רצון אחד ורצון אנושי אחד, ג'ון 6:38

זהו תרגום מושלם מהמסמך המקורי באנגלית אשר תורגם על ידי תוכנת תרגום Google. אם אתה מדבר אנגלית ומעוניין לכהן כשר אינטרנט כדי לענות על שאלות העמים בשפת האם שלך; או אם אתם רוצים לעזור לנו לשפר את הדיוק של התרגום, אנא שלח לנו הודעה

ישו אמר ג'ון 06:38 , "כי אני ירדתי מן השמים, לא לעשות מרצוני, אבל הרצון של אותו ששלח לי." אלוהים שהפך לגבר ירד מן השמים.

לאחר שירד מן השמים, הוא הפך להיות בן אנוש שלם עם הטבע האנושי המלא והרצון. לכן, ישו יכול לומר שהוא בא לא לעשות את הרצון שלו (הרצון האנושי שלו), אבל האב (הרצון האלוהי).


והסביר שילוש לואיס רייס שלחה לי מיילים כמה (מהיום לספטמבר 2016) שבו הוא התווה בזהירות שלושה סעיפים מתוך ג'ון 06:38 שבו הוא חשב הוכיח שני אנשים אלוהיים אלוהים של טריניטי. אולם, מעבר זה אינו תומך רק בתפיסה הטריניטרית המשותפת, אלא למעשה סותר אותה. הנה התגובות שלי מרוכז שלחתי למר רייס בדוא"ל.

כתבת, "זה הטקסט של יוחנן 6:38 שוב:"

"כי ירדתי מן השמים, לא לעשות את הרצון שלי, אבל הרצון שלו ששלח לי".


הגבתי, "אתה מתאר שלושה סעיפים בתוך יוחנן 6:38 כאשר כתבת", "ראשית, אני מציין שיש סעיף עצמאי (A), וכי ישנם שני סעיפים אחרים (ב) ו (ג) כי הם תלויים על סעיף עצמאי זה (א) ".

(א) "כי ירדתי מן השמים"

(ב) "לא לעשות את הרצון שלי"

(ג) "אבל הרצון שלו ששלח לי"

ואז שאלת את שלוש השאלות האלה:

(1) מיהו "אני" שמדבר (א)? האם זה האב (הטבע האלוהי) או האם זה הבן (הטבע האנושי)?

(2) מי הדובר (ב)? האם זה האב (הטבע האלוהי) או האם זה הבן (הטבע האנושי)?

(3) מי הדובר (ג)? האם זה האב (הטבע האלוהי) או האם זה הבן (הטבע האנושי)?

תשובות מרוכזות למר. תגובות ותשובות של יהדות 6:38


ההבחנות היחידות של רצונות, מוחות ותודעה החלו לאחר שהרוח האלוהית של האב ירדה על הבתולה כדי להפוך לאדם אמיתי עם רצון אנושי אמיתי.

עבור אלוהים כמו אלוהים לא יכול להיות שלושה רצונות אלוהים שיכולים לחלוק על כל אחד אחר מבלי להיות אל Tri- אלוהים. לכן אני משוכנע כי תיאולוגיה האחדות היא השקפה תיאולוגית רק כי מקיים את האלוהות האמיתית של המשיח תוך הבאת הרמוניה לכל כתבי הקודש.

אני רואה את יוחנן 6:38 כבעייתי עבור Trinitarians כמו אין כתבי הקודש כדי להצדיק את אלוהים כמו אלוהים אי פעם יש יותר מאשר אלוהי אחד ברחבי כתבי הקודש העברי והיווני. שכן אם אלוהים כביכול כביכול הבן יכול להיות רצון אלוהי אשר יכול לחלוק על הפוטנציאל של אבא, אז אלוהים לא יכול להיקרא אלוהים אחד בעוד בעל שלושה מחשבות אלוהים ושלושה רצון אלוהים.

לכן Trinitarians לא יכול להחזיק המונותיאיזם אמיתי תוך האמונה כי אלוהים יש שלושה מרכזים אישיים של מודעות עצמית, עם כל אלוהים האלוהית אדם בעל המוח משלו ואת הרצון.

