מי הופיע על תנור לוהט דניאל 3:25?

זהו תרגום מושלם מהמסמך המקורי באנגלית אשר תורגם על ידי תוכנת תרגום Google. אם אתה מדבר אנגלית ומעוניין לכהן כשר אינטרנט כדי לענות על שאלות העמים בשפת האם שלך; או אם אתם רוצים לעזור לנו לשפר את הדיוק של התרגום, אנא שלח לנו הודעה

תרגומים רבים קוראים, "צורת הרביעית היא כמו בן האלוהים". דניאל 3:25

פרשנות הדוכן אומרת, "הביטוי 'בן האלוהים,' הוא שגוי בעליל; התרגום הנכון הוא, 'המראה של הרביעי הוא כמו בן האלים' ...

כמו ברוב מיתולוגיות האלילים, לא היו רק אלים, אלא אלים דמימיים, של כמה מעמדות שונים ... עלינו להישמר מפני ייחוס המלכה הבבלית שהרעיון הזה הוא של האדם השני של השילוש הנוצרי ... "

ואז פרשנות הדוכן אומרת, "... זה היה מלאך שחיזק אלה משרתים של אלוהים בכבשן."

דניאל 3:28 מוכיח כי נבוכדנאצר אמר כי אלוהים "שלח את המלאך שלו נמסר משרתיו ..."


דאג קוטילק (חוקר טריניטרי בחינוך) הוא עצמו מכתיב שדניאל 3:25 מתורגם כ"בן של האלוהים ".

"המקבילה המדויקת, המילולית, של בר-אלאחין היא" בן האלים ", כמו ASV, NASB ו NIV יש את זה. זה לא צריך להפתיע אותנו למצוא מלך פגאני אשר הודה וסגדה אלים רבים מדברים על הופעתו של אדם טבעי כמו "בן האלים".

נבוכדנאצר היה עדיין פגאני (הוא רק הקים אליל זהב והכריח את נתיניו לסגוד לו). ב דניאל 3:28, המלך מתייחס שוב לאדם הרביעי בכבשן, הפעם על ידי הכינוי "מלאך", אשר מציע כי שני המונחים, "מלאך" ו "בן האלים", היו ייעודים נרדף .

"באשר להופעתו של האדם הרביעי, אשר הוא טוען להיות כמו זה של בן אלוהים, או שאנחנו חייבים לקחת אותו להיות מלאך, כפי השבעים הביא את זה, או, כמו, כפי שרוב הרוב חושב, אלוהים מושיענו. אבל אני לא יודע איך מלך שלא היה יכול להיות ראוי לחזון של בן האלוהים ".

]www.kjvonly.org/doug/index_doug.html"ראוי לציין כי המקרא עצמו מתייחס המלאכים כבני אלוהים ב איוב 1: 6; 2: 1; 38 וט; גם וגם, כך אני חושב, בראשית 6: 2, 4"[קטעים ממאמרו של דאג Kutilek 'הבן של אלוהים, או בנו של האלים (דניאל 3:255)'?

למאמרים נוספים

לספרים חינם

עבור וידאו תורתו, להירשם לערוץ ה- YouTube שלנו

2 views0 comments