Святий Дух Отця став Сином

Це недосконалий переклад з оригінального англійського документа , який був переведений з допомогою програмного забезпечення Google Транслейтінг. Якщо ви говорите по- англійськи , і хотів би служити в якості веб - міністра , щоб відповісти на питання народів рідною мовою; або якщо ви хочете , щоб ми могли покращити точність перекладу, будь ласка , надішліть нам повідомлення.

Існує певна відмінність між Богом як Отцем і Богом , який згодом явив Себе у плоті , як Бог з нами як справжній чоловік. Отже, Батько і Син відносини ніколи на насправді не відбувалося в часі , поки після того , як батько став втіленим в якості істинного людини. Для Писання навчають , що тільки Отець є єдиним істинним Богом , який також став втіленим в якості істинного людини "дитина народилася" і "Син даний" , який називається "Бог міцний" і "Отець вічності" , як до своєї істинної божественної ідентичності (Ісая 9: 6 KJV- "Бо і нам народжується дитина, до нас, син дан нам : і уряд буде на його плече , і його ім'я буде називатися : Дивний радник, Бог сильний, Отець вічності, князь світу.), а Син , як до його істинної людської ідентичності.

Хоча Письмо чітко назвати Синові "Магутни Божа" і "Отець вічності," доктрина Трійці стверджує , що Син не Отець , і Батько не Син. Тому, якщо Писання довести , що Син є Святий Дух Отця і Святого Духа від Отця втілився як Син, то вся Трійця доктрина руйнується.

СВЯТИЙ ДУХ БАТЬКА втілився ЯК ДИТИНИ ХРИСТА

Єдністю богослов Джейсон Dulle підвів підсумок подібності та відмінності між Єдності зору Бога втіленого і тринітарній точки зору в його онлайн - відповідь на тринітаріїв:

"Писання ніколи не розрізняє божество Сина і божества Отця, але все відмінності між Богом , як Він існує всюдисуща і трансцендентного і Бог , як Він існує в якості справжнього людського істоти. Різниця не в Бога, а в людяності Ісуса Христа ... едінственнікі віруючі і тринітарії подібні до тих , що 1. обидва вірять в єдиного Бога; 2. обидва вірять , що Отець, Син і Дух Бога; 3. як визнати , що Писання робить відмінність між Отцем, Сином і Духом; 4. обидва вірять , що Син Божий помер на хресті, а не Отець; 5. обидва вірять , що Ісус молився Батькові, а не до Себе (відповідь Jason Dulle до "Боротьба тринітарне з Єдності" Вчення - www.OnenessPentecostal.com) ".

Це було моє спостереження за ці роки , що багато тринітарії часто плутають про те, що на насправді Єдність п'ятидесятники вірять. Багато хто помилково стверджують , що ми говоримо , що немає ніякого онтологічного відмінності між Отцем і Сином б то ні було. Таким чином, вони часто знущатися над нами, роблячи вигляд , що ми вважаємо , що Батько як Батько дійсно помер на хресті , або що людина Ісус Христос на самому ділі молився про себе , як Отець. Всі знають прихильники Єдності вважають , що Бог став справжньою людиною у втіленні через Діву з "(виразним людини) життя в собі (Іоанна 5:26 ;. Євр 2:17 NIV -" він був зроблений повністю людиною в усіх відношеннях " ) "для того , щоб страждати, молитися і померти за наші гріхи. Таким чином, багато тринітарії помилково стверджуючи , що ми заперечуємо будь-яке розрізнення між Богом як Бога (Отця) , і Бог з нами як людина (син) , який був «зроблений повністю людиною в усіх відношеннях" (Євр. 2:17 NIV) , Але це не те , що ми говоримо, а як Бог не може бути "повністю людиною в усіх відношеннях" (Євр. 2:17 NIV) , не порушуючи такі уривки , як Числа 23:19 ( "Бог не людина") і Малахія 3: 6 ( "Я Господь, не змінююся"). Те , що ми на самому ділі стверджувати, що людина Ісус Христос , як син Бога живого, не "Бог з нами" онтологічно як Бог, а скоріше, "Бог з нами" , як істинний людський син (чоловік) , які могли б молитися ( Луки 5:16), на чолі з Духом Святим (Матвія 4: 1 "Дух повів Ісуса в пустелю"), і "ростуть мудрістю, і віком та благодаттю, у Бога й людей (Луки 2:52 ). "Бо як Бог Батько не онтологічно людина , який може« молися, "і бути" спокуса зла "(Джеймс 1:13," Бог не може бути спокуса зла »). Не може Бог , як Батько онтологічно постраждати і померти на хресті за наші гріхи (Числа 23:19 - "Бог не людина").

