האב הוא רוח הקודש

זהו תרגום מושלם מהמסמך המקורי באנגלית אשר תורגם על ידי תוכנת תרגום Google. אם אתה מדבר אנגלית ומעוניין לכהן כשר אינטרנט כדי לענות על שאלות העמים בשפת האם שלך; או אם

אתם רוצים לעזור לנו לשפר את הדיוק של התרגום, אנא שלח לנו הודעה.

אביתי שבשמים שלנו מעולם לא אמר כי הוא מקיים כל שלושה coequally ברורים אלוהים אנשים של שילוש אשר נטען תיאולוגים קתולים ותיאולוגים פרוטסטנטים מאוחר יותר טענו שקרית. עיקרה של דוקטרינת טריניטי נטען כי "רוח הקודש אינה האב" ו "האב הוא לא רוח הקודש."

עם זאת, אם התנ"ך עצמו מוכיח כי רוח הקודש הוא הרוח אוֹתוֹ של האב והרוח של האב הוא אוֹתוֹ רוח קודש, אז שילוש הדוקטרינה כולו מתמוטטת.

רוח הקודש היא רוחו של אבא

ישוע אמר כי "אלוהים הוא רוח" בהקשר לומר, "האב מבקש מתפללים נכון לעבוד אותו ברוח ובאמת (יוחנן 4: 23-24)." מאז "אלוהים הוא רוח" ומאז האבא לבד מבקש מתפללים נכון לעבוד אותו ברוח ובאמת, האב חייב להיות כי "אחת רוח" (אל האפסיים 4: 4-6, "רוח אחד ... אלוהים אחד ואבא ומעל לכל, דרך כלל, כל מה שאתה." ) הוא להיות נערץ אשר.

אם רוח הקודש הייתה באמת אדם אחר אל אמיתי ליד אלוהים האב כי אנחנו פולחן, אז למה אין בכתובים אשר לומר זאת? כי אם רוח הקודש כמו אלוהים השלישי לכאורה coequally ברור אדם הרוח הייתה coequal באמת כמו אדם אחר אל אמיתי ליד האבא, אזי הכתובים יציינו ספק שאנחנו לסגוד רוח הקודש כאישיות פרטית ברוח ובאמת יחד עם האבא.

עם זאת נשווע מצהיר בבירור שרק "האב מבקש ... מתפללים נכונים" לעבוד אותו ברוח ובאמת (יוחנן 4: 23-24). "אין נוסח כתבי קודש של פעם קובע כי אנחנו לסגוד רוח קודש הרוח למען אמת כמו אלוהים אדם הרוח שלישי ברור. זו לבדה צריכה להיות דגל אדום לכל מי כבר מרומה להאמין שרוח הקודש של אלוהים היא אדם אל אמיתי שלישי של אלוהות שלושה אדם.

באופן דומה, לא נוסח הכתוב פעם קובע כי אנחנו לסגוד האב ברוח ובאמת דרך רוח הקודש של אלוהים בתור אישי "כוח פעיל." עדי יהווה ללמד שרוח הקודש הוא "כוח פעיל" סתמי (JW פרסום, Awake 2006 אומר, "תרגום מדויק של הטקסט העברי של התנ"ך מתייחס רוח האל ככח הפעיל של אלוהים." "האם רוח קודש אדם? '- Awake, 2006).

אבל איך יכול עדי יהווה להסביר איך "כוח פעיל" סתמי לכאורה יכול באופן אישי לדבר ( "בעודם משרתים את הלורד וצום, רוח הקודש אמרה," מובדל בשבילי מנבא ושאול על מנת שהיצירה שלו קראתי . אותם "- מעשי השליחים 13: 2 NASB;" עבור זה לא אתה שמדבר, אבל זה רוח הקודש "- מארק 13:11) ולהיות באותו" רוח אחת "כמו" אלוהים אחד ואבא "(. אפסי 4: 4-6 קובע כי יש "רוח אחת" של) המתגורר בכל הנוצרים האמיתיים ( "זה לא אתה שמדבר, אבל זה" אלוהים אחד ואבא ומעל לכל, דרך כלל, כל מה שאתה. " הרוח של האבא שלך שמדברת בך "- מתיו 10:. 19-20)?

