רוח הקודש של האב הפכה הבן

זהו תרגום מושלם מהמסמך המקורי באנגלית אשר תורגם על ידי תוכנת תרגום Google. אם אתה מדבר אנגלית ומעוניין לכהן כשר אינטרנט כדי לענות על שאלות העמים בשפת האם שלך; או אם אתם רוצים לעזור לנו לשפר את הדיוק של התרגום, אנא שלח לנו הודעה.

קיימת הבחנה ברורה בין אלוהים האב ואלוהים שלימים בא לידי הביטוי עצמו בבשר כמו אלוהים איתנו כמו גבר אמיתי. לפיכך, האב ואת הקשר בן אף פעם לא באמת התרחשו בזמן עד אחרי האב הפך בהתגלמותו כאדם אמיתי. לקבלת הכתובים מלמדים כי האב לבדו הוא האל האמיתי היחיד שגם הפך בהתגלמותו כאדם אמיתי "נולד ילד" ו "בן נתן" אשר נקרא "אל הגיבור" ו- "Everlasting האבא" לגבי הזהות האלוהית האמיתית שלו (ישעיהו 9: 6 KJV- "עבור אל לנו ילד נולד, אל לנו בן ניתן: והממשלה תהיה על כתפו: ושמו ייקרא נהדר, יועץ, אלוהים אדיר, האב הנצחי, נסיך השלום.), אבל בן לגבי הזהות האנושית האמיתית שלו.

למרות הכתובים בבירור קוראים הבן את "אל גיבור" ו- "Everlasting האב," דוקטרינת השילוש נטען כי הבן הוא לא האב, האב אינו הבן. לכן, אם כתוב להוכיח כי הבן הוא רוח הקודש של האב ורוח הקודש של האב הפכה בהתגלמותו כמו הבן, אז דוקטרינת השילוש כולו מתמוטטת.

רוח הקודש של האב הפך בהתגלמותו AS ישו התינוק

תיאולוג אחדות ג'ייסון Dulle סכם את הדמיון ואת ההבדלים בין נוף האחדות של אלוהים בהתגלמותו ונוף Trinitarian בתגובה המקוונת שלו על שילוש:

"כתבי הקודש לא מבדיל בין אלוהותו של בן האלוהות של האבא, אבל כל ההבחנות בין אלוהים כפי שהוא קיים בכל מקום ועל תנעל אלוהים כפי שהוא מקיים כאדם אמיתי. ההבחנה אינה האלוהות, אבל בסופו של האנושות של ישו ... המאמינים האחדות Trinitarians דומים בכך 1. שניהם מאמינים באל אחד; שניהם 2. מאמינים כי האב, הבן ורוח הם אלוהים; הוא 3. מודים כי הכתוב מבחין בין האב, הבן, והרוח; הוא 4. מאמינים כי בנו של אלוהים מת על הצלב, ולא האב; הן 5. מאמינים שישוע התפלל אל האב, ולא אל עצמו (התגובה של ג'ייסון Dulle כדי "מאבק של השילוש עם דוקטרינת האחדות" -www.OnenessPentecostal.com) . "

