Є чи Бог одна людина або три особи?

Це ідеальний переклад оригінального документа англійською мовою, який був переведений програмою перекладач Google. Якщо ви говорите по-англійськи, і хотів би служити в якості міністра в Інтернеті, щоб відповісти на питання, які люди на вашій рідній мові. Або, якщо ви хочете, щоб ми могли покращити точність перекладу, будь ласка, надішліть нам повідомлення.

Тринітарії часто стверджують , що іврит і грецький Писання ніколи на насправді говорять , що Бог єдиний "Персона" , як наш англійський слово Особистості. Тому вони наполягають на тому, що це можливо для Бога існує як три божественних особи , навіть якщо не писання ніколи не говорить , що Бог є три людини.

Але так само , як Бог не говориться в Писанні , як "особа" з нашим точним англійським рендеринга цього слова на івриті та грецькою мовами, тому оригінальні мови Біблії не використовувати точне слово для нашого англійського слова "особа" при зверненні люди або. Таким чином, є підстави вважати , що Бог існує як одна Божественна Особа подібним чином , що окремі людські істоти існують як одна людина.

Хоча оригінальні мови Біблії не використовує слово "особа" при зверненні до одного істинного Бога, Біблія використовує подібні слова на івриті та грецькою мовами , які мають той же сенс, що і суттєве англійського слова людини.

Для того , щоб правильно розділяти слово істини, ми повинні запитати , які слова на івриті та грецькомовних люди використовували для опису людини , який би вказував на те ж саме , як наш англійський слово "людина" . Відповідь на це питання буде довести , скільки людина Бога на самому справі.

Іврит і грецький вчені відзначають , що на івриті і грецьких слів для серця і душі дійсно мають один і той же основний сенс англійського слова людини. Цікаво, що на івриті і грецьких слів "серце" і "душа" , в рівній мірі використовуються як для Бога , так і для окремих людей. Тому Трійцю стверджують , що Бог може бути більше , ніж одна людина , тому що слово людина не використовується в Писанні дуже вводить в оману.

Всякий раз , коли Біблія використовує єврейське слово "нефеш" ( в перекладі на англійську мову як "душа") , щоб описати Бога або окремої людини, він завжди говорить про Бога і окремих людей в якості однієї душі так само , як однині англійського слова людини , описаного одна людина. Для єврейського слова "нефеш" може бути переведено як "душа" або як "людина" .

Отже, це незаперечний факт , що стародавні євреї та греки використовували слова , щоб описати Бога і людини , які перекладені на англійську мову як "серце", "розум" і "душа" , щоб описати те , що англомовні люди зазвичай називають "людиною. "

Буття 8:21 " І сказав Господь у серці своєму (LEB" серце "по доб." Внутрішня людина ")," Я ніколи не буду більше проклинати землю за людину, за наміри серця (Юру людини"серце" по доб. "внутрішньої людини") лихий від віку його ".

Буття 2: 7 УПО: «І створив Господь Бог людину з пороху земного, і вдихнув у ніздрі її дихання життя; і людина стала живою душею (нефеш "душа, жива істота, життя, впевненість, людина" - NAS Concordance) ".

Зверніть увагу на те, що в Буття 8:21, Господь , Бог говорить про Себе , як такі, що один "серце" так само , як людська істота має єдине "серце" чи "внутрішньої людини" в межах одного речення натхненного Писання. Далі Бог сказав в 1 -я Царств 2:35 , що Він має один "серце" і сингл "Soul" в той самий вірш.

"І я підніму для себе вірного священика, який повинен робити згідно з тим , що в моєму серці (LEB" серце "по доб." Внутрішнього людини ") і моя душа (нефеш" особа ").

Тут ми можемо ясно бачити , що одні і ті ж слова на івриті для душі (нефеш) і серця (LEB) Бога також використовується для душі (нефеш) і серця (LEB) людини.

Оскільки Бог не людське обличчя (Числа 23:19 "Бог не людина"), багато щирі християни вірять , що Бог не повинен називатися "людина" на всіх. Тим НЕ менше, англійське слово людина має таке ж суттєве значення єврейського і грецького слова , що використовуються для Бога , такі як "серце" (Євр Leb "серце" чи "внутрішньої людини" -сильний - в Побут . 8: 1 . Сем 2:35 ) і "душа" (Євр. "нефеш" і грецький "психа" , "людина" ( Бейкер Євангелічної словник біблійного богослов'я . Під редакцією Уолтера А. Елвелл)).