לדברי ג 'ון 12:49, אלוהים האב נתן ישו את הפקודות לדבר תלמידיו מדי ( "כי אני לא מדבר על שלי, אבל אבא ששלח אותי ציווה עלי לומר את כל זה דיברתי." - ג'ון 12 : 49 ניב) תוך מעשי השליחים 1: 2 קובע כי ישו "נתן פקודות באמצעות רוח הקודש אל השליחים, אותו בחר (מעשי השליחים 1:. 2 ESV)"

מאז ג'ון 12:49 קובע כי האב נתן ישו את הפקודות לדבר, אבל מעשי השליחים 1: 2 קובע כי רוח הקודש נתן פקודות אלה, רוח הקודש חייב להיות רוח של האב אשר indwelt ישו ( "את המילים שאני מדבר לכם אני לא מדבר על עצמי: אבל אבא היושב אותי, הוא עושה את המעשים "- ג'ון 14:10 KJV), הוביל ישו (" ישו הובל על ידי הרוח "- מתיו 4: 1), ונתן לו המצוות לדבר ( "המילה אשר אתה שומע הוא לא שלי, אבל האבות" - ג'ון 14:24). לכן, כתובים בהשראת מוכיחה שרוח הקודש היא הרוח של האבא שנתנה האיש ישו מילים ומצוותות לדבר לתלמידיו.

"ישוע היה בהנהגת SPIRIT המדברה להתפתות על ידי השטן." מתיו 4: 1

"ישו, מלא רוח הקודש, חזר מן הירדן והובל AROUND ידי רוח במדבר." לוק 4: 1 NASB

כמו כל נביאי האמת, ישו היה כל כך אנושי לגמרי שהוא "מלא רוח הקודש" ו "הובילה סביב ידי הרוח" של אלוהים. "עובדות מקראיות אלה מוכיחים כי ישו כמו ילד שנולד ובן נתונים לא היה" אלוהים עם לנו "כאלוהים, אלא" אלוהים איתנו "כאיש נכון שהיה לו את היכולת להתפלל, להיות מובל על ידי אלוהים, להתפתות על ידי השטן.

עבור אלוהים "משותף אנושיותנו" כדי "לקחת חלק של בשר ודם" (אל עברי 2:14) נעשה גם "אדם מלא בכל דרך" (אל העברים 2:17) בדיוק כמו כל בני האדם עשויים.

"אבל אם אני לגרש שדים על ידי רוח אלוהים, אז מלכות האלוהים באו עליכם." מתיו 00:28

ישו היה מסוגל "לגרש שדים על ידי רוח אלוהים," ובכך להוכיח כי רוח הקודש של אלוהים לא מולאה רק והוביל אותו כאדם אמיתי, אלא גם עשה את העבודות האדירות משרד כמו גבר אמיתי. ישו מזוהה בבירור רוח הקודש שהובילה אותו, מלאה אותו, ועושה את העבודות האדירות משרד כמו אבה שבשמים עצמו כשאמר, "... המילים שאני מדבר לכם אני לא מדבר על עצמי: אבל האבא יישכן שבי, הוא עושה את המעשים. "ג'ון 14:10

מתיו 12:28 אומר שרוח הקודש של אלוהים עשתה את העבודות האדירות, אבל ג'ון 14:10 אומר כי הרוח כי הוא "האבא" אשר ישב ישו לעשות "יצירות". עכשיו תנו לנו ההרמוניה את הנתונים כתובים לזהות מי את רוח הקודש של אלוהים בתוך ישוע באמת.

לוק 4: 1 אומר שישוע היה "מלא של רוח הקודש."

מתיו 12:28 אומר שישו "לגרש שדים על ידי רוח אלוהים."

אבל ג'ון 14:10 אומר, "האב אשר שוכנת לי, הוא עושה את המעשים."

ישו היה "מלא רוח הקודש" והוא לגרש שדים על ידי אותה "רוח אלוהים" בתוכו. עם זאת ישו אמר שזה היה "האב" אשר ישב לו עשה "העבודות" ביוחנן 14:10.

אז מי הוביל ישו מנצרת? התשובה המקראית היחידה היא רוח הקודש של אבינו שבשמים. ומי עשה את העבודות האדירות דרך תשווע? התשובה המקראית היחידה היא רוח הקודש של האל האמיתי היחיד האב.

ישו בבירור זיהה את רוח קודש השכינה כמו רוח שכינת האב.

"אבל כשהם מעבירים לך, אין לך מה לדאוג איך או מה אתה לומר;. על זה יינתן לך באותה שעה מה אתה לומר זה לא אתה שמדבר, אבל זה SPIRIT OF YOUR אבא שמדבר בך ... "מתי 10: 19-20

אבל ישו מודיע לנו מארק 13:11 שרוח שכינת האב היא רוח הקודש.

"כשהם לעצור אותך מעבירים לך, אין לך מה לדאוג מראש על מה שאתה אומר, אבל להגיד מה הוא נתן לך באותה שעת; עבור זה לא אתה שמדבר, אבל זה רוח הקודש."