זה כבר התצפית שלי לאורך השנים כי Trinitarians רב מבולבל לעתים קרובות על מה אחדות Pentecostals באמת מאמינה. רבים שקרית טוענים כי אנו אומרים כי אין הבדל אונטולוגי בין האב והבן שהיא. לכן, לעתים קרובות הם לועגים לנו העמדנו פנים שאנחנו מאמינים כי האב כמו אבא בעצם מת על הצלב או שהאיש ישו למעשה התפלל עצמו כאבא. כל חסידי האחדות ידע מאמינים כי אלוהים הפך אדם אמיתי בגלגול דרך בתולה עם "(אנושיות מובחנות) חיים בעצמו (ג'ון 5:26;. עברית 2:17 ניב -" הוא נעשה אנושי לגמרי מכל הבחינות " ") על מנת לסבול, להתפלל, ולמות עבור חטאינו. לכן, רבים Trinitarians שלטענתך בטעות כי אנו דוחים כל הבחנה בין אלוהים כמו אלוהים (האב) ואלוהים איתנו כאדם (הבן) שהיה "מעשה ידי אדם באופן מלא בכל דרך" (Heb. 2:17 ניב) . אבל זה לא מה שאנחנו אומרים, כמו אלוהים כמו אלוהים לא יכול להיות "אדם מלא בכל דרך" (Heb. 2:17 ניב) מבלי להפר קטעים כגון מספרי 23:19 ( "אלוהים הוא לא גבר") ומלאכי 3: 6 ( "אני יהוה, אני משנה לא"). מה אנחנו בעצם מאשרים הוא שאיש ישו כבנו של אלוהים החיים הוא לא "אלוהים איתנו" אונטולוגית כאלוהים, אלא "אלוהים איתנו" כבן אדם אמיתי (גבר) אשר יכול להתפלל ( לוק 5:16), להיות מונהגת על ידי רוח הקודש (מתי 4: 1 "ישו הובל על ידי הרוח אל המדבר"), ואת "לגדול בחכמה קומתו, ובעד עם אלוהים וגברים (לוקס 02:52 ). "כי אלוהים כמו אלוהים האב אינו אונטולוגית אדם יכול" להתפלל ", ולהיות" מתפתה רשע "(ג'יימס 1:13," אלוהים יכול יתפתה רשע "). כמו כן אין אלוהים כמו אבא אונטולוגית לסבול ולמות על הצלב עבור חטאינו (במדבר 23:19 - "אלוהים הוא לא גבר").

ג'ייסון Dulle המשיך לפרט את ההבדלים העיקריים בין האחדות ועמדות Trinitarian:

"אחדות (O) מאמין Trinitarians (T) נבדלים זה (Trinitarians) 1. T מאמינים כי אלוהים אחד מורכב משלושה אנשים נצחיים כשהוא O (אחדות) סבורה כי אלוהים אחד הוא אדם אחד; 2. T (Trinitarians)מאמינים שהאדם השני של השילוש הפך מגלם בעוד O (אחדות) סבורה כי האב, מי הוא אדם אחד, הפך בגלגול של בן האלוהים; 3. T (Trinitarians) מאמינים כי הבן הוא נצחי בעוד O (אחדות) סבורה כי הבן לא היה קיימת עד הגלגול, כי המונח מתייחס לאלוהים כפי שהוא מקיים כאדם, ולא כפי שהוא מקיים האלוהות החיונית שלו ; 4. T (Trinitarians) לראות את הבחנות מקרא בין האב ובן להיות הבחנה בשתי אישיות ובשר בעוד O (אחדות) סבורה כי כל ההבחנות הן תוצאה של היחסים של רוח אלוהים אל בהתגלמותו אלוהים: איש. כפי שהוא נוגע כריסטולוגיה, אם כן, ההבדל בין Trinitarians (T) ו אחדות (O) מאמינים הוא שהם אומרים זה היה האדם השני של השילוש הקדוש, לא האב, שהפך גבר, בעוד אנו גורסים כי אלוהים אחד, הידועה בשם האב, הפך איש. עדותו של ישו הייתה כי האב היה בו (יוחנן 10:38; 14: 10-11; 17:21), וכי אלה שראו בו רואים את האב (יוחנן 14: 7-11). ישוע הוא התמונה מפורשת של אדם האב (עברית 1: 3). Trinitarians ומתקשה להסביר פסוקים אלה משום שהם סבורים כי האדם השני נהיה בשר. אם זה מקרה, ואת האב אינו מגולם, למה ישו תמיד אומר האב היה בו, ואף פעם לא אומר את האדם השני היה בו (התגובה של ג'ייסון Dulle כדי "המאבק של שילוש עם דוקטרינת האחדות" - www. OnenessPentecostal.com) ? "

