אנו נעשה את השכונה שלנו בו, ג 'ון 14: 21-23

זהו תרגום מושלם מהמסמך המקורי באנגלית אשר תורגם על ידי תוכנת תרגום Google. אם אתה מדבר אנגלית ומעוניין לכהן כשר אינטרנט כדי לענות על שאלות העמים בשפת האם שלך; או אם אתם רוצים לעזור לנו לשפר את הדיוק של התרגום, אנא שלח לנו הודעה

"הוא שיש לו המצוותים, ושומר אותם, הוא זה שאוהב אותי: והוא שאוהב אותי יהיה אהוב על האבא שלי,ואני אוהבת אותו, ואת יגשים את עצמי אליו ... אם גבר אוהב אותי , הוא ישמור את המילים שלי: ואבא שלי יאהבו אותו, ואנו נקבצו עליו, ולעשות משכנו שלנו איתו "(ג'ון 14:21, 23).

קודם כל, התנ"ך מספר לנו שיש רק אחת רוח אלוהים אשר "ממלא את השמים ואת הארץ" (ירמיה. 23:24)ואילו שוכני במקביל המאמינים בברית החדשה האמיתית. אל האפסיים 4: 4-6 קובע כי יש רק רוח אלוהית אחת של לורד אחד, "יש ... רוח אחת ... אדון אחד ... אלוהים אחד ואבא של כל מי על הכל ועל ידי כל ובתוך כולכם."

לפיכך, לא יכול להיות שתיים או שלוש רוח האלוהי של אלוהים, אבל רק "רוח אחת". לכן רוח אחד של אלוהים אשר ירד על בתולה לוקס 1:35 היא אותה רוח של אבא שגם הפך את הרוח האנושית של האיש ישוע המשיח (אל העבריים 1: 3 אומר כי הבן הוא "מהות הקיום" של אבא - העברים 1: 3) כאדם אמיתי בקרב גברים.


אנו נעשה את הצעד שלנו בו, ג 'ון 14: 21-23 רוח הקודש היא הרוח האחת של אלוהים האב בפעולה אשר מאוחר יותר ירד על בתולה בגלגול להיות האיש ישוע המשיח.

לפיכך, רוח הקודש היא אותה רוח של האב (אלוהים כמו אלוהים) ואת הבן (אלוהים כאדם). זה מסביר מדוע כתבי הקודש מדברים על הרוח השוכנת כרוח אחת שהיא גם האב וגם הבן.

ישו אמר בבשורה על פי מתיו, "אבל כאשר הם למסור לך, אל תדאג איך או מה אתה אומר; כי היא תינתן לך באותה שעה מה שאתה אומר. . בשביל זה הוא לא אתה מי לדבר, אבל זה הרוח של האבא שלך שמדברת בך" מתיו 10: 19-20

ישו אמר בבשורה על פי לוק, "כאשר הם מביאים אותך לפני בתי הכנסת ואת השלטונות והשלטונות, אל תדאג איך או מה אתה מדבר להגנתך, או מה שאתה אומר; . עבור רוח הקודש תלמד אותך באותה שעת מאוד מה אתה צריך לומר" לוק 12: 11-12

ואז לוק ממשיך להקליט את ישו אומר, "... הם יניחו עליך את הידיים שלך יהיה לרדוף אותך, המביא אותך אל בתי הכנסת ובתי הכלא, מביא אותך לפני מלכים מושלים למען השם שלי.

זה יוביל להזדמנות לעדות שלך. אז להחליט לא להתכונן מראש להגן על עצמכם; עבור אני אתן לך אמירה וחוכמה אשר אף אחד היריבים שלך תוכל להתנגד או להפריך." לוק 21:12

שימו לב כי כל שלושה קטעים של כתבי הקודש אומרים כי הרוח שוכנת ייתן מאמינים הברית החדשה את המילים לדבר כאשר מועבר לפני שליטים ושופטים. מתיו 10: 19-20 אומר את השכינה "רוח אביך שמדבר בך". לוק 12: 11-12 אומר "רוח הקודש ילמד אותך ... מה אתה צריך להגיד." וגם לוק 21:12 ישוע אמר, "אני אתן לך אמירה וחוכמה אשר אף אחד מהמתנגדים שלך לא יוכל להתנגד או להפריך".