Навіть король Джеймс Версії називає Бога «Людина» (Євреїв 1: 3) , тому що "іпостасі" для Бога субстанції або сутності буття буквально означає одну "сутність буття" , як одна "людина" (Євр 1: 3 говориться , що син є "сяйвом Його слави та образом істоти Його Особистості." контекст доводить , що Ісус є Особистість батька , який став людиною людина).Подібним же чином, підсилюється Біблія говорить , що "Бог є один чоловік" (Галатів 3:20).

Письмо рясніє прикладами , щоб показати нам , що Бог є один "розум" , один "Серце" , один "дух" і один "Soul" так само , як у людини. Насправді, той же іврит і грецькі слова використовуються для розуму, серця, Дух і Душа Бога як розуму, серця, духу і душі людини.

Бог сказав в Єр. 32:35, "... не було, мене немов осінило (LEB" серце "по доб." Внутрішня людина ", Стронга) , що вони повинні робити цю гидоту, Юду у гріх."

Буття 8:21 " І сказав Господь у серці своєму (згідно Стронга, LEB" серце "по доб." Внутрішня людина ")," Я ніколи не буду більше проклинати землю за людину, за наміри серця людини (Юру "серце" по доб. "внутрішня людина", Стронга) лихий від віку його ".

Подібно до того , як одна людина людина називається людиною , тому що у нього є невидиме духовне серце, так що Бог говорив про Себе як має невидиму духовне серце. Отже, серце людини і серце Бога говорить єдиного духу людини і єдиного Духа Божого.

Івана 4:24 (УПО), "Бог є Дух (пневма): і ті, що поклоняються Йому (як єдиний Дух людини) повинні поклонятися Йому в дусі та в правді вклонятись."

Джеймс 2:26 (НАНБ), «Бо, як тіло без духу (пневми) мертвий, так і віра без діл мертва."

Зверніть увагу на те, що той же грецьке слово "Дух" Бога одне і те ж грецьке слово "дух" людини. Абсурдно думати , що Дух Божий буде третій Бог Людина відрізняється від двох інших різних Божих людей.

Бо як можна було в двох з трьох передбачуваних різних Божих людей не мають свої власні відмінні серця або духів, залишаючись при цьому окремі особистості? Бо Бог Людина повинна мати своє власне виразне серце або дух, щоб називатися Людиною. Таким чином, це абсолютно безглуздо стверджувати , що Бог є Дух один , а два з передбачуваних Божественних Осіб НЕ вистачає своїх власних індивідуальних духів.

Бог сказав в книзі Левіт 26:30, "І я зруйную ваші високі місця, і скоротити ваші зображення, і кинули свої туші на трупи ідолів ваших, і моя душа (нефеш" душа, жива істота, життя, себе, людина "- NAS Concordance) бридитиметься вами."

"І створив Господь Бог людину з пороху земного, і вдихнув у ніздрі її дихання життя; і людина стала живою душею (нефеш "душа, жива істота, життя, впевненість, людина" - NAS Concordance) "Буття 2: 7 . УПО

"Тоді Господь Бог створив людину з пороху земного , і вдихнув у ніздрі її дихання життя, і людина стала живою істотою (нефеш" душа, жива істота, життя, сам, людина "- NAS Concordance) , "Буття 2: 7 NIV

"Тоді створив Господь Бог людину з пороху земного. Він вдихнув дихання життя в ніздрі людини, і людина стала живою людиною (нефеш "душа, жива істота, життя, себе, людина" - NAS Concordance). "Буття 2: 7 NLT

Тут ми ясно бачимо , що на івриті слово "душа" використовується для Всевишнього Бога і для людини має те ж значення, що і основне наше англійське слово "людина" . Це біблійний факт , що резервне копіювання навіть тринітарних вчених. Бейкер Євангелічної словник біблійного богослов'я каже про те , що єврейське слово "душа" означає "індивід" ( "в формі множини це вказує ряд осіб") з "буття" як "я", "Я" або " мене ".

