האב הוא רוח הקודש

זהו תרגום מושלם מהמסמך המקורי באנגלית אשר תורגם על ידי תוכנת תרגום Google. אם אתה מדבר אנגלית ומעוניין לכהן כשר אינטרנט כדי לענות על שאלות העמים בשפת האם שלך; או אם

אתם רוצים לעזור לנו לשפר את הדיוק של התרגום, אנא שלח לנו הודעה.

אביתי שבשמים שלנו מעולם לא אמר כי הוא מקיים כל שלושה coequally ברורים אלוהים אנשים של שילוש אשר נטען תיאולוגים קתולים ותיאולוגים פרוטסטנטים מאוחר יותר טענו שקרית. עיקרה של דוקטרינת טריניטי נטען כי "רוח הקודש אינה האב" ו "האב הוא לא רוח הקודש."

עם זאת, אם התנ"ך עצמו מוכיח כי רוח הקודש הוא הרוח אוֹתוֹ של האב והרוח של האב הוא אוֹתוֹ רוח קודש, אז שילוש הדוקטרינה כולו מתמוטטת.

רוח הקודש היא רוחו של אבא

ישוע אמר כי "אלוהים הוא רוח" בהקשר לומר, "האב מבקש מתפללים נכון לעבוד אותו ברוח ובאמת (יוחנן 4: 23-24)." מאז "אלוהים הוא רוח" ומאז האבא לבד מבקש מתפללים נכון לעבוד אותו ברוח ובאמת, האב חייב להיות כי "אחת רוח" (אל האפסיים 4: 4-6, "רוח אחד ... אלוהים אחד ואבא ומעל לכל, דרך כלל, כל מה שאתה." ) הוא להיות נערץ אשר.

אם רוח הקודש הייתה באמת אדם אחר אל אמיתי ליד אלוהים האב כי אנחנו פולחן, אז למה אין בכתובים אשר לומר זאת? כי אם רוח הקודש כמו אלוהים השלישי לכאורה coequally ברור אדם הרוח הייתה coequal באמת כמו אדם אחר אל אמיתי ליד האבא, אזי הכתובים יציינו ספק שאנחנו לסגוד רוח הקודש כאישיות פרטית ברוח ובאמת יחד עם האבא.

עם זאת נשווע מצהיר בבירור שרק "האב מבקש ... מתפללים נכונים" לעבוד אותו ברוח ובאמת (יוחנן 4: 23-24). "אין נוסח כתבי קודש של פעם קובע כי אנחנו לסגוד רוח קודש הרוח למען אמת כמו אלוהים אדם הרוח שלישי ברור. זו לבדה צריכה להיות דגל אדום לכל מי כבר מרומה להאמין שרוח הקודש של אלוהים היא אדם אל אמיתי שלישי של אלוהות שלושה אדם.

באופן דומה, לא נוסח הכתוב פעם קובע כי אנחנו לסגוד האב ברוח ובאמת דרך רוח הקודש של אלוהים בתור אישי "כוח פעיל." עדי יהווה ללמד שרוח הקודש הוא "כוח פעיל" סתמי (JW פרסום, Awake 2006 אומר, "תרגום מדויק של הטקסט העברי של התנ"ך מתייחס רוח האל ככח הפעיל של אלוהים." "האם רוח קודש אדם? '- Awake, 2006).

אבל איך יכול עדי יהווה להסביר איך "כוח פעיל" סתמי לכאורה יכול באופן אישי לדבר ( "בעודם משרתים את הלורד וצום, רוח הקודש אמרה," מובדל בשבילי מנבא ושאול על מנת שהיצירה שלו קראתי . אותם "- מעשי השליחים 13: 2 NASB;" עבור זה לא אתה שמדבר, אבל זה רוח הקודש "- מארק 13:11) ולהיות באותו" רוח אחת "כמו" אלוהים אחד ואבא "(. אפסי 4: 4-6 קובע כי יש "רוח אחת" של) המתגורר בכל הנוצרים האמיתיים ( "זה לא אתה שמדבר, אבל זה" אלוהים אחד ואבא ומעל לכל, דרך כלל, כל מה שאתה. " הרוח של האבא שלך שמדברת בך "- מתיו 10:. 19-20)?

