Батько Святий Дух

Це недосконалий переклад з оригінального англійського документа , який був переведений з допомогою програмного забезпечення Google Транслейтінг. Якщо ви говорите по- англійськи , і хотів би служити в якості веб - міністра , щоб відповісти на питання народів рідною мовою; або якщо ви хочете , щоб ми могли покращити точність перекладу, будь ласка , надішліть нам повідомлення.

Наш Небесний Батько ніколи не говорив , що Він існує як три різних coequally Бога Особам передбачуваної трійці як римсько - католицьких богословів і пізніше протестантських теологів помилково стверджували. Суть доктрини Трініті стверджує , що "Святий Дух не Отець" і "Батько не Святий Дух."

Але якщо сама Біблія доводить , що Святий Дух є той же самий Дух Отця і Духа від Отця є Святий Дух той же самий, то вся Трійця доктрина руйнується.

Святий Дух ДУХ БАТЬКА

Ісус сказав , що "Бог є Дух" в контексті кажучи: "Батько шукає справжніх шанувальників , щоб поклонятися Йому в дусі та в правді вклонятись (Ін 4: 23-24)." Так як "Бог є Дух" і так як Отця в поодинці шукає справжніх шанувальників , щоб поклонятися Йому в дусі та в правді вклонятись, Батько повинен бути , що "Єдиний дух" (Ефесян 4: 4-6, "один дух ... один Бог і Отець , перш за все, через усіх, і в усіх нас ." ) , який потрібно поклонятися.

Якщо Святий Дух дійсно був ще один істинний Бог Людина поруч з Богом Отцем , що ми повинні поклонятися, то чому не існує жодного Писання , які говорять так? Бо якщо Дух Святий як нібито coequally виразним третього Бога Дух Людина була дійсно рівний іншому в якості ще одного істинного Бога Людина поруч з Отцем, то писання повинні безпомилково стверджувати , що ми повинні поклонятися Святому Духу як окремої особистості в дусі та в правді вклонятись поряд з Отцем.

Тим НЕ менше , Ісус ясно заявив , що тільки "Батько шукає ... справжніх шанувальників" , щоб поклонятися Йому в дусі та в правді вклонятись (Ін 4: 23-24). "Ні один текст Святого Письма ніколи не говориться , що ми повинні поклонятися Святому Духу в дусі і насправді в якості окремої третього Бога Дух Людини. Це саме по собі повинно бути червоним прапором для всіх тих , хто був обманутий в віру , що Святий Дух Божий третій істинний Бог Особистість трьох осіб божеством.

Подібним же чином, ні один текст Писання ніколи не говориться , що ми повинні поклонятися Батькові в дусі та в правді вклонятись через Святого Духа Божого як безособова "активна сила." Свідки Єгови вчать , що Святий Дух є безособовим "активна сила" (JW публікація, Awake 2006 говорить, "точний переклад єврейського тексту Біблії відноситься до Божого духу , як активна сила Бога." "Святий Дух Особистість? - Прокинься, 2006).

Але як Свідки Єгови пояснюють , як передбачуваний безособовим "активна сила" може особисто говорити ( " В той час як вони служили Господеві й постили, Дух Святий сказав:" Відділити мені Варнаву і Савла на діло , до якої покликав . їх "- Дії 13: 2 НАНБ" , бо це не ви , хто говорить, але це Святий Дух "- Марк 13:11) і бути таким же" Єдиний Дух "як" один Бог і Отець»(. Ефесян 4: 4-6 говориться , що є «один дух») , що мешкають в усіх істинних християн ( "це не ви , хто говорить, але це" один Бог і Отець насамперед, через усіх, і в усіх нас . " дух Отця вашого буде говорити в вас "- Матвія 10: 19-20 . )?

За словами Іоанна 12:49, Бог Отець дав Ісусу команди говорити занадто своїх учнів ( «Бо я не говорив сам по собі, але Отець, що послав Мене Господь наказав був мені , щоб сказати все , що я говорив." - Джон 12 : 49 NIV) , а Діяння 1: 2 говориться , що Ісус "подаровані команди через Святого Духа на апостолів , яких він обрав (Дії 1: 2 ESV)."

Так як Джон 12:49 говориться , що Отець дав Ісусу команди говорити, але Дії 1: 2 говорить , що Святий Дух давав ці команди, Святий Дух повинен бути Дух Отця , який перебуває Ісус ( "слова , які я говорю Я вам , говорю не від себе ; а Отець, що в Мені перебуває, Той чинить діла "- Джон 14:10 KJV), привели Ісуса (" Дух повів Ісуса "- від Матвія 4: 1), і дав йому заповіді говорити ( "слово , яке ви чуєте, що не є моє, але батьки" - Джон 14:24). Таким чином, надихнув Писання доводить , що Святий Дух є Дух Отця , який дав Ісус Христос Людина слова і заповіді , щоб говорити своїм учням.