"Часто в nephes Старого Завіту [ v, р, п ] означає особу ( Лев 17:10 ; 23:30 ). У своїй формі множини воно вказує на число осіб , таких як партії Авраама ( Gen 12: 5 ) (, залишок залишених в Юдеї . Єр 43: 6 ), і нащадок Лії ( Побут 46:15 ) ... Часто nephes [ v, р, п ] займає місце особистого або поворотного займенника ( Псалом 54: 4 ; . Притч 18: 7 ). За загальним визнанням , це рух від номіналу до займенниковим без чіткої межі.

Переглянутий стандарт версія відображає вище розуміння nepes [ v, р, п ], замінивши версії короля Джеймса "душа" з такими перекладами , як "буття", "один", "Я" , "Я / с." (Бейкер Євангелічної словник біблійного богослов'я , Під визначенням душі, під редакцією Уолтера А. Елвелл)

Лютеранська вчений Густав Фрідріх Оехлер писав , що єврейське слово для душі означає "всю людину" .

"... Naphshi (" душа моя "), naphshekha (" душа твоя ") може бути винесено в Латинській egomet, Tu Ipse; але не Ручьи ( "дух мій"), ruchakha ( "дух твій") - душа , що стоїть на людину в цілому, як і в Буття 12: 5 ; 17:14 ; Єзекіїль 18: 4 , і т.д. "(Оехлер, Старий Завіт Богослов'я, I, 217)

Бейкер Євангелічної словник біблійного богослов'я каже , що як на івриті і грецьких слів для "душі" може також означати "людини."

"Псухе, як його колега Старого Завіту, можна вказати особу ( Дії 2:41 ; 27:37 ). Він також служить в якості поворотного займенника , що позначає себе ( "я кажу собі : " Луки 12:19 ; "як мій свідок" 2 Кор 1:23. , "Чи поділяють наші життя" 1 Солунян 2: 8. ) ". ( Бейкер Євангелічної словник біблійного богослов'я . Під редакцією Уолтера А. Елвелл)

Так як на івриті і грецьких слів для "душі" мають один і той же основний сенс нашого англійського слова "людина" або "Я" Всевишній Бог повинен бути один Божественна Особа з одним існування "Я". Цікаво відзначити , що навіть Божественне Ім'я Господа по суті означає, "The Self Сущий" (Brown-Driver-Briggs визначає Яхве , як "... той , хто: тобто абсолютний і незмінний друг, Ri, існуючий, вічно живий, самоузгоджених ... ").

Чому Всевишній Бог називає себе "The Self Сущий" в той час як існуючі , як "Три Самообслуговування неіснуючі Ones?» Якщо Бог дійсно існує в вигляді трьох coequally різних істинний Бог людина, то Сам Бог ввів в оману народ Свій, називаючи Себе тільки Один "Self Існуючим один ".

Староєврейській Біблії говорить про Бога як одна душа ОСОБИ

У 1 -я Царств 2:35 Господь Бог каже: "І я підніму для себе вірного священика, який повинен робити згідно з тим , що в моєму серці і моя душа [моєї персони]. Псалом 11: 5, "Господь випробовує праведного і нечестивого, і його душа [ЙОГО ОСОБИСТІСТЬ] ненавидить його , що любить насильство."

Прислів'я 6:16, "Ці шість речей , Господь ненавидить, а ці сім то гидота душі Його [його персони]." Ісая 1:14, "Ваші нові супутники і заплановані свята моєї душі [моєї персони] ненавидить." Jeremiah 6: 8, "Будьте обережні, Єрусалиме, щоб душа моя [моєї персони] відчужуватися від вас." Jeremiah 15: 1, "Навіть якщо Мойсей і Самуїл були стояти переді Мною, моя душа [моєї персони] НЕ був би з цим народом."

Єзекіїль 32:18, "... МОЯ ДУША [PERSON] відвернувся від неї , як моя душа [моєї персони] відвернувся від своєї сестри." Amos 6: 8, "Господь Бог поклявся СВОЄЇ ДУШІ [власної персони]."

Господь , Бог ніколи не говорить : «Мої душі» , не є Богом ніколи НЕ згадується в Писанні, кажучи : "Його душі." Завжди "Моя душа" або "Його душа" в однині в Біблії!Таким чином, Господа Бога нашого , як наш Небесний Батько повинен бути один Божественна Особистість в Його сутності буття! Ось чому іврит і грецький вчені часто перекладають слово "Нефеш" для "душі" на івриті і слово "психіка" для "душі" на грецькій мові , як "особа" або "осіб" ( в залежності , якщо контекст вказує на однині особа або кілька осіб).

