Святий Дух Отця став Сином

Це недосконалий переклад з оригінального англійського документа , який був переведений з допомогою програмного забезпечення Google Транслейтінг. Якщо ви говорите по- англійськи , і хотів би служити в якості веб - міністра , щоб відповісти на питання народів рідною мовою; або якщо ви хочете , щоб ми могли покращити точність перекладу, будь ласка , надішліть нам повідомлення.

Існує певна відмінність між Богом як Отцем і Богом , який згодом явив Себе у плоті , як Бог з нами як справжній чоловік. Отже, Батько і Син відносини ніколи на насправді не відбувалося в часі , поки після того , як батько став втіленим в якості істинного людини. Для Писання навчають , що тільки Отець є єдиним істинним Богом , який також став втіленим в якості істинного людини "дитина народилася" і "Син даний" , який називається "Бог міцний" і "Отець вічності" , як до своєї істинної божественної ідентичності (Ісая 9: 6 KJV- "Бо і нам народжується дитина, до нас, син дан нам : і уряд буде на його плече , і його ім'я буде називатися : Дивний радник, Бог сильний, Отець вічності, князь світу.), а Син , як до його істинної людської ідентичності.

Хоча Письмо чітко назвати Синові "Магутни Божа" і "Отець вічності," доктрина Трійці стверджує , що Син не Отець , і Батько не Син. Тому, якщо Писання довести , що Син є Святий Дух Отця і Святого Духа від Отця втілився як Син, то вся Трійця доктрина руйнується.

СВЯТИЙ ДУХ БАТЬКА втілився ЯК ДИТИНИ ХРИСТА

Єдністю богослов Джейсон Dulle підвів підсумок подібності та відмінності між Єдності зору Бога втіленого і тринітарній точки зору в його онлайн - відповідь на тринітаріїв:

"Писання ніколи не розрізняє божество Сина і божества Отця, але все відмінності між Богом , як Він існує всюдисуща і трансцендентного і Бог , як Він існує в якості справжнього людського істоти. Різниця не в Бога, а в людяності Ісуса Христа ... едінственнікі віруючі і тринітарії подібні до тих , що 1. обидва вірять в єдиного Бога; 2. обидва вірять , що Отець, Син і Дух Бога; 3. як визнати , що Писання робить відмінність між Отцем, Сином і Духом; 4. обидва вірять , що Син Божий помер на хресті, а не Отець; 5. обидва вірять , що Ісус молився Батькові, а не до Себе (відповідь Jason Dulle до "Боротьба тринітарне з Єдності" Вчення - www.OnenessPentecostal.com) ".

Це було моє спостереження за ці роки , що багато тринітарії часто плутають про те, що на насправді Єдність п'ятидесятники вірять. Багато хто помилково стверджують , що ми говоримо , що немає ніякого онтологічного відмінності між Отцем і Сином б то ні було. Таким чином, вони часто знущатися над нами, роблячи вигляд , що ми вважаємо , що Батько як Батько дійсно помер на хресті , або що людина Ісус Христос на самому ділі молився про себе , як Отець. Всі знають прихильники Єдності вважають , що Бог став справжньою людиною у втіленні через Діву з "(виразним людини) життя в собі (Іоанна 5:26 ;. Євр 2:17 NIV -" він був зроблений повністю людиною в усіх відношеннях " ) "для того , щоб страждати, молитися і померти за наші гріхи. Таким чином, багато тринітарії помилково стверджуючи , що ми заперечуємо будь-яке розрізнення між Богом як Бога (Отця) , і Бог з нами як людина (син) , який був «зроблений повністю людиною в усіх відношеннях" (Євр. 2:17 NIV) , Але це не те , що ми говоримо, а як Бог не може бути "повністю людиною в усіх відношеннях" (Євр. 2:17 NIV) , не порушуючи такі уривки , як Числа 23:19 ( "Бог не людина") і Малахія 3: 6 ( "Я Господь, не змінююся"). Те , що ми на самому ділі стверджувати, що людина Ісус Христос , як син Бога живого, не "Бог з нами" онтологічно як Бог, а скоріше, "Бог з нами" , як істинний людський син (чоловік) , які могли б молитися ( Луки 5:16), на чолі з Духом Святим (Матвія 4: 1 "Дух повів Ісуса в пустелю"), і "ростуть мудрістю, і віком та благодаттю, у Бога й людей (Луки 2:52 ). "Бо як Бог Батько не онтологічно людина , який може« молися, "і бути" спокуса зла "(Джеймс 1:13," Бог не може бути спокуса зла »). Не може Бог , як Батько онтологічно постраждати і померти на хресті за наші гріхи (Числа 23:19 - "Бог не людина").

Джейсон Dulle продовжував докладно пояснити основні відмінності між Єдністю і тринітарних позицій:

"Єдності (O) віруючі і тринітарії (T) відрізняються тим , що 1. T (Трінітарістамі) вважають , що один Бог складається з трьох вічних осіб , в той час як O (Єдність) вважає , що один Бог одна людина; 2. T (тринітарії) вважають , що друга особа Трійці втілився в той час як O (Єдність) вважає , що батько, який одна людина, втілився як Син Божий; 3. T (тринітарії) вважають , що Син вічний в той час як O (Єдність) вважає , що Син не існувало до втілення, оскільки цей термін відноситься до Бога , як Він існує як людина, а не як він існує в Його сутнісну божество ; 4. T (тринітарії) побачити біблійні відмінності між Отцем і Сином , щоб бути відмінність як в особистості і плоті в той час як O (Єдність) вважає , що всі відмінності є результатом взаємин Духа Божого до втіленому Богові - людина. Як вона ставиться до христології, то різниця між Трінітарістамі (Т) і Єдності (O) віруючих в тому , що вони говорять , що це була друга особа Трійці, а не лише Батька, Який став людиною, в той час як ми вважаємо , що один Бог, відомий як батько, став людиною. Свідоцтво Ісуса було те , що Отець був в Ньому (Ін 10:38; 14: 10-11; 17:21), і що ті , хто бачив , як Він бачив Отця (Ів 14: 7-11). Ісус є образом істоти Отця людини ( на івриті 1: 3). Тринітарії мають важкий час , пояснюючи ці вірші , тому що вони стверджують , що друга людина став плоттю. Якщо це так, то й Отець не втілено, чому Ісус завжди говорив Батько був в Ньому, і ніколи не говорять , що друга людина був у Нього (відповідь Jason Dulle на "Боротьба тринітарне з Єдності Вчення" - WWW. OnenessPentecostal.com) ? "

Єдністю богослов Джейсон Dulle правильно позначив основні області згоди і розбіжностей між єдністю і тринітарних позицій , які створює резервні копії все , що я викладаю. Я закликаю всіх , хто читає цю книгу , щоб чесно дослідити всі біблійному докази з істинним і благородним серцем , щоб побачити , якщо едінственнікі богословської позиції ми ділимо на насправді відповідає Біблії чи ні. Для всіх справжніх послідовників Ісуса Христа повинні бути готові "досліджувати Писання" і бути "шляхетний" , як Берін євреї робили , коли вони вивчали Писання , щоб побачити , є чи то , що апостоли вчили були вірні чи ні ( "Зараз Берії були більш шляхетний , ніж Солунян, тому що вони отримали повідомлення з великим завзяттям і Писання досліджували день кожен день , щоб побачити , якщо ці вчення істинні. в результаті, багато з їх вважається, разом з досить декілька видатний грецький жінки і чоловіки. "- Дії 17: 11-12 BSB).

Біблійне свідчення доводить , що Син є людиною , який мав початок його незайманого зачаття і породжуючи в той час як Святий Дух Отця є Божественна Ідентичність , який втілився в якості немовляти Христа.

Лука 1:35 "Святий Дух зійде на вас, і сила Всевишнього осінить Тебе, і скелі з цієї причини святий народиться, буде Син Божий».

Матвія 1:20 "... не бійся прийняти Марію, дружину свою, для дитини , який був зачатий в ній є (з перекладається з "ек" = "з") СВЯТОГО ДУХУ ".

Ісус Христос стверджував, що "зійшов з небес" (Іоанна 6:38, "Я зійшов з небес"), але тільки Дух Людини ми знаходимо , що сходив з неба , щоб стати немовлям Христом є Святий Дух (Лк 1: 35 і від Матвія 1:20). Матвія 1:20 доводить , що дитина Христос не був задуманий "з" нібито Бога Сина, але "З СВЯТОГО ДУХУ" всюдисущого Самого Небесного Отця ( "дитини , який був зачатий в ній виходить з Святий Дух "- Мт 1:20). Це пояснює , чому Ісус завжди говорив про свою божественність , як Отця , а не як передбачуваний coequally виразний Божественний Син ( "Господи, покажи нам Отця , і цього буде достатньо для нас ... я був так довго часу з вами , і у вас не знають мене Філіп хто бачив мене бачив Отця? »- від Іоанна 14: 7-9 /" Той , хто вірить в мене, не вірить в мене , але в Того , хто послав мене Той , хто бачить мене бачить Того, хто послав. мене "- Іоанна 12 :. 44-45). Важко уявити собі coequally виразне істинного Бога Сина Людина , що говорить: "Той, хто бачив мене, той бачив Отця» (Івана 14: 8-9) і "Той , хто бачить мене бачить Того, Хто послав Мене" (Ін 12 : 45) , якщо він був на самому ділі coequally відрізняється істинний Бог втілений Син людини , а не Бога Отця втіленим як людина. Для передбачуваного окремого істинного Бога Сина Людина повинна була сказати, "той, хто бачив мене, бачив вічно виразне Бога Сина" і "той , хто вірить в мене вірить в одно- правних Божественного Сина." Замість цього, Ісус ясно сказав , що бачити його і вірити в нього вірити у Божественній ідентичності Отця. Де ж божественне достоїнство і правдоподібності передбачуваний другий божественний Бог Син Особистість і передбачуваний третій божественний Бог Святий Дух Особистість тринітарній концепції Божества?

