האב הנכבד הפך לפרקה אחת

זהו תרגום לא מושלם מהמסמך באנגלית המקורי שתורגם על ידי תוכנת התרגום של Google. אם אתה מדבר אנגלית וברצונך לשרת כשרת אינטרנט כדי לענות על שאלות עמים בשפת האם שלך; או אם אתה רוצה לעזור לנו לשפר את הדיוק של התרגום, אנא שלח לנו הודעה.

האב הנכבד הפך לפרקה אחת

הכתובים מלמדים כי אבינו שבשמים לבד הוא האל האמיתי היחיד (ג'ון 17: 3; יוחנן 4: 23-24) אשר הוא יודע הכל ( "לדעת את כל הדברים") וכי רוח הקודש כל הידיעה שלו לשמיים גם הפך לגלם כמו אחת Paraclete (Paraclete פירושו "חסיד", "מליץ", "מתווך", "שמיכה") אשר לא יכלו לדעת את כל הדברים כאדם. זה מסביר מדוע רוח הקודש היא המכונית לעתים הרוח של האב (ג'ון 4: 23-24 - "אלוהים הוא רוח"; אפסי 4: 4-6- "רוח אחת ... אלוהים אחד ואבא ומעל לכל, דרך כל, ובכל אותך") ואילו בפעמים אחרות רוח הקודש נקראת הרוח של ישו עלה שגם הפכה לגבר בתוך הגלגול דרך הורתו ולידתו הבתולה (רומאי 8: 9 "אם כך להיות כי רוח אלוהים שוכנת בך, עכשיו אם אין לאדם את רוח המשיח ... "2 Cor 3:17" אלוהים הוא הרוח ", קולוס 1:27 -" ישוע בך תקוה של תהילה "; 16: 6-7 - "אחרי רוח הקודש מנעה מהם דוברי המילה במחוז אסיה, שבה עשו את דרכם לאזור פריגיה ו Galatia. וזה כשבאו אל הגבול Mysia, הם ניסו להיכנס Bithynia, אבל ה רוּחַ של ישוע לא יתיר אוֹתָם. .. "). עבור אחרת למה פול לקבל השראה לכתוב רק "אחד אלוהים (האב) ומגשר אחד (גבר / הבן) בין אלוהים לבין גברים, האיש ישו ישו" (1 טים 2:. 5) וכי "יש אבל אחד אלוהים, האב, שממנו הם כל הדברים ואנחנו מקיימים לגביו; ואחד לורד, ישוע המשיח (אחד האדם - 1 Cor 8:. 6) .. "אם המושג טריניטי היה נכון אז פול צריך בכתב של "אחד אלוהים האב, אלוהים הבן אחת, ואת אחת אלוהים רוח הקודש? . מאז פול נשאר בחוץ רוח הקודש בקטעים האלה חיוניים של כתבי קודש, ברור כי רוח הקודש היא הרוח של האב שגם הפכה את "הרוח של ישו" (רום 8:. 9) בתוך הבתולה כשלו Son .

הרוח של האב לבד הוא יודע

מארק 13:32 מוכיח כי רוח הקודש הוא הרוח של האב מי יודע את כל הדברים כמו האלוהי של האלוהים האיש אשר גם הפך את רוח המשיח כאדם שלא יודע את כל הדברים. כי אבינו השמימי נשאר בלתי ניתן לשינוי בשמים, בעוד הוא הפך באותו הזמן לאדם בגלגול דרך הבתולה. זה מסביר את ההבחנות בין האב שמחוץ לגלגול היודע את כל הדברים ואת הבן שבתוך הגלגול שאינו יודע את כל הדברים.

"אבל באותו יום או שעה, אף אחד לא יודע, גם לא מלאכים בשמים, ולא בן, אבל האב לבדו." מארק 13:32

מארק 13:32 מציג שתי בעיות שאין להתגבר על Trinitarians. קודם כל, איך רוח הקודש כביכול השלישי לא מתגלמים השלישי אלוהים אדם לא יודע משהו "האב לבד" "יודע" תוך שמירה על כל יודע (כל ידע) ו coequal?עבור הרעיון הטריניטאריאלי של שליש שלישי, אלוהים, האדם הרוחני יהיה בדיוק כפי שכולם יודעים [כל-יודע] כאלוהים האב. לפיכך, Trinitarians לא יכול להסביר מדוע "האב לבדו" הוא יודע הכל (All-Knowing), אבל לא אלוהים השלישי כביכול רוח הקודש אדם אשר Trinitarians טוענים שיש גם נשאר בלתי משתנה בשמים לאחר הילד המשיח נולד ויוולד.

הבעיה השנייה היא שרוב תיאולוגים Trinitarian מאמינים כי אלוהים השמימי כביכול בן האדם שמרו על כל הידע שלו בכל מקום כמו אדם אלוהים מובחן בגן עדן בעוד הוא קיים בו זמנית כאדם על פני האדמה. מכיוון שזה מגוחך לחשוב כי לכאורה כל ידע אלוהים השמימי בן האדם (אשר מעולם לא איבד את הידע שלו בשמים במהלך ההתגשמות) לא יכול היה לדעת את היום ואת השעה של השני שלו בא, בן אלוהים לא יכול להיות אלוהים מובהק מובהק לחלוטין את הבן לצד האלוהים האמיתי היחיד שלנו האב. באופן דומה, זה יהיה גם בלתי אפשרי עבור כל לכאורה לא מתגלמים כל מכיר Trinitarianit אלוהים אלוהים רוח הקודש אדם לא ידעו את היום ואת השעה של בואו השני של ישו, "אבל האב לבד". לכן, הרעיון הטריניטריארי של שני אחרים לכאורה לכאורה מובהק אלוהים ידועים לצד אלוהים אבינו כמו "אלוהים האמיתי היחיד" (יוחנן 17: 3, 1 Cor 8: 6) הוא שקר בעליל.