"Тоді Дух повів Ісуса в пустелю , щоб диявол Його спокушав." Матвія 4: 1

"Ісус, повний Духа Святого, вернувся з-над Йордану і поведений був НАВКОЛО ДУХОМ в пустелі." Від Луки 4: 1 НАНБ

Як і всі справжні пророки, Ісус був настільки повністю людиною , що він був "сповнений Святого Духа" і " під чолі навколо Духом" Бога " . Ці біблійні факти свідчать про те, що Ісус , як дитина народилася і син дано не було" Бог з ми "як Бог, але , скоріше," Бог з нами " , як істинний чоловік , який мав здатність молитися, на чолі з Богом, і бути спокушуваний дияволом.

Для Бога , який "спільно в нашій людяності" , щоб "скуштувати плоті і крові» (Євреїв 2:14) також було зроблено "повністю людиною в усіх відношеннях» (Євреїв 2:17) так само , як всі люди створені.

"Але якщо я виганяв бісів Духом Божим, то Царство Боже прийшло на вас." Матвія 12:28

Ісус був в стані "виганяв бісів Духом Божим" , доводячи тим самим , що Святий Дух Божий не тільки заповнені і привело його в якості істинного людини, але і зробив великі справи в його служінні як справжній чоловік. Ісус ясно визначив Святого Духа , який привів його, наповнило його, і зробив великі справи в його служінні , як наш Небесний Отець Сам , коли він сказав: "... слова , які говорю Я вам , говорю не від Себе, а Отець, що мешкає ВО МЕНІ, Він творить діла. "Джон 14:10

Матвія 12:28 говорить , що Святий Дух Божий зробив великі справи, але Джон 14:10 говорить , що , що Дух є "Батько" , який жив в Ісусі , щоб робити "справи." Давайте тепер узгодити біблійні дані для ідентифікації який Святий Дух Божий всередині Ісуса на насправді.

Luke 4: 1 говорить , що Ісус був "сповнений Святого Духа."

Матвія 12:28 говорить , що Ісус "виганяв бісів Духом Божим."

Тим НЕ менше , Джон 14:10 говорить: "Отець, що в Мені перебуває, Той чинить діла ті."

Ісус був "сповнений Святого Духа» , і він виганяв демонів , що "Дух Божий" всередині нього. Але Ісус сказав , що це був "Батько" , який жив в ньому , що зробив "роботи" в Іоанна 14:10.

Отже , хто привів Ісуса Христа з Назарету? Єдиний біблійний відповідь Святий Дух нашого Небесного Отця. І хто це зробив великі справи через Ісуса? Єдиний біблійний відповідь Святий Дух єдиного істинного Бога Отця.

Ісус ясно визначив перебуває Святого Духа , як перебуває Духа від Отця.

"Але коли вони видаватимуть вас, не турбуйтеся про те , як і що ви сказати ,. Бо дано буде вам в той час , що ви повинні сказати , це не ви , хто говорить, але це дух вашої БАТЬКО говорити в вас ... " Від Матвія 10: 19-20

Але Ісус говорить нам в Євангелії від Марка 13:11 , що перебуває Дух Отця є Святий Дух.

"Коли вони вас заарештувати і передати вас, не заздалегідь турбуватися про те, що ви повинні сказати, але сказати все , що дано буде вам в той час, бо не ви ГОВОРИТЬ, АЛЕ ЦЕ СВЯТИЙ ДУХ" .

Зверніть увагу на те, що обидва Матфей і Марк записи Ісус , як кажуть , по суті ті ж самі слова. Єдиним винятком є те , що Матвій записав Ісус каже: «... це Дух Отця вашого," в той час як Марк записав Ісус каже: "... це Святий Дух" (Марк 13:11).

Отже, так само , як Ісус , як наш досконалий приклад був "сповнений Святого Духа", " під чолі навколо Святим Духом" , і залежить від Духа Свого Отця , щоб дати йому "слова , щоб говорити" і робити чудеса через нього , так що справжні учні Христа повинні слідувати його ідеальний приклад , щоб бути "виконаний Святого Духа", " під чолі з Духом" , і залежить від перебуває Святого Духа від Отця , щоб дати нам слова , щоб говорити і робити чудеса з допомогою нашого віра і залежність від Його Духа.