Святий Дух НАДАЮТЬСЯ чоловічими хромосомами & КРОВІ ТИП немовляті Христу

"Він (син) є яскравість (apaugasma =" відбивається яскравість ") Його слави (слава Отця) і образ (Charakter = а" відтворення "," відбиток "або" копія "зроблена з оригіналу , щоб бути "уявлення" про те , що оригінал) Його Особистості (оригінального особи Отця - іпостась = "subtance буття" - Євреїв 1: 3 KJV).

Тут ми знаходимо біблійне свідчення , що доводить , що Сам Отець поставляється Його чудесне Божественне істота Будучи у втіленні , щоб зробити дитину Христа, "відтворюючи" Себе як "віддруковані копії" Своєю оригінальною "субстанції Буття" (див Charakter і набряк в Євреїв 1: 3) в якості повністю повної людини в діви. Бо якщо Син Божий був задуманий як втілення передбачуваного Бога Сина, як могло статися , що присутність Особистості Святого Духа охопив Марії (Луки 1:35 ) , щоб зачати дитину Христа , а не наявність передбачуваного Бог Син Людини? Лука 1:35 ясно говориться , що "Дух Святий зійде на тебе" (Діви) і "з цієї причини дитина буде називатися Сином Божим." Хоча ми знаходимо численні посилання на всюдисущого Духа Святого , що існують в єврейському Письмо, ми ніколи не знайти предсуществующей живий Син де -то від Буття до Малахії. Вже один цей факт повинен служити червоним прапором для всіх тих , хто був обманутий в віру в нібито вічної, вічно виразним Небесного Бога Сина.

Ангел сказав Джозефу, "... дитина , який був зачатий в ній є (букв ек," З ") СВЯТОГО ДУХУ." Матвія 1:20

Контекст Євреїв 1: 3 дає незаперечні докази , щоб показати , що Син є відблиск слави Отця та образом істоти Його Особистості (Особистість Отця або «Сутність буття») , який став людиною людина в незайману. Так як Матвія 1:20 ясно повідомляє нам про те , що дитина Христос був проведений [ек] "з" "сутності буття" з "СВЯТОГО ДУХУ" ( "... дитина , який був зачатий в ній є (горить . ек, "З") Святий Дух "- Матвія 1:20), ми знаємо , що Святий Дух повинен бути Святий Дух Отця , який спускався на незайманій. Це дуже проблематично для тринітарній доктрини , яка стверджує , що особливим Бог Син втілився і не Святий Дух Отця. Євреям 1: 3 говориться , що Син був відтворений із сутності Отця Буття в той час як Матвія 1:20 говориться , що Син був відтворений від сутності Святого Духа Буття ( "... дитина , який був народилося в ній є [ек] OUT СВЯТОГО ДУХУ "- Мт 1:20) .. Єдиний спосіб узгодити біблійну дані вірити , що сутність Святого Духа Буття таке ж божественна Особистість , як Отця , який втілився , який доводить Єдності модалізм, спростовуючи Тринітаризму, аріанство і унитариями Socinianism. Тому вага біблійному доказів показує , що божественність Святого Духа єдиного істинного Бога Отця був об'єднаний з людством через яйце Марії ( «Бог послав Сина Свого зробив [ек] з жінки" - Гал . 4: 4) , щоб стати особливим людиною , як Син Бога живого.

Luke 1:35 повідомляє нам , чому Син названий Сином в першу чергу ( "Дух Святий найде на тебе ... з цієї причини дитина , яка народиться з вас буде називатися Сином Божим" - Лука 1: 35). Син названий Сином Бога з - за його чудесного незайманого зачаття [ек] "з жінки" [Марії - Гал. 4: 4] і [ек] "з Святого Духа» (Мф 1:18, 20). Ні один писання у всій Біблії ніколи не дає нам ще одну причину , чому Син Божий називається Сина, крім розуму Нового Завіту , наведеної в Євангелії від Луки 1:35. Насправді, немає Писання у всій Біблії ніколи не йдеться про те , що Син як Син завжди існував як нібито Timeless Бог Син людини на протязі всієї вічності в минулому (Пс . 2: 7; Євр 1: 5; Іоанна 5:26 ) , який повністю зносить тринітарну доктрину.

"Як Отець має життя в Самому Собі, так є він завітав СИНА мати життя в Самому Собі» (Ін 5:26 ).

Тут ми можемо ясно бачити , що син є людина і людина є син , який був наданий особливий людське життя Отцем. Бог Отець надав відмінну життя людського сина від надприродно поставляючи Його власні чоловічі хромосоми зі свого власного "субстанції Буття" (Іпостасі) , який був "відтвореним" або "імпринтингу" всередині людського яйця діви (Євр 1 .: 3 ;. Євр 2:14 . -17) Так як Бог Отець є Дух , який не тіло і кров (Ін 4:23:24 ), ми знаємо , що сутність Отця Буття чудесним чином подають чоловічі хромосоми і ДНК в межах діви щоб зробити немовляти Христа. бо якщо Батько не сприяли чоловічі хромосоми в незайманою тоді Ісус не міг бути зачата і народжена як дитину чоловічої статі, так як Мері народила жіночого клону себе.

КРОВ БОГА

Діяння 20:28 на насправді говорить: "... Церква Бога , яку Він придбав Кров'ю Своєю ..." Хоча є варіант читання Діянь 20:28 , вага з даних вказує на власній крові Бога, що і фраза "Церква Бога" використовується в Новому Завіті, але ніколи "Церква Господа" . Коментар Ellicott каже: "Той факт , що в іншому місці апостол Павло незмінно говорить про« Церкви Божої »(наприклад, 1 - до коринтян 1: 2; 2 Кор 1: 1; Галатів 1:13 ; 1 Солунян 2:14 ., І ін) і ніколи "Церква Господа" "дуже переконливі докази того, щоб показати , що правильне прочитання має бути," Церква Бога , яку Він придбав Своєю кров'ю " , а не" Церква Господа " . Климента Олександрія забезпечує найраніше християнське свідчення про те , що текст про "крові Бога" ( в кінці 2 - го століття, Quis пірнає, с. 34) а не кров "Господа."

Автор Deborah Bohn писав: "Більшість клітин в організмі містять 46 хромосом, але сперма тата і мами яйця кожен з яких містить лише 23 хромосоми. Коли яйце зустрічає сперми, вони з'єднуються, утворюючи 46 хромосом однієї клітини , яка буде швидко ділитися , поки вона не стане приблизно 100 трильйонів клітин звиваючись , які ви з любов'ю підгузник, нагодувати і лепетати на весь день. Кожна хромосома несе багато генів, які також входять в пар. Так як половина генів Вашої дитини приходять від мами , а інша половина з них тато, ймовірність виникнення у дитини який - небудь конкретний ген схожий з ймовірністю монетку. Схоже , пророкуючи можливі комбінації , які становлять зовнішній вигляд вашої дитини і особистість повинна бути легкою, НЕ так? Немає такої удачі. Лише деякі риси, такі як тип крові, знаходяться під контролем однієї пари генів (пари генів , отриманих від обох батьків) ". (Deborah Bohn, Babble.com)

Річард Hallick писав: "Людська кров типу визначається кодомінірует аллели. Аллель є одним з декількох різних форм генетичної інформації, яка присутня в нашій ДНК в певному місці на конкретній хромосомі. Існують три різних типи аллели для людської крові, відомий як I A, I B, і я. Для простоти, ми можемо назвати ці алелі А (для I A), B (для I B) і O (для I). Кожен з нас має два алелі ABO типу крові, тому що кожен з нас успадковує один тип крові аллель від нашої біологічної матері і один від нашого біологічного батька. "(Річард Б. Hallick, Університет штату Арізона, © 1997, http://www.blc.arizona.edu )

Тут ми знаходимо наукові докази того, щоб показати , що група крові Христа повинні були бути "з Марії" (Гал . 4: 4) його мати і "з Святого Духа» (Мф 1:20) , як свого Отця. Так що в якомусь - то сенсі, ми можемо сказати , що кров Ісуса є кров Бога , бо Дух Божий чудесним чином внесли свій вклад в крові дитини Христа. Хоча кров Ісуса не онтологічного кров Бога, ми можемо стверджувати , що кров Христа належить до Бога , Який став людиною у втіленні через Діву , тому що кров Ісуса належить "Отець вічності" (Ісая 9: 6), власний Святий Дух втілився в якості людського сина.