האחדות התיאולוגיה אין שום בעיה עם מארק 13:32 כי אנחנו מאמינים כי רוח הקודש של אלוהים האמיתי היחיד הוא האב בכל מקום שלא איבד אף אחת התכונות האלוהיות שלו ללא שינוי בשמים, בעוד הוא הפך בעת ובעונה אחת לגבר כמו זרוע של יהוה גילה . בניגוד לכך, Trinitarians מאמינים כי רוח הקודש הוא להבדיל coequally כל ידע אלוהים את רוח הקודש אדם ליד אלוהים האב בשמים. אם זה היה כך, איך אז יכול אלוהים אחר רוח הקודש אדם לא ידעו את היום ואת השעה של בואו השני של ישו, "אבל האב לבד"?

דוקטרינה טריניטרית אינה מתיישבת עם מארק

בתקופת החקירה הנגדית בדיון שלי עם מסנגר השילוש איתן סמית, ששאלתי מר סמית לענות מארק 13:32האומר, "אבל באותו יום או שעה, אף אחד לא יודע, גם לא המלאכים בשמים, ולא בן, אלא האב לבדו." מארק13:32 מציג בעיה בלתי עבירה עבור Trinitarians משום שרוב תיאולוגי שילוש, כולל איתן סמית, מאמינים כי אלוהים שבשמים לכאורה בן שמר -Knowingness כל בכל המקום שלו כאישיות פרטית בגן העדן בעוד הוא בעת ובעונה אחת הקיים כאדם על פני האדמה. אז איך יכול היה כביכול כל ידע בן שמימי שמעולם לא איבד את הידע שלו (כל הידיעה) לא ידעו את היום ואת השעה של הופעתו שלו? ואיך בדיוק יכול להיות כביכול לא גלוי כל יודע אלוהים רוח הקודש אדם לא הכיר את היום ואת השעה של בואו השני של ישו, אבל האב לבד?

כאשר שאלתי את מר סמית שני אלה שאלות שהוא לא יכול לענות, הוא קפץ אל התגלות 19:12 להתחמק מהשאלות שלי. איתן סמית מגנה אותי בצביעות על איסג'סים כביכול על שאמרתי לפעמים קטעים אחרים כשאני עונה לו, אבל כשהוא עושה את זה, הוא קורא לזה פרשנות. מר סמית צטט התגלות 19:11 -13 אשר אומרת, "ואז ראיתי את השמים עומדים פתוח (ג'ון רואה חזון של ישו בגן העדן), ויש לפניי היה סוס לבן. ורוכבו נקרא נאמן ואמיתי. עם הצדק הוא השופטים ואת המלחמה. יש לו עיניים כמו אש בוערת, וכתרים מלכותיים רבים על ראשו. יש לו שם שכתוב עליו שרק הוא עצמו יודע. 13 הוא לבוש בחלוק טבול בדם, ושמו הוא דבר אלוהים ... "

מר סמית עלה כומר 19:12 כי זה אומר, "יש לו שם כתוב עליו שרק הוא עצמו יודע." מר סמית לעומת התגלות19:12 עם מארק 13:32 האומר, "אבל באותו יום או שעה, אף אחד לא יודע, גם לא מלאכים בשמים, ולא בן, אבל האב בלבד (מארק 13:32). "

הנה הבעיה עם MR. תשובתו של סמית

קשה לדמיין כי לפחות חלק מן המלאכים השמים הקדושים בשמים לא יוכל לראות את השם כתוב על המשיח בזמן שהוא יהיה לרכוב לידם בשמים. לקבלת הודעה שהטקסט אומר, "יש לו שם (בלשון עבר) שנכתב עליו שרק הוא עצמו יודע" (הכומר 19:12 ). גם לשים לב כי הטקסט לא אומר כלום על יצורים בשמים לא לדעת "שמו כתוב עליו." מכיוון שההקשר של ההתגלות 19 מתייחס אל ישוע החוזר לארץ על "סוס לבן", זה הגיוני להאמין שאף אחד שחי על האדמה לא ידע את השם שנכתב עליו.

בשונה התגלות 19:12, מארק 13:32 מזכיר במפורש, "... המלאכים שבשמים" ו- "הבן" עצמו בלי לדעת באיזה יום ובאיזו שעה של הופעה שלו. מאז מארק 13:32 הוא פונה לבני בגן עדן לא לדעת, "אבל אבא לבד," זה שולל את האפשרות כי ישו היה רק מענה לאנשים על כדור הארץ בלי לדעת את היום ואת השעה מארק 13:32.לפיכך, התגלות 19:12 אומר כלום לגבי יצורים שמימיים לא מכיר את השם כתוב על המשיח בזמן מארק 13:32 מזכיר שמימיים להיות בגן עדן בלי לדעת באיזה יום ובאיזו שעה של ישו מגיע השני. זה בוודאי יסביר מדוע הטקסט אומר שרק הוא עצמו יודע את השם שנכתב עליו.