Святий Дух БОГА Є ДУХ БАТЬКА ЗАМІСТЬ ОСОБИ ТРЕТІЙ GOD

JOHN 4:24, "Бог є Дух , і Йому вклоняються, повинні в дусі та в правді вклонятись."

Ефесян 4: 3-6, "Намагаючись зберігати єдність духу в союзі миру. 4 Існує одне тіло і один дух, як ви і покликані в одній надії вашого покликання 5 один Господь, одна віра, одне хрещення; 6 один Бог і Отець усіх, що Він над усіма, і через усіх, і в вас все ".

Так як "Бог є Дух" (Ів 4: 23-24; Єремія 23:24) , і так як є тільки «один дух» «Один Господь," ми повинні вірити , що Бог єдиний Дух Божий Людина , а не безліч дух особи , що нібито мав місце три людини божества. Бо безглуздо думати , що виразний божественна особистість може бути окремим божественним людиною , не маючи свій особливий розум, серце, душа і дух. Якщо Бог є один Дух, з одним серцем, один розум, і одна душа, то він не може бути більше , ніж один відрізняється божественна особистість в той час як тільки маючи єдиний дух, серце, розуму і душі.

Святого Письма говорити тільки один Дух Божий , Який створив все

Job 33: 4 , "Дух Божий мене, і подих Вседержителя дало мені життя."

Буття 1: 2 -3, "І земля була без форми та порожня; і тьма [була] на безоднею. І тільки Дух Божий ширяв над поверхнею води. І сказав Бог : нехай буде світло , і стало світло ".

Римлянам 8: 9, "Але ви не в тілі , але в дусі, бо Дух Божий живе в вас. Тепер , якщо хто не Дух Христа, він не є ні один з його ".

Зверніть увагу на те, що натхненні тексти говорять тільки одним Духом Бога, кажучи: "Дух Божий" в якості єдиного Духа. Отже, наш Небесний Батько , як Бог повинен бути "Дух" ( "Бог є Дух" - Іоанна 4: 23-24 KJV) ". У дусі та в правді вклонятись" як єдиний ідентичності , який потрібно поклонятися Для тільки наші Небесний "Батько шукає" справжні шанувальники , щоб поклонитися йому "(Івана 4:23), але текст Писання ніколи не говориться , що ще один істинний Бог Людина також шукає справжніх шанувальників , щоб поклонитися йому в якості ще одного істинного Бога Людина поруч з Отцем.

Якщо Батько є Дух , і Святий Дух є той же самий Дух Отця , тобто не може бути двох духів Божих, але тільки один. І якщо Батько той же Святий Дух , і Святий Дух є той же самий Дух Отця, тобто не може бути два і три окремих Бога людина, але тільки один. Для якого типу істинного Бога людина може існувати без Його власний особливий дух?

Коли ми порівнюємо Малахія 2:10 Іова 33: 4, ми знаходимо ясне свідоцтво , щоб довести , що Дух Божий є Дух Отця , Який створив все.

"Є чи у нас не один батько? Чи не ОДИН БОГ СТВОРИВ США? "Малахія 2:10

Job 33: 4 ". ДУХ Бог зробив мене, і подих Вседержителя дало мені життя" стверджує , що Дух Божий створив людину,

Ісая 64: 8 визначає , що Дух , як Батько, "Ти наш батько, ми глина, ви наш гончар, ми все справами рук."

Тут ми ясно бачимо , що наш Небесний Батько є єдиним автором як "ми всі роботи" з його рук. "Контекст доводить , що ми всі справи рук Отця. Тим НЕ менше , Іов 33: 4 говориться , що це "Дух Божий" , який створив людину на Свій "дихання" ( "Дух Божий мене, і подих Вседержителя дало мені життя" - Іов 33: 4 / "до слова Господнім учинене небо , і все їхнє військо диханням уст Його" - Псалом 33: 6).

Це слова одного індивіда як нашого Небесного Отця. Важко собі уявити , що якийсь - із єврейських пророків міг повірити в більш ніж одного істинного Бога Людина в той час як тільки кажучи одну людину в якості свого Творця.

Псалом 8: 5-6 і Євреям 2:17 повідомити нам про те , що Син Безпосередній контекст Псалма 8 "призначений володарем творива рук Своїх.": 5-6 і Євреям 2:17 довести , що Син призначений панувати над справами рук Отця.