יתר על כן, זה מגוחך לחשוב על האיש ישו ישו שיש יותר תודעה אחת. שכן אם ישוע המשיח היה בעל תודעה אלוהית מובחנת ותודעה אנושית נפרדת בתוך עצמו, אזי היה לנו ישו נוצרי סכיזופרני שיהווה שני אנשים ולא אדם אחד. 1 Corinthians 11:03 קובע בבירור כי "אלוהים הוא ראש של ישו.

"לכן אלוהים, אלוהים לא יכול להיות ראש עליו, אבל" אלוהים איתנו "כאדם אמיתי יכול להיות ראש.אז אם ישוע המשיח יש קונקאל ברור אלוהים אלוהים ואלוהים יהיה, אז איך יכול היה לו ראש?

משום כך, ישו כאדם אמיתי יכול רק לדבר מתוך התודעה האנושית שלו כאשר הוא אמר, "כי אני באתי מן השמים לא לעשות את הרצון שלי, אבל את הרצון של אותו ששלח לי" ב יוחנן 6:38. כי כאשר אמר ישוע, "ירדתי (בעבר עבר)," זה אומר שהוא כבר ירד למטה ודיבר כאדם אמיתי על כדור הארץ כאשר הוא דיבר מילים אלה.

ההסבר האלטרנטיבי היחיד האפשרי פירושו שאדם שני של האל השני כביכול בא לא לעשות את הרצון האלוהי שלו. אם כן, אז יותר מאשר אלוהי אחד יהיה אומר כי יש יכולת בתוך אלוהים כדי לעבור לרצון סותרות מאחד האנשים האלוהי לכאורה בתוך עצמו, כלומר, של אבא.

אמנם נכון כי הוא שירד מן השמים הוא רוח הקודש של אלוהים האב, זה שדיבר על כדור הארץ יכול רק לדבר באמצעות התודעה האנושית שלו כאדם.

כי ישוע כבן אנוש שנולד ובן ניתנה בבירור היתה מודעות אלוהית לקיום שלו כאלוהים לפני שהוא גם הפך לאדם כאשר הוא אמר, "לפני אברהם היה, אני" ב יוחנן 8:58 ו "אפילו בן אדם אשר הוא בגן עדן "ב ג 'ון 3:13.

הכותרת, "בן אדם" פירושה פשוט בן אנוש באמצעות האנושות של מרי. זה מוכיח כי ישו כאדם אמיתי ידע שהוא לא מקיים רק על אדמת כאדם, אלא גם בגן העדן כמו אלוהים (הערה: ישו קרוב בשימוש כותרות incarnational שלו כדי להסתיר את זהותו האמיתית כפי אלוהים - ישעיהו 45: 14- 15; יוחנן 16:25).

לכן, האדם המכונה ישוע המשיח מנצרת הוא מאה אחוז האדם, אבל הזהות האמיתית שלו הוא מאה אחוז אלוהים איתנו כאדם אמיתי בקרב אנשים שגם קיים כמו "אלוהים אדירים" ו "אבא נצחי" מחוץ החדש שלו קיום כאדם אמיתי באמצעות התגלמות דרך הבתולה.

לכן, רוח הקודש של האב ירדה מן השמים כדי להפוך לאדם אמיתי בין גברים לא לעשות את הרצון האנושי החדש שלו הניח (בתוך ההתגלמות), אבל הרצון של אלוהים האמיתי היחיד האב (מחוץ להתגשמות).

וכפי שציינתי קודם, הכתובים מוכיחים שהבן נשלח "בדמות בשר חטא" (רום ח ', ב) לאחר שנולד "מאשה" (גל 4: 4). שלחו את התלמידים "אל העולם" לאחר שנולדו לנשים, כך שלח האב את הבן "אל העולם" לאחר שנולד "מאישה" (יוחנן יז, יח, ג ', ד).


העברים 1: 3 מודיע לנו כי ישוע כבן אנוש שנולדו ובנו נתון הוא "הבהירות (" apaugasma "פירושו" בהירות משתקף "ראה Thayer) של התהילה שלו (ההקשר מציין את הכבוד של אבא) ואת הדימוי המובהק (" Charakter "פירושו" רבייה, עותק מודפס ") של האדם שלו (האדם של אבא -" היפוסטזיס "= החומר של להיות / אדם").