שימו לב כי ישו השיא הוא מתיו ומארק כאומר באותן המילים למעשה. יוצא מן הכלל היחיד הוא כי מתיו רשמו ישו אומר, "... היא הרוח של האבא שלך," בעוד מארק רשמה ישו אומר, "... היא רוח הקודש" (מארק 13:111).

מכאן, ממש כמו ישו כמו הדוגמא המושלמת שלנו הייתה "מלאה של רוח הקודש," "הובילה סביב על ידי רוח הקודש," והסתמכה על הרוח של האבא שלו לתת לו "את המילים לדבר" ולעשות הנסים באמצעותו , כך שתלמידי האמיתית של ישו חייב לעקוב אחר הדוגמא המושלמת שלו להיות "מלאים של רוח הקודש," "בראשות הרוח," ותלוי רוח קודש שכינת האב לתת לנו את המילים לדבר ולעשות את הנסים באמצעות שלנו אמונה תלות הרוח שלו.

רוח הקודש של אלוהים היא הרוח של אב ולא בגוף השליש אלוהים

יוחנן 4:24, "אלוהים הוא רוח והם כי לסגוד לו חייב לעבוד אותו SPIRIT ולא במציאות."

אפסי 4: 3-6, "משתדל לשמור על האחדות של הרוח בתוך הקשר של שלום. 4 יש גוף אחד ואחד רוח, בדיוק כפי שאתה הוזעקת תקווה אחת של הייעוד שלך; 5 אדון אחד אמונה אחת טבילה אחת; 6אלוהים אחד ואבא כל, מי הוא מעל הכל, ודרך כל, ו בך את כל."

מאז "אלוהים הוא רוח" (יוחנן 4: 23-24; ירמיהו 23:24) ומאז יש רק "אחת רוח" של "אדון אחד," אנחנו חייבים להאמין כי אלוהים הוא אחד אלוהי רוח אדם ולא ריבוי אנשי רוח אלוהות אדם שלושה לכאורה. בשביל זה הוא שטותי להאמין שאדם אלוהי ברור יכול להיות אדם אלוהי ברור מבלי Mind מובחנת משלו, לב, נשמה, ורוח. אם אלוהים הוא רוח אחת, עם לב אחד, אחת בהרוח ובנשמתו אחת, אז הוא לא יכול להיות יותר מאדם אחד אלוהי ברור בזמן שיש רק רוח אחת, לב, נפש, נשמה.

הכתובים לדבר רק על ONE רוח אלוהים שברא את כל הדברים

איוב 33: 4 , "ורוח אלהים עשה לי, ואת הנשימה של הקב"ה יהוה נתן לי את החיים."

בראשית 1: 2 -3, "והארץ היתה ללא טופס, ומבוטל; וחושך [היה] על פני התהום. ורוח אלוהים מרחפת על פני המים. ויאמר אלהים יהי אור: ויהי אור ".

רומאי 8: 9, "אבל אתה לא בבשר אלא ברוח, ואם כן להיות שרוח אלוהים שוכנת בך. עכשיו, אם כל אדם יש לא הרוח של ישו, הוא אף אחד שלו. "

שים לב כי טקסטי ההשראה רק לדבר על אחת רוח אלוהים באומרו, "רוח אלוהים" כמו רוח יחידה. לפיכך, אבינו שבשמים כאלוהים צריך להיות "רוח" ( "אלוהים הוא רוח" - ג'ון 4: 23-24 KJV) ". ברוח ובאמת" כזהות יחיד אשר הוא להיות נערץ במשך היחיד שלנו שמימי "אבא מבקש" מתפלל נכון לעבוד אותו "(יוחנן 4:23), אבל אין נוסח כתוב פעם קובע כי אדם אחר אל אמיתי גם מבקש מתפללים נכון לסגוד לו כמו אדם אחר אל אמיתי ליד האבא.

אם האב הוא רוח ורוח הקודש היא באותה הרוח של האבא אז לא יכולים להיות שתי רוחות של אלוהים, אבל רק אחד. ואם האב הוא אותה רוח קודש ורוח הקודש היא אותה הרוח של האבא, אז לא יכול להיות שניים או שלושה אנשי אלוהים מובהקים, אבל רק אחת. עבור איזה סוג של אדם אל אמיתי יכול להתקיים בלי הרוח המובהקת שלו?

כאשר אנו משווים מלאכיים 02:10 עם איוב 33: 4, אנו מוצאים עדות ברורה להוכיח כי רוח אלוהים היא הרוח של האבא שברא את כל הדברים.