Так як дитина Христос не мав ніякого біологічного батька, Святий Дух Самого Бога , Який зійшов на незайманій було чудесним чином поставити чоловічі хромосоми і чоловічий тип крові , щоб зробити Ісуса Христа істинним потомства чоловічої статі. Отже, Ісус , можна сказати, нести хромосомах і крові типу Марії і від Самого Бога. Тому, в певному сенсі, фізичне тіло Ісуса можна назвати тіло Бога і Кров Бога , бо Сам Бог став людиною через незайманий [Примітка: плоть Ісуса не може бути названо "божественна плоть" але так як Бог став одним з нас , щоб врятувати нас, фізичне тіло Ісуса знову себе людське тіло Бога.]

Святий Дух зійшов із небес СТАТИ Немовлям

John 3:13 ISV, "Ніхто не сходив на небо , крім того, хто зійшов з небес Син Людський , що єси на небесах».

Ми знаємо , що Енох та Ілля і вознісся на небо (Буття 5: 21-24; 2 -я Царств 2: 11-12). Таким чином, Христос мав в виду , що ніхто з живучих на землі за часів Ісуса не було сходив на небо. Ну після вознесіння Христа на небо, Павло сказав , що його дух був , ймовірно , вирвані зі свого тіла в "третє небо" , тому що він сказав, "будь то в тілі або поза тілом, я не знаю, Бог знає." Пол сказав , що він чув "невимовні слова" на небесах " , які людина не має права говорити» (2 Коринтян 12: 2-4). Таким чином, представляється , що людський дух Павла коротко вознісся на небо так само , як це також здається , що людський дух Ісуса коротко вознісся на небо , щоб побачити і почути про небесному , поки ще існує на землі як людина. Тим НЕ менше , в відміну від Павла , який пізніше пішов на небо в якості кінцевого людини, Ісус як нескінченний Бог був в стані спуститися з неба в той час як існуючі в небі під час саме того.

Іоанн Хреститель називають Ісуса , коли він сказав: "Той , хто приходить зверху, перш за все, той , хто землі від землі і каже про землю. Той , хто приходить з небес, перш за все. "Джон 3:31 НАНБ

Використання Джона слів, "Той , хто приходить з небес, перш за все", при описі Ісуса в Євангелії від Іоанна 3:31 вказує на Єдиного Бога істинного Ефесян 4:10 " , який понад усе" , як наш "один Бог і Отець, який над усіма, через усіх , і в усіх нас . "Бо хто ще , крім одного Бога , можна сказати, що" перш за все? »Ісус ясно зійшов з небес , як Святий Дух Бога Отця втіленим як істинну людину. Ось чому Ісус є божественна особистість Себе як Еммануїл, "Бог з нами", який "перш за все" Його творіння.

Там може бути ніяких сумнівів у тому, що контекст Джона третьому розділі звертається до Ісуса Христа , як "Той , хто приходить з небес». Іоанн говорив про Ісуса як єдина людина , який коли - небудь був з небес, одночасно існуючих на небі ( "навіть Син Людський який на небесах "- Іоанна 3:13) , тому що тільки Ісус , як Бог з нами як людина , це той , хто продовжував залишатися" перш за все "як Бог на небі, одночасно існувати як людина на землі. Потім Джон протиставив "хто приходить з небес" , який "перш за все" з людьми "землі" , тому що ніхто , крім Ісуса , можна сказати , не зійшов з неба в той час як існуючі на небі в той же час. Пророки, в тому числі Джон, були люди землі , які отримали владу з неба , щоб проповідувати слово Боже і дати заповіді Божі до людей. Саме в цьому світлі , що Ісус сказав , що хрещення Іоанна був "з неба (Мт 21:25)," але не простий смертний пророк не міг сказати , що він на справді зійшов "з неба" ( "Я зійшов з небес" - Джон 6:38), продовжуючи перебувати в небі як Господь "перш за все" (Іоанна 3:13 "навіть Син людський , що єси на небесах", Джон 3:31 "Той , хто приходить з небес, перш за все" ).

Те ж саме вірно і в 1 - до коринтян 15:47 в якому чітко говориться , що перша людина Адам виник, будучи створений із землі в той час як Господь Ісус мав своє справжнє походження , як "Господь з неба (1 Кор. 15:47 KJV)." 1 - до коринтян 15: 45-47 НАНБ, "Так і написано:" Перша людина Адам став душею живою "останній Адам став духом животворящим .. 46 Тим НЕ менш, не перше духовне, але звичайне, то духовне. 47 Перша людина з землі, земна, друга людина з неба ".

Зверніть увагу на контраст між Адамом і Ісусом. Контекст 1 Коринтян 15: 45-47 має справу з Адамом в якості першої людини , чиє походження було "від землі, земне" , а "друга людина з неба» , тому що його походження прийшов з небес. Адам ніколи не міг би сказати , щоб прийти з небес. На відміну, Ісус прийшов з неба , тому що він також існує як Дух Божий , Який зійшов на діви Марії ( "Дух Святий найде на тебе" - Луки 1:35). Саме тому апостоли визначили "Дух Христа" , як Святий Дух (Римлянам 8: 9 "Дух Божий живе в вас зараз , якщо хто не Духа Христового ...».) , Який "був в" пророків (1 Петра 1:11 "Дух Христа був в них", 2 -е Петра 1:21 "святі мужі Божі говорили , як вони були проваджені Святим Духом") , і хто це був "Духовна Скала" , який слідував ізраїльтяни в пустелі (1 Кор . 10: 1-4, 9 " Ми не повинні перевірити Христос, а деякі з них робили "). Так як грецький текст в 1 - до коринтян 10: 9 говориться , що ізраїльтяни "проходять Христа" (грецький текст каже Крістос), ми знаємо , що Христос ізраїльтяни Рок , який є Дух Бога Отця , який ізраїльтяни відчували в пустелі.

Іоанна 6:38 (УПО) "Бо Я зійшов з небес, а зі мною не сталося волю Мою, але волю Того, Хто послав Мене."

Оскільки ні один вірш в Біблії ніколи не говорить , що як Бог має більш ніж одну божественну волю і свідомість, ми знаємо , що Бог також придбала нове людську природу і волю , коли Його власний Дух Святий "зійшов з небес" , щоб стати немовлям Христом ( Джон 5:26 говорить: «Він дарував Син життя в собі"). Таким чином, Ісус говорив як повністю досконалої людини , коли він стверджував, що зійшов з небес (минулий час) , щоб взяти на себе людську природу і волю в якості окремого людського сина з "життя в собі» (Ін 5:26). Таким чином, людина Христос Ісус знав , через одкровення , що він зійшов з неба , як Дух Божий , перш ніж стати немовляти Христа з яскраво вираженою волі людини.

У той час як Божі пророки отримали владу з неба, ні один з пророків ніколи не говорив , що вони прийшли з небес , як Ісус. Ми знаємо , що небесні ангели і Дух Святий Божий говорять як спускається або спускається з небес, але не писання або єврейській літературі , що я знаю ніколи не говорив про людину , який зійшов з неба , як писання кажуть про Ісуса. Таким чином, Ісус Христос ясно "Він" , хто причастився плоті і крові (Євр 2:14 УПО -. " А що діти стали спільниками тіла та крови, то й Він також брав участь одного і того ж") як той , хто "оні" (Євр. 2:14 BSB) , щоб бути "зроблено ... повністю людина в усіх відношеннях» (Євр. 2:17) , як справжній чоловік , що живе серед людей , які могли б постраждати і померти за наші гріхи. Якби Ісус був народжений як тільки проста людина без предсуществования, як Ісус міг бути названий той , хто "Господь з небес (« Перша людина з землі, земна, друга Людина із неба Господь "- 1 кор. 15:47, Вебстера Переклад Біблії) , як "Бог" , який "проявлявся у плоті, виправдав Себе в Дусі ... (1 Тим. 3:16)."

Писання повідомляє нам , що Дух Божий І духам АНГЕЛИ зійшов з небес

Матвія 3:16 (НАНБ) "Після того , охрестившись, Ісус зараз вийшов із води; і ось, відкрилося небо, і він побачив Духа Божого , Який сходив , як голуб , і освітлення на Нього ... "

Джон 1:32 (НАНБ) "свідчив Іван кажучи:" Я бачив Духа , що сходив , як голуб з небес, і Він залишався на Нього. "

Всюдисущий Святий Дух Бога Отця , Який зійшов на незайману , щоб бути "явився у плоті" (1 Тим. 3:16) , і "скуштувати плоті і крові» (Євр. 2:14) , як немовля Христа ( Матвія 1:20 говориться , що дитина Христос був зроблений "з Святого Духа»), а потім зійшов з небес у час хрещення Христа (Ін 1:32) , щоб показати Джону , що Ісус був справжнім Месією. Ангел поінформував Марію , що Святий Дух зійде з неба (Лк 1:32 - "Святий Дух зійде на тебе") , щоб зробити дитину Христа як "відтворена копія" (Євреям 1: 3 "Charakter" означає "відтворення "або" копія ") від Отця" субстанція буття "(Євреям 1: 3 -" іпостась "означає" речовина "або" сутності буття ") як повністю повне людська істота. Таким чином, ми знаємо , що Святий Дух Отця , який став немовлям Христом і продовжував залишатися всюдисущий Дух Отця , який постійно під чолі і заповненого Ісуса як істинного людини , що живе серед людей.