Джейсон Dulle продовжував докладно пояснити основні відмінності між Єдністю і тринітарних позицій:

"Єдності (O) віруючі і тринітарії (T) відрізняються тим , що 1. T (Трінітарістамі) вважають , що один Бог складається з трьох вічних осіб , в той час як O (Єдність) вважає , що один Бог одна людина; 2. T (тринітарії) вважають , що друга особа Трійці втілився в той час як O (Єдність) вважає , що батько, який одна людина, втілився як Син Божий; 3. T (тринітарії) вважають , що Син вічний в той час як O (Єдність) вважає , що Син не існувало до втілення, оскільки цей термін відноситься до Бога , як Він існує як людина, а не як він існує в Його сутнісну божество ; 4. T (тринітарії) побачити біблійні відмінності між Отцем і Сином , щоб бути відмінність як в особистості і плоті в той час як O (Єдність) вважає , що всі відмінності є результатом взаємин Духа Божого до втіленому Богові - людина. Як вона ставиться до христології, то різниця між Трінітарістамі (Т) і Єдності (O) віруючих в тому , що вони говорять , що це була друга особа Трійці, а не лише Батька, Який став людиною, в той час як ми вважаємо , що один Бог, відомий як батько, став людиною. Свідоцтво Ісуса було те , що Отець був в Ньому (Ін 10:38; 14: 10-11; 17:21), і що ті , хто бачив , як Він бачив Отця (Ів 14: 7-11). Ісус є образом істоти Отця людини ( на івриті 1: 3). Тринітарії мають важкий час , пояснюючи ці вірші , тому що вони стверджують , що друга людина став плоттю. Якщо це так, то й Отець не втілено, чому Ісус завжди говорив Батько був в Ньому, і ніколи не говорять , що друга людина був у Нього (відповідь Jason Dulle на "Боротьба тринітарне з Єдності Вчення" - WWW. OnenessPentecostal.com) ? "

Єдністю богослов Джейсон Dulle правильно позначив основні області згоди і розбіжностей між єдністю і тринітарних позицій , які створює резервні копії все , що я викладаю. Я закликаю всіх , хто читає цю книгу , щоб чесно дослідити всі біблійному докази з істинним і благородним серцем , щоб побачити , якщо едінственнікі богословської позиції ми ділимо на насправді відповідає Біблії чи ні. Для всіх справжніх послідовників Ісуса Христа повинні бути готові "досліджувати Писання" і бути "шляхетний" , як Берін євреї робили , коли вони вивчали Писання , щоб побачити , є чи то , що апостоли вчили були вірні чи ні ( "Зараз Берії були більш шляхетний , ніж Солунян, тому що вони отримали повідомлення з великим завзяттям і Писання досліджували день кожен день , щоб побачити , якщо ці вчення істинні. в результаті, багато з їх вважається, разом з досить декілька видатний грецький жінки і чоловіки. "- Дії 17: 11-12 BSB).

Біблійне свідчення доводить , що Син є людиною , який мав початок його незайманого зачаття і породжуючи в той час як Святий Дух Отця є Божественна Ідентичність , який втілився в якості немовляти Христа.

Лука 1:35 "Святий Дух зійде на вас, і сила Всевишнього осінить Тебе, і скелі з цієї причини святий народиться, буде Син Божий».

Матвія 1:20 "... не бійся прийняти Марію, дружину свою, для дитини , який був зачатий в ній є (з перекладається з "ек" = "з") СВЯТОГО ДУХУ ".