"יש לנו לא אב אחד? לא אחד ברא? "מלאכי 02:10

איוב 33: 4 ". רוח אלוהים עשה לי, ואת הנשימה של הקב"ה יהוה נתן לי את החיים" מדינות שרוח אלוהים ברא את האדם,

ישעיהו 64: 8 מזהה כי רוח כמו האב, "אתה אבינו, אנחנו חימר, אתה פוטר שלנו, אנחנו כל העבודות הידיים."

כאן אנו יכולים לראות בבירור כי אבינו שבשמים שלנו הוא היוצר הבלעדי כמו "אנחנו כל העבודות" של ידיו. "ההקשר מוכיח שאנחנו כל העבודות של הידיים של אבא. אולם איוב 33: 4 מדינות שזה היה "רוח אלוהים" מי עשה את האדם על ידי "נשימה" שלו ( "רוח אלוהים עשה לי, ואת הנשימה של הקב"ה יהוה נתן לי את החיים" - איוב 33: 4 / "על ידי המילה של יהוה שמים נעשו וכל המארחים מהם על ידי נשימה של הפה שלו" - תהילים 33: 6).

אלה הם דבריו של אדם יחיד כמו אבינו שבשמים. קשה לדמיין שכל הנביאים העברים יכולים להאמין יותר אלוהים אחד אמיתי אדם תוך כדי דיבור בלבד של אחת בודד כמו בוראם.

תהילים 8: 5-6 ו העברים 02:17 הודיעו לנו כי הבן הוא ההקשר המיידי של תהילים 8 "מונה לשלוט על יצירות ידיו.": 5-6 ו העברים 02:17 להוכיח כי בן מתמנה לשלוט על יצירות של הידיים של האב.

לכן אבינו שבשמים לבד הוא היוצר הבלעדי שברא את כל הדברים "לבד" ו- "לבדי" ( "אני, יהוה, הנני יצרנית של כל הדברים, מותח את השמים לבדי השתטחות הארץ לבד, . "- ישעיהו 44:24) כמו רוח קודש Invisible ואת Omnipresent כתוב בברית החדשה המדברים על הבן כבורא, פשוט לדבר על משיח יהוה אלוהים האב שברא את כל הדברים לפני גם להיות בן אדם (עברי 3: 3-4 KJV אומר, "האיש הזה נספר ראוי תהילה ממה משה, שכן הוא אשר יהוה ויבן הבית יהוה יותר כבוד מאשר הבית עבור כל בית ויבן ידי מאן דהוא;. אבל הוא שבנה את כל הדברים הוא אלוהים. "/ העברים 01:10 BSB אומר, " ב ההתחלה, אָדוֹן, אתה הניחו את היסודות של ה כדור הארץ, ו ה השמים הוא העבודה שֶׁל שֶׁלְךָ הידיים. ").

יהוה אלוהים האב הינו אחד להיות SPIRIT שהבטיח שפוך SPIRIT משלו על כל בשר

יואל 2:17, 28: "וידעת כי אני בעיצומו של ישראל, וכי אני יהוה אלהיכם, ואף אחד אחר: ועמי לעולם לא להתבייש ... וזה יבוא לעבור אחר כך , כי אשפוך את רוחי על כל בשר ... "

שימו לב כי יהוה אלהינו הוא הדובר בפסוק 17. ואז באלוהים יהוה 28 הפסוק ממשיך ואומר, "אשפוך את רוחי על כל בשר." חלקם עשויים טוענים כי הדובר הוא לא אלוהים האב בפרק ג'ואל שני .

עם זאת אין ספק כי הדובר של יואל פרק שני הוא האב מבוסס על דברי ישו עצמו לוק 24:49. ישוע אמר, "אני שולח את ההבטחה של אבא שלי" ( "והנה, אני שולח את ההבטחה של אבא שלי עליכם." - לוק 24:49 BSB). מאז ישו עצמו אמר כי הוא שולח את ההבטחה של האב (ההבטחה של האב), אנו יודעים כי האב הוא הדובר יואל 02:28 שהבטיח לשפוך את רוחו על כל בשר.

לפיכך, אלוהים האב הוא בבירור אחד שאמר שרוח הקודש היא "הרוח שלי" (הערה: ישו שופך את רוח האב כי הוא כי בהתגלמותו אב כאדם: ג'ון 10: 37-38, " אם אני לא עושה ה עבודות שֶׁל שֶׁלִי אַבָּא, אז לא לְהֶאֱמִין לִי.אבל אם אני עושה אותם, למר