בן האדם ועת העתיקה, דניאל 7: 13-14

זהו תרגום מושלם מהמסמך המקורי באנגלית אשר תורגם על ידי תוכנת תרגום Google. אם אתה מדבר אנגלית ומעוניין לכהן כשר אינטרנט כדי לענות על שאלות העמים בשפת האם שלך; או אם אתם רוצים לעזור לנו לשפר את הדיוק של התרגום, אנא שלח לנו הודעה

"ראיתי בלילה ראיונות, והנה, אחד כמו בן אדם בא עם ענני השמים, והגיע העתיקה של ימים, והם הביאו אותו קרוב לפניו. ונתנו לו שלטון, תהילה ומלכה, שכל העם, האומות והשפות, ישרתו אותו ".

דניאל 07:13 -14 מאז וישו כבן לא ממש מקבלים שליטה ותהילה מעל כל "העמים" ו "שפות" כאשר דניאל ראה חזון זה, אנחנו יודעים שזהו חזון נבואי של תהילה בעתיד שישוע יקבל כאשר הוא שולט על כל העמים, העמים והשפות של כדור הארץ.

מאז אלוהים "... קורא דברים שאינם כאילו היו" (אל הרומיים 4:17 ניב), נוכל לראות כיצד ישו כבר ניתן תהילה במוחו התכנית של אלוהים לפני שהוא בעצם קבל תהילה זה. זהו זה התהילה שישו דיבר כאשר אמר, "...

את התהילה שהיה לי איתך לפני העולם היה "ב יוחנן 17: 5. כי ישו כבר היה פאר כי הוא כבר נתן את התהילה לפני לידתו.

שים לב גם ישו שנאמר עליו "בן אדם" ב דניאל 07:13 . כתבי הקודש מדברים על ישוע כבן האדם בדניאל 7 כי הוא נולד מאמו מרי כבן למוצא אנושי. כי אם ישו היה ממש כבן אדם בשמים לפני הלידה שלו, אז Trinitarians צריך גם לקרוא ישו אלוהים מראש מתגלמת האדם.


דניאל 07:13 -14 הוא דוגמא נוספת של נבואה משיחית איפה אלוהים חושב ומדבר כאילו המשיח כבר ניתן ממלכות העולם לפני שהם בעצם שניתן לו.

בדיוק כפי שישו כבר דיבר על "כבש שנרצח מבריאת העולם" (התגלות 13: 8) לפני שהוא למעשה נרצח, אז ישו כבר דיבר על כבעל תהילה ושליטה לפני שהוא באמת קיבל את זה.

למאמרים נוספים

לספרים חינם

עבור וידאו תורתו, להירשם לערוץ ה- YouTube שלנו

1 view0 comments

Recent Posts

See All