ВЧЕНІ ГРЕЦЬКІ перевели психіку як "ДУША" І "Person"

"Отже, ті , хто отримав слово, охристилися; і в той день близько трьох тисяч душ (психа) ". Дії 2:41 НАНБ

"... Тому що вони раніше не послухався, коли Бога терпіння довготерпінню , за днів Ноя, у коли будувався ковчег готувалося, що в ньому мало, цебто вісім чоловік (психа), врятувалися від води." 1 -е Петра 3 : 20, ESV

"... Хто НЕ підкорився давно , коли Бог терпляче чекав в дні Ноя, а ковчег будувався. В ковчезі кілька людей, тільки вісім душ (психа), були врятовані через воду. "1 Петра 3:20, BSB

"... Які коли - то були неслухняні, коли терпіння Бога все чекав в дні Ноя, під час будівництва ковчега, що в ньому мало, цебто вісім чоловік (психа), врятувалися від води." 1 Петро 1:20, НАНБ

Чому грецькі вчені перекладають те ж саме грецьке слово "психа" , як людину "душі" і людські "особи" , якщо значення слова психа не тримає той же істотний сенс нашого англійського слова "людина?" НАН України Concordance визначає псухе (вимовляється як "psoo-Хай") як "серця, від усієї душі, життя, живе, розум, свідомість, людина, людина, душа, душ."

Конкорданції Стронга визначає псухе (вимовляється "psoo-Хай") як "(а) життєвий подих, подих життя, (б) людської душі, (с) душі як вмістилища почуттів і волі, (d) самість , (е) людська особистість, індивідуум. "Таким чином, не може бути ніяких сумнівів у тому , що слово" психа "повинен мати те ж значення по суті нашого англійського слова для людини.

ЯК РАЗ Грецьке слово псухе в однині означає один людської особистості, так само псухе У сингулярному MEAN ОДНИМ ЛЮДИНОЮ ДЛЯ Всемогутнього Бога

Матвія 12:18: «Ось, раб Мій , якого Я вибрав, мій любий , у якому MY SOUL [MY PERSON] добре задоволений."

Євреїв 10:38, "Але мій праведний житиме вірою буде, і якщо він відступає назад, моя душа [MY PERSON] не має ніякого задоволення в ньому."

Там може бути ніяких сумнівів в тому, що на івриті і грецьких слів для душі мають той самий основний сенс як наше англійське слово "людина" . Там також може бути ніяких сумнівів у тому, що Божа Божественна Особистість говорить про Себе як єдиний "душа" як в івриті та в грецьких Писаннях. Для Божественної Душі (Person) Бога відтворюється людський образ себе як видиме зображення невидимого Бога , який є "сяйвом Його слави та образом істоти Його Особистості» (Євр 1: 3 . - Батька Person) як повністю досконалої людини людиною.

Оскільки Тринітарна богослов'я не може уявити жодного писання , щоб показати , що Бог є безліч "душ" або "людина" , ми повинні укласти , що як Бог повинен бути тільки один Божественна Особистість. Для Бога Писання ніколи не говорив про себе , як такі, що більше одного розуму свідомість, більше , ніж одне серце свідомість, більш ніж один Дух Свідомість, більш ніж одне свідомість душі, або більше одного особистого самосвідомості.

Як міг кожен передбачуваний окремий божественна людина нібито трійці кожному з них буде окрема особа , не маючи його власний окремий серце, розум і душу? Для писань стверджують , що у Бога є тільки одне серце, розум і душу , як у людини є одне серце, розум і душу. Таким чином, Бог не міг бути три coequally окремі особи , як стверджують трінітаріанскіе богослови.

Біблія ясно вчить , що є тільки одна людина , Бог , який називає себе один я, один він, і один Me. Ні один вірш в Біблії ніколи не говориться , що Бог є три я людина, три роки він людина, чи три Me Особи.

Вихід 3:14, "Бог сказав Мойсеєві:" Я Той, що є "; і Він сказав: "Так скажи синам Ізраїля:" Я послав мене до вас. "

Ісая 43:10 "Так що ви можете знати і вірити мені , і розумію , що це я."