יתר על כן, אם Trinitarians רוצה להתעקש כי אנשים בשמים ליד ישו לא יכול היה לדעת את השם נכתב על ישוע בשמים, אז לא יכול להיות שני אלוהים אחר אלוהים אנשים של טריניטי. כי זה בלתי אפשרי עבור כל אדם יודע אלוהים לא יודע כלום תוך להיות coequal עם השני לכאורה שני אנשים אלוהים. לפיכך, אם התגלות 19:12גם הוא פונה אנשים בגן עדן לא לדעת את שם כתוב על ישו, אז זה מציג והבעיה בלתי עביר עבור Trinitarians.התגלות 19:12 יהיה מצג לא נכון אם היו שלושה כל ידיעת אלוהים אנשים בגן העדן מי היה אחד מכיר את השם הזה נכתב על ישו. שכן זה בלתי אפשרי עבור אדם אלוהים כביכול כביכול לא בעל המוח האלוהי האלוהי שלו, המודעות העצמית האלוהית שלו, ואת המודעות העצמית האלוהית שלו הכל. לכן, זה יהיה בלתי אפשרי רק עבור המשיח לדעת את השם שנכתב עליו בשמים אם היו שני אחרים כביכול ידע אלוהים אלוהים של השילוש בשמים.

רק המאמינים האחדות לא תהיה שום בעיה עם הפסוק הזה אם זה רק פונה אל האנשים שמימי לא יודע את השם כתוב על המשיח. עבור חסידי האחדות מאמינים כי האלוהות של ישו הוא אלוהים האב עצמו גילה. אז אם המעבר מדבר על אנשים שמימיים לא יודע את השם אז ישו חייב להיות רוח הקודש של האב עצמו שהוא אלוהים יודע רק. מאחר שאריאנס כמו עדי יהוה מאמינים שישו הוא יצור מלאכי, הם לא יוכלו להסביר מדוע רק ישו יודע את השם שנכתב עליו, אבל לא את האב. באופן דומה, אנשי היחידה הסוציאלית לא יוכלו להסביר כיצד רק אדם בשמים יודע את השם שנכתב עליו, אבל לא את האב הכל-יודע. אז אם ישוע הוא האדם האלוהי היחיד בשמים מי יודע את השם כתוב עליו אז זה אומר שהוא האב הכל יודע (כל ידע). אם זה המקרה, אז כל מחנות נוצריים התנצלות נותרים ללא הסבר על משמעות ההתגלות 19:12 למעט פנטקוסטלים אחדות, כי המאמינים האחדות מאשרים כי ישוע הוא אלוהים אדירים ואת אבא הנצחי מתגלה כאיש. לכן, אם ההתגלות 19:12 הוא פונה אל אנשים שמימי לא יודע את השם נכתב על המשיח אז רק תיאולוגיה האחדות יכול להסביר כראוי את המעבר הזה קשה לכאורה של כתבי הקודש.

האחדות הפנטקוסטלים מאמינים כי רוח הקודש של האל האמיתי היחיד הוא הרוח של כל מקום של האב, אשר מעולם לא איבד את התכונות האלוהיות שלו לא משתנה ואילו הוא הפך להיות אדם כמו זרוע של יהוה גילה. עם זאת Trinitarians מאמינים כי רוח הקודש הוא להבדיל coequally כל לדעת את אלוהים את רוח הקודש אדם בשמים. אז איך יכול אחרת אלוהים coequal האדם רוח הקודש לא ידוע היום והשעה של ישו השני מגיע, "אבל האב לבד?" לפיכך, אנו יכולים לראות כי הסברים השילוש עבור מארק 13:32 והתגלות 19:12 לא יש הסבר הגיוני, בעוד פסוקים אלה בהרמוניה מושלמת עם התיאולוגיה המוחזקת על ידי האחדות פנטקוסטלים.

ישוע הוא רוח הקודש של האמת שמדבר על מה שהוא שומע

יוחנן 16:13 מוכיח כי רוח הקודש היא "רוח האמת" אשר רק מדבר מה הוא שומע מן האב.

"אבל כאשר הוא, הרוח של האמת, מגיע, הוא ידריך אתכם אל כל האמת, כי הוא לא מדבר על דעת עצמו, אבל מה הוא שומע, הוא ידבר ..." ג'ון 16:13

אבל יוחנן 14: 17-18 ליידע אותנו כי ישוע הוא "רוח האמת".

"אפילו רוח אמת; אשר העולם אינו יכול לקבל, כי הוא רואה אותו לא, לא מכיר אותו: אבל אתה מכיר אותו; כיהוא מתגורר איתך, ויהיה לך. אני לא אעזוב אותך חסר-ניחומים:. אני אבוא אליך" ג'ון 14: 17-18

שימו לב כי ישו הזדהה בתור רוח האמת (ג'ון 14:17) אשר ישבו עם תלמידיו בבשר ( "הוא מתעכב איתך" - ג'ון 14:17)אבל מאוחר יותר יהיה תלמידיו כפי שכינת רוח הקודש ( "ויהיה לך" - ג'ון 14:17). אז ישו הצהיר בבירור, "אני לא אעזוב אותך נוחיות (כיתומים): אני אבוא אליך (ג'ון 14:18)." זה מסביר את כל הכתבים אשר מדברים על ישו כמו רוח השכינה (רומאית 8: 9, 26, 27, 34; אל"מ 01:27; 2 Cor 03:17)..

ישוע הכריז ב יוחנן 16:13 כי "רוח האמת" הקדוש "לא ידבר על עצמו", אלא רק מה "הוא שומע" מהאב.

