Всезнаючого БАТЬКО СТАВ ONE Параклет

Це недосконалий переклад з оригінального англійського документа , який був переведений з допомогою програмного забезпечення Google Транслейтінг. Якщо ви говорите по- англійськи , і хотів би служити в якості веб - міністра , щоб відповісти на питання народів рідною мовою; або якщо ви хочете , щоб ми могли покращити точність перекладу, будь ласка , надішліть нам повідомлення.

Всезнаючого БАТЬКО СТАВ ONE Параклет

Письмо вчить , що тільки наш Небесний Отець є єдиним істинним Богом (Ів 17: 3; Іоанна 4: 23-24) , який відає все ( «знаючи все») , і що Його власний всезнаючий Святого Духа на небесах також став втілитися в одному Утішителя (Утішитель означає «адвокат», «посередник», «посередник», «тішить») , який не може знати все, як людина. Це пояснює , чому Святий Дух іноді називають як Дух Отця (Ів 4: 23-24 - «Бог є Дух»; Ефесян 4: 4-6- «Один Дух ... Один Бог і Отець , перш за все, через все, і у всіх ») , а в інших випадках Святий Дух згадується як Дух воскреслого Христа , який також став людиною у втіленні через непорочне зачаття і народження (Римлян 8: 9« , якщо так бути , що дух Божий живе в вас зараз , якщо хто не дух Христовий ... »2 Кор 3:17." Господь є дух. "; К 1:27 -" Христос в вас надія слави! "; Деян 16: 6-7 - «Після того, як Святий Дух НЕ дозволяє їм говорити слово в Азії, вони подорожували через область Фрігії і Галатії. і коли вони прийшли до кордонуMysia, вони намагалися ввести Віфінії, але дух Ісуса не допускати ім. .. «). Для чому б ще Павло надихатися писати тільки з «Один Бог (Отець) і один посередник (людина / син) між Богом та людьми, людина Христос Ісус» (1 Тим . 2: 5) і що «є , але один Бог, Отець, від якого все , і ми існуємо для Нього; і один Господь Ісус Христос (одна людина - 1 Кор . 8: 6) .. «Якщо поняття трійці було вірно тоді , Павло мав написати про« Єдиного Бога Отця, Бога Єдиного Сина, і один Бог Святий Дух? , Так як Павло пішов з Святого Духа в цих життєво важливих уривках з Писання, то ясно , що Святий Дух є Дух Отця , який також став «Дух Христа» (Рим . 8: 9) в незайману , як Свій Син ,

Дух Отця Один всезнаючий

Марк 13:32 доводить , що Святий Дух є Дух Отця Хто знає все , як Божественна Особа Отця , який став також Духом Христа , як людина , яка не знає все. Для нашого Небесного Отця залишився незмінним на небесах в той час як він одночасно став людиною у втіленні через дівчину. Це пояснює розходження між Отцем поза втілення , який знає всі речі і Син всередині втілення , який не знає все.

«Але в той день або годину, ніхто не знає, ні ангели небесні, ні Син, але тільки БАТЬКО ALONE.» Марк 13:32

Марк 13:32 представляє дві непереборні проблеми для Трінітарістамі. Перш за все, як би Святий Дух , як передбачуваний невтіленої третього істинного Бог Людина не знає що - то , що «Батько в поодинці» «знає», залишаючись при цьому всезнаючий (всезнаючий) і рівному іншому? Для тринітарній ідеї третього Бога рівний іншому Дух Людина буде так само , як Всезнаючий [всезнаючий] як Бог Отець. Отже, тринітарії не можуть пояснити , чому « в поодинці Батько» всезнаючий (Всезнаючий), але не удаваний третій Бог Духа Святого Людина , який тринітарії стверджують , щоб мати також залишався незмінним на небесах після того, як дитина Христа був зачатий і народжений.

Друга проблема полягає в тому , що більшість трінітаріанскіе Богослови вважають , що передбачуваний Бог Небесний Син Людини зберіг Його всюдисущий всезнання в якості окремого Бога Людини на небесах , а Він одночасно існувати як людина на землі. Так як це смішно думати , що передбачуваний Знаючий Небесний Бог Син Людини (який ніколи б не втратив Його всезнання в небі під час втілення) не міг знати день і годину Свого другого пришестя Сина Божого не міг бути coequally виразний всезнаючий Бог Син у нашого єдиного істинного Бога Отця. Подібні ж чином, було б також неможлива для передбачуваного невтіленої всезнаючого тринитарного Бога Святого Духа Людина, що ніхто не знає , дня і години другого пришестя Христа «але БАТЬКА Alone». Тому Трійця ідея два інших передбачуваних coequally різних Всезнаючий Бога людей поруч з нашим Небесним Отцем , як «єдиним істинний Бог» (Ін 17: 3; 1 Кор . 8: 6) є завідомо неправдивої.