Ні один чоловік у Писанні, крім Ісуса, ніколи не стверджував, що зійшов з небес , бо тільки ангели і Сам Бог зійшов з неба в протягом останніх історичних рахунків натхненного Писання. Бо ніхто ніколи не був фізично створений на небесах , щоб стати людиною вдруге вниз на землю, народившись від жінки. Хоча святі ангели спустилися з небес , щоб виглядати як чоловіки (Буття 18-19), що не ангельське створення ніколи не зійде з небес , щоб народитися як людина ( «Яка ж з ангелів він коли - небудь сказав:" Ви мій син в цей день я народила тебе "Heb.1: 5; Пс 2: 7). Бо Бог ніколи не говорив ні одному з ангелів, "Ти мій син в цей день я народила тебе» (Пс . 2: 7; Євр 1: 5).

Daniel 4:13 (ESV) "Я бачив у видінні моїй голові , коли я лежав у ліжку, і ось, Безсонного, Святий, що зійшов з небес."

Письмо повідомляє нам , що Дух Божий і небесні ангели можуть спуститися з небес, але ні один чоловік пророк ніколи не стверджував, що зійде з неба, одночасно існуючих на небі під час саме того, крім Ісуса (Івана 3:13 - "навіть Сина людини , який на небесах ") - що явно спростовує аріанство (Ісус є спеціальний ангельське створення) і унітарною Socinianism (Ісус просто особливий людина без фактичного предсуществования). Так як наш Небесний Батько сказав: "немає нікого , як мені" в Ісаї 46: 9, Син істинної ідентичності Бога не могло бути ангельське створення (аріанство) або тільки людина без існування за межами його людяності (Socinianism) , Для поодинці тільки Бог має божественний атрибут повсюдності (будучи на небі і на землі , в той же час), щоб почути і відповісти на молитви ( "Якщо ви попросите в ім'я Моє, Я зроблю це" - Джон 14:14 ) , які явно спростовують аріанство (Свідки Єгови) і унитариями Socinianism (21 - е століття Реформації богослов'я). Бо хто -то ще , але тільки Бог може бути всюдисущим , щоб мати можливість бачити все людство, щоб почути і відповісти на їхні молитви?

Святий Дух Утішитель ( "Адвокатська / Заступник")

Іван 14:26: "Але Утішитель (Утішитель =" Advocate / Заступник "), Святий Дух, якого Господь пошле Батько в ім'я Моє, навчить вас усього, і пригадає вам усе , що я сказав вам : ".

Бог як Бог не може виступати або заступитися перед Богом , тому що як Бог є верховним божеством, не може виступати або заступитися за кого - небудь. Але Бог , як людина у втіленні через Діву може клопотати перед Богом від імені людства. Для писань стверджують , що Бог , який продовжує існувати незмінно на небесах також став особливим людиною у втіленні (Матвія 1:23 - "Бог з нами" ;. 1 Тим 3:16 - "Бог явився у плоті" ; Євреїв 2: 14-17 - " по мірі того як діти стали спільниками тіла та крові, і він також розділяє в нашій людяності ... був зроблений повністю людиною в усіх відношеннях»). Римлянам 8: 26-27 повідомити нам про те , що Святий Дух Божий "заступається за святих з волі Божої." Таким чином , доказ того, що Дух Святий є Дух , Який став людиною , як наш Параклет ( "адвокат" / "заступника ") для того , щоб пропагувати і ходитиме до Отця (Луки 1:35; Матвія 1:20; 1 Тим . 2: 5; Івана 14: 16-18; 1 Івана 2: 1).

ІСУС СВЯТИЙ ДУХ

1 - до коринтян 12: 3-5 (BSB) говорить: "Тому я повідомляю вам , що ніхто , хто говорить Духом Божим , не скаже« Ісус буде проклятий » , і ніхто не може сказати:" Ісус є Господь , " за винятком Святий Дух . 4 Є різні подарунки, але ж Дух. 5There різні міністерства, але той же самий Господь ... ".

Контекст 1 Коринтян 12: 3-5 повідомляє нам , що ніхто не може стверджувати , що "Ісус є Господь" (вірш 3) з розумінням того, що Ісус є "той же Дух" (вірш 4) , як "той же самий Господь" (вірш 4) , не отримавши одкровення від Святого Духа Самого Бога. Доктрина Трійці вчить , що Дух Господь Ісус і що Господь Ісус не Дух. Тим НЕ менше , в контексті 1 - до коринтян 12: 3-5 ясно звертається до Господа : "Ісус" як "один Господь" , який "той же Дух" [Святий Дух]. Павло повторив себе, стверджуючи , що «Господь є Дух" в 2 Коринтян 3:17 в контексті підтверджуючи "Ісус Христос (як) Господа" (2 Кор . 4: 5) . Бо ніхто не може знати справжню особистість Ісуса за винятком того, що дано йому від Духа Божого (Ін 6:44 / Луки 10:22 " Ніхто не знає , хто Син є винятком від Отця, і ніхто не знає , хто в Отця є винятком в Сина, і тих, кому Син хоче відкрити Його " ) .

Святий Дух Божий повністю відсутня слова Христа в Євангелії від Луки 10:22: "Ніхто не знає , хто є Син, тільки Отець, і ніхто не знає , хто є Отець , крім Сина, і тих, кому Син хоче відкрити його "Так як це неможливо для Святого Духа Божого , щоб не знати , хто є Син., ми знаємо , що Святий Дух Божий є Дух Отця , який є також один і той же Дух Сина у втіленні через Діву , Істинний обранець Божий матиме це одкровення (Луки 10:22 - "хоче відкрити") , але ті , хто не отримує це одкровення все ще засліплені дияволом ( «якщо наша Євангелія то закрита для тих, хто гине , в яких бог цього віку засліпив розум тих, хто вірить НЕ так , щоб світло Євангелії слави Христа , який є образ Бога [Батька] повинен світити їм ») .

1 - до коринтян 12: 3 ясно говорить: "Ісус є Господь." 2 Кор. 3:17 говориться про те, що «Господь є Дух». Так як Павло писав в 2 Кор. 4: 5, "ми не себе самих проповідуємо , але Христа Ісуса, Господа", ми знаємо , що «Господь є Дух" (2 Кор 3:17.) Розглядається в 1 Кор. 12: 4-6 ( "Тому я повідомляю вам , що ніхто , хто говорить Духом Божим , не скаже« Ісус буде проклятий » , і ніхто не може сказати:" Ісус є Господь, " за винятком Святим Духом 4. Там є різні подарунки, але ж Дух. 5There різні міністерства, але той же Господь. ... »). Тринітарна доктрина повинна вірити , що Син не Святий Дух і Дух Святий не Син. Тим НЕ менше, Письмо ясно говорить , що "Господь (Син) є Дух."

1 Кор. 12: 4-5 говорить: "Зараз є варіанти подарунків, але той же Дух і є служіння різні, і один Господь." . Так як "Ісус є Господь" в 1 Кор. 12: 3, він повинен бути один з них звертаються як до "ТОЙ ЖЕ ДУХУ" і як "один Господь" в віршах чотири і п'ять. Коли ми порівняємо ці факти з Римлян 8: 9, Іоанна 14: 16-18 і Колосян 1:27 ми знаходимо , що Ісус є перебуває Святий Дух Самого Бога ( "Тепер ви не в тілі , але в дусі, якщо так бути , що Дух Божий живе в вас зараз , якщо хто не Дух Христовий , він не є ні один з його "- Римлян 8: 9).". Зверніть увагу , як "Дух Божий", називається "один Господь" як "Дух Христа" .

Іоанна 14: 16-18 "Я буду просити Отця, і Він дасть вам іншого Утішителя (Утішитель -" Адвокатська / Заступник "), що Він може бути з вами назавжди; 17that є Дух правди, що світ не може прийняти, бо не бачить Його і не знає Його, а ви знаєте Його, бо Він з вами перебуває і в вас буде. 18 "Я не залишу вас сиротами, Я прибуду до вас ..."