"אבל כאשר הוא, הרוח של האמת, מגיע, הוא ידריך אתכם אל כל האמת, כי הוא לא מדבר על דעת עצמו, אבלמה הוא שומע, הוא ידבר ..." ג'ון 16:13

אבל ישו עצמו אמר שהוא זה שלא דיבר לבד, אלא רק מה ששמע מהאב,

ג'ון 14:10 (NKJ), "... את המילים שאני מדבר אליכם אני מדבר לא של עצמי: אבל אבא השוכנת בתוכי, הוא עושה את המעשים." ג'ון 14:10

ג'ון 00:49 (ניב) "כי אני לא מדבר על עצמי, אבל האבא ששלח אותי ציווה עליי לומר את כל אשר דברתי."

ג'ון 05:30 (ESV), "אני יכול לעשות שום דבר לבד. כפי שאני שומע, אני שופט ..."

לאחר שצפיתי בכמה מהסרטונים שלי, טריניטרית לשעבר מהולנד, שכבר ראתה בעיות בלתי כתובות עם טריניטריות, כתבה לי הודעת אימייל, שבה נתקלתי בסרטון שכותרתו "רוח הקודש היא רוח האב והבן, ג'ון 14 : 23 'על ידי גלובל השפעת משרדים. כל מה שידעתי להיות אמיתי - מבלי להיות מסוגל לבטא את זה בעצמי, נאמר על ידי הדובר, כל כך פשוט, כל כך ברור. הקשבתי לו שלוש פעמים ואז המשכתי עם הווידאו שנקרא "רוח הקודש מדבר מה הוא שומע" אשר ריגש אותי עוד יותר. איך יכולתי לא לראות את האנלוגיה הזאת? ישו אמר, "את המילים שאני אדבר איתך אני לא מדבר על עצמי (ג'ון 14:10)" לעומת "כי הוא לא ידבר על עצמו (רוח הקודש - ג'ון 16:13)". זה הפך להיות כל כך ברור ישו היה מציין כי הוא עצמו יחזור אליהם כרוח האמת. "

קשה לדמיין איך כביכול אלוהים יודע את הבן ואת אלוהים כביכול לדעת אלוהים רוח הקודש אדם לא היה ידוע מיד מה לדבר כביכול טריניטרית אלוהים יודע הכל אנשים. כי איך יכול לכאורה אלוהים לא מתגלמים רוח הקודש אדם כבר לא יודע מה לדבר לפני בעצם מדבר? עבור אלוהים לא התגלמות האדם הרוח לא היה צריך להקשיב לאדם אחר האלוהי כדי לדעת מה לדבר! לכן רוח הקודש השוכנת צריכה להיות רוח של ישו שקם כמו המשיח רק דיבר מה שהוא שמע מהאב.

"הוא שירדו הוא עצמו גם הוא שעלה הרבה מעל כל השמים, כך הוא עשוי למלא את כל הדברים." NASB 04:100 האפסיים

אלוהים כמו אלוהים תמיד מילא את כל הדברים, אבל אלוהים כאדם (אלוהים כבן, אלוהים כמתווך ו Paraclete) לא למלא את כל הדברים כמו בן עד ההתעלות שלו לגן עדן. זה מסביר מדוע המכפלה העברית והנביאים לא ידעו או מנוסית "הרוח של הבן שלו" (גל 4:. 4) בלבם כי רק המאמינים בברית החדשה ניתן לדעת ישו כמו "הרוח של הבן שלו בלבנו, בוכה, אבא, אבא (גל 4:. 6; הרומאים 8: 9, 26, 27, 34) "וזה מסביר איך ישוע הוא בכל מקום לשמוע ולענות התפילות כמו אבא שהפך לגבר כדי להציל את עמו שלהם. חטאים ( "אם אתה תבקש דבר בשמי, אני אעשה את זה" - ג'ון 14:14).

רוח הקודש הוא ישו Paraclete

יוחנן 14:26 קורא את רוח הקודש "Paraclete" (עו"ד / Intercessor) בייחודי בעוד 1 ג 'ון 2: 1 ויוחנן 14: 16-18 שיחות ישו "Paraclete" (עו"ד / Intercessor) ב יחיד. האם יש לנו שני חסידי מי להתערב לנו או אחד?

"אבל הפרקליט, רוח הקודש, שהאב ישלח בשמי, ילמד אותך את כל הדברים ויזכיר לך את כל מה שאמרתי לך". יוחנן 14:26

"ואני אבקש האב, והוא ייתן לך עו"ד אחר (Paraclete) כדי לעזור לך ולהיות איתך זוכה לחיי נצח ורוח אמת.העולם לא יכול לקבל אותו, כי הוא לא רואה אותו ולא מכיר אותו. אבל אתה מכיר אותו, כי הוא חי איתך יהיה לך.אני לא אשאיר אותך כמו יתומים; . אני אבוא אליך" ג'ון 14: 16-18

מי עוד ישו חי עם תלמידיו, אבל יהיה בתלמידיו כעו"ד היחיד עם האב?

"... יש לנו עו"ד (Paraclete) עם האב, ישוע המשיח הצדיק." 1 ג 'ון 2: 1

הקתדרה היוונית של ת'אייר מגדירה את השם היוני "Paraclete".

1. מי שמבקש טענה אחרת בפני שופט, מתחנן, עורך דין, עוזר משפטי; עו"ד.

2. אוניברסלית, מי מתחנן סיבה אחרת עם אחד, intercessor.

3. במובן הרחב ביותר, עוזר, עוזר, עוזר, עוזר;

כאן אנו מוצאים כי גם ישו ורוח הקודש נקראים אחד הפרקליטים של יחיד. עבור "Paraclete" ביוונית הוא בצורת יחיד, כלומר, "עו"ד, intercessor" או "עוזר", ואילו "Parakletoi" (כלומר "חסידי") היא צורת רבים של "Paraclete" כלומר, "עו"ד" כמו יותר מעורך דין אחד. מאז שום כתבי הקודש אי פעם קובע כי יש לנו שני חסידי (parakletoi), אנו יודעים כי ישוע הוא רוח הקודש של האמת מי הוא אחד Paraclete שלנו.