תיאולוג אחדות ג'ייסון Dulle התווה כראוי התחומים העיקריים של הסכם וחוסר הסכמה בין האחדות ואת עמדות Trinitarian שמגבה את כל מה שאני מלמד כבר. אני מזמין את כל מי שקרא את הספר הזה כדי לבחון ביושר את כל חומר העדויות המקראיות עם לבבות אמיתיים ואציליים לראות אם נתקבל עמדת האחדות התאולוגית אנו משתפים אכן תואמת את התנ"ך או לא. לכל חסידיו האמיתיים של ישוע המשיח חייבים להיות מוכנים "לבחון את כתבי הקודש" ולהיות "אציל אופקים" כמו יהודיי Berean עשו כשהם בחנו את כתבי הקודש כדי לראות אם הדברים השליחים למדו היו נכונים או לא ( "עכשיו Bereans היו יותר אצילי אופקים יותר התסלוניקים, כי הם קיבלו את ההודעה בהתלהבות רבה ובחן את כתבי הקודש כל יום כדי לראות אם התורות הללו היו נכונים. כתוצאה מכך, רב שֶׁל אוֹתָם האמינו, ביחד עם דַיכמה בולט יווני נשים ו גברים. "- מעשי השליחים 17: 11-12 BSB).

הראיות המקראיות מוכיחות כי הבן הוא האיש היה התחלת מתפייסתו הבתולה להוליד בעוד רוח הקודש של האב היא הזהות האלוהית שהפך בהתגלמותו כמו ישו התינוק.

לוק 01:35 "רוח הקודש תבוא אליך, ואת הכח של מרבית הגבוהה יאפיל לך; ומסיבה זו הילד הקדוש ייקרא בן האלוהים."

מתיו 01:20 "... אל תפחד לקחת את מרי כמו אשתך; עבור הילד שיש לו הרה שלה הוא (של המתורגם מתוך "ek" = "מתוך") רוח הקודש. "

ישוע המשיח טען שיש לו "ירד מן השמים" (יוחנן 06:38, "ירדתי מן השמים"), אבל האדם רוח היחיד שבו מוצאים יורדים מן השמים להיות הילד ישו הוא רוח הקודש (לוקס 1: 35 ומתיו 1:20). מתיו 1:20 מוכיח כי הילד ישו לא היה יזום "מתוך" אלוהים כביכול הבן, אלא "OUT של רוח הקודש" של אבינו שבשמים בכל מקום עצמו (להלן: "ילד שיש לו הריתי שלה הוא מחוץ רוח הקודש "- מאט 1:20). זה מסביר מדוע ישו תמיד דבר על האלוהות שלו כמו האבא של ולא בתור בן אלוהי כביכול coequally ברור ( "אלוהים, להראות לנו את האב וזה יהיה מספיק בשבילנו ... יש לי כל כך הרבה זמן זמן איתך ויש לי לא אתה מכיר אותי פיליפ הוא כי יש לראות אותי ראה את האב? "- יוחנן 14: 7-9 /" הוא שמאמין בי, לא מאמין לי אבל בו ששלח לי הוא מי שרואה אותי רואה את זה ששלח. לי "- ג'ון 12:. 44-45). קשה לדמיין אל אמיתי ברור coequally האדם הבן אומר, "הוא כי יש לראות אותי רואה את האב" (יוחנן 14: 8-9) ו "הוא מי שרואה אותי רואה את זה ששלח לי" (יוחנן 12 : 45) אם הוא היה באמת בהתגלמותו בן אדם אל האמיתית coequally ברור ולא אלוהים בהתגלמותו האב כאדם. עבור אל אמיתי ברור לכאורה אדם הבן צריך לומר, "הוא כי יש לראות אותי רואה את אלוהים לנצח הברור הבן" ו "הוא שמאמין בי שמאמין הבן האלוהי coequal." במקום זאת, ישוע אמר בבירור כי עד לראות אותו ולהאמין בו הוא להאמין על הזהות האלוהית של האב. אז איפה הוא כבודו האלוהי believability של אלוהי לכאורה השני אלוהים אדם בן אדם רוח קודש אלוהים אלוהי השלישי לכאורה של מושג Trinitarian של האלוהות?