כל שלושת הקטעים המקבילים דומים, אלא שרוח הקודש השוכנת מתוארת כרוח של האב והבן. כאן ההבנה המודאלית האחדות הטובה ביותר מתאימה לראיות המקראיות.

עבור אריאנס וסוציניאנים לא יכול להסביר איך הרוח השוהים בכל מקום יכול להיות ישוע המשיח, בעוד Trinitarians לא יכול להסביר איך האב, רוח הקודש, ישוע המשיח יכול לדבר כמו האלוהי אדם. לכן, רק דוקטרינת האחדות מביאה הרמוניה לכל הנתונים המקראיים.


אם אנחנו מאמינים באמת שאלוהים האב באמת הפך לגבר, אז היינו מצפים כי הרוח האנושית של ישו, אשר הוקמה "של רוח הקודש" (מתי 01:20) של האב בתוך בתולה לימים הרוח השוכנת בלב ליבם של מאמינים הברית החדשה.

הגלטיים 4: 6 במיוחד מכנה שכינה "רוח אמת" (ג'ון 14:17), "הרוח של הבן שלו" המתגורר "בלבנו" מי "מפגיעה בעד הקדושים" (אל הרומיים 8:27) "בוכה אבא אבא "(גל 4:. 6). זה מסביר מדוע רוח הקודש נקראת "Paracletos" (עו"ד Intercessor) ב ג 'ון 14:26, בעוד ג' ון 14: 16-18 ו 1 ג 'ון 2: 1 קורא ישוע "Paracletos" (עו"ד Intercessor).

לכן "אנחנו" לבין "שלנו" ביוחנן 14:23 אינם שני אנשי רוח אלוהיים מובהקים coequally של אלוהות שלושה אדם, אלא, "רוח אלוהים" (רום 8:. 9) שגם הייתה בן האדם רוחו של בנו על ידי הפיכתו לגבר.


לכן, ישו יכול לומר "אנחנו נבוא אליו, ולעשות את המשכנו איתו", כי אלוהים אחד הוא האב גם הבהירו את עצמו בבשר להיות בן אנוש אמיתי. לכן, ישנם שני ביטויים עיקריים של אלוהים, אלוהים כאבא ואלוהים האב איתנו כבן.

לכן רוח הקודש השוכנת היא הרוח של האב (אלוהים כמו אלוהים) ואת הבן (אלוהים כאדם). עבור אלוהים כמו אלוהים היא אותה רוח אלוהי שגם הפך לאדם (אלוהים כאדם). לכן, ישנם שני ביטויים שונים של אלוהים לאחר רוח הקודש של אלוהים גם הפך לאדם באמצעות תפיסה בתולה.

זה מסביר מדוע הרומאים 8: 9, 26, 27, ו 34 המדינה כי רוח השכינה של אלוהים הוא רוח המשיח, אשר עושה השתדלות בעד הקדושים בהתאם לרצון האל (ראה העברים 07:25).

"עם זאת, אתה לא בשר ודם, אבל ברוח, אם אכן רוח אלוהים שוכן בך. אבל אם מישהו אין את רוח המשיח, הוא אינו שייך לו "רומאי 8:. 9 NASB

שים לב שטקסט ההשראה קובע כי השכינה "רוח אלוהים" מי שירד על הבתולה (לוק 01:35 "רוח הקודש תבוא אליך"; מתיו 01:20 "הילד אשר הרה שלה הוא של רוח קודש") היא אותה 'רוח המשיח' כי רוח אלוהים גם הפכה לאדם דרך הבתולה.