A Paraclete הוא מתווך

ויליאם ברקלי ציטט את השימוש השני של "Paraclete" תעתיק מן היווני בגרסה תרגום של איוב 33:23. אליהו, בניסיונו לנחם את איוב, מתאר אדם חולה נואש ומתקרב למוות, "הבור". "אבל", הוא ממשיך, "אם יש מלאך כמתווך (parakletos) בשבילו." תרגום השתמשו במילה היוונית "Paraclete" עבור "מתווך".

תחת Paraclete, לקסיקון של Thayer אומר, "Targums והתלמוד לשאול מילים יווניות פְּרַקְלִיט ו פְּרַקְלִיָה ולהשתמש בהם של כל intercessor, מגן או עו"ד; Cf. בקסטורף, לקס. תלם, עמ ' 1843 (בעריכת פישר, עמ '916)); כך (תרגום) על איוב 33:23 עבור מֵלִיץ מַלְאָךך, אומר מלאך שמבקש את עילת האדם עם אלוהים; (Cf. πλουσίων παρακλητοι [Paraclete] ...) "

התרגום השתמש במילה היוונית Paraclete ב איוב 33:23 עבור מלאך זה מתחנן הגורם של האדם עם אלוהים.

"אם יש מלאך כמתווך בשבילו" (איוב 33:23 NASB). ESV, ISV, ו HCSB כל אומרים 'לתווך' או 'מתווך' באיוב 33:23.

כאן אנו יכולים לראות כי "Paraclete", אשר פשוטו כמשמעו אומר "עו"ד" ו "Intercessor" גם מעבירה את הרעיון של אחד המשרת כמתווך מטעם האנושות. 1 טימותי 2: 5 אומר, "כי יש אלוהים אחד, וגם מתווך אחד גם בין אלוהים לגברים, האיש ישוע המשיח." מאז רוח הקודש נקרא "Paraclete שלנו" של יוחנן 14:26 וישו נקרא זה "Paraclete" בצורת יחיד ב יוחנן 14:16 וב 1 יוחנן 2: 1, ברור כי יכול להיות רק אחד Paraclete כמו שלנו "מתווך אחד בין אלוהים לגברים" שהוא "ישוע המשיח ישו".

"Paraclete" תמיד מופיע בצורת יחיד עבור מי משמש שלנו "עו"ד" ו "Intercessor", כלומר ישוע. באופן דומה, "המתווך (mesites)" מופיע בצורת יחיד להראות שיש רק אחד המשמש מתווך בין אלוהים לגברים, "האיש ישוע המשיח." מאז יוחנן 14:26 מזהה את רוח הקודש כמו Paraclete שלנו (עו"ד, Intercessor, מגשר) ב יחיד, ומאחר 1 יוחנן 2: 1 ויוחנן 14: 16-18 לזהות ישו כמו Paraclete שלנו (עו"ד, Intercessor, המתווך) ב יחיד, אנו יודעים כי ישו חייב להיות Paraclete כמו רוח הקודש "רוח האמת" שחי עם תלמידיו של הבשר, אבל מאוחר יותר לבוא אל תלמידיו כמו רוח הקודש השכן (Paraclete). מאז לוק 01:35 ו מתיו 01:20 הודיע לנו כי רוח הקודש הפכה מגולמת בתולה העברית ( "רוח הקודש תבוא אליך" -Luke 01:35; "כי אשר הגה בה הוא מחוץ הקודש רוח" -Matthew01:20), זה הגיוני כי ישו הוא רוח הקודש של האב שהפך בהתגלמותו כמו parakletos ו mesites שלנו (חסיד / שתדלן / מתווך) כדי להציל אותנו. עבור אלוהים כמו אלוהים לא יכול להדריך, להתערב, או לתווך כי הוא הרשות הגבוהה ביותר, אבל אלוהים בכל מקום, אשר הפך גם אדם בגלגול יכול עכשיו לתבוע, להתערב, ולתווך בשם האנושות כמו הבן.

רוח הקודש היא רוח ישוע

"המלאך ענה ואמר לה, 'רוח הקודש תבוא אליך, ואת הכח של מרבית הגבוהה יאפיל לך; ומסיבה זו הילד הקדוש ייקרא בנו של אלוהים. "" לוק 01:35

כתב הקודש השראה מודיע לנו כי רוח הקודש של אלוהים האמיתי היחיד בא על הבתולה מרים כדי supernatural לתפוס את הילד המשיח. זה היה "מסיבה זו" כי הילד הקדוש המשיח יהיה "להיקרא בן האלוהים." לכן, במקום הבן נקרא הבן כי הוא היה קיים תמיד כמו אלוהים נצחי כביכול קיים בן, הבן הוא בשם "בן האלוהים" בכתובים הברית החדשה בגלל רוח הקודש ביצע את המעשה של הגלגול של בתולה ידי הפיכתו לילד שנולד ובנו נתון (ישעיהו 9: 6- "אל לנו ילד נולד ואל לנו בן ייקרא ניתנת ... ושם ... אל סגיב, אב Everlasting").

אין פסוק בתנ"ך אומר אי פעם כי כביכול מראש בן כביכול בא על בתולה העברית כדי supernatural לתפוס את הילד המשיח. להפך, לוק 01:35 מוכיחה כי רוח הקודש היא הרוח של האל האמיתי היחיד (ג'ון 17: 3) אשר "באו לידי ביטוי בבשר, מוצדקת ברוח" שבאה על הבתולה פי 1 טימותי 3 : 16.