Ісус Христос стверджував, що "зійшов з небес" (Іоанна 6:38, "Я зійшов з небес"), але тільки Дух Людини ми знаходимо , що сходив з неба , щоб стати немовлям Христом є Святий Дух (Лк 1: 35 і від Матвія 1:20). Матвія 1:20 доводить , що дитина Христос не був задуманий "з" нібито Бога Сина, але "З СВЯТОГО ДУХУ" всюдисущого Самого Небесного Отця ( "дитини , який був зачатий в ній виходить з Святий Дух "- Мт 1:20). Це пояснює , чому Ісус завжди говорив про свою божественність , як Отця , а не як передбачуваний coequally виразний Божественний Син ( "Господи, покажи нам Отця , і цього буде достатньо для нас ... я був так довго часу з вами , і у вас не знають мене Філіп хто бачив мене бачив Отця? »- від Іоанна 14: 7-9 /" Той , хто вірить в мене, не вірить в мене , але в Того , хто послав мене Той , хто бачить мене бачить Того, хто послав. мене "- Іоанна 12 :. 44-45). Важко уявити собі coequally виразне істинного Бога Сина Людина , що говорить: "Той, хто бачив мене, той бачив Отця» (Івана 14: 8-9) і "Той , хто бачить мене бачить Того, Хто послав Мене" (Ін 12 : 45) , якщо він був на самому ділі coequally відрізняється істинний Бог втілений Син людини , а не Бога Отця втіленим як людина. Для передбачуваного окремого істинного Бога Сина Людина повинна була сказати, "той, хто бачив мене, бачив вічно виразне Бога Сина" і "той , хто вірить в мене вірить в одно- правних Божественного Сина." Замість цього, Ісус ясно сказав , що бачити його і вірити в нього вірити у Божественній ідентичності Отця. Де ж божественне достоїнство і правдоподібності передбачуваний другий божественний Бог Син Особистість і передбачуваний третій божественний Бог Святий Дух Особистість тринітарній концепції Божества?

Святий Дух НАДАЮТЬСЯ чоловічими хромосомами & КРОВІ ТИП немовляті Христу

"Він (син) є яскравість (apaugasma =" відбивається яскравість ") Його слави (слава Отця) і образ (Charakter = а" відтворення "," відбиток "або" копія "зроблена з оригіналу , щоб бути "уявлення" про те , що оригінал) Його Особистості (оригінального особи Отця - іпостась = "subtance буття" - Євреїв 1: 3 KJV).

Тут ми знаходимо біблійне свідчення , що доводить , що Сам Отець поставляється Його чудесне Божественне істота Будучи у втіленні , щоб зробити дитину Христа, "відтворюючи" Себе як "віддруковані копії" Своєю оригінальною "субстанції Буття" (див Charakter і набряк в Євреїв 1: 3) в якості повністю повної людини в діви. Бо якщо Син Божий був задуманий як втілення передбачуваного Бога Сина, як могло статися , що присутність Особистості Святого Духа охопив Марії (Луки 1:35 ) , щоб зачати дитину Христа , а не наявність передбачуваного Бог Син Людини? Лука 1:35 ясно говориться , що "Дух Святий зійде на тебе" (Діви) і "з цієї причини дитина буде називатися Сином Божим." Хоча ми знаходимо численні посилання на всюдисущого Духа Святого , що існують в єврейському Письмо, ми ніколи не знайти предсуществующей живий Син де -то від Буття до Малахії. Вже один цей факт повинен служити червоним прапором для всіх тих , хто був обманутий в віру в нібито вічної, вічно виразним Небесного Бога Сина.

Ангел сказав Джозефу, "... дитина , який був зачатий в ній є (букв ек," З ") СВЯТОГО ДУХУ." Матвія 1:20

Контекст Євреїв 1: 3 дає незаперечні докази , щоб показати , що Син є відблиск слави Отця та образом істоти Його Особистості (Особистість Отця або «Сутність буття») , який став людиною людина в незайману. Так як Матвія 1:20 ясно повідомляє нам про те , що дитина Христос був проведений [ек] "з" "сутності буття" з "СВЯТОГО ДУХУ" ( "... дитина , який був зачатий в ній є (горить . ек, "З") Святий Дух "- Матвія 1:20), ми знаємо , що Святий Дух повинен бути Святий Дух Отця , який спускався на незайманій. Це дуже проблематично для тринітарній доктрини , яка стверджує , що особливим Бог Син втілився і не Святий Дух Отця. Євреям 1: 3 говориться , що Син був відтворений із сутності Отця Буття в той час як Матвія 1:20 говориться , що Син був відтворений від сутності Святого Духа Буття ( "... дитина , який був народилося в ній є [ек] OUT СВЯТОГО ДУХУ "- Мт 1:20) .. Єдиний спосіб узгодити біблійну дані вірити , що сутність Святого Духа Буття таке ж божественна Особистість , як Отця , який втілився , який доводить Єдності модалізм, спростовуючи Тринітаризму, аріанство і унитариями Socinianism. Тому вага біблійному доказів показує , що божественність Святого Духа єдиного істинного Бога Отця був об'єднаний з людством через яйце Марії ( «Бог послав Сина Свого зробив [ек] з жінки" - Гал . 4: 4) , щоб стати особливим людиною , як Син Бога живого.