"לפיכך, תיאולוגיה Trinitarian לא יכול לעקוף את העובדה כי האלוהות של בן האלוהים הוא דמות משוכפל (עותק) של האדם של אדם כאדם מלא מלא.

בעוד שאריאנס (כמו של ג'"ו) סבורים שהבן שוכן כדמותו של דמות האב לפני ההתגשמות ללא הצדקה של כתבי הקודש, אין לטריניטרים דרך סבירה להסביר כיצד אפשר היה "לשחזר" את הבן הנצחי לכאורה כ"עותק מודפס " של איש האב בעודו נשאר נצחי. תהילים 2: 7 ו עברית. 1: 5 במיוחד להצביע על תחילתו של הבן על ידי היולדות שלו.

"אתה הבן שלי, היום הזה אני מרחיק אותך." תהילים 2: 7

"אני אהיה לו אבא, והוא יהיה בן." Heb 1: 5/2 סם. 7:14

עברי 02:17 מציין כי אלוהים מישהי שנטל חלק הבשר והדם היה "עשה אדם מלא בכל דרך" (עברי 02:17 -. ניב) בדיוק כמו כל אחי האדם נעשים.

לכן בן האלוהים חייב להיות בעל רוח אנושית שלמה, מוח אנושי שלם, טבע, ורצון או שהוא לא היה בן אמיתי כאדם אמיתי.


בספר יוחנן 6:38 סעיף A, שאל לואיס רייס, "מי אני" אני "אשר מדבר (א) האם זה האב (הטבע האלוהי) או שזה הבן (הטבע האנושי)?

ג 'ון 6: 38a - "כי אני יורדים מן השמים ..."


תגובה על תגובה

ראשית, ישו כבן אמיתי לא היה יכול להיות מחולק לשני אנשים כי הטבע לא מדבר, אנשים מדברים. אמנם ישוע היה בעל הטבע האלוהי כ"אלוהים איתנו ", שהתגלמות כאדם אמיתי, אבל הוא בהחלט לא דיבר כשני אנשים עם שתי צוואות.

הכתובים מאשרים כי "האיש ישוע המשיח" (1 Tim 2: 5) היה התודעה האנושית שאמר, "יש לי (בעבר מתוח) לרדת מן השמים" (בעבר עבר הוכחה כי ישוע המשיח מדבר) כי תודעתו האנושית על פני כדור הארץ גם היא בעלת מודעות אלוהית (באמצעות התגלות) של זהותו האמיתית כ"אלוהים הגדול "ו"האב הנצחי" (ישעיה ט ', ו), לפני שגם הוא הפך לבן אמיתי שנולד ו"נתן " דרך הבתולה.

מתיו 1:20 עולה בבירור כי "מהות ההוויה (עברית 1: 3)" של האלוהות של המשיח היה "הרוח הקודש".הטקסט אינו אומר "אלוהים של הבן", אלא "רוח הקודש" של האב עצמו (השווה מתי 1:20 עם עברית 1: 3).

אם טריניטרים יכולים להצביע על כתבי הקודש כדי להראות כי הבן ירד על הבתולה העברית ולא על רוח הקודש, הייתי מסכים כי הכותרת סון מוכיח כי היה צריך להיות בן חי לפני ההתגשמות.

עם זאת, לוק 1:35 מודיע לנו כי הבן נקרא "בן האלוהים" בגלל תפיסת הבתולה שלו. כי המלאך ענה לבתולה, "רוח הקודש תבוא עלייך וכוחו של ה"שיא" ביותר יפיל עליך.

עבור סיבה זו הילד הקדוש אשר ייוולד ממך יקרא את הבן של אלוהים (לוקס 1:35). "

היו לי כמה ויכוחים עם אפולוגים Trinitarian ואף אחד מהם לא יכול אי פעם לצטט כתב הקודש נותן לנו כל סיבה אחרת המקרא מדוע הבן נקרא הבן מלבד תפיסת הבתולה שלו ולידה.