Тому в поодинці наш Небесний Отець є єдиним творцем , який створив все "все в поодинці" і "сам" ( "Я, Господь, Творець усього сущого, Простягаючи небеса Myself І розводячи землю все в поодинці, " . - Ісаї 44:24) в якості невидимого і всюдисущого Духа Святого Письма нового Завіту , які говорять сина як Творця, просто говорити про Христа як про Яхве Бога Отця , який створив все , перш ніж також стає людське сина (Євреїв 3: 3-4 УПО каже: «Для цієї людини був гідний більшої слави , ніж Мойсей, оскільки той , хто влаштував його будинок має більше честі , ніж удома усякий бо дім хтось будує - або ;. , але той, який влаштував все є Бог. "/ Євреїв 1:10 BSB каже: " В початок, Господи, ви були закладені основи з земля, і небознаходяться робота з ваш руки. ").

YAHWEH БОГ ОТЕЦЬ ОДИН ДУХ СУЩЕСТВО Хто обіцяв вилити свій дух на всю плоть

Джоел 2:17, 28: "І пізнаєте , що Я серед Ізраїля, і що Я Господь , Бог ваш, і немає іншого: і мій народ ніколи не буде соромно ... І має бути по цьому , виллю від Духа Свого на кожне тіло ... "

Зверніть увагу на те, що Господь , Бог наш, що говорить у вірші 17. Потім в 28 -му вірші Господа Бога продовжує говорити: "Я виллю від Духа Свого на кожне тіло" . Деякі з них можуть стверджувати , що мовець не Бог Отець у другому розділі Joel ,

Тим НЕ менше , не може бути ніяких сумнівів у тому, що спікер Joel другому розділі Батько заснована на словах самого Ісуса в Євангелії від Луки 24:49. Ісус сказав: "Я посилаю обіцянку Отця Мого" ( "І ось тому посилаю обітницю Отця Мого на вас." - Луки 24:49 BSB). Так як сам Ісус сказав , що він посилає обіцянку Отця (обіцянка Отця), ми знаємо , що Отець говорить в Йоіла 2:28 , який обіцяв вилити Духа Свого на кожне тіло.

Отже, Бог Отець явно Той , хто говорить , що Святий Дух є "Дух Мій" (Примітка: Ісус виливає Дух Отця , тому що він , що батько втілився як людина: Іоанна 10: 37-38, " Якщо Я не роблюзавод з мій батько, щось не вірити Me. Але якщо я роблю їх, навіть якщо ви не вірите Мені, вірте справах себе, щоб ви могли знати і розуміти , що Отець у Мені ... "/ Матвія 3:11, Іоанн сказав про Ісуса:" Він буде хрестити ви зі Святим Духом. "так як Ісус є Батько втілився як людина, сам Ісус виливає Дух на кожне тіло" , щоб виконати обіцянку Отця, "Я виллю від Духа Свого на кожне тіло" в Йоіла 2:28) ,

Природне читання священних писань, кажуть про Святого Духа , як Святий Дух нашого Небесного Отця , а не передбачуваної coequally відмінність третього Бога Духа Особистості трьох осіб божества в.

Як ми можемо сказати , що Святий Дух є третім божественна особистість з трьох осіб божества в коли Батько каже , що Святий Дух є "Мій Дух?" Триєдинства , які слідують католицькі віровчень змушені додавати занадто і применшує Слова Бога оголосивши , що Дух Бога Отця є третім божественна особистість , а не приймати на рівнині Писанню факт , що Святий Дух є Той Дух Самого Бога Отця.

Буття 6: 3, «І сказав Господь : не вічне Духу Моєму бути знехтуваних людиною ..."

Біблія ніколи не говорить , що "Святий Дух" або "Дух Божий" є ще одним божественна особистість з трьох осіб божества а, а теж Біблії ніколи НЕ перерахувати всі екземпляри передбачуваного третього божественного особи під назвою Святий Дух ніколи НЕ з'єднана з Отцем або Син.

Тринітарії може вказувати на повідомлення втілювати екземпляри "Духа" , що робить "заступається за святих з волі Божої" Батька (Римлян 8: 26-27 показує , що перебуває Дух Ісуса молиться і заступається до Отця від нашого імені ), але ці уривки ясно говорить про те, що Ісус є перебуває Дух " , який заступається за нас" (Римлян 8:34 - Ісус Христос є той, хто помер ... хто по праву руку Бога, який дійсно заступається за нас ") , Тому що Ісус є Святий Дух , Який став людиною через VI R . Джин (Луки 1:35 - "Святий Дух прийде на вас", Матвія 1:20, "дитина , який був зачатий в ній знаходиться поза Святого Духа»; 2 Кор 3:17, "Господь дух ").