Luke 1:35 повідомляє нам , чому Син названий Сином в першу чергу ( "Дух Святий найде на тебе ... з цієї причини дитина , яка народиться з вас буде називатися Сином Божим" - Лука 1: 35). Син названий Сином Бога з - за його чудесного незайманого зачаття [ек] "з жінки" [Марії - Гал. 4: 4] і [ек] "з Святого Духа» (Мф 1:18, 20). Ні один писання у всій Біблії ніколи не дає нам ще одну причину , чому Син Божий називається Сина, крім розуму Нового Завіту , наведеної в Євангелії від Луки 1:35. Насправді, немає Писання у всій Біблії ніколи не йдеться про те , що Син як Син завжди існував як нібито Timeless Бог Син людини на протязі всієї вічності в минулому (Пс . 2: 7; Євр 1: 5; Іоанна 5:26 ) , який повністю зносить тринітарну доктрину.

"Як Отець має життя в Самому Собі, так є він завітав СИНА мати життя в Самому Собі» (Ін 5:26 ).

Тут ми можемо ясно бачити , що син є людина і людина є син , який був наданий особливий людське життя Отцем. Бог Отець надав відмінну життя людського сина від надприродно поставляючи Його власні чоловічі хромосоми зі свого власного "субстанції Буття" (Іпостасі) , який був "відтвореним" або "імпринтингу" всередині людського яйця діви (Євр 1 .: 3 ;. Євр 2:14 . -17) Так як Бог Отець є Дух , який не тіло і кров (Ін 4:23:24 ), ми знаємо , що сутність Отця Буття чудесним чином подають чоловічі хромосоми і ДНК в межах діви щоб зробити немовляти Христа. бо якщо Батько не сприяли чоловічі хромосоми в незайманою тоді Ісус не міг бути зачата і народжена як дитину чоловічої статі, так як Мері народила жіночого клону себе.

КРОВ БОГА

Діяння 20:28 на насправді говорить: "... Церква Бога , яку Він придбав Кров'ю Своєю ..." Хоча є варіант читання Діянь 20:28 , вага з даних вказує на власній крові Бога, що і фраза "Церква Бога" використовується в Новому Завіті, але ніколи "Церква Господа" . Коментар Ellicott каже: "Той факт , що в іншому місці апостол Павло незмінно говорить про« Церкви Божої »(наприклад, 1 - до коринтян 1: 2; 2 Кор 1: 1; Галатів 1:13 ; 1 Солунян 2:14 ., І ін) і ніколи "Церква Господа" "дуже переконливі докази того, щоб показати , що правильне прочитання має бути," Церква Бога , яку Він придбав Своєю кров'ю " , а не" Церква Господа " . Климента Олександрія забезпечує найраніше християнське свідчення про те , що текст про "крові Бога" ( в кінці 2 - го століття, Quis пірнає, с. 34) а не кров "Господа."

Автор Deborah Bohn писав: "Більшість клітин в організмі містять 46 хромосом, але сперма тата і мами яйця кожен з яких містить лише 23 хромосоми. Коли яйце зустрічає сперми, вони з'єднуються, утворюючи 46 хромосом однієї клітини , яка буде швидко ділитися , поки вона не стане приблизно 100 трильйонів клітин звиваючись , які ви з любов'ю підгузник, нагодувати і лепетати на весь день. Кожна хромосома несе багато генів, які також входять в пар. Так як половина генів Вашої дитини приходять від мами , а інша половина з них тато, ймовірність виникнення у дитини який - небудь конкретний ген схожий з ймовірністю монетку. Схоже , пророкуючи можливі комбінації , які становлять зовнішній вигляд вашої дитини і особистість повинна бути легкою, НЕ так? Немає такої удачі. Лише деякі риси, такі як тип крові, знаходяться під контролем однієї пари генів (пари генів , отриманих від обох батьків) ". (Deborah Bohn, Babble.com)

Річард Hallick писав: "Людська кров типу визначається кодомінірует аллели. Аллель є одним з декількох різних форм генетичної інформації, яка присутня в нашій ДНК в певному місці на конкретній хромосомі. Існують три різних типи аллели для людської крові, відомий як I A, I B, і я. Для простоти, ми можемо назв