זה מסביר מדוע אנו רואים שני גילויים של רוח אלוהים הברית החדשה כתבי הקודש: אב לשינוי חיצוני של הגלגול, והביטוי החדש שלו כמו באותו "אלוהים" "בא לידי ביטוי בבשר, מוצדק הרוח ..." (1 טים . 03:16) מי "משותף אנושיותנו" כדי להיות "עשה אדם מלא בכל דרך" (עברי. 02:14, 17 ניב).

כאשר הרוח האנושית של ישו עלה לשמים, ההיבט האנושי החדש של הקיום שלו הפך "רוח נותן החיים"(1 Corinthians 15:45) מי "עלה הרבה מעל כל השמים, כך שהוא עלול למלא את כל הדברים" (אל האפסיים04:10).

אלוהים כמו אלוהים תמיד מילא את כל הדברים, אבל הביטוי החדש של אלוהים כמו "אלוהים איתנו" כאדם אמיתי לא מילא את כל הדברים עד האיש ישוע המשיח עלה לשמים כדי להיות בכל מקום כמו האב.

"... רוח גם עוזר החולשות שלנו, כי אנחנו לא יודעים איך להתפלל כמו שצריך, אבל רוח עצמו מפגיעה בעד אותנו עם groanings עמוק מדי עבור מילים; . והוא אשר מחפש את ליבם יודע מה במוחו של הרוחהוא, כי הוא מפגיעה בעד הקדושים בהתאם לרצון האל" הרומאים 8: 26-27 NASB

"ישוע המשיח הוא הוא שנפטר, כן, דווקא מי הועלתה, אשר נמצא מצד ימין של אלוהים, אשר גםמתערבת בשבילנו." NASB 08:344 הרומאים


Socinians Arians ו אוניטרית לא יכול להסביר איך רוח הקודש של אלוהים יכול indwell המאמינים בברית החדשה לעשות השתדלות אל האב כי המלאכים (אריאניות - עדי יהוה) וגברים בלבד (Socinianism) לא יכול להיות בכל מקום למלא את השמים ואת הארץ כמו אלוהים ( Jer 23:24) מבלי להפר ישעיהו 46:. 99.

כי רק אלוהים האמיתי אמר, "אני אלוהים ואין שום דבר אחר; אני אלוהים ואין אף אחד כמוני"(ישעיהו 46:9). עדי יהוה ללמד כי רוח הקודש היא לא אישי "כוח פעיל," אבל איך יכול כוח אישי "להתערב" ( "הרוח עצמו מפגיעה בעד אותנו" רום. 08:26) בזמן שיש "מוח" ( "המוח של ". רום 08:27) ולהיות שנקרא 'רוח הוא' ב הרומאים 08:27 ( 'הוא מפגיעה בעד הקדושים בהתאם לרצון האל' -. רום 08:27)?

יתר על כן, תיאולוגי שילוש לא יכולים להסביר איך אלוהים שאינה בהתגלמותו לכאורה אדם רוח הקודש ניתן לומר "להתערב" לאלוהים (רום 8:. 26-27) תוך שמירת coequal. ג 'ון 14:26 קורא בבירור את רוח הקודש "Paraclete" (כלומר עו"ד או intercessor), אבל ג' ון 16: 16-18 ו 1 יוחנן 2: 1 להודיע ​​לנו שישוע הוא "Paraclete" אשר "תומכים" ו "intercedes " בשבילנו.

לפיכך, יש Trinitarians שני מתווכים, שני חסידי, ושני מליץ בעוד הכתבים מציינים כי יש רק אחד מתווך הדוגל ו מפגיעה בעד הקדושים כדי אבינו שבשמים (07:25 העברים; 1 טים 2:. 5).


כאשר הרוח של האל האמיתי היחיד גם הפכה לגבר, שהוא החדיר אנושות לתוך האלוהות שלו על ידי המגלם את עצמו כאדם תוך שמירת רוח קודש לשינוי שממלאת שמים וארץ (ירמיה. 23:24).