Більш того, якщо всі три божественних особи в силі рівний іншому і влади, можна було б подумати , що б Ісус часто молився , щоб нібито не втіленого третього божественного духу Людини називають Святого Духа , а не тільки молився Батькові в поодинці. Ми ніколи не знайдемо наш Небесний Отець ніколи на насправді dialoging Своїм Святим Духом або Сином Його , в єврейській Біблії , тому що Син Божий мав свій початок його зачаття в бутті "надав в собі життя" від Отця (Ів 5:26, "Як Отець має життя в Самому собі, так що він надав синові життя в собі").

Таким чином, людина Христос Ісус, "вознісся вище всіх небес , щоб він міг наповнити все" (Ефесян 4:10) , який тепер "заступається за святих" (Римлян 8:27) , як "Дух Сина Свого в наших серцях, плакали, Авва , Отче »(Гал . 4: 6). Для писань стверджують , що один окремий Бог став однією людиною з яскраво вираженою "життя в собі» (Іоанна 5:26) у втіленні через Діву.

Тринітарне може шукати всю Біблію від Буття до Об'явлення , не знайшовши жодного вірша з Писання , показуючи Бога Отця і Святого Духа спілкуватися один з одним , як два Бога людина рівний іншому.

Не може тринітарне вказують на один вірш Писання , де Ісус ніколи НЕ молився: "Про Небесний Святий Дух?" Якщо всі три передбачувані божественні особи дійсно три особи , то рівний іншому чому це , що Ісус завжди молився Батькові? І якщо Син Божий завжди існував в якості окремого і самостійного божественного людини , крім Отця від вічності в минулому, то чому ми не знайшли Отця і Сина ніколи НЕ спілкуються один з одним до народження сина?

Існує тільки один Дух Господній ХТО єдиний істинний Бог Отець

2 -я Царств 23: 2 - ". Дух Господній говорить в мені, і слово його [був] у моєму мовою"

Більшість тринітарії стверджують , що Слово Боже є передбачуваний Бог слово Людина відрізняється від Отця і Святого Духа, і це слово Боже слово Отця , як Ісус. Тим НЕ менше , 2 -я Царств 23: 2 чітко підтверджує , що "Його слово" Святий Дух слова Яхве. Якщо слово Боже слово Духа , який належить до Святого Духа, то , що робить Духа Святого Духа від Отця.

Єзекіїль 11: 5 - «І Дух Господній зійшов на мене, і сказав мені : скажи, Так говорить Господь ".

Тут знову, ми знаходимо , що "Дух Господній" говорить слово Боже. Якщо слово Боже , яка підозрюється Бог слово Людина як деякі тринітарії стверджують, то , як міг передбачуваний Бог Слово є Слово Духа? Єдиним життєздатним пояснення полягає в тому, що Святий Дух Господа Бога Батько каже Своє слово зі свого антропоморфного рота.

Захарія 4: 6 - "... Не силою й не міццю, але тільки Моїм Духом, говорить Господь Саваот."

Хто саме сказав: "Мій Дух" в Захарії 4: 6? Більшість тринітарії підтвердить , що Отець говорив в Захарії 4: 6. Так як Отець називає Дух, "Дух Мій," Святий Дух Господній повинен бути Дух той же самий нашого Небесного Отця , який може належати тільки до Нього. Таким чином, може бути тільки один Дух Господній , який є Сам Отець.

Ісая 40:13 - "Хто Господнього Духа збагнув Яхве, або [будучи] радником навчив його?"

Ісая 40: 7 - "Трава засихає, а квітка зів'яне: бо Дух Господній дме на нього: так і народ [це] трава."

Судді 6:34 - "Але Дух Господній зійшов на Гедеона ..." Суддів 3:10 - "І Дух Господній зійшов на нього ..."

Буття 6: 3 - "І сказав Господь : не вічне Духу Моєму бути знехтуваних людьми, тому що він теж [це] плоть: але його нехай будуть дні їх сто двадцять років.

Наш Небесний Отець , очевидно , має тільки один Божественний Дух , який є Святий Дух Себе. Тринітарії не може пояснити , яким чином кожен передбачуваний виразний божественна Особистість з трьох осіб божества може кожен бути окрема особа , не кожна людина , що має свій особливий дух. Так як Дух Господа Бога Отця є "Єдиний Дух" (Ефесян 4: 4-6) як "Святого Духа" , не може бути два або три різних божественного духу Особи нібито мав місце три людини божества.

додаткові статті

Для отримання безкоштовних книг

Для відео Учений, підпишіться на нашу YOUTUBE CHANNEL

Україна на основі Місіонери :

Ray and Judi Nicholls (Europe/Middle East, Belarus, Poland, Ukraine)

Recent Posts

See All

C O N T A C T

© 2016 | GLOBAL IMPACT MINISTRIES