לכן הבן הוא האיש והאיש הוא הבן שנולד (נולד) של האב ביום מסוים (ראה תהילים 2: 7, Hebrew 1: 5, 2 שמואל 7:14).


(ב) האם הוא האב (טבע אלוהי) או האם זה הבן (הטבע האנושי)? ג 'ון 6: 38b - "... לא לעשות שלי יעשה."


תגובה מוקדמת:

שוב, ברור שהאיש ישוע המשיח לא דיבר על כך שהוא עשה את רצונו האנושי (לאחר שהתגלמותו כבר התרחש), אלא רק את רצון האבות, כי אלוהים כמו אלוהים יש רק רצון אחד ועמנואל, "אלוהים איתנו "כאדם אמיתי יש גם רצון אנושי מובהק לאחר ההתגשמות בפועל.

לפיכך, קיימת הבחנה אונטולוגית המוחות בין האב והבן, אשר התרחש רק ההתחלה שלו בהולידו שלו(תהילים 2: 7; אל"מ 01:15; הכומר 03:14). עבור יוחנן 5:26 אומר בבירור כי האב "... העניק הבן יש חיים בעצמו."

לכן חייו של הבן "ניתנו" בתוך הגלגול, ואילו חייו של האב מחוץ לגלגול מעולם לא ניתנו.

הטריניטריות הטיפוסיות של יוחנן 6:38 טוענת כי האל השווה הבן יש אלוהים שונה יהיה שונה מאלוהים האב. עם זאת, אין כתב אחד אומר אי פעם כי אלוהים יש שניים ושלושה צוואות אלוהים, שניים או שלושה מוחות אלוהים, או יותר מתודעה אלוהית אחת. אם אלוהים היה יותר רצון אלוהי אחד, אז לא יכול להיות אמיתי המונותיאיזם.

לכן, Trinitarians לא יכול להסביר איך אלוהים אחד יכול להיות יותר מאשר נפש אלוהית אחת, יותר מתודעה אלוהית אחת, יותר מאשר הרצון האלוהי אחד בזמן היותו רק אלוהים אחד אמיתי. ג 'ון 17:03, מלאכי 2:10, ישעיהו 64: 8, תהילים 8: 6 להוכיח כי האב הוא רק אלוהים האמיתי שברא את כל הדברים על ידי עצמו ולא על ידי אדם אחר אלוהים.


(ג) האם הוא האב (טבע אלוהי) או האם זה הבן (הטבע האנושי)? - "אבל רצונו ששלח אותי".


תגובה מוקדמת:

שוב, הדובר הוא בן האלוהים שדיבר מתוך התודעה האנושית שלו אחרי שהוא כבר היה בעולם.

אל הרומים 8: 2 אומר בבירור כי בן האלוהים נשלח "בדמות בשר חטא". אל הגלטיים 4: 4 נאמר כי בן האלוהים נשלח לאחר שנולד "מאישה".

ישוע הסביר בבירור כי בדיוק כפי שהוא "נשלח אל העולם," כך תלמידיו היו "נשלח אל העולם (יוחנן17:18)."

התפלל ישו, "כמו ששלח אותי לעולם, שלחתי גם אותם אל העולם (יוחנן 17:18)."

קשה לדמיין איך כביכול לכאורה יהוה אלוהים אדם יכול להישלח על ידי אביו בזמן היותו באמת cocoal ו coeternal! עבור השולח גדול ונשלח ואת anointer גדול אחד נמשח (עברית 1:. 8-9).

Trinitarians מבקשים מאיתנו להאמין כי לכאורה אדם שווה cocoal ו נצחית נמשח לנצח כמו "ישו" כאשר הכותרת ישו פירושו "משוח אחד".

קטעים רבים כי Trinitarians מצטט עבור בן מראש בהתגלמותו לכאורה מוכיחים רק כי הבן כבר "משיח"(1 Cor 8: 9; פיל 2: 5..) במחשבות הביעו של אלוהים (Logos - ג'ון 1: 1; רום. 04:17) בדיוק כפי שהוא כבר "נולד"(תהילים 2: 7; משלי 8 :: 22-26; אל"מ 01:15) ונהרג (הכומר 13:. 8) בתוכנית ידועה מראש של אלוהים (1 פיטר 1 : 20; ישעיהו 43:. 10-11; Ephes 1: 4, 11).

