רצון אחד ורצון אנושי אחד, ג'ון 6:38

זהו תרגום מושלם מהמסמך המקורי באנגלית אשר תורגם על ידי תוכנת תרגום Google. אם אתה מדבר אנגלית ומעוניין לכהן כשר אינטרנט כדי לענות על שאלות העמים בשפת האם שלך; או אם אתם רוצים לעזור לנו לשפר את הדיוק של התרגום, אנא שלח לנו הודעה

ישו אמר ג'ון 06:38 , "כי אני ירדתי מן השמים, לא לעשות מרצוני, אבל הרצון של אותו ששלח לי." אלוהים שהפך לגבר ירד מן השמים.

לאחר שירד מן השמים, הוא הפך להיות בן אנוש שלם עם הטבע האנושי המלא והרצון. לכן, ישו יכול לומר שהוא בא לא לעשות את הרצון שלו (הרצון האנושי שלו), אבל האב (הרצון האלוהי).


והסביר שילוש לואיס רייס שלחה לי מיילים כמה (מהיום לספטמבר 2016) שבו הוא התווה בזהירות שלושה סעיפים מתוך ג'ון 06:38 שבו הוא חשב הוכיח שני אנשים אלוהיים אלוהים של טריניטי. אולם, מעבר זה אינו תומך רק בתפיסה הטריניטרית המשותפת, אלא למעשה סותר אותה. הנה התגובות שלי מרוכז שלחתי למר רייס בדוא"ל.

כתבת, "זה הטקסט של יוחנן 6:38 שוב:"

"כי ירדתי מן השמים, לא לעשות את הרצון שלי, אבל הרצון שלו ששלח לי".


הגבתי, "אתה מתאר שלושה סעיפים בתוך יוחנן 6:38 כאשר כתבת", "ראשית, אני מציין שיש סעיף עצמאי (A), וכי ישנם שני סעיפים אחרים (ב) ו (ג) כי הם תלויים על סעיף עצמאי זה (א) ".

(א) "כי ירדתי מן השמים"

(ב) "לא לעשות את הרצון שלי"

(ג) "אבל הרצון שלו ששלח לי"

ואז שאלת את שלוש השאלות האלה:

(1) מיהו "אני" שמדבר (א)? האם זה האב (הטבע האלוהי) או האם זה הבן (הטבע האנושי)?

(2) מי הדובר (ב)? האם זה האב (הטבע האלוהי) או האם זה הבן (הטבע האנושי)?

(3) מי הדובר (ג)? האם זה האב (הטבע האלוהי) או האם זה הבן (הטבע האנושי)?

תשובות מרוכזות למר. תגובות ותשובות של יהדות 6:38


ההבחנות היחידות של רצונות, מוחות ותודעה החלו לאחר שהרוח האלוהית של האב ירדה על הבתולה כדי להפוך לאדם אמיתי עם רצון אנושי אמיתי.

עבור אלוהים כמו אלוהים לא יכול להיות שלושה רצונות אלוהים שיכולים לחלוק על כל אחד אחר מבלי להיות אל Tri- אלוהים. לכן אני משוכנע כי תיאולוגיה האחדות היא השקפה תיאולוגית רק כי מקיים את האלוהות האמיתית של המשיח תוך הבאת הרמוניה לכל כתבי הקודש.

אני רואה את יוחנן 6:38 כבעייתי עבור Trinitarians כמו אין כתבי הקודש כדי להצדיק את אלוהים כמו אלוהים אי פעם יש יותר מאשר אלוהי אחד ברחבי כתבי הקודש העברי והיווני. שכן אם אלוהים כביכול כביכול הבן יכול להיות רצון אלוהי אשר יכול לחלוק על הפוטנציאל של אבא, אז אלוהים לא יכול להיקרא אלוהים אחד בעוד בעל שלושה מחשבות אלוהים ושלושה רצון אלוהים.

לכן Trinitarians לא יכול להחזיק המונותיאיזם אמיתי תוך האמונה כי אלוהים יש שלושה מרכזים אישיים של מודעות עצמית, עם כל אלוהים האלוהית אדם בעל המוח משלו ואת הרצון.

יתר על כן, זה מגוחך לחשוב על האיש ישו ישו שיש יותר תודעה אחת. שכן אם ישוע המשיח היה בעל תודעה אלוהית מובחנת ותודעה אנושית נפרדת בתוך עצמו, אזי היה לנו ישו נוצרי סכיזופרני שיהווה שני אנשים ולא אדם אחד. 1 Corinthians 11:03 קובע בבירור כי "אלוהים הוא ראש של ישו.

"לכן אלוהים, אלוהים לא יכול להיות ראש עליו, אבל" אלוהים איתנו "כאדם אמיתי יכול להיות ראש.אז אם ישוע המשיח יש קונקאל ברור אלוהים אלוהים ואלוהים יהיה, אז איך יכול היה לו ראש?

