Батько Святий Дух

Це недосконалий переклад з оригінального англійського документа , який був переведений з допомогою програмного забезпечення Google Транслейтінг. Якщо ви говорите по- англійськи , і хотів би служити в якості веб - міністра , щоб відповісти на питання народів рідною мовою; або якщо ви хочете , щоб ми могли покращити точність перекладу, будь ласка , надішліть нам повідомлення.

Наш Небесний Батько ніколи не говорив , що Він існує як три різних coequally Бога Особам передбачуваної трійці як римсько - католицьких богословів і пізніше протестантських теологів помилково стверджували. Суть доктрини Трініті стверджує , що "Святий Дух не Отець" і "Батько не Святий Дух."

Але якщо сама Біблія доводить , що Святий Дух є той же самий Дух Отця і Духа від Отця є Святий Дух той же самий, то вся Трійця доктрина руйнується.

Святий Дух ДУХ БАТЬКА

Ісус сказав , що "Бог є Дух" в контексті кажучи: "Батько шукає справжніх шанувальників , щоб поклонятися Йому в дусі та в правді вклонятись (Ін 4: 23-24)." Так як "Бог є Дух" і так як Отця в поодинці шукає справжніх шанувальників , щоб поклонятися Йому в дусі та в правді вклонятись, Батько повинен бути , що "Єдиний дух" (Ефесян 4: 4-6, "один дух ... один Бог і Отець , перш за все, через усіх, і в усіх нас ." ) , який потрібно поклонятися.

Якщо Святий Дух дійсно був ще один істинний Бог Людина поруч з Богом Отцем , що ми повинні поклонятися, то чому не існує жодного Писання , які говорять так? Бо якщо Дух Святий як нібито coequally виразним третього Бога Дух Людина була дійсно рівний іншому в якості ще одного істинного Бога Людина поруч з Отцем, то писання повинні безпомилково стверджувати , що ми повинні поклонятися Святому Духу як окремої особистості в дусі та в правді вклонятись поряд з Отцем.

Тим НЕ менше , Ісус ясно заявив , що тільки "Батько шукає ... справжніх шанувальників" , щоб поклонятися Йому в дусі та в правді вклонятись (Ін 4: 23-24). "Ні один текст Святого Письма ніколи не говориться , що ми повинні поклонятися Святому Духу в дусі і насправді в якості окремої третього Бога Дух Людини. Це саме по собі повинно бути червоним прапором для всіх тих , хто був обманутий в віру , що Святий Дух Божий третій істинний Бог Особистість трьох осіб божеством.

Подібним же чином, ні один текст Писання ніколи не говориться , що ми повинні поклонятися Батькові в дусі та в правді вклонятись через Святого Духа Божого як безособова "активна сила." Свідки Єгови вчать , що Святий Дух є безособовим "активна сила" (JW публікація, Awake 2006 говорить, "точний переклад єврейського тексту Біблії відноситься до Божого духу , як активна сила Бога." "Святий Дух Особистість? - Прокинься, 2006).

Але як Свідки Єгови пояснюють , як передбачуваний безособовим "активна сила" може особисто говорити ( " В той час як вони служили Господеві й постили, Дух Святий сказав:" Відділити мені Варнаву і Савла на діло , до якої покликав . їх "- Дії 13: 2 НАНБ" , бо це не ви , хто говорить, але це Святий Дух "- Марк 13:11) і бути таким же" Єдиний Дух "як" один Бог і Отець»(. Ефесян 4: 4-6 говориться , що є «один дух») , що мешкають в усіх істинних християн ( "це не ви , хто говорить, але це" один Бог і Отець насамперед, через усіх, і в усіх нас . " дух Отця вашого буде говорити в вас "- Матвія 10: 19-20 . )?

За словами Іоанна 12:49, Бог Отець дав Ісусу команди говорити занадто своїх учнів ( «Бо я не говорив сам по собі, але Отець, що послав Мене Господь наказав був мені , щоб сказати все , що я говорив." - Джон 12 : 49 NIV) , а Діяння 1: 2 говориться , що Ісус "подаровані команди через Святого Духа на апостолів , яких він обрав (Дії 1: 2 ESV)."

Так як Джон 12:49 говориться , що Отець дав Ісусу команди говорити, але Дії 1: 2 говорить , що Святий Дух давав ці команди, Святий Дух повинен бути Дух Отця , який перебуває Ісус ( "слова , які я говорю Я вам , говорю не від себе ; а Отець, що в Мені перебуває, Той чинить діла "- Джон 14:10 KJV), привели Ісуса (" Дух повів Ісуса "- від Матвія 4: 1), і дав йому заповіді говорити ( "слово , яке ви чуєте, що не є моє, але батьки" - Джон 14:24). Таким чином, надихнув Писання доводить , що Святий Дух є Дух Отця , який дав Ісус Христос Людина слова і заповіді , щоб говорити своїм учням.