רוח הקודש מסופקת MALE הכרומוזומים & סוג הדם ישו התינוק

"הוא (הבן) הבוהק (apaugasma =" בהירות שיקף ") של כבודו (לתפארת האב) ואת התמונה מפורשת (charakter = a" רבייה "," חותם "או" עותק "עשוי מקורי להיות את "הייצוג" של אותה מקורית) של האדם שלו (של האדם המקורי האב - הלבן דמותו = "subtance להיות" - עברי 1: 3 KJV).

כאן אנו מוצאים את הראיות המקראיות להוכיח כי האב עצמו ספק חומר אלוהי המופלא שלו להיות בגלגול להוליד את הילד משיח על ידי "שכפול" עצמו "עותק טבוע" של מקורית "המהות של קיום" שלו (ראה Charakter ו לבן דמותו עברי 1: 3) כאדם שלם במלואו הבתולה. כי אם בן האלוהים נתפס כהתגלמות של אלוהים כביכול הבן, איך זה בנוכחות של אדם רוח הקודש באה על מרי (הלוקס 01:35 )להרות ילד ישו ולא בנוכחות לכאורה אלוהים אדם בן? לוק 1:35 בבירור קובע כי "רוח הקודש תבוא אליך" (הבתולה) ו "מסיבת שהילד ייקרא בן האלוהים." למרות שאנו מוצאים התייחסויות רבות לרוח הקודש בכל המקום קיימות ברחבי העברי כתובים, אנחנו אף פעם לא למצוא בן חיים שכבר היה קיים בשום מקום מבראשית ועד מלאכי. עובדה זו לבדה צריכה לשמש דגל אדום לכל מי כבר מרומה לתוך להאמין אלוהים שבשמים נצחי, לכאורה ברור לנצח הבן.

המלאך דיבר יוסף, "... הילד אשר כבר הגה בה הוא בעל (מואר ek," OUT OF ") רוח הקודש." מתיו

1:20

ההקשר של עברי 1: 3 מספק הוכחות חותכות כדי להראות כי הבן הוא הבהירות של התהילה של האבא ואת התמונה המפורשת של האדם שלו (אדם האב או "מהות הקיום") אשר הפכה לאדם אדם הבתולה. מאז מתיו 01:20 בבירור מודיע לנו שהילד המשיח הופק [ek] "מתוך" את "מהות הקיום" של "רוח הקודש" ( "... הילד אשר כבר הגה בה הוא בעל (מואר . ek, "OUT OF") רוח הקודש "- מתיו 1:20), אנו יודעים כי רוח הקודש חייבת להיות רוח הקודש של האב אשר ירדה על הבתולה. זה מאוד בעייתי עבור דוקטרינת Trinitarian ולפיה אלוהים ברור הבן הפך בההתגלמות ולא רוח הקודש של האב.העברים 1: 3 קובע כי בן שוחזר מן מהות האב של להיות בעוד מתיו 1:20 קובע כי בן שוחזר מן המהות של רוח הקודש של הקיום ( "... הילד אשר כבר הגה בה הוא [ek] OUT של רוח הקודש "- מאט 1:20)..הדרך היחידה להביא לידי ההרמוניה את הנתונים המקראיים היא להאמין כי המהות של רוח הקודש של ההוויה היא אותו אדם אלוהי כמו האבא שהפך בהתגלמותו מה שמוכיח אחדות Modalism בעוד להפריך Trinitarianism, אריאניות, ו אוניטרית Socinianism. לכן משקל הראיות המקראיות עולה כי האלוהות של רוח הקודש של האל האמיתי היחיד האב אוחדה עם האנושות דרך הביצה של מרי ( "אלוהים שלח ושוב עשה בנו [ek] מתוך אישה" - גל 4.: 4) כדי להפוך לגבר להבדיל הבן של אלוהים חיים.