Так як Іоанн 14:26 ідентифікує Святого Духа як "Параклет" (Advocate / Заступниці) і Іоанна 14: 16-18 ідентифікує Ісуса як "Параклет" (Advocate / Заступниці), Ісус Господь повинен бути той же самий Святий Дух батько , який став втіленим Сином. В іншому випадку, передбачуваний coequally різні Бог Святий Дух не міг сказати , щоб бути рівний іншому, пропагуючи і заступається за людство , як "посередника" (йти між ними) між Богом і людьми (1 Тим . 2: 5) . Бо як може передбачуваний невтілені Бог Особистість Духа називається "Утішитель" , який "захисники" і "клопоче" для людства? Може як Бог заступиться до Бога? Так як Ісус є нашим єдиним "посередником" , як наш "захисник", "заступник" і "посередник між Богом і людьми" (1 Тим . 2: 5) , який перебуває Святий Дух повинен бути "Дух Сина Свого (Гал. 4: 6) " , який" заступається за святих з волі Божої » (Рим . 8: 26-27) . Контекст Римлян 8: 9, 26-27, 34 , доводить , що "Ісус Христос" є Святий Дух , Який "заступається за нас" (Рим 8:34.) .

1 Івана 2: 1 ВИЗНАЧАЄ ЯК ІСУС Параклет (Святого Духа) "... маємо Заступника (Параклет) з Отцем, Ісуса Христа, праведника ..."

Римлянам 8: 9, "Але ви не в тілі, а в дусі, бо тільки що Дух Божий (Святий Дух) живе в вас. Тепер, якщо хто не Дух Христовий, він не є ні один з його ".

Тільки Єдністю Богослов'я вчить , що Святий Дух Отця зійшов з небес , щоб стати людиною , як "Дух Христа" . Це пояснює , чому "Дух Божий" і "Дух Христа" говорять про взаємозамінні , як той же самий перебуває Духа , На противагу, Тринітарна Богослов'я вчить , що другий coequally відрізняється Бог Син Людина зійшов з небес , щоб стати людиною Сина. Таке помилкове уявлення вельми проблематично для тринітарній позиції , тому що Писання доводить , що Дух Святий зійшов з небес (Лк 1:35) , щоб зачати дитину Христа , який був " , зроблений з Святого Духа» (Мф 1:20) , а ніж з передбачуваний coequally різні Бог Син Особистість.

Чи може Бог, Син Неба, звільнене чи стати людиною Син?

У той час як більшість трінітаріанскіе вчених і богословів зізнатися, що передбачуваний рівний іншому Бог Син ніколи не втрачала Його божественних атрибутів, скасувавши небо, щоб стати людиною, самим лежав тринітарії і навіть деякі наукові Тринітарна апологетом я вели діалог з повинною переконання, що Бог Син залишив небо і тимчасово втратив свою всенаправленний божественні атрибути для того, щоб стати людиною у втіленні. Обидва трінітаріанскіе погляди є проблематичними з кількох причин. Тому я представляю докладну відповідь Єдності, що пояснює, чому обидва трінітаріанскіе думки не може принести гармонію всіх біблійних даних.

Тринітарії , які вважають , що Бог Син втратив всюдисущість і божественні атрибути, скасувавши небо , щоб стати людиною, як правило , використовують знайомий вид Kenosis нерозумінням сенсу "спорожнення" (грецького - "Кено") в Филип'ян 2: 5-9 в своєму мисленні. Вони вважають , що Бог Син спустошив Себе Його божественних якостей, щоб стати людиною. Тим НЕ менше , як міг перестати Бог бути Богом на деякий час , не порушуючи Малахія 3: 6 ( "Я Господь, не змінююся") і Євреїв 13: 8 ( "Ісус Христос вчора, сьогодні, і у віки віків") ?

За словами тринітарному вченого, RC Спроул, "Якщо Бог відклала один з Його атрибутів, незмінне зазнає мутацію, нескінченне раптово перестає бути нескінченним, це означало б кінець всесвіту." (RC Спроул, «Як Ісус міг бути І Божественне і людське?") ( Http://www.ntslibrary.com/Online-Library-How-Could-Jesus-Be-Both-Divine-and-Human.htm .)

Під підзаголовком "Kenotic Теологія", пише Тринітарна Богослов Дан Musick,

"Більшість kenoticists вірять, що Христос віддав Своє суверенну панування, коли втілившись. Вони дотримуються тієї ж логіці, що і аріан, але вони обманюються, думаючи, їх Христос як і раніше Бог. Вони можуть бути класифіковані як нео-аріїв ».

Дан Musick є сам Тринітарна, але він з готовністю визнає, що тринітарії хто вважає, що Христос залишив свої божественні атрибути, щоб стати людиною "можна було б класифікувати як NEO-аріан." Аріанство заперечує повну божественність Христа, тому що аріанство вчить меншого бога людини а не рівний іншому Богу Людини.

Під "Наслідки кенотіческого Теології," Дан Musick продовжував писати,

"Якщо, ставши людиною, Христос відмовився від використання його божественних атрибутів яким - або чином, то він не був суверенною. Якби Ісус не був суверенною під час Свого земного служіння, тоді Він не був Богом. Якби Він не був Богом, Слово , яке було Бог (Jn.1: 1) ніколи не став плоттю - тільки частина Слова зробив. І ім'я "Еммануїл" , що означає "з нами Бог" (NAS Матвія 1:23) , є брехнею, а Слово Боже не вірно ... Для того , щоб Бог Син , щоб відмовитися від свого суверенітету в будь-якому випадку, він би щоб змінити його характер або бути. Це, Бог ніколи не буде робити. "Я Той, що є" (NAS Ex. 3:14) . Але Ти завжди Той Самий, і літа Твої не прийде до кінця. (NAS Пс 102: 27 . ) . "Ісус Христос Той же вчора і сьогодні, та й у віки вічні". (NAS Євр 13: 8.) ". (Від Dan Musick по лінії статті , названій" Kenosis, Христос принизив Себе Самого, Филип'ян 2: 7 "- редактор, магістр богослов'я, Вітон Вища школа, 1978.)

Натхненні саме Писання доводить, що неможливо для істинного Бога Авраама, Ісака та Якова, щоб змінити його, залишивши всенаправленний божественні атрибути на небі, коли Він став людиною. Бо Ісус не сказав: "Перш, ніж був Авраам, Я був," як якби він був колись великий Я ЄСМЬ, перш ніж втратити його божественне присутність і божественних атрибутів, скасувавши небо. Коли Ісус сказав: "Перш, ніж був Авраам, Я є", він говорив, що він до сих пір існував як великий всюдисущий "Я єсмь", як істинний Бог, який одночасно існував як Бог на небі, а також існуючий, як "Бог з" чоловіками на земля як людина серед людей. Тому Ісус був ще великий "Я єсмь", які завжди заповнені небо і землю як у вічності в минулому, і навіть тоді, коли він ходив по цій землі, як людина.

Ісус повідомив нам в Іоанна 3:13 , що він одночасно існує на небі і на землі , в той же час. Так як неможливо для простої людини , щоб бути на небі і на землі , в той же час, ми знаємо , що він повинен був бути звертаючись до своєї істинної ідентичності як всюдисущий Дух Божий , Який наповнює небо і землю. Для істинної сутності Сина Людського (Син Людський Син людства через Марію), те ж саме божественне обличчя , яке одночасно існував як «Бог сильний» і «Отець вічності» (Ісая 9: 6) на небі в той час як живуть на землі , як людина.

Неінформованого Тринітарна відповів мені, написавши: "У вас є Батько, переходячи до Сина. ЛОЛ. Тобто зміна. А також, втрачаючи свої божественні атрибути ". Цей ентузіазм Тринітарна захищав свою кінцеву ідею про те, що Син втратив божественне присутність і атрибути на небі, щоб стати людиною. Таким чином, в своєму мисленні, Батько також повинен був втратити Його божественне присутність і атрибути на небі для того, щоб стати людиною.

Ось як я відповів: "Ні один вірш із Писання ніколи не говорить про те , що батько змінився в Сина, залишивши або втратити його божественні атрибути , щоб стати людиною. Для Письма повідомляють нам , що Ісус є "рука Господня" , як антропоморфного руку нашого Небесного Отця Сам показав (Ісая 52:10; 53: 1; 59:16) . Може Чи рука батька інша відрізняється божественна Особистість від Себе? Якщо Ісус є рука в Яхве Бога Сина, то , що Господь Людина не могла залишив небо у втіленні. Так чи інакше, ваша думка , що Бог звільнив небо , щоб стати людиною абсолютно помилковим ".

Я продовжував: "Тепер, якщо передбачуваний Бог Син ніколи не залишав небо у втіленні, то у вас також є дилема, щоб пояснити, як всюдисущий Бог Син міг діяти і говорити на небі, в той час як одночасно діяти і говорити на землі як людина , Це також звучить, як у вас є два Сон людьми: Бог Син і людського сина, який міг би говорити і діяти незалежно один від одного. Таким чином, тринітарії також не може інтелектуально пояснити, як всюдисущий Бог може стати справжнім чоловіком через Діву, одночасно зберігаючи його всюдисущість і божественні атрибути на небі.

Ні один чоловік не може адекватно описати чудову природу втілення , тому що Біблія говорить , що це було чудо (надприродне "знак" - Ісая 7:14) . Іриней (друге століття християнський письменник) писав , що "неймовірно" , щоб в повній мірі зрозуміти , як "Син був проведений Отцем."