עבור אלוהים "מכנה את הדברים אשר יהיה לא כאילו היו" (רום. 04:17).

לכן, פרשנות קיימא רק של יוחנן 6:38 אשר מביא הרמוניה לכל הנתונים המקרא, תוך שמירה על האלוהות האמיתית של ישוע המשיח, היא תיאולוגיה האחדות.

אנא ענה על שאלה זו: האם אתה מאמין כי אלוהים אלוהי יהיה (הרצון הוא אותו דבר כמו התודעה) יכול להתפלל ולהתפתות כמו הרצון האלוהי מספר שתיים? או שזה לא הגיוני יותר מקראי להאמין כי הרצון האנושי (התודעה האנושית) של ישו היה אחד שיכול להתפלל להתפתות (לואיס רייס לחלוטין התחמקה מהשאלה הזאת)?

לא משנה כמה אנחנו מנסים להסביר את זה, הגלגול מחייב רצון אלוהי של אלוהים האדם (עמדותינו אומרות האב) שנשאר לשינוי בשמים עם כל התכונות האלוהיות שלו ללא פגע (Mal 3:.. 6; עברי 13: 8),בעוד חלק "המהות להיות" שלו עצמו הניח אדם חדש יהיה (עברית 1:. 3) כאשר הוא הפך "אדם מלא בכל דרך" (עברי 02:17 ניב) בתוך הבתולה..

אתה התעלמת מהעובדה המקראית שאלוהים "שנטל חלק גם בשר והדם" להיות "אדם מלא בכל דרך" (1 טים 3:16; עברית 2:. 14-17.). אלוהים כמו אלוהים לא יכול להיות אדם יהיה (במדבר 23:19 "אלוהים הוא לאגבר"), זאת לאחר הגלגול אנו מוצאים רצון אלוהי (אביו של) ובן אנוש ברור יהיה (הבן של).

כי כאשר חלק מן החומר של אלוהים של להיות "היה לשכפל" בתולה כמו "הדימוי המובהק של האדם שלו" (ההקשר מוכיח את אבא של אדם - ב 1: 3), הילד המשיח היה "עשה אנושי מלא כל דרך (עברי. 02:17ניב)."

לפיכך, עברית. 1: 3 מוכיח את העמדות הטריניטריות, האריאניות והסוציניסטיות בטעות, משום שהאדם האלוהי של האב הוא בבירור "מהות ההוויה" של האב (אל העברים 1: 3 - "היפותזה") "משוכפל" כ"עותק מודפס "של האב האלוהי של האדם כאדם שלם לחלוטין בתוך הבתולה.

לעומת זאת, עמדתך טוענת כי אלוהים הבן ירד מן השמים, לא לעשות את הרצון האלוהי שלו, אבל הרצון האלוהי של אדם אחר אלוהים. שאלה: איך אפשר אלוהים ואולי להיות שונה מאלוהים אחר יהיה בעוד שאין לך שתי אלוהים (לואיס רייס התעלמה מהשאלה ממש כפי שהתעלם לרוב השאלות שלי)?

רצונו של הבן הוא רצון אנושי מלא ורצון האב הוא הרצון האלוהי המלא. זה שני צווים, כי האדם האלוהי של אלוהים (שיש לו רצון אלוהי אחד) הפך לאדם אנושי מלא כמו "הדימוי המובהק של האדם שלו (האדם של אבא - 1: 3)" באמצעות גלגול דרך הבתולה (עם רצון אנושי מובהק - עברית 2:17).

עם גברים מלאכים זה בלתי אפשרי, כמו שרק אלוהים בכל מקום יכול להיות גבר אמיתי, כפי שהיא מתגלה הזרוע שלו (ישעיהו 53: 1) תוך שמירה לשינוי בשמים (ירמיה 23:24; Mal 3:.. 6).