לוק 01:35 מודיע לנו מדוע הבן נקרא הבן מלכתחילה ( "רוח הקודש תבוא אליך ... מסיבה שהילד אשר ייוולד מכם ייקרא בן האלוהים" - לוק 1: 35). הבן נקרא בנו של אלוהים בגלל התפיסה בתולה המופלאה שלו[ek] "מתוך אישה" [מרי - גל. 4: 4] ו [ek] "מתוך רוח הקודש" (מתי 1:18, 20). לא כתב בתנ"ך כולו אי פעם נותן לנו סיבה נוספת מדוע בנו של אלוהים נקרא הבן מלבד הסיבה בברית החדשה שניתנה לוק שבדק 1:35. למעשה, לא כתבי בתנ"ך כולו אי פעם קובע כי הבן כבן קיים תמיד בתור נצחי לכאורה אלוהים האדם בן ברחבי בעבר לנצח (תהילים 2:. 7; עברית 1: 5; ג'ון 05:26 ) אשר לחלוטין הורס את דוקטרינת השילוש.

"כאבא יש חיים בעצמו, אז יש שהעניק לבן יש חיים בעצמו" (יוחנן 5:26 ).

כאן אנו יכולים לראות בבירור כי בנו הוא האיש והאיש הוא הבן שקבל חיים אנושיים מובחנים על ידי האב. אלוהים האב העניק חיים ייחודיים בן האדם על ידי אספקה טבעית הכרומוזומים הזכר החדש שלו מהשינה "המהות של קיום" שלו (לבן דמותו) אשר היה "לשכפל" או "טבועה" בתוך ביצת האדם של הבתולה (עברית 1.: 3;. עברית 02:14 . -17) מאז אלוהים האב הוא רוח אשר לא בשר ודם (ג'ון4:23:24 ), אנו יודעים כי מהות האב של הספקת הכרומוזומים זכרו בנס ו- DNA בתוך הבתולה עבור לייצר את ישו התינוק. אם האב לא תרם הכרומוזומים זכרו לתוך בתולה אז ישו לא היה יכול שהורתו ולידתו כילד זכר, כמו מרי היה הוליד שיבוט נשי של עוצמה.

בדמם של אלוהים

מעשי השליחים 20:28 בעצם אומר, "... הכנסייה של אלוהים אשר הוא רכש עם דמו שלו ..." אמנם יש קריאות וריאנט של מעשי 20:28 , המשקל של הראיות מצביעות על הדם של אלוהים עצמו כמו הביטוי "כנסיית האל" משמש ברחבי בברית החדשה, אבל אף פעם לא "כנסיית האל". פרשנות של Ellicott אומר, "העובדה במקומות אחרים בסנט פול תמיד מדבר על 'כנסיית האלוהים" (למשל, 1 Corinthians 1: 2; 2Corinthians 1: 1; אל הגלטיים 1:13 ; 1 התסלוניקים 2:14 ., Et al) , ואף פעם לא "כנסיית האל" ראיות משכנעות מאוד כדי להראות שהקריאה הנכונה צריכה להיות, "כנסיית האלוהים אשר הוא רכש עם דמו שלו" ולא "כנסיית האל". קלמנט אלכסנדריה מספקת עד הנוצריות הקדום שהטקסט הוא על "הדם של אלוהים" (מאוחר 2 nd המאה, Quis צולל, ג. 34) ולא את הדמו של "ה '."

מחבר הדבורה Bohn כתב, "התאים רוב בגוף מכילים 46 כרומוזומים, אך הזרע של האבא והביצה של אמא אחד מהם מכילים רק 23 כרומוזומים. כאשר ביצה פוגש הזרע, הם מצטרפים 46 הכרומוזומים של תא בודד כי יחלק במהירות עד שהיא הופכת כ -100 טריליון תאים מתפתלת שאתה לחתל באהבה, הזנה וממלמלים לכל יום. כרומוזום כל נושא גנים רבים, אשר מגיעים גם בזוגות.מאז מחצית הגנים של התינוק שלך לבוא מאמא ואת החצי השני הם מאבא, ההסתברות של תינוק מקבל כל גן מסוים דומה ההסתברות של הטלת מטבע. נשמע כמו מנבאים הצירופים האפשריים שמרכיבים המראה ואת אישיותו של התינוק שלך צריך להיות קל, נכון? אין מזל כזה. רק כמה תכונות, כגון סוג דם, נשלטות על ידי זוג גן יחיד (צמד הגנים קבלו משני ההורים). "(הדבורה Bohn, Babble.comm)