"Якщо хто -то говорить нам" , як тоді був Сином виготовленим батьком? Ми відповідаємо йому, що ні один чоловік не розуміє , що виробництво і ПОКОЛІННЯ або зателефонувавши по телефону або по будь-яким іншим ім'ям, можна описати його покоління, яке насправді зовсім неймовірне ... але тільки Отець Мій один , хто народив, і Син , який був зачатий. Так як, отже , його покоління невимовною, тих , хто прагне викласти покоління і виробництво не можуть мати рацію в своєму розумі, оскільки вони беруть на себе , щоб описати речі , які є невимовне ". (Цитується Йоханнес Quasten, Патрология Vol. 1, стор 295)

Жоден кінцевий людина не може адекватно описати, як Бог зробив Сина з Своєю своєю суттю буття (Євр 1: 3). Як повністю повне людська істота. Як справжній чоловік, через народження від діви, Ісус не онтологічно як Бог, тому що Ісус є Бог з нами як справжній чоловік. Бог не був онтологічно людина до втілення, і Він не онтологічно людина після втілення небудь. Для плоті Ісуса не в буквальному сенсі як Бог; ні людський дух Ісуса буквально як Бог. Бо, коли Бог став людиною, Він став чимось онтологічно відмінною від Бога, істинну людину.

Прагне Тринітарна писав: «Бог всюдисущий, він в минулому, сьогоденні і майбутньому. Він знаходиться за межами нашого маленького размерного розуміння. "Я спочатку поважав її за настільки мудре і біблійний заяву. Але тоді вона продовжувала писати, що Бог Син залишив небо, щоб стати людиною. Отже, вона зізнавшись, що два Бога Особи завжди були всюдисущі, минуле, сьогодення, і в майбутньому, в той час як інший Бог Людина не завжди був всюдисущий.

Я виявив, що більшість Сповідуючи тринітарії помилково вважають, що це неможливо для Бога, щоб залишатися на небі, одночасно стаючи людиною як "руку Господню" Сам показав, щоб врятувати людей Своїх від їхніх гріхів. Саме тому людський розум почав розвивати тринітарну доктрину. Для наших кінцевих умов мають важкий час fathoming, як Бог міг діяти і говорити в більш ніж однієї географічної місцевості відразу. Проте, чудотворна природа всюдисущого Бога дає йому, щоб мати можливість діяти і говорити, як Бог на небі, одночасно діючи незалежно один від одного і говорити, як справжній чоловік серед людей, щоб врятувати нас.

Тринітарії , які вважають , що Бог Син спустошив Себе Його божественних атрибутів є передбачуваний рівний іншому Богу мінливий Син (в порушення Мал . 3: 6 і Євр . 13: 8), що не залишаючись "той же вчора, сьогодні і назавжди ". справжня особистість божественність Ісуса мав залишатися таким же на небі , поки він одночасно став справжньою людиною , який міг молитися і бути досвідченим. Бо якщо Господь , як Бог міг коли - небудь змінити, втративши будь-який з Своїх божественних атрибутів, потім Малахія 3: 6 (Малахія 3: 6, "Я Господь, не змінююся") і Євреїв 13: 8 (Євр . 13: 8 "Ісус Христос же вчора сьогодні і назавжди ") було б невірно.

Тільки Отець Небесний знає все, в той час як людський дитина народилася і син дав не міг знати все , що в його людських обмежень (Марк 13:32) . Ісус ясно "виріс мудрістю, і віком (Луки 2:52) ." Всемогутній , як Всемогутній не може "рости в мудрості" , але "Еммануїл, з нами Бог" , як справжній чоловік може "рости в мудрості", а також " молитися "і бути" спокушуваний дияволом ".

Марк 13:32 представляє тільки проблему для Трінітарістамі. Бо як не міг "ніхто знати ні дня , ні години, ні ні ангели небесні, ні Син, але батько в поодинці?" Як міг уявний всезнаючий Бог рівний іншому Святий Дух не знає , що - то? І якщо більшість тринітарних богословів мали рацію, стверджуючи , що Бог Син ніколи не втрачала свою повсюдність на небі , коли він одночасно став людиною, то як міг Бог Син, який повинен був також на небесах як Син (Ін 3 : 13) в той час як живуть на землі , як людина, теж не знаю , день і годину свого власного другого пришестя? Для тексту ясно сказано: "Ніхто не знає день або годину ... ні, не ангели небесні, ні Син, але батько ALONE (Марк 13:32) ." Натхненний текст звертається до людям в небі , а також як люди на землі. Хоча тринітарії не може відповісти на ці питання, едінственнікі віруючі не мають ніяких проблем з розумінням цього , здавалося б , важкий пасаж. Передбачуваний всюдисущий Бог Син на небі знав би день і годину Другого пришестя Христа у час земного син не знав би , що час. Таким чином, не може бути ніякого Небесного другу Бог Син людини , що живе на небесах за межами людського існування Сина на землі (Іоанна 5:26) . Оскільки Святий Дух є Дух Отця, Дух Святий не вказано в Марка 13:32 разом з Отцем. Отже, не може бути ніякого виразного Небесний Бог Святий Дух Людина небудь. Ось чому Ісус сказав , що тільки Отець "ЗНАЄ" "день і годину" з другого пришестя Христа. Для Святого Духа тільки від Отця є «єдиним істинним Богом» (Івана 17: 3), який знає все.

Я вже довів, що Святий Дух Отця є справжня божественність Сина, який зберіг свою повсюдність і божественні атрибути на небі, поки він одночасно існував як людина на землі. Таким чином, немає ніякого способу, щоб вірити в божественність Христа, крім вірити, що Ісус існує поза втілення в якості незмінного "тільки Отець", який знає все, в той час як Син є людина, яка б не знала все. Бо як Бог є Батько поза втілення, який знає все, в той час як Син "з нами Бог", як людина всередині втілення, який не знає все.

Жоден Тринітарна ніколи не був в змозі відповісти на мій виклик, щоб привести жодного вірша, де Ісус ніколи не стверджував, що його власну божественну особистість як coequally окремого Бога Сина Людина поруч з Отцем. Ісус завжди визнавався, що божество в ньому був батько, але він ніколи не стверджував, що божественність в ньому завжди був особливим місцем Бога Сина Person. Так де ж божественне достоїнство і правдоподібність так званого тринітарному Бога Сина людини?

Ісус ясно сказав: "Той, хто бачив мене, той бачив Отця (Ів 14: 9)."

"Ісус, та й промовляв:" Той, хто вірить в Мене, не вірить в мене, але в Того, Хто послав Мене. . Той, хто бачить Мене, той бачить Того, Хто послав Мене "John 12: 44-45

Тут ми бачимо , що , щоб побачити Ісуса не помітити coequally виразне Бога Сина людини, але , щоб побачити Ісуса , щоб побачити Божественну Особистість Отця. І вірити в Ісуса не вірити в coequally окремого Бога Сина людини, але вірити в Ісуса вірити в божественність єдиного істинного Бога Отця. Для Єдиного істинного Бога , Який є Батько, також справив "образ іпостасі Його Особистості (Євр 1: 3 . KJV) " в якості повністю повної людської особистості , у втіленні через Діву, щоб врятувати нас.

Дух , заповнений пророк з Індії почув Ісус сказав йому: "Людина також має природне бажання , що він повинен побачити його в кого він вірить , і хто його любить. Але Батько не може бути видно, бо Він по своїй природі незрозуміла, і той , хто хоче зрозуміти , що Він повинен мати ту ж природу. Але людина є зрозумілим істота, і бути так не може бачити Бога. Так як , проте, Бог є любов , і Він дав людині той же факультет любові, тому, для того , щоб що жага любові може бути задоволений, він прийняв форму існування , яка може спіткати чоловік. Таким чином , він став людиною, і Його діти з усіма святими ангелами можуть бачити Його і насолоджуватися Його (Кол I.15, II.9) . Тому я сказав , що той, хто бачив Мене, бачив Отця (Ів xiv.9-10) . І хоча в той час як в формі людини , я називається Сином, Я вічний і вічний Батько (Іса IX.6.) ". (У ніг Вчителя, Глава 1, Прояв Божої присутності, Розділ 2: 1, по Садху Сундар Сінгх)

Найбільш ранні християни , які відразу ж прийшла на зміну перших апостолів століття викладав повне людство і божественність Ісуса Христа так само , як я вчу в цій книзі. Климент Римський був першим єпископом століття , який вчив перших апостолів століття. Климент писав , що ми повинні думати про Ісуса Христа як Самого Бога .

"Браття, це доречно , що ви повинні думати про Ісуса Христа як про Бога, - як суддя живих і мертвих ." 2 Климента глава 1

2 Климент, голова перша, йдеться про те, " Ісус Христос представив постраждати за нас. Що повернення, тоді ми повинні зробити до Нього, або те , що плід , який повинен бути гідним тієї , яка була дана нам? Бо, на самому ділі, наскільки великі переваги , які ми зобов'язані Йому! Він люб'язно дав нам світло; як Батько , Він закликав нас синів; Він врятував нас , коли ми були готові загинути. [Зверніть увагу на те, що немає нічого в тексті , щоб вказати , що об'єкт змінився від Ісуса Христа до Бога Отця. Тому Климент Римський визначив Ісуса Христа як "Батько"] . Яка похвала, тоді ми повинні віддати Йому, або що повернення ми будемо робити для речей , які ми отримали? "

2 Климент 14: 3-4 говориться, що Святий Дух є "Дух, який є Христос."