לדברי ג 'ון 12:49, אלוהים האב נתן ישו את הפקודות לדבר תלמידיו מדי ( "כי אני לא מדבר על שלי, אבל אבא ששלח אותי ציווה עלי לומר את כל זה דיברתי." - ג'ון 12 : 49 ניב) תוך מעשי השליחים 1: 2 קובע כי ישו "נתן פקודות באמצעות רוח הקודש אל השליחים, אותו בחר (מעשי השליחים 1:. 2 ESV)"

מאז ג'ון 12:49 קובע כי האב נתן ישו את הפקודות לדבר, אבל מעשי השליחים 1: 2 קובע כי רוח הקודש נתן פקודות אלה, רוח הקודש חייב להיות רוח של האב אשר indwelt ישו ( "את המילים שאני מדבר לכם אני לא מדבר על עצמי: אבל אבא היושב אותי, הוא עושה את המעשים "- ג'ון 14:10 KJV), הוביל ישו (" ישו הובל על ידי הרוח "- מתיו 4: 1), ונתן לו המצוות לדבר ( "המילה אשר אתה שומע הוא לא שלי, אבל האבות" - ג'ון 14:24). לכן, כתובים בהשראת מוכיחה שרוח הקודש היא הרוח של האבא שנתנה האיש ישו מילים ומצוותות לדבר לתלמידיו.

"ישוע היה בהנהגת SPIRIT המדברה להתפתות על ידי השטן." מתיו 4: 1

"ישו, מלא רוח הקודש, חזר מן הירדן והובל AROUND ידי רוח במדבר." לוק 4: 1 NASB

כמו כל נביאי האמת, ישו היה כל כך אנושי לגמרי שהוא "מלא רוח הקודש" ו "הובילה סביב ידי הרוח" של אלוהים. "עובדות מקראיות אלה מוכיחים כי ישו כמו ילד שנולד ובן נתונים לא היה" אלוהים עם לנו "כאלוהים, אלא" אלוהים איתנו "כאיש נכון שהיה לו את היכולת להתפלל, להיות מובל על ידי אלוהים, להתפתות על ידי השטן.

עבור אלוהים "משותף אנושיותנו" כדי "לקחת חלק של בשר ודם" (אל עברי 2:14) נעשה גם "אדם מלא בכל דרך" (אל העברים 2:17) בדיוק כמו כל בני האדם עשויים.

"אבל אם אני לגרש שדים על ידי רוח אלוהים, אז מלכות האלוהים באו עליכם." מתיו 00:28

ישו היה מסוגל "לגרש שדים על ידי רוח אלוהים," ובכך להוכיח כי רוח הקודש של אלוהים לא מולאה רק והוביל אותו כאדם אמיתי, אלא גם עשה את העבודות האדירות משרד כמו גבר אמיתי. ישו מזוהה בבירור רוח הקודש שהובילה אותו, מלאה אותו, ועושה את העבודות האדירות משרד כמו אבה שבשמים עצמו כשאמר, "... המילים שאני מדבר לכם אני לא מדבר על עצמי: אבל האבא יישכן שבי, הוא עושה את המעשים. "ג'ון 14:10

מתיו 12:28 אומר שרוח הקודש של אלוהים עשתה את העבודות האדירות, אבל ג'ון 14:10 אומר כי הרוח כי הוא "האבא" אשר ישב ישו לעשות "יצירות". עכשיו תנו לנו ההרמוניה את הנתונים כתובים לזהות מי את רוח הקודש של אלוהים בתוך ישוע באמת.

לוק 4: 1 אומר שישוע היה "מלא של רוח הקודש."

מתיו 12:28 אומר שישו "לגרש שדים על ידי רוח אלוהים."

אבל ג'ון 14:10 אומר, "האב אשר שוכנת לי, הוא עושה את המעשים."

ישו היה "מלא רוח הקודש" והוא לגרש שדים על ידי אותה "רוח אלוהים" בתוכו. עם זאת ישו אמר שזה היה "האב" אשר ישב לו עשה "העבודות" ביוחנן 14:10.

אז מי הוביל ישו מנצרת? התשובה המקראית היחידה היא רוח הקודש של אבינו שבשמים. ומי עשה את העבודות האדירות דרך תשווע? התשובה המקראית היחידה היא רוח הקודש של האל האמיתי היחיד האב.

ישו בבירור זיהה את רוח קודש השכינה כמו רוח שכינת האב.

"אבל כשהם מעבירים לך, אין לך מה לדאוג איך או מה אתה לומר;. על זה יינתן לך באותה שעה מה אתה לומר זה לא אתה שמדבר, אבל זה SPIRIT OF YOUR אבא שמדבר בך ... "מתי 10: 19-20

אבל ישו מודיע לנו מארק 13:11 שרוח שכינת האב היא רוח הקודש.

"כשהם לעצור אותך מעבירים לך, אין לך מה לדאוג מראש על מה שאתה אומר, אבל להגיד מה הוא נתן לך באותה שעת; עבור זה לא אתה שמדבר, אבל זה רוח הקודש."

שימו לב כי ישו השיא הוא מתיו ומארק כאומר באותן המילים למעשה. יוצא מן הכלל היחיד הוא כי מתיו רשמו יש