ריצ'רד Hallick כתב, "סוג דם אדם נקבע על ידי אללים שיתוף דומיננטי. אלל הוא אחד מכמה צורות שונות של מידע גנטי, כי נוכח DNA שלנו במיקום מסוים על כרומוזום מסוים. ישנם שלושה אללים שונים עבור סוג דם אדם, המכונה I A, אני B, ואני. לשם הפשטות, אנחנו יכולים לקרוא אללים אלה A (כי אני א), B (כי אני B), ו- O (עבור i). לכל אחד מאיתנו יש שני אללים סוג דם ABO, כי לכל אחד מאתנו יורשים אלל סוג דם אחד מאמו הביולוגית שלנו ואחד מאביו הביולוגי שלנו. "(ריצ'רד Hallick, מאוניברסיטת אריזונה, © 1997, http://www.blc.arizona.edu )

כאן אנו מוצאים ראיות מדעיות כדי להראות כי סוג הדם של ישו היה חייב להיות "מתוך מרי" (גל 4:. 4) אמו "מתוך רוח הקודש" (מתי 1:20) כמו אבא שלו. אז במובן מסוים, ניתן לומר כי הדם של ישו הוא דם של אלוהים, כי רוח אלוהים תרמו בדרך נס אל הדם של ישו הילד. למרות שדם ישוע הוא לא אונטולוגית הדם של אלוהים, אנחנו יכולים לאשר כי הדם של ישו שייכת האלוהים שהפך גבר בגלגול דרך בתולה כי הדם של ישו שייך "נצח אבא" (ישעיהו 9: 6) אשר רוח הקודש עצמו הפך בהתגלמותו כבן אדם.

מאז הילד ישו לא היה אביו הביולוגי, רוח הקודש של אלוהים בכבודו ובעצמו שירדו על בתולה נאלץ לספק את הכרומוזומים זכר בנס ואת סוג הדם זכר לעשות ישו צאצא זכר נכון. לפיכך, ישו ניתן לומר לשאת את הכרומוזומים ודם סוג של מרי מאלוהים בכבודו ובעצמו. לכן, במובן מסוים, הגוף הפיזי של ישו יכול להיקרא הגוף של אלוהים ואת הדם של אלוהים, כי אלוהים בכבודו ובעצמו הפך לאדם דרך ההערה [בתולה: הבשר של ישו לא יכול להיות אמר להיות "בשר אלוהי" אבל מאז אלוהים הפך לאחד מאתנו להציל אותנו, הגוף הפיזי של ישו הוא גוף האדם להניח החדש של אלוהים.]

רוח הקודש באה משמים להיות ישו התינוק

ג'ון 3:13 ISV, "אף אחד לא עלה לשמים למעט מי ירד מן השמים, בן אדם שבשמים."

אנו יודעים כי חנוך ואליהו הוא עלו השמים (בראשית 5: 21-24; 2 Kings 2: 11-12). לפיכך, ישו בטח התכוון שאף אחד החיים על פני הארץ בתקופת ישו עלה לשמים. ובכן לאחר עלייתו של ישו השמיימה, פול נאמר כי רוחו נלקח סביר מגופו אל "גן העדן השלישי" כי הוא אמר, "אם בגוף או מחוץ לגוף, אני לא יודע, אלוהים יודע." פול אמר שהוא שמע "מילים שאי אפשר לבטאה" בגן עדן "שבו אדם אינו רשאי לדבר" (2 Corinthians 12: 2-4). לפיכך, נראה כי הרוח האנושית של פול עלה בקצרה לגן עדן כשם גם נראה כי הרוח האנושית של ישוע עלה בקצרה השמיימה לראות ולשמוע דברים שמימיים ועדיין התקיים עלי אדמות כאדם. עם זאת, בניגוד פול שלימים עלו לשמים כאיש סופי, ישו