אנחנו לא מאמינים שהאיש ישוע ישו הוא ישות נפרדת אחרת מהאב (אריאן / סוציניזם), משום שאנו מאמינים שהאב נכנס לחיים חדשים כאשר הוא הפך לאדם שלם.

לפיכך, עמדתנו תואמת ModalisticMonarchianism עתיק שהיה פעם נוף השולט בתוך שלוש המאות הראשונות של הספירה הנוצרית (ראה טרטוליאנוס ב נגד Praxeus 3 ופרשנות של אוריגן של הבשורה על פי יוחנן, ספר 1, פרק 23 / גם לראות חוברות שלי ואת קטעי וידאו על התיאולוגיה של קלמנט של רומא, Hermas של רומא, Ignatius של אנטיוכיה, ו Aristides של אתונה ב ApostolicChristianFaith.com).

המשכתי, אני לא מתחמק מכל אמת בהקשר של יוחנן 6:38. פרשנות נכונה של כל טקסט חייבת להתחיל תחילה עם הטקסט, אז אנחנו צריכים להשוות טקסטים אחרים כדי להבטיח כי הפרשנות שלנו לטקסט זה מביא הרמוניה לכל הנתונים המקראיים. עבור פרשנויות פרטיות תמיד נחשפים כאשר הפרשנות הפרטית מצליחה להיות בהרמוניה עם "כל מילה של אלוהים (מתי 4: 4)."


מר רייס כתבה, "אז זה לא כי הן הצוואות היו סותרות כפי שאתה להסיק שגוי, אלא זה כי הבן מרצון, ו 'בזדון' לא שואף לעשות את רצונו בצורה אנוכית, בלי ראשון בהתחשב רצון האב ".


תשובה: טענת שוב ושוב שאמרתי שהרצון של הבן הוא "סותר" כלפי האב. מעולם לא שיערתי שהרצון האנושי של הבן היה "סותר" אי-פעם או שלא היה לו מחלוקת עם האב. כל מה שציינתי היה כי הרצון של הבן "לא שואפים לעשות את הרצון שלו", אשר מראה כי הרצון של הבן היה פוטנציאל להיות במחלוקת עם אבא.

זה בעייתי עבור Trinitarians כי הם מאמינים כי אלוהים יש שניים ושלושה רצונות אלוהים אשר עשויים לחלוק על זה את זה. עבור יוחנן 6:38 מרמז כי הבן של רצון האלוהים היה היכולת להיות בסכסוך עם אבא של.

עכשיו אם הרצון של הבן הוא הרצון האלוהי של אלוהים כביכול הבן של יוחנן 6:38, אז אלוהים כמו אלוהים יכול לחלוק על עצמו עם עצמו אשר יביא בלבול הבריאה כולה.

לכן, מעברים כמו יוחנן 6:38 רק מאשרים כי הרצון האנושי של בן האלוהים יכול להתנגש רק עם הרצון האלוהי אחד (של אבא).


כתבת, "אם רצונו של האב בשבילי הוא שוטף את המכונית שלו, ואם אני לא שואף לעשות מרצוני (זה לא קשור אליי, כמו שאומרים, אבל זה על האבא שלי, אני לא מחפש את אור הזרקורים, כביכול) אבל אם אז אני דווקא בכוונה "רצון" לעשות של אבי "יהיה" במקום אנוכי מרצוני,

אז ההיגיון הפשוט יגיד לך שבסופו של דבר שתי הצוואות שלנו נמצאות באחדות מושלמת, כי אני אעשה את צוואתו של אבי, ואם הרצון שלי הוא רצונו של אבי, כך יהיה לנו הסכם מושלם של צוואות, אין סתירה כלשהי ".


תגובה מוקדמת:

זה מגוחך לגמרי לחשוב על אדם אלוהים אמיתי שאמור להיות coequal עם אחרים כביכול אלוהים אנשים, כדי "לא שואפים" לעשות את הרצון האלוהי שלו, אבל במקום לעשות משלו "האלוהים האלוהי" הרצון האלוהי, הוא נכנע לרצון השוויוני לכאורה של אביו (אלוהים יהיה מספר אחד).