Єдність теологія не має ніяких проблем з Марком 13:32 , тому що ми вважаємо , що Святий Дух єдиного істинного Бога всюдисущого Отця , який ніколи не втратив ні Його незмінні божественних атрибутів на небесах в той час як він одночасно став людиною , як рука Господня показав , На відміну, тринітарії вважають , що Святий Дух є coequally виразний Знаючий Бог Дух Святий Людина поруч з Богом Отцем на небесах. Якби це було так, то як може інший Бог Дух Святий Людина не знав день і годину другого пришестя Христа «але БАТЬКО ALONE»?

Тринітарна Доктрина не гармоніює з Марком 13:32

Під час перехресного екзаменаційного періоду в моїй дискусії з Тринітарної апологетів Етан Сміт, я запитав містер Сміт відповісти Марк 13:32 , який говорить: «Але в той день або години, ніхто не знає, ні Ангели на небі, ні SON, але БАТЬКО ALONE. »Марк 13:32представляє нездоланну проблему для Трінітарістов , тому що більшість тринітарних богословів, в тому числі Етан Сміта, вважати , що передбачуваний Бог Небесного Сина зберіг свої всюдисущий Всіх -Knowingness в якості окремої юридичної особи на небі в той час як Він одночасно існуючий як людина на землі. Як же міг передбачуваний Знаючий Небесний Син , який не програвав Його всезнання (Всі всезнання) НЕ ЗНАТИ ДЕНЬ і ЧАС Захотівши з'являтися? І як саме може передбачуваний невтілені всезнаючий Бог Дух Святий Людина не знав день і годину другого пришестя Христа, але батько в поодинці?

Коли я запитав містер Сміт ці два питання , які він не міг відповісти, він стрибнув в Одкровенні 19:12 , щоб уникнути мої запитання. Етан Сміт лицемірно засуджує мене передбачуваний eisegesis для іноді посилаючись на інші місця , коли я йому відповісти, але коли він це робить, він завжди звертається до нього екзегезу. Г - н Сміт привів Одкровення19:11 -13 , який говорить: «Тоді я побачив небо відчинене (Іоанн бачив видіння Ісуса на небі), і переді мною був білим конем. І вершник зветься Вірний і Правдивий. Він справедливо судить і війни. 12He має очі , як палаючий вогонь, і багато королівські корони на голові. Він має ім'я написане, що тільки він Сам знає. 13He одягнений в халат , змоченою в крові, і Його звуть Слово Боже ... »

Г - н Сміт вихований Rev. 19:12 , тому що він говорить: « У нього є ім'я , написане на Нього , що ТІЛЬКИ ВІН САМ ЗНАЄ.» Г - н Сміт порівнянні Одкровення 19:12 з Марком 13:32 , який говорить: «Але в той день або годину, ніхто не знає, ні ангели небесні, ні Син, але тільки БАТЬКО ALONE (Марк 13:32). »

ОСЬ ПРОБЛЕМА З MR. РЕАКЦІЯ Сміта

Це важко уявити , що принаймні деякі з небесних ангелів і святих на небі НЕ будуть в змозі бачити ім'я , написане на Христі , поки він їхатиме поряд з ними на небесах. Для повідомлення про те , що текст говорить, «Він має ім'я (минулий час) ПИСЬМОВЕ на нього , що тільки він сам знає» (Об'явл 19:12 ). Також зверніть увагу , що текст нічого не говорить про істот на небі не знаючи , «його ім'я , написане на ньому.» Оскільки контекст Одкровення 19 звертається до Ісуса повернення на Землю на «білому коні», має сенс думати , що жоден живе на землі не буде знати ім'я , написане на ньому.

На відміну від Одкровення 19:12, Марка 13:32 конкретно згадується, «... Ангели на небесах» і «Син» сам не знаючи , день і годину його своєї появи. Оскільки Марк 13:32адресують істоти на небі , не знаючи, «але в поодинці Батько," це виключає можливість того, що Ісус був тільки адресація людей на землі , не знаючи , день і годину в Марке 13:32.Отже, Одкровення 19:12 нічого не говорить про небесні істот , не знаючи ім'я , написане на Христа , а Марк 13:32 згадує небесна істота на небі , не знаючи , день і годину другого пришестя Христа. Це, звичайно , пояснити , чому текст говорить , що тільки він сам знає ім'я , написане на ньому.

Крім того, якщо тринітарії наполягають , що люди на небі поруч з Ісусом не могли знати ім'я , написане на Христі на небі, тобто не може бути два інших Бог Небесного пропавшіма Трійці. Бо це неможливо для Всезнаючий Бог Людина , щоб нічого не знати, одно- правних з іншими передбачуваними двох Божих людей. Отже, якщо Одкровення 19:12 також адресація осіб на небі не знаючи ім'я , написане на Христі, то це є також нерозв'язна проблему для Трінітарістов. Для Одкровення 19:12 було б невірним твердження , якщо було три всезнаючого Бога Особи небі , які б кожен знав , що ім'я , написане на Христа. Бо неможливо передбачуваний істинний Бог Людина не володіє Своїм божественним всезнаючим розумом, Своє божественним всезнаючим самосвідомість, і Його власного божественним всезнаючим самосвідомістю. Таким чином, було б неможливо тільки Христос , щоб знати ім'я , написане на ньому в небі , якщо були дві інші стверджували , всезнаючого Бога Особи Трійці в небі.