"... נראה לו מלאך ה 'בחלום ואמר,' יוסף בן דוד, אל תפחד לקחת את מרי כאשתך; כי הילד אשר נתפס בה היא מתוך רוח הקודש. "מתיו 1:20

הילד ישוע לא נולד "מתוך" יוסף או "מתוך" גבר אחר, כמו ישו התינוק היה טבעית "הגה" "מתוך" מרי (גל 4:. 4) ו "מתוך רוח הקודש" (מתי 01:20). כאן אנו מוצאים כי רוח הקודש של אלוהים הוא אביו של המשיח ומרי היא אמו הביולוגית של המשיח אשר מסייע לנו להבין מדוע ישוע תמיד התפלל אל רוח האלוהים כאביו. באור זה אנו יכולים גם להבין כיצד ישוע הוא אנושי לחלוטין על פי אמו הביולוגית, והוא מלא "אלוהים איתנו" כאדם על פי אביו בכל מקום.

"יש גוף אחד ורוח אחת, בדיוק כמו שאתה נקרא גם בתקווה אחת של הקריאה שלך; לורד אחד, אמונה אחת, טבילה אחת, אלוהים אחד ואבא של כל אשר על הכל, דרך כל ובפנים. "אל האפסיים 4: 4-6

שים לב כי "רוח אחת" של "אחד לורד" היא רוח של "אלוהים אחד ואבא של כל מי הוא מעל לכל ודרך כל וכל". לפיכך, רוח הקודש היא אותה רוח של אלוהים האמיתי היחיד האב (ג'ון 17: 3) שגם הפך בהתגלמותו כמו ישו האנושי. שכן, כאשר אלוהים רוח הקודש של האב הפך לגבר דרך בתולה בגלגול, את "מהות הקיום" של האב(צוק המציאות - עברית 1:. 3) היה "לשכפל" את "עותק" של הישות (charakter האב - עברית . 1: 3) על מנת להתאחד עם טבע אנושי להשלים באופן מלא כמו בן אדם אחד בשם המשיח עם רק אחד אישיות, לא שתיים. זה מסביר למה זה היה רק ​​לאחר ההתגלמות כי רוח הקודש של האב גם הפך את האיש ישוע המשיח ולמה רוח הקודש ואת ישוע נקראים "Paraclete" אותו כמו פוסט שלנו האדם עו"ד incarnational, intercessor, ומגשר בין אלוהים ו גברים. לפיכך, ישוע הוא רוח שכינת הברית החדשה (2 Cor 3:. 17- "ה 'הוא רוח") אשר נקרא "Paraclete" בלשון יחיד ולא "Paracletoi" בלשון רבים. עבור רוח אחת האמיתית של אלוהים, אשר מעולם לא היה Paraclete (עו"ד, Intercessor, מתווך) בתנ"ך העברי הפך גם אדם אחד אמיתי כמו Paraclete שלנו (עו"ד, Intercessor, מגשר) בברית החדשה בכתובים בגלל תפיסת הבתולה שלו ולידה .

ג 'ון 14:26 מוכיח כי רוח הקודש הוא Paraclete (עו"ד / Intercessor) בעוד 1 יוחנן 2: 1 ויוחנן 14: 16-18 מוכיח כי ישוע הוא Paraclete (עו"ד / Intercessor). מאז "Paraclete" (כלומר עו"ד) תמיד מופיע יחיד עבור המשיח וגם את רוח הקודש, אנו יודעים כי רוח הקודש צריך להיות אותו "Paraclete" (עו"ד) כאדם יחיד בשם ישוע. עבור שניהם המשיח ואת רוח הקודש הם דיברו בתור אחד Paraclete (אחד עו"ד / Intercessor). כי זה בלתי אפשרי עבור שני אנשים אלוהיים לכאורה להיות שני אנשים בעת היותו רק עו"ד אחד Intercessor (Paraclete).

"ואני אבקש האב, והוא ייתן לך עו"ד אחר (Paraclete) כדי לעזור לך ולהיות איתך forever-- ורוח אמת. העולם לא יכול לקבל אותו, כי זה לא רואה אותו וגם מכיר אותו. אבל אתה מכיר אותו, כי הוא חי איתך יהיה לך. אני לא אעזוב אותך כיתומים; . אני אבוא אליך" ג'ון 14: 16-188 ניב

שימו לב כי ישוע דיבר על Paraclete כמו "לו" ארבע פעמים ו "הוא" פעם אחת ג 'ון 14: 16-17. ואז ג'ון 14:18 ישווע מצהיר בפשטות, "אני לא אעזוב אותך כיתומים, אני אבוא אליך." הנה זה ניכר כי ישו משמש לעתים קרובות "בלשון ציורית" (ג'ון 16:25) או דיבור מרומז על הקודש רוח האמת בתור "הוא" ו "לו" כדי להסתיר את זהותו האמיתית כפי כי רוח האמת אשר תקיים ב תלמידיו לאחר מותו (ישעיהו 45:15 - "באמת אתה אלוהים מי מסתיר עצמו, הו אלוהים ישראל, המושיע").