האם אתה באמת מאמין כי הרצון האלוהי של אדם אלוהים אמיתי היה היכולת לדחות "הרצון העצמי" שלו עצמו כדי לעשות את הרצון של אלוהים אחר יהיה שונה? איך בן אדם אלוהים אמיתי להיכנע הרצון האלוהי הברור לכאורה שלו כדי להגיש אותו רצון זולת אדם אלוהים coequal ולהישאר coequally מובחן אדם אלוהים אמיתי (לואיס רייס השלימה התעלמה מהשאלה)?

ההבנה המקראית היחידה על רצונו של ישוע המשיח מוכיחה שהרצון האנושי של הילד הנוצרי, שהוגש לרצונו של אביו כראש. עבור 1 Corinthians 11:03 קובע כי "אלוהים הוא ראש המשיח." זה באור זה כי הרצון האנושי של הבן הוגשה לרצונו של אביו.

אם התיאוריה שלך נכונה, אז אנחנו צריכים למצוא כמה דוגמאות של אלוהים מראש מתגלמת הבן שיש רצון ברור בשמים לפני ההתגלמות התרחשה. אותו הדבר צריך להיות גם נכון של אלוהים השלישי לכאורה שלך רוח הקודש אדם.

לכן, אני מזמין אותך להגיש דוגמה אחת כדי להראות כי הבן ורוח יש שני אלוהית מובהקת צוואות מלבד האב לפני בנו של אלוהים נוצר ב הבתולה (מתיו 01:20; לוק 01:35 - מר רייס לא הגיבה).

עצם העובדה Trinitarians יכול למצוא שום דוגמאות כאלה, מוכיחה כי רצונו של הבן היה הרצון האנושי הברור של האיש ישווע המשיח אשר נעשה "אדם מלא בכל דרך" (עברי 02:17 -. ניב) בתוך הבתולה העברית.


למה זה, אין לכאורה "משמרת" או שינוי צוואות ג'ון 06:38 כבנו הוא הרצון של האדם נבדל שהיה "נשלח אל העולם" (יוחנן 17:18) בדיוק כמו תלמידיו היו " נשלח לעולם" אחרי שהם נולדו נשים (גל 4:. 4).

טריניטרים אוהבים לבודד טקסטים בודדים כדי לעוות את משמעותם המקורית מבלי להשוות אותם למעברים אחרים הקשורים כדי להבטיח כי הפרשנויות שלהם נמצאים בהרמוניה עם כל הייעוץ של אלוהים.


כתבי הקודש מלאים בדוגמאות כדי להראות לנו שלאלוקים יש "נפש" אחת, "לב", ואחד "נשמה", בדיוק כמו לאדם יש מוח אחד, לב אחד ונפש אחת. למעשה, אותן מילים בעברית וביוונית משמשות בתנ"ך עבור הנפש, הלב, הנשמה של אלוהים כמו המוח, הלב והנשמה, של גבר.

אמר אלוהים ב יר. 32:35, "... וגם לא נכנס MYD שלי כי הם צריכים לעשות את זה תועבה, לגרום יהודה לחטוא."

בראשית 8:21, "אמר יהוה בלב לבו"), "אני לעולם לא אקלל את האדמה מחדש בגלל האדם, כי הכוונה של לב הלב של הלב (LEB") הוא רע מנעוריו ".

אלוהים אמר ב ויקרא 26:30, "ואני יהרוס את המקומות הגבוהים שלך, וחתך את התמונות שלך, ואת להטיל את הפגרים שלך על פגרי האלילים שלך, ואת הנשמה שלי יהיה להתעב אותך."

הן המילים העבריות והיוונית לנשמה הן בעלות משמעות זהה למילה האנגלית שלנו "אדם". טריניטריאנים אינם יכולים להציג את כתבי הקודש כדי להראות שאלוהים היה יותר מתודעה מודעת אחת, יותר מתודעה לב אחת, או יותר מנשמה אחת תוֹדָעָה.

למאמרים נוספים

לספרים חינם

עבור וידאו תורתו, להירשם לערוץ ה- YouTube שלנו

Recent Posts

See All

C O N T A C T

© 2016 | GLOBAL IMPACT MINISTRIES