Всезнаючого БАТЬКО СТАВ ONE Параклет

Це недосконалий переклад з оригінального англійського документа , який був переведений з допомогою програмного забезпечення Google Транслейтінг. Якщо ви говорите по- англійськи , і хотів би служити в якості веб - міністра , щоб відповісти на питання народів рідною мовою; або якщо ви хочете , щоб ми могли покращити точність перекладу, будь ласка , надішліть нам повідомлення.

Всезнаючого БАТЬКО СТАВ ONE Параклет

Письмо вчить , що тільки наш Небесний Отець є єдиним істинним Богом (Ів 17: 3; Іоанна 4: 23-24) , який відає все ( «знаючи все») , і що Його власний всезнаючий Святого Духа на небесах також став втілитися в одному Утішителя (Утішитель означає «адвокат», «посередник», «посередник», «тішить») , який не може знати все, як людина. Це пояснює , чому Святий Дух іноді називають як Дух Отця (Ів 4: 23-24 - «Бог є Дух»; Ефесян 4: 4-6- «Один Дух ... Один Бог і Отець , перш за все, через все, і у всіх ») , а в інших випадках Святий Дух згадується як Дух воскреслого Христа , який також став людиною у втіленні через непорочне зачаття і народження (Римлян 8: 9« , якщо так бути , що дух Божий живе в вас зараз , якщо хто не дух Христовий ... »2 Кор 3:17." Господь є дух. "; К 1:27 -" Христос в вас надія слави! "; Деян 16: 6-7 - «Після того, як Святий Дух НЕ дозволяє їм говорити слово в Азії, вони подорожували через область Фрігії і Галатії. і коли вони прийшли до кордонуMysia, вони намагалися ввести Віфінії, але дух Ісуса не допускати ім. .. «). Для чому б ще Павло надихатися писати тільки з «Один Бог (Отець) і один посередник (людина / син) між Богом та людьми, людина Христос Ісус» (1 Тим . 2: 5) і що «є , але один Бог, Отець, від якого все , і ми існуємо для Нього; і один Господь Ісус Христос (одна людина - 1 Кор . 8: 6) .. «Якщо поняття трійці було вірно тоді , Павло мав написати про« Єдиного Бога Отця, Бога Єдиного Сина, і один Бог Святий Дух? , Так як Павло пішов з Святого Духа в цих життєво важливих уривках з Писання, то ясно , що Святий Дух є Дух Отця , який також став «Дух Христа» (Рим . 8: 9) в незайману , як Свій Син ,

Дух Отця Один всезнаючий

Марк 13:32 доводить , що Святий Дух є Дух Отця Хто знає все , як Божественна Особа Отця , який став також Духом Христа , як людина , яка не знає все. Для нашого Небесного Отця залишився незмінним на небесах в той час як він одночасно став людиною у втіленні через дівчину. Це пояснює розходження між Отцем поза втілення , який знає всі речі і Син всередині втілення , який не знає все.

«Але в той день або годину, ніхто не знає, ні ангели небесні, ні Син, але тільки БАТЬКО ALONE.» Марк 13:32

Марк 13:32 представляє дві непереборні проблеми для Трінітарістамі. Перш за все, як би Святий Дух , як передбачуваний невтіленої третього істинного Бог Людина не знає що - то , що «Батько в поодинці» «знає», залишаючись при цьому всезнаючий (всезнаючий) і рівному іншому? Для тринітарній ідеї третього Бога рівний іншому Дух Людина буде так само , як Всезнаючий [всезнаючий] як Бог Отець. Отже, тринітарії не можуть пояснити , чому « в поодинці Батько» всезнаючий (Всезнаючий), але не удаваний третій Бог Духа Святого Людина , який тринітарії стверджують , щоб мати також залишався незмінним на небесах після того, як дитина Христа був зачатий і народжений.