ההקשר של יוחנן 14: 16-18 מוכיח כי "אחר" (אלוס) "עו"ד" הוא אותו "רוח האמת" שחי עם תלמידיו כמו ישוע בבשר, אבל ישו יחזור "אחרת" או הביטוי "עוד" כמשפטן השכן החדש כאשר אמר: "לא אעזוב אותך כיתומים, אני אבוא אליך". מכיוון שתואר היוונית "אלוס" פירושו פשוט "אחר, אחר או אחר", ג'ון 14: 16 לא אומר כי רוח הקודש הוא אדם "אחר". במתי 13:24 ישוע הציג משל (אלוס) אחר. מתיו 2:12 אומר "מאגי עזב את ארצם בדרך אחרת (allos)." מתיו 13: 5 אומר, "אחרים (allos) נפל על אדמת סלעי". לפיכך, התואר היווני "allos" יכול להיות "שונה" או "אחר" כל דבר, כגון "ביטוי" אחר. לכן, "allos" אינו מחייב אדם אחר ביוחנן 14:26.

ישו היה קיים עם תלמידיו כפארקלט (פרקליט ומרצה) בבשר, אך הוא הבטיח להיות פאראקלטה (פרקליט) השכן, בתופעה "אחרת" (או "שונה") כרוח הקודש השוכנת מחוץ לבשרו. אם זה לא הפרשנות הנכונה של כתבי הקודש, אני אתגר Trinitarians לצטט פסוק אחד שבו ישוע התפלל אי ​​פעם לרוח הקודש כאדם ייחודי אלוהים לצד אביו השמימי! מאז ישוע מעולם לא התפלל לרוח הקודש כמו אדם רוח השמים מובחן ליד האב, אנו יודעים כי ישו לא יכול להיות הפניה רוח הקודש כאדם אחר אלוהים לבד.

"... יש לנו עו"ד (Paraclete) עם האב - ישוע המשיח, חסידי אומות העולם." 1 ג 'ון 2: 1 NIV

"אבל הפרקליט (Paraclete), רוח הקודש, שהאב ישלח בשמי, ילמד אותך את כל הדברים יזכיר לך מה שאמרתי לך." ג'ון 14:266 ניב

האם יש לנו שני עורכי דין כמו intercessors אשר מתווכים בין אלוהים לגברים או אחד? ג 'ון 14:26 מוכיח כי אבא שלח את רוח הקודש, אבל אל הגלטיים 4: 6 אומר כי "אלוהים שלח את רוח בנו לתוך לבך, בוכה, אבא, אבא." מאז 1 טימותי 2: 5 מוכיח כי יש רק "מתווך אחד בין אלוהים לגברים, האיש ישוע המשיח", ישוע חייב להיות רוח האמת כרוח הקודש השוכנת.

הרומאים 8:26 מוכיח כי רוח הקודש intercedes לאלוהים, אבל הרומאים 8: 9 ואת הרומאים 8:34 להוכיח כי רוח הקודש הוא רוח המשיח.

"אבל אתה לא בבשר אלא ברוח, אם כך להיות רוח אלוהים שוכן בך. עכשיו אם כל אדם אין את רוח המשיח, הוא לא שלו. "הרומאים 8: 9

הרוח מתוארת כמו שלנו "עו"ד" ביוחנן 14:26 בדיוק כמו הרומאים 8: 26-27 אומר,

"כמו ברוח גם עוזר החולשה שלנו, כי אנחנו לא יודעים איך להתפלל כמו שאנחנו צריכים, אבל הרוח עצמו מתערב לנו עם גניחות עמוק מדי עבור מילים, והוא מחפש את הלבבות יודע מה את המוח של הרוח היא, כי הוא INTERCEDES עבור הקדושים על פי רצונו של אלוהים. "

הראשון "intercede" של הרומאים 8:26, ביוונית, הוא טופס מורכב כפולה של הפועל, "huperentugchano" (חישוק אר-אן-חונג '-ו) ("huper" משמעות "בשם '-' אנטוגאנו 'פירושו' להתערב ',' לעותר 'או' תחינה '), כך שהרעיון הזה של הרוח כמתחנן שלנו מתחנן להדגשתנו כפול ". השני" intercede "כפי שהוא מופיע הרומאים 8:27 הוא entugchanó (en-toong-khan'-o) שפשוט פירושו "להתערב, לעשות עתירה" או "תחינה". אותו פועל יווניתאנו (en-toong-khan'-o) עבור ישוע עושה "intercession" עבורנו ברומים 8:34 ובעברים 7: 24-25.

"... מי זה שמגנה? ישוע המשיח הוא שמת, כן, אלא שגדל, מי הוא בצד ימין של אלוהים, אשר גם intercedes (entugchano) עבורנו. "הרומאים 8:34

"... אבל ישו, לעומת זאת, כי הוא ממשיך לנצח, מחזיק הכהונה שלו לצמיתות. לכן הוא גם מסוגל לשמור אותה לתמיד למי להתקרב לאלוהים דרך אותו, שכן הוא תמיד חי להרוויח השתדלות (entugchano) עבורם." עברית. 7: 24-25

ג'ון 14:26 אומר כי רוח הקודש היא Paraclete שלנו אשר "שוחרים" ו "מתערב" לאלוהים עבורנו בזמן 1 ג'ון 2: 1 וג'ון 14: 16-18 ישו שיחה שלנו Paraclete דוגל ו מתערב לאלוהים עבורנו. כמו כן רומאי 8: 26-27 מוכיח כי רוח הקודש עושה השתדלות בעד הקדושים בהתאם לרצון של אלוהים, אבל רומאי 08:34 ו עברי 7: 24-25 להוכיח כי תשוועו משיח הוא המתווך בלבד שלנו בין אלוהים לבין גברים עושה השתדלות לאלוהים מטעם האנושות. איך Trinitarians מאמינה בשני "מליץ" דוגלים וישתדל אל האבא כמו Paraclete שלנו אחת ועדיין להיות coequal עם האבא? האם חסיד אלוהים רוח הקודש אדם לכאורה בלתי בהתגלמותו וישתדל לאלוהים ועדיין להיות coequal?

