האם הולדתו של ישו אומר תחיית המתים שלו? מעשי השליחים 13: 33-35

זהו תרגום מושלם מהמסמך המקורי באנגלית אשר תורגם על ידי תוכנת תרגום Google. אם אתה מדבר אנגלית ומעוניין לכהן כשר אינטרנט כדי לענות על שאלות העמים בשפת האם שלך; או אם אתם רוצים לעזור לנו לשפר את הדיוק של התרגום, אנא שלח לנו הודעה

Trinitarians הם העבריינים הגרועים ביותר כשמדובר הפרשנות שנקרא שלהם של הטקסט. אם תסתכלו על ההקשר כולו של מעשי השליחים 13: 33-35, תוכלו להבחין כי פאולוס זיהה לראשונה את ישו כבן הנבואה של אלוהים לפני קום לתחייה.

כדי לטעון כי המילה "נולד" בעברית (yawlad ב תהילים 2: 7) למעשה אומר תחיית המתים הוא מגוחך.טריניטרים מתעלמים בכוונה מהקשרו המלא של דרשתו של פול ליהודים בפיסידיאן אנטיוכיה, משום שהדוקטרינה שלהם אינה מתיישבת עם הנתונים המקראיים.

במעשים 13: 33-35, פול הסביר את תחייתו של הגוף של ישו על ידי זיהוי הראשון ישוע כמו בן הבכור דיבר על תהילים 2: 7 אשר יקומו מן המתים.

לאחר מכן אמר פול את תחיית המתים לאחר שאמר, "כי על העובדה שהוא הרים אותו מן המתים, כבר לא לחזור לרקבון", על ידי מצטט תהילים 16:10 - "אתה לא תאפשר קדוש אחד שלך לעבור ריקבון. "

Trinitarians להתעלם ההקשר המלא של מעשי השליחים 13: 33-35 כי אין להם דרך אחרת לעקוף את הקריאה הטבעית של הטקסט תהילים 2: 7 אשר צוטט על ידי פול מעשי 13.

למאמרים נוספים

לספרים חינם

עבור וידאו תורתו, להירשם לערוץ ה- YouTube שלנו

1 view0 comments

Recent Posts

See All