"Тоді Дух повів Ісуса в пустелю , щоб диявол Його спокушав." Матвія 4: 1

"Ісус, повний Духа Святого, вернувся з-над Йордану і поведений був НАВКОЛО ДУХОМ в пустелі." Від Луки 4: 1 НАНБ

Як і всі справжні пророки, Ісус був настільки повністю людиною , що він був "сповнений Святого Духа" і " під чолі навколо Духом" Бога " . Ці біблійні факти свідчать про те, що Ісус , як дитина народилася і син дано не було" Бог з ми "як Бог, але , скоріше," Бог з нами " , як істинний чоловік , який мав здатність молитися, на чолі з Богом, і бути спокушуваний дияволом.

Для Бога , який "спільно в нашій людяності" , щоб "скуштувати плоті і крові» (Євреїв 2:14) також було зроблено "повністю людиною в усіх відношеннях» (Євреїв 2:17) так само , як всі люди створені.

"Але якщо я виганяв бісів Духом Божим, то Царство Боже прийшло на вас." Матвія 12:28

Ісус був в стані "виганяв бісів Духом Божим" , доводячи тим самим , що Святий Дух Божий не тільки заповнені і привело його в якості істинного людини, але і зробив великі справи в його служінні як справжній чоловік. Ісус ясно визначив Святого Духа , який привів його, наповнило його, і зробив великі справи в його служінні , як наш Небесний Отець Сам , коли він сказав: "... слова , які говорю Я вам , говорю не від Себе, а Отець, що мешкає ВО МЕНІ, Він творить діла. "Джон 14:10

Матвія 12:28 говорить , що Святий Дух Божий зробив великі справи, але Джон 14:10 говорить , що , що Дух є "Батько" , який жив в Ісусі , щоб робити "справи." Давайте тепер узгодити біблійні дані для ідентифікації який Святий Дух Божий всередині Ісуса на насправді.

Luke 4: 1 говорить , що Ісус був "сповнений Святого Духа."

Матвія 12:28 говорить , що Ісус "виганяв бісів Духом Божим."

Тим НЕ менше , Джон 14:10 говорить: "Отець, що в Мені перебуває, Той чинить діла ті."

Ісус був "сповнений Святого Духа» , і він виганяв демонів , що "Дух Божий" всередині нього. Але Ісус сказав , що це був "Батько" , який жив в ньому , що зробив "роботи" в Іоанна 14:10.

Отже , хто привів Ісуса Христа з Назарету? Єдиний біблійний відповідь Святий Дух нашого Небесного Отця. І хто це зробив великі справи через Ісуса? Єдиний біблійний відповідь Святий Дух єдиного істинного Бога Отця.

Ісус ясно визначив перебуває Святого Духа , як перебуває Духа від Отця.

"Але коли вони видаватимуть вас, не турбуйтеся про те , як і що ви сказати ,. Бо дано буде вам в той час , що ви повинні сказати , це не ви , хто говорить, але це дух вашої БАТЬКО говорити в вас ... " Від Матвія 10: 19-20

Але Ісус говорить нам в Євангелії від Марка 13:11 , що перебуває Дух Отця є Святий Дух.

"Коли вони вас заарештувати і передати вас, не заздалегідь турбуватися про те, що ви повинні сказати, але сказати все , що дано буде вам в той час, бо не ви ГОВОРИТЬ, АЛЕ ЦЕ СВЯТИЙ ДУХ" .

Зверніть увагу на те, що обидва Матфей і Марк записи Ісус , як кажуть , по суті ті ж самі слова. Єдиним винятком є те , що Матвій записав Ісус каже: «... це Дух Отця вашого," в той час як Марк записав Ісус каже: "... це Святий Дух" (Марк 13:11).

Отже, так само , як Ісус , як наш досконалий приклад був "сповнений Святого Духа", " під чолі навколо Святим Духом" , і залежить від Духа Свого Отця , щоб дати йому "слова , щоб говорити" і робити чудеса через нього , так що справжні учні Христа повинні слідувати його ідеальний приклад , щоб бути "виконаний Святого Духа", " під чолі з Духом" , і залежить від перебуває Святого Духа від Отця , щоб дати нам слова , щоб говорити і робити чудеса з допомогою нашого віра і залежність від Його Духа.

Святий Дух БОГА Є ДУХ БАТЬКА ЗАМІСТЬ ОСОБИ ТРЕТІЙ GOD

JOHN 4:24, "Бог є Дух , і Йому вклоняються, повинні в дусі та в правді вклонятись."

Ефесян 4: 3-6, "Намагаючись зберігати єдність духу в союзі миру. 4 Існує одне тіло і один дух, як ви і покликані в одній надії вашого покликання 5 один Господь, одна віра, одне хрещення; 6 один Бог і Отець усіх, що Він над усіма, і через усіх, і в вас все ".

Так як "Бог є Дух" (Ів 4: 23-24; Єремія 23:24) , і так як є тільки «один дух» «Один Господь," ми повинні вірити , що Бог єдиний Дух Божий Людина , а не безліч дух особи , що нібито мав місце три людини божества. Бо безглуздо думати , що виразний божественна особистість може бути окремим божественним людиною , не маючи свій особливий розум, серце, душа і дух. Якщо Бог є один Дух, з одним серцем, один розум, і одна душа, то він не може бути більше , ніж один відрізняється божественна особистість в той час як тільки маючи єдиний дух, серце, розуму і душі.