Друга проблема полягає в тому , що більшість трінітаріанскіе Богослови вважають , що передбачуваний Бог Небесний Син Людини зберіг Його всюдисущий всезнання в якості окремого Бога Людини на небесах , а Він одночасно існувати як людина на землі. Так як це смішно думати , що передбачуваний Знаючий Небесний Бог Син Людини (який ніколи б не втратив Його всезнання в небі під час втілення) не міг знати день і годину Свого другого пришестя Сина Божого не міг бути coequally виразний всезнаючий Бог Син у нашого єдиного істинного Бога Отця. Подібні ж чином, було б також неможлива для передбачуваного невтіленої всезнаючого тринитарного Бога Святого Духа Людина, що ніхто не знає , дня і години другого пришестя Христа «але БАТЬКА Alone». Тому Трійця ідея два інших передбачуваних coequally різних Всезнаючий Бога людей поруч з нашим Небесним Отцем , як «єдиним істинний Бог» (Ін 17: 3; 1 Кор . 8: 6) є завідомо неправдивої.

Єдність теологія не має ніяких проблем з Марком 13:32 , тому що ми вважаємо , що Святий Дух єдиного істинного Бога всюдисущого Отця , який ніколи не втратив ні Його незмінні божественних атрибутів на небесах в той час як він одночасно став людиною , як рука Господня показав , На відміну, тринітарії вважають , що Святий Дух є coequally виразний Знаючий Бог Дух Святий Людина поруч з Богом Отцем на небесах. Якби це було так, то як може інший Бог Дух Святий Людина не знав день і годину другого пришестя Христа «але БАТЬКО ALONE»?

Тринітарна Доктрина не гармоніює з Марком 13:32

Під час перехресного екзаменаційного періоду в моїй дискусії з Тринітарної апологетів Етан Сміт, я запитав містер Сміт відповісти Марк 13:32 , який говорить: «Але в той день або години, ніхто не знає, ні Ангели на небі, ні SON, але БАТЬКО ALONE. »Марк 13:32представляє нездоланну проблему для Трінітарістов , тому що більшість тринітарних богословів, в тому числі Етан Сміта, вважати , що передбачуваний Бог Небесного Сина зберіг свої всюдисущий Всіх -Knowingness в якості окремої юридичної особи на небі в той час як Він одночасно існуючий як людина на землі. Як же міг передбачуваний Знаючий Небесний Син , який не програвав Його всезнання (Всі всезнання) НЕ ЗНАТИ ДЕНЬ і ЧАС Захотівши з'являтися? І як саме може передбачуваний невтілені всезнаючий Бог Дух Святий Людина не знав день і годину другого пришестя Христа, але батько в поодинці?

Коли я запитав містер Сміт ці два питання , які він не міг відповісти, він стрибнув в Одкровенні 19:12 , щоб уникнути мої запитання. Етан Сміт лицемірно засуджує мене передбачуваний eisegesis для іноді посилаючись на інші місця , коли я йому відповісти, але коли він це робить, він завжди звертається до нього екзегезу. Г - н Сміт привів Одкровення19:11 -13 , який говорить: «Тоді я побачив небо відчинене (Іоанн бачив видіння Ісуса на небі), і переді мною був білим конем. І вершник зветься Вірний і Правдивий. Він справедливо судить і війни. 12He має очі , як палаючий вогонь, і багато королівські корони на голові. Він має ім'я написане, що тільки він Сам знає. 13He одягнений в халат , змоченою в крові, і Його звуть Слово Боже ... »

Г - н Сміт вихований Rev. 19:12 , тому що він говорить: « У нього є ім'я , написане на Нього , що ТІЛЬКИ ВІН САМ ЗНАЄ.» Г - н Сміт порівнянні Одкровення 19:12 з Марком 13:32 , який говорить: «Але в той день або годину, ніхто не знає, ні ангели небесні, ні Син, але тільки БАТЬКО ALONE (Марк 13:32). »