"... Святий Дух ... охороняти плоть , що ви можете скуштувати від (Святого Духа) . Тепер , якщо ми говоримо , що плоть є Церква , як Дух є Христос , то істинно той , хто зганьбив плоть зганьбив Церква. Така людина, отже, не повинен причащатися Духа , Який є Христос . "

2 Климент ясно сказано, що Святий Дух є "Дух, який є Христос." Пізніше Тринітарна доктрина говорить, що Святий Дух не Син і Син не Святий Дух. Проте, Клименту і в перші століття римські християни, Святий Дух є "Дух, який є Христос."

У першому посланні Климента, Климент говорив про Ісуса Христа як вибирається в якості істинного людини разом з богами Обраний (Ефесян 1: 4-5 NIV, "Він вибрав у Ньому перед заснуванням світу") .

"Нехай Бог, який бачить все, і хто є Правителем всіх духів і Господь усякої плоті - хто вибрав Господа нашого Ісуса Христа і нас через Нього бути особливий народ - надати кожній душі , яка закликає Свій славний і святе ім'я, віра, страх, мир, довготерпіння, довготерпіння, самоконтроль, чистота, і тверезості, до річ приємна Його імені, через наш Первосвященик і Захиснику, Ісуса Христа ... (1 Климента глава 58) ".

Як Бог не може бути обраний поряд з "нас" людьми. Як Бог також не може бути "наш Первосвященик" , який є посередником і клопоче для людства. Тому, як і перші апостоли століття Климент також викладав повне людство і Божество Ісуса Христа ( "ми повинні думати про Ісуса Христа як про Бога, як суддя живих і мертвих». - 2 Климент 1) .

Гермас Риму писав , що Син Божий предсуществовала як Святий Дух ( "Попередньо існує Святий Дух , який створив все Бог зробив , щоб жити в тілі плоті , обраного на власний розсуд" - Hermas Притча 5: 6) перед тим ставши ж Святий втілений Дух як людина , який в даний час відвідує до Бога і звернувся з клопотанням до Богом , як наш посередник ( "Існує один Бог і один посередник між Богом та людьми, людина Христос Ісус». - 1 Тим . 2: 5) .

Гермас книга 2, Заповідь 5: 1 говорить: "Але якщо спалах гніву відбудеться, негайно Святого Духа, який є ніжним, стискається, не маючи чисте місце, і він прагне піти. Бо він душив брудної духом, і не може бути присутнім на Господа , як він хоче ... "

Як передбачуваний невтілені одно- правних Бог Святий Дух Людини можна сказати, «бути присутнім на Господа (батько)" як "він хоче", залишаючись при цьому рівний іншому з "Господа?" За нібито невтіленої coequally виразним Бога Святий Дух Людина не може "заступитися" до Бога і "бути присутнім на" Бога, будучи по- справжньому рівний іншому. Єдиним життєздатним відповіддю є те , що перебуває Святий Дух Отця той же Дух , Який став людиною , як і Його Сина ( "Бог послав Духа Сина Свого в ваших серцях, плачучи, Авва, Отче ! " - Гал . 4: 6) , тому що Святий Дух Бога Отця і став Сином у втіленні через Діву. Це пояснює , чому Святий Дух зійшов з небес на незайману , щоб стати повноцінною людиною Син нині відвідує до Бога і заступається до Бога ( "Дух заступається за святих з волі Божої." - Римлян 8:26 -27) , як "життя дає Духа" (1 Кор 15:45) , який заповнює нового Завіту віруючих. (Ефесян 4:10; Рим . 8: 9-" , якщо хто не Дух Христа, він не є ні один з його ") .

Ігнатій Богоносець писав , що Бог став справжньою людиною у втіленні через Діву ( " Сам Бог проявляється в людській формі для продовження життя вічного. І тепер, коли взяли початок який був підготовлений Богом." Ігнатій до Ефесян 19 3) ". на початку", взявши на себе як Бог не міг би "взяв початок" , як це було людина Ісус Христос , який мав початок його надприродною незайманого зачаття (Луки 1:35; Псалом 2: 7 ; Євр 1: 5) . . Так як Ісус є Бог , Який став людиною, людина Ісус Христос повинен був бути Богом, молитися Богу, і бути веденим Духом Божим , інакше він не був би справжнім чоловіком взагалі. Для Єдиного істинного Бога і став одним справжнім чоловіком, який був і зробив як людина і не зробив , як Бог ( "Існує один лікар , який володіє як з плоті і духу, ОБИДВА MADE [створений як сина] і НЕ ЗРОБЛЕНО [ не створений Богом] ; GOD існує в Плоть ", Ігнатій до Ефесян 7: 2).

Божество Ісуса Батько

Тринітаріїв доктрина говорить про те, що передбачуваний відміну Бог Син ", який не Отець", втілюється Себе як людина Христос Ісус. Проте, жоден вірш із Писання ніколи не говорить, що передбачуваний Бог Небесний Син зійшов з небес, щоб стати втіленим в якості людського сина. Так як писання доводять, що Ісус є повним втіленням Святого Духа єдиного істинного Бога Отця, а не передбачуваний втіленням другого окремого Небесного Бога Сина Людини, вся доктрина Трійці руйнується.

Колосян 1:19 «Бо вгодно було, щоб у Ньому (Христі) повинна перебувала вся повнота".

Колосян 2: 9 «Бо в Ньому (Христі) живе вся повнота Божества тілесно».

Джон 14:10 "Отець, що в Мені перебуває, Той чинить діла ті."

Всякий раз, коли Син Божий говорив про божественність всередині нього, він завжди посилається Бог Батько, як цього Божества, який говорив через нього і зробив великі справи через нього. Тому Ісус як повністю людського сина говорить, що його слово не було насправді його слово, але слово Отця, який послав його.

Джон 14:10 Berean Буквальне Біблії, "Слова, що їх Я говорив вам, я не говорю від себе; але батько ЖИТЛО ВО МЕНІ Він творить діла ".

Як міг Бог рівний іншому Син не був в змозі говорити свої власні слова і робити свої власні роботи? І чому це, що тільки Бог Отець промовляв через нього і робив великі справи через нього, а не дві інші стверджували різні божественні особи? Відповідно до тринітарній позиції, кожен з трьох передбачуваних різних Божих людей, як передбачається, рівний іншому один з одним. Чому ж тоді були дві інші стверджували, що дорівнює іншому Богу Обличчя не coequally активним, поки Син жив на землі?

Іоанна 14: 23-24 "Якщо хтось любить мене, він буде тримати своє слово (логос) ... і слово (логос), яке ви чуєте, не моє, але батька, який послав мене."

Зверніть увагу на те, як слово Ісуса (логотипи означає "висловив думку") насправді не його власна висловив думку, а скоріше, його висловив думку (логос) був дійсно "батьківській" (логотипи), які послали його. "Таким чином, навіть коли Ісус говорив його слово (його логотипи) ми знаємо, що його слова не були насправді його власні ", але батька." Це не те, що можна було б очікувати, якщо Святий Дух і Син були coequally виразні Бога Особи.

Так як слова Ісуса не було насправді його власні, але Бог Отця, ми знаємо, що божественність всередині нього був дійсно божество Бога Батька у плоті (1 Тимофія 3:16). Ісус як Син говорив слова Бога Отця, і зробив великі справи Бога Отця, тому що він є повним втіленням Святим Духом Бога Отця, який став людиною, щоб врятувати нас через Діву. Тому тринітарної вчення про двох інших coequally різних Бога людина є явно хибним.

John 12: 44-45 "А Ісус підняв і сказав:" Той, хто вірить в Мене, не вірить в мене, але в Того, Хто послав Мене. 45 Той, хто бачить Мене, той бачить Того, Хто послав Мене ".

Як міг coequally відміну Бога людина не має Свою Божественну Гідність і правдоподібності? Якби Бог був насправді три різних особи, тоді Ісус повинен був сказати: "Той, хто вірить в мене, не просто вірити в мене, а й у Отця і Святого Духа." Так як Ісус залишив з віри в Себе і Святого Духа , то ясно, що тільки Отець є єдиним істинним Богом, який з'явився у людей Христос Ісус.

Іоанна 14: 8-9, "Говорить до Нього Пилип: Господи! Покажи нам Отця, і вистачить для нас." Ісус сказав йому: "Чи був я так довго з вами, і все ж ви не прийшли до мене відомо, Філіп? Той, хто бачив мене, бачив і Отця ".

Зверніть увагу на те, як Ісус, як людина стверджував, що бачив його і вірити в нього повинен був бачити і вірити в істинного Бога Отця, що послав Його. Таким чином, коли ми віримо в Ісуса, ми не дуже віримо в нього, але в божественність Батька, який послав його. І коли ми бачимо Ісуса, ми дійсно не бачимо його, але ми бачимо Божество Отця, який послав його. Ці слова нічого подібного слова в одно- правних Бога не звучить Син Людина з трьох осіб Трійці, тому що людина Ісус Христос відбивав божественну славу «єдиного істинного Бога" Батька (Ін 17: 3; Євреїв 1: 3 ) в поодинці.