Тільки едінственнікі віруючі не матимуть жодних проблем з цим віршем , якщо він тільки звертаючись небесними особами , не знаючи ім'я , написане на Христі. Для Єдності прихильники вважають , що Божество Ісуса Бог Батько Сам показав. Так що, якщо прохід говорить про небесні люди , не знаючи , що ім'я , то Ісус повинен бути Святим Духом Самого Отця , який є єдиним всезнаючим Богом. Так як аріани , як Свідки Єгови вірять , що Ісус є ангельське істота, вони не змогли б пояснити , чому тільки Ісус знає ім'я , написане на ньому, але не Отця. Подібні ж чином, Socinian унитарии не зможуть пояснити , як проста людина на небесах знає ім'я , написане на ньому, але не всезнаючий Батько. Так що, якщо Ісус є єдиною Божественної Особистістю в небі , хто знає ім'я , написане на ньому , то це означає , що він є всезнаючим (Всезнаючий) Батьком. Якщо це так, то все сповідують християнські табори залишилися без пояснення про сенс Одкровення 19:12 , крім Єдності п'ятидесятників , тому що едінственнікі віруючі стверджують , що Ісус є Бог сильний , Отець вічності , і показав , як людина. Тому, якщо Одкровення 19:12 адресують небесні особа , не знаючи ім'я , написане на Христі тільки тоді Єдність теологія може адекватно пояснити це , здавалося б , складний уривок з Писань.

Єдність п'ятидесятники вважають , що Святий Дух єдиного істинного Бога всюдисущий Дух Отця , який ніколи не втратив який - або з Його незмінних божественних атрибутів , в той час як він одночасно став людиною , як рука Господня розкривається. Тим НЕ менше , тринітарії вважають , що Святий Дух є coequally виразний Знаючий Бог Святий Дух Людини на небесах. Як же тоді може інший рівний іншому Бог Дух Святий Людина не знав день і годину другого пришестя Христа «але БАТЬКО САМОСТІЙНО?» Таким чином, ми можемо бачити , що трінітаріанскіе пояснення Марка 13:32 і Одкровенні 19:12 НЕ мати раціональне пояснення, в той час як ці вірші відмінно поєднуються з теологією , проведеними едінственнікі п'ятдесятників.

Ісус є Святий Дух Істини Хто говорить , що він чує

John 16:13 доводить , що Святий Дух є «Дух істини» , хто тільки говорить , що він чує від Отця.

«Але коли Він, Дух істини, приходить, Він наставить вас на всяку істину, бо Він не буде говорити про його власному, але все , що Він чує, Він буде говорити ...» Іван 16:13

Але Іоанн 14: 17-18 повідомляють нам , що Ісус є «Дух істини.»

«Навіть Дух істини; Якого світ не може прийняти, бо не бачить Його і не знає Його; а ви знаєте Його; бо він з вами перебуває і в вас буде. Я не залишу вас сиротами. Я прийду до вас »John 14: 17-18

Зверніть увагу на те, що Ісус назвав себе як Дух істини (Ін 14:17) , який жив з учнями у плоті ( «Він з вами перебуває» - Джон 14:17) , але пізніше буде в учнях що навіки Святий Дух ( «і в вас буде» - Джон 14:17). Тоді Ісус ясно заявив: «Я не залишу вас сиріт (сироти): Я прийду до вас(Ін 14:18)." Це пояснює все писання , які говорять про Христа як Дух перебуває (римлян 8: 9, 26, 27, 34; К 1:27; 2 Кор 3:17) ..

Ісус сказав в Євангелії від Іоанна 16:13 , що Святий «Дух істини» «не говоритиме про його власному» , але тільки те , що «Він чує» від Отця.

«Але коли Він, Дух істини, приходить, Він наставить вас на всяку істину, бо Він не буде говорити про його власному, але все , що Він чує, Він буде говорити ...» Іван 16:13

Але Сам Ісус сказав , що він був один , хто не говорить на своєму, але тільки те , що він чув від Отця,

Джон 14:10 (NKJ), «... слова , які говорю Я вам , говорю не від Себе ; Отець, що в Мені перебуває, Той чинить діла ті.» Джон 14:10

Джон 12:49 (NIV) «Бо я не говорив по собі, що послав Мене Отець наказав мені сказати все , що я говорив.»

John 5:30 (ESV), «Я нічого не можу зробити самостійно. Як я чув, я суджу ... »

Після перегляду деяких з моїх відео,