משום כך, ישו כאדם אמיתי יכול רק לדבר מתוך התודעה האנושית שלו כאשר הוא אמר, "כי אני באתי מן השמים לא לעשות את הרצון שלי, אבל את הרצון של אותו ששלח לי" ב יוחנן 6:38. כי כאשר אמר ישוע, "ירדתי (בעבר עבר)," זה אומר שהוא כבר ירד למטה ודיבר כאדם אמיתי על כדור הארץ כאשר הוא דיבר מילים אלה.

ההסבר האלטרנטיבי היחיד האפשרי פירושו שאדם שני של האל השני כביכול בא לא לעשות את הרצון האלוהי שלו. אם כן, אז יותר מאשר אלוהי אחד יהיה אומר כי יש יכולת בתוך אלוהים כדי לעבור לרצון סותרות מאחד האנשים האלוהי לכאורה בתוך עצמו, כלומר, של אבא.

אמנם נכון כי הוא שירד מן השמים הוא רוח הקודש של אלוהים האב, זה שדיבר על כדור הארץ יכול רק לדבר באמצעות התודעה האנושית שלו כאדם.

כי ישוע כבן אנוש שנולד ובן ניתנה בבירור היתה מודעות אלוהית לקיום שלו כאלוהים לפני שהוא גם הפך לאדם כאשר הוא אמר, "לפני אברהם היה, אני" ב יוחנן 8:58 ו "אפילו בן אדם אשר הוא בגן עדן "ב ג 'ון 3:13.

הכותרת, "בן אדם" פירושה פשוט בן אנוש באמצעות האנושות של מרי. זה מוכיח כי ישו כאדם אמיתי ידע שהוא לא מקיים רק על אדמת כאדם, אלא גם בגן העדן כמו אלוהים (הערה: ישו קרוב בשימוש כותרות incarnational שלו כדי להסתיר את זהותו האמיתית כפי אלוהים - ישעיהו 45: 14- 15; יוחנן 16:25).

לכן, האדם המכונה ישוע המשיח מנצרת הוא מאה אחוז האדם, אבל הזהות האמיתית שלו הוא מאה אחוז אלוהים איתנו כאדם אמיתי בקרב אנשים שגם קיים כמו "אלוהים אדירים" ו "אבא נצחי" מחוץ החדש שלו קיום כאדם אמיתי באמצעות התגלמות דרך הבתולה.

לכן, רוח הקודש של האב ירדה מן השמים כדי להפוך לאדם אמיתי בין גברים לא לעשות את הרצון האנושי החדש שלו הניח (בתוך ההתגלמות), אבל הרצון של אלוהים האמיתי היחיד האב (מחוץ להתגשמות).

וכפי שציינתי קודם, הכתובים מוכיחים שהבן נשלח "בדמות בשר חטא" (רום ח ', ב) לאחר שנולד "מאשה" (גל 4: 4). שלחו את התלמידים "אל העולם" לאחר שנולדו לנשים, כך שלח האב את הבן "אל העולם" לאחר שנולד "מאישה" (יוחנן יז, יח, ג ', ד).


העברים 1: 3 מודיע לנו כי ישוע כבן אנוש שנולדו ובנו נתון הוא "הבהירות (" apaugasma "פירושו" בהירות משתקף "ראה Thayer) של התהילה שלו (ההקשר מציין את הכבוד של אבא) ואת הדימוי המובהק (" Charakter "פירושו" רבייה, עותק מודפס ") של האדם שלו (האדם של אבא -" היפוסטזיס "= החומר של להיות / אדם").

"לפיכך, תיאולוגיה Trinitarian לא יכול לעקוף את העובדה כי האלוהות של בן האלוהים הוא דמות משוכפל (עותק) של האדם של אדם כאדם מלא מלא.

בעוד שאריאנס (כמו של ג'"ו) סבורים שהבן שוכן כדמותו של דמות האב לפני ההתגשמות ללא הצדקה של כתבי הקודש, אין לטריניטרים דרך סבירה להסביר כיצד אפשר היה "לשחזר" את הבן הנצחי לכאורה כ"עותק מודפס " של איש האב בעודו נשאר נצחי. תהילים 2: 7 ו עברית. 1: 5 במיוחד להצביע על תחילתו של הבן על ידי היולדות שלו.

"אתה הבן שלי, היום הזה אני מרחיק אותך." תהילים 2: 7

"אני אהיה לו אבא, והוא יהיה בן." Heb 1: 5/2 סם. 7:14

עברי 02:17 מציין כי אלוהים מישהי שנטל חלק הבשר והדם היה "עשה אדם מלא בכל דרך" (עברי 02:17 -. ניב) בדיוק כמו כל אחי האדם נעשים.

לכן בן האלוהים חייב להיות בעל רוח אנושית שלמה, מוח אנושי שלם, טבע, ורצון או שהוא לא היה בן אמיתי כאדם אמיתי.


בספר יוחנן 6:38 סעיף A, שאל לואיס רייס, "מי אני" אני "אשר מדבר (א) האם זה האב (הטבע האלוהי) או שזה הבן (הטבע האנושי)?

ג 'ון 6: 38a - "כי אני יורדים מן השמים ...&q