Діяння 2:17 доводить, що батько вилив СВЯТОГО ДУХУ на кожне тіло, починаючи з дня П'ятидесятниці.

"Це повинно відбутися в останні дні, говорить Господь: Я виллю від Духа Свого на кожне тіло." Діяння 2:17

Проте, Джон визначив Ісуса як той, хто буде хрестити народ Божий зі Святим Духом.

Метью 3:11 "Я хрещу вас водою на покаяння. Але після того, як мені приходить той, хто є більш потужним, ніж я, чиї сандалі я не гідний носити з собою. Він буде хрестити вас Духом Святим і вогнем».

Так як справжня особистість Ісуса є всюдисущим Святий Дух Бога Отця втілений як істинну людину, ІСУС МОЖЕ ЗВ СВІЙ СВЯТОГО ДУХУ приземлений ЯК БАТЬКА ЯК РАЗ ЯК ВІН МІГ воскресити СВОЄ ТІЛО ЯК БАТЬКА.

Діяння 2:32 повідомляє нам , що Бог Батько воскресив з мертвих: "Бог воскресив цього Ісуса до життя" (Діяння 2:32). Крім того, Джон 5:21 стверджує , що "Батько (який) воскрешає мертвих і дає їм життя ...» Тим НЕ менше , Джон 2:19, повідомляє нам , що Ісус воскресив СВОЄ ТІЛО З МЕРТВИХ , коли він сказав: "Зруйнуйте цей храм , і через три дні я підніму його вгору. Але він говорив про храм свого тіла (Іоанна 2:19),. "Ісус хрестить Духом Святим , як Батько так само , як він підняв своє власне тіло , як Отець. Це доводить , що Ісус робив справи Свого Отця , тому що він божество Бога Отця втілений як істинну людину.

Ісус, як Бог Отець, як справжній чоловік сказав в Іоанна 10:37, що він зробив "Роботи" Батька. "Якщо я не роблю діл Отця, то не вірте Мені! Коли творю, хоча ви не вірите Мені, вірте справах, так що ви можете знати і розуміти, що Отець у Мені, і Я в Отці ". Чому б передбачуваний рівний іншому Бог Син сказав, що він зробив справи свого Отця? Якби він був особливим місцем рівний іншому істинний Бог Особистість передбачуваного трьох осіб божества, то він повинен був бути в змозі говорити його власні слова і робити свої власні роботи.

Людина може мати деякі риси свого батька, але ні одна людина не могла сказати, що він насправді робить справи свого батька, якщо він не є батьком. Це повинно бути правдою, тому що Бог Батько сказав в Ісаї 46: 9 ". Я Бог, і немає нікого, як МЕНІ" Так як це робив Ісус робіт свого батька, він повинен бути, що Отцем.

Отже, Ісус є єдиною людиною в історії людства , який створив діла Божі Отця , тому що Божественне у Христі є Отцем. Ось чому Ісус , як Бог Отець , як людина має право послати Свого Духа на землю в Іоанна 15:26 так же , як він , як Бог Отець мав силу воскресити своє власне тіло в Іоанна 2:19. Так як не просто створене істота не може робити справи Бога Отця , не порушуючи Ісая 46: 9 ( "Я Бог , і немає нікого , як мені") , справжня особистість Месії повинно бути "з нами Бог" (Матвія 1:23) як людина.

Джон 20:17 ясно сказано , що Син є людина , який є Бог: "Я по зростанню в Мій Батько і вашого Батька, до мого Бога і вашим . Богом" Як може Бог рівний іншому Син є Бог, будучи по- справжньому рівний іншому ? Таким чином, тринітарії мають ті ж труднощі , що пояснюють , як Ісус є Бог , Який став людиною , як і ми едінственнікі віруючих. Ісус був настільки людиною , що він молився Богу , як Бог його і навіть була спокуса зла.

Ентузіазмом Тринітарна відповів на мої зауваження , що показують , що Ісус звертався до фарисеїв про себе є божество Отця на чолі Євангелія від Іоанна вісім (вірші 24, 27, 58) . Тринітаріїв писав: "Вони були закон тримати євреїв! Вони були мислення , що є тільки один Бог, і що Ісус був не він! Ось чому Ісус сказав: "якщо ви не вірите , що це Я, ти зробив у гріхах ваших" (Ін 8:24) . Я відповів йому, написавши: "Тут ви зізналися , що євреї знали тільки один Бог , як Батько і що вони вважали , що "що Ісус був не він." Тоді ти писав: "Ось чому Ісус сказав:« якщо ви не вірите , що це Я, то помрете в своїх гріхах ». Тут ви фактично визнали , що Ісус звертався до божества батька (проти 27) . Бо чому Ісус сказав, "якщо ви не вірите , що це Я, то помрете в своїх гріхах" , якщо він говорить про себе в якості другого Бога Особистості Трійці , що євреї нічого не знали про? Таким чином, ваша відповідь безглуздий аргумент в користь невідомого другого Бога Сина Person з трьох осіб божества , що єврейський народ нічого не знав о.

Згідно Євреїв 1: 3, Ісус ясно "яскравість (грецький - apaugasma =" відображена яскравість ") Його слави (Отця) і відбиток (грецький - Charakter =" віддруковані копія "," факсиміле "," відтворення " ) його особистості (особистості Отця). "Чому тільки Син" відображає "на" яскравість "Батька, якщо він передбачуваний Господь , Бог рівний іншому Син Людини? Якщо не рівний іншому істинний Бог Особистість є Свою божественну яскравість і славу? Так як Син просто відображає божественну яскравість і славу Бога Отця, він повинен бути образ і яскравість невидимого Отця з нами в якості істинного людини (Колосян 1:15, "образ Бога невидимого") .

Крім того, як можна тринітарії пояснити , як Бог Син завжди існував як видрукуваної копії, факсиміле, як відтворюється копія (грецький - "Charakter" - Євр 1: 3) . Особистісно Отця (грец - іпостась = "субстанція будучи "- Євр 1: 3). як позачасовий Сина на протязі вічності в минулому? Там немає ніякого способу обійти той факт , що відбиток або копію вимагає часу , коли він був видрукуваний або скопійоване з вихідної речовини. Отже, Писання доводять , що Святий Дух Отця віддруковані відтворений копію свого власного істоти Будучи повною мірою повного людської істоти в межах діви івриті (Луки 1:35; Матвія 1:20) .

Тринітарії, які вважають, що Бог Син звільнив небо і втратив свої божественні атрибути, щоб стати людиною, також говориться, що всі три Особи Бога рівний іншому. Проте, коли вони стикаються з віршами, які не відповідають їх теологію, вони наполягають на тому, що божественні атрибути одного Яхве людина може змінитися в той час як дві інші стверджували, що дорівнює іншому люди не можуть. Але як можна Бог Людина рівний іншому бути по-справжньому рівний іншому з двома іншими, коли можна звільнити небо і втратити все Його божественні атрибути, щоб стати людиною? Такий погляд порушує Малахія 3: 6 і Євреїв 13: 8. Ісус не може бути "вчора, сьогодні і навіки", якщо він змінився, втративши Його божественних атрибутів. Це не залишаючись "той же вчора, сьогодні і назавжди."

Обидва тринітарії і Єдності повинні вірити , що Малахія 3: 6 і Євреїв 13: 8 адресує той факт , що Бог , як Його Божественних атрибутах і Божественні характеристики завжди залишаться колишніми (без змін) минуле, сьогодення і майбутнє. Для нашого Небесного Отця ніколи не повинні були звільнити небо , поки він одночасно "проявляється" Себе "у плоті" (1 Тим. 3:16) , щоб "скуштувати плоті і крові" (Євр. 2:14). Едінственнікі прихильники розуміють , що Господь , Бог Батько залишався незмінним на небесах в той час як Його власний Святий Arm був показаний як людина на землі (Ісая 52:10; 53: 1; 59:16) .

Більшість знаючих трінітаріанскіе вчені вважають , що передбачуваний Бог Син зберіг всі Його божественних якостей і характеристик в той час як він одночасно став чоловік Ісус Христос через втілення. Подібним же чином, теологія Єдності вважає , що Бог Батько зберіг всі Його божественних якостей і характеристик в той час як він одночасно став чоловік Ісус Христос через втілення. Коли ми порівнюємо обидві моделі разом ми знаходимо , що модель Єдності приносить гармонію всіх біблійних даних , в той час як доктрина Трійцю не (Євреїв 1: 3, 1: 5; Івана 14: 7-10; Марк 13:32) .

додаткові статті

Для отримання безкоштовних книг

Для відео Учений, підпишіться на нашу YOUTUBE CHANNEL

Україна на основі Місіонери :

Ray and Judi Nicholls (Europe/Middle East, Belarus, Poland, Ukraine)

Recent Posts

See All

C O N T A C T

© 2016 | GLOBAL IMPACT MINISTRIES