לוק 01:35 ו מתיו 01:20 להוכיח כי רוח הקודש של האב הפכה לגבר דרך הבתולה העברית. זה מסביר מדוע רוח הקודש אשר הפך לגבר בגלגול יכול עכשיו לעשות "השתדלות בעד הקדושים בהתאם לרצון האל" ב הרומאים 08:27. מאז אותה הפועל היווני "entugchano" משמש הוא את רוח הקודש וישו עושים "השתדלות," אנו יודעים כי רוח השכינה היא הרוח של ישו עלה מי "מפגיעה בעד הקדושים בהתאם לרצון אל".

אם רוח הקודש הוא אדם אלוהים מובחן coequally עם האבא, איך Trinitarians יכול להסביר איך הן ישו ורוח הקודש כשתי ישויות נפרדות coequally אלוהים יכולים להתערב למען האנושות אל האבא? האם א-בהתגלמותו הלא coequally מובחנת אלוהים האדם רוח הקודש להתפלל או להתערב לאלוהים בעת היותו coequal באמת? למה זה, ההסבר המעשי היחיד אשר מקיים את אלוהותו של ישו הוא כי רוח הקודש של אלוהים כמו רוח האב גם הפכה לאדם בגלגול כדי להציל אותנו.

מאז Trinitarians, ארים, ו Socinians מאמינים כי רוח הקודש היא לא אותו אדם כמו הבן, רק האחדות התיאולוגיה מביאה הרמוניה לכל הנתונים הכתובים. לקבלת רוח הקודש של אלוהים האמיתי רק האב גם הפך לאדם בגלגול. זה מסביר איך רוח הקודש היא הרוח של הבן (באמצעות גלגול) דוגל עכשיו, מתערבת, ומתווך במקרה רוח לפני האב כמתווך רק שלנו בין אלוהים לבין גברים (1 טים 2:. 5) .

ישו הוא הרוח מדברת אל כנסיות התגלות 1-3

התגלות 1: 17-19 מוכיח כי ישו הוא הדובר לשבע הכנסיות באסיה הקטנה מחזון יוחנן 01:19 באמצעות התגלות 03:22.

התגלות 1: 17-19 אומרת, "כשראיתי אותו, נפלתי לרגליו כמת. וזה הוא הניח את ידו הימנית על אלי, ואמר, "אל תפחד; אני ראשון ואחרון, ואת החיים אחת; ו הייתי מת, והנה, אני חי לעד , ויש לי את המפתחות של מוות של האדס. לכן לכתוב את הדברים אשר ראיתם ..."

אם יש לך מהדורה מכתב אדום התנ"ך, תבחין כי דברי ישו להתחיל בפרק התגלות אחת ולסיים בהתגלות 03:22 איפה ישו משלים את דבריו לשבע הכנסיות באסיה הקטנה באומרו, "הוא שיש לו אוזן, לתת לו לשמוע מה רוח אומר אל הכנסיות." הנה ישו הזדהה בשם 'רוח' מי דיבר על שבע כנסיות באסיה הקטנה. לכן, ישו הוא רוח הקודש של האב עצמו גם הפך לאדם בגלגול דרך הבתולה.

רק האחדות תיאולוגיה מביאה הרמוניה לכל הכתבים

רוח הקודש היא הרוח שהפכה ישו ילד הגלגול. זו הסיבה רוח הקודש הוא המשיח אשר נקרא "Paraclete" בלשון יחיד ולא Paracletoi בלשון רבים. לשני אנשים כמו שני אנשים לא יכולים לתפקד רק אחת "Paraclete" (as One "פרקליט" ו- "מליץ") אשר מתווך במקרה שלנו לאלוהים האב. לכן, אם אלוהים היה באמת שני אנשי אלוהים אחרים כאנשים אלוהיים שניים ושלישיים של שילוש, אז המילה של אלוהים צריכה להשתמש במילה היוונית "Paracletoi" בלשון הרבה עבור הבן ורוח הקודש ולא "Paraclete" בלשון היחידה. גם אם Trinitarians להתעקש נגד עדויות לשוניות אשר מוכיח כי שני "Paraclatoi" לא יכול לתפקד בתור אחת "Paraclete" כשתי Advocates מי להשתדל לתווך,זה עדיין בלתי אפשרי עבור הבן ורוח להיות ישויות נפרדות coequally נכון אלוהים ליד האב בעת שכיהן שתי Paracletoi (שני עורכי דין, שני מליץ, ואת שני מגשרים).

Trinitarians לא יכול טוען כי רוח הקודש היא אדם לאלוהים הלא בהתגלמותו coequal שאיכשהו מתערב לאלוהים ועדיין להיות coequal איתו. עבור אלוהים כמו אלוהים הוא הסמכות העליונה. אם אלוהים אדם באשר הוא אדם אלוהים אמיתי מתערב לסמכות גבוהה יותר אז מה שנקרא אלוהים האדם לא יכול להיות coequal.למה זה, הנוף התאולוגי בלבד אשר בהרמוניה עם כל הנתונים המקראיים היא אחדות תיאולוגיה.

למאמרים נוספים

ספרים בחינם

עבור וידאו תורתו, הירשם לערוץ YouTube שלנו

Recent Posts

See All

C O N T A C T

© 2016 | GLOBAL IMPACT MINISTRIES