad" פירושו לידה ניצחית, אנו יודעים כי בן האלוהים היה חייב להיות הולידו ביום מסוים. לכן בנו של אלוהים לא יכול תמיד להיות בן נצחי כי הבן היה יזום תר נולד כבנו אמיתי ביום מסוים.

הבן נוצר אדון משיח

מעשי השליחים 2:36 מוכיח כי בנו של אלוהים היה "עושה ... הן אדון משיח:". "אלוהים עשה אותו ישו הוא אדון המשיח" "MADE" מתורגם מן poieó הפועל היווני (eh'-וה"פוי"-o ) המגדיר של החזקה כמו "לעשות, ייצור, לבנות," (ב) "גורם". קשה לדמיין כי אלוהים נצחי הבן היה "עשה ה '" או "גרמה" להיות "לורד" אם הוא כבר היה אלוהים coequall לכאורה האדון של היקום מלכתחילה.

כדי להיות "עשה ... הן אדון משיח" הוא אותו הדבר כמו לומר שהבן "מינה יורש של כל הדברים" על ידי אלוהים עברי 1: 2 (עוזר מחקרי Word מגדירים לורד [יווני - 'Kurios'] "כמו שצריכים, אדם המממש זכויות בעלות מוחלטת; לורד [ב הפפירוסים, 2962 (Kyrios) כמו כן מציין בעלים (אב) מימוש זכויות מלאות ".]). לכן כותרת בן האלוהים מתייחסת האיש נעשה אדון משיח (ישו פשוטו כמשמעו "משח אחד") ולא אל נצחי לכאורה coequally ברור אלוהים הבן.

הבן הוא העתק מצולם של אדם האב כבני אדם

עברי 1: 3 קובע כי הבן "בוהק (apaugasma =" בהירות בראי "- תאייר) של כבודו (לתפארת האב), והתמונה אקספרס (charakter =" שעתוק "/" עותק טבוע ") של האדם שלו (לבן דמותו = "המהות של הקיום" של אדם האב) ".

אם דברי כתוב השראה אומרים כלום, אז הבן לא היה יכול להתקיים תמיד בטרם "לשכפל" כמו "העותק הטבוע" של אדם האב. לוק 1:35 ומתיו 1:20 להוכיח שהבן לשכפל או להעתיק מן של אדם אבא כאשר רוח הקודש נחתה הבתולה (לוקס 1:35 "רוח הקודש תבוא אליך"; מתיו 1:20 "את ילד אשר כבר הגה בה הוא מתוך רוח הקודש ") כדי להוליד ילד איש.

מתיו 01:20 קובע כי הבן הופק "ek" "מתוך רוח הקודש" (מתי 1:20) ו הגלטיים 4: 4 קובע כי הבן הופק ". Ek" "מתוך האישה" (גל 4 : 4). לכן, כתוב בהשראת שיחות ישו גם "אל הגיבור" ו "אב Everlasting" (ישעיהו 9: 6) על פי האלוהות שלו מן רוח הקודש של האב "הילד נולד בן נתון" (ישעיהו 9: 6) על פי אנושיותו מאמו מרי.

תחת עברי 1: 3, הלקסיקון היווני-האנגלי של הברית החדשה והספרות הנוצריה המוקדמת אחר, 3rd Edition (BDAG) מאשרים כי העצם היווני "CHARAKTER" המשמש עברים 1: 3 מוכיח כי הבן הוא אלוהים של האבא "בהפקה ... רבייה, ייצוג "כמו" יצור אנוש בתור הרבייה של הזהות / המציאות שלו ... המשיח הוא ייצוג מדויק של ההוויה האמיתית של אלוהים Hb 1: 3 ".

מאז העברים 1: 3 קובע בבירור כי הבן הוא "הבהירות של התהילה שלו ואת התמונה מפורשת של אדם שלו" התייחסות האדם של האב, הבן חייב להיות "אדם כמו רבייה של שלו (האב) זהות משלו" .

תיאולוגית Trinitarian טוענת שאחד האדם בן אלוהים הנצחי coequally ברור תמיד קיים לאורך עבר נצח. אז איך יכול אלוהים נצחי לכאורה הבן להיות "מיוצר ... שעתוק" "ההוויה האמיתית של אלוהים" כמו "בן אדם" מיהו "רבייה של שלו (האב) משלו זהות" אם הבן היה קיים תמיד timelesslyy ללא מיוצר"?

מאז לקסיקונים היווני מראים כי 1 העברים: 3 המקור היווני מוכיח שישו הוא "... המיוצר אדם" "מתוך" ( "ek" = "מתוך" - מתיו 1:20) של אבא "זהות עצמית", אנו יודעים כי הבן הוא האיש הוא "הישות האמיתית של אלוהים" שהפכה "בן אדם" בגלגול דרך הבתולה. לפיכך,