Оскільки Біблія ніколи не говорить: "Ми він," "I Am ми" або "I Am Три" Наш Небесний Батько повинен бути єдиним істинним Богом , як одного індивідуального істоти або людини , який створив всі речі " в одиночку" і " сам "(Ісая 44:24 ; Ісаї 64: 8 . ; Мал 2:10 ).

Ось чому Бог завжди говорив про Себе в Писанні як одне Божественне Людина як людина один людина індивідуальна. Для писаннях неодноразово говорити про Бога , як маючи єдиного божественного серця, один Божественний розум, Одна Божественна Душа, і Один Дух Божий так само , як у людини є одне людське серце, один людський розум, одну людську душу, і один людський дух. Тому Бог повинен бути один Божественна Особистість подібним чином , що кожна людська особистість є однією людиною людина.

Бог Біблії ніколи не говорить , що Він більше , ніж одна Божественна Особа. Тим НЕ менше , наполягають на тринітарії спекулюють , що Бог є Єдиний Істота , як три окремих Божественних Осіб. Трінітаріанскіе богослови і апологети люблять , щоб спробувати зробити відмінність між словами "буття" і "особа" , як якщо б Бог тільки Єдине Істота в той час як існуюча в вигляді трьох передбачуваних божественних "осіб."

Тим НЕ менше, слово "буття" по суті означає те ж саме , як "особа" , а слово "людина" по суті означає те ж саме, що "буття" .

Merriam Webster визначає слово "Буття як жива істота; особливо: ОСОБА ".

Merriam Webster визначає слово ОСОБА як "людину: людину."

Індивідуальне людське обличчя є індивідуальним людською істотою і індивідуальне людське істота індивідуальне людське обличчя. Як може Бог бути Єдине Буття і три Особи , в той же час , коли "буття" означає "живий ... Людина" і особа означає Таке Тринітарна мумбо джамбо не тільки безглуздими "людини?" - Це суперечить істинний сенс буття і людина у всіх нормативних мов на землі.

Біблія говорить , що Бог один чоловік

Деякі грецькі вчені згодні , що оригінальний грецький текст , який використовується в посланні до Галатів 3:20 доводить , що Бог єдиний індивідуальні , як "одна людина" . RG Brachter переведені Гал 3:20 , як Бог , будучи "Одна людина", "Зараз йдуть між не потрібен з однією людиною, а Бог один чоловік".

Wüest Слово Фотографії грецького Нового Завіту в перекладі Гал 3:20 , як Бог , будучи "один індивідуум," Але посередник не йдуть між становлять інтерес однієї людини, а Бог один ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ».

Посилений Біблії в перекладі Галатів 3:20 , як Бог , будучи "Одна людина", "Зараз йдуть між країнами і між медіатором має відношення до і має на увазі більш одного боку.Там не може бути посередником тільки з однією людиною, але Бог один чоловік ".

Оскільки грецькі вчені довели , що оригінальний грецький текст в посланні до Галатів 3:20 говориться , що Бог є тільки ОДИН БОЖИЙ ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ОСОБА, ми повинні визнати , що Тринітарна поняття Бога є безліч божественних осіб , не може бути правильним.

Людина має одне серце, як і Бог має один СЕРЦЕ

Буття 17:17 "І впав Авраам на обличчя своє, і розсміявся, і сказав був у серці своєму (Євр. Леб" серце "чи" внутрішня людина "), дитина НЕ повинен народитися йому це сто років?"

Буття 27:41 "сказав Ісав у серці своєму (Євр. Леб" серце "чи" внутрішня людина ") ..."

Буття 8:21 "І YAHWEH почув солодкий аромат, і сказав Яхве в серці своєму (Євр Леб." Серце "або" внутрішня людина "), я не буду більше проклинати землю більше заради людини, бо уява чоловічий серце (. Євреїв Леб "серце" чи "внутрішня людина") не зло від юності його, і не буду більше вражати все живе, як я це зробив ".

Єврейське слово перекладається як "серце" в вищезазначених писань "LEB" (вимовляється "обмивати") , який конкорданції Стронга визначає як "серце, шляхом розширення, внутрішнього світу людини." Тут Бог прямо говориться , що Він має один "серце" як єдиний "особа" так само , як людина має один "серце" і є єдиним "людиною" .

Так як ні один з Писань ніколи НЕ говорить про Бога , який має більш ніж одне серце або "внутрішня людина" , ми знаємо , що Бог , як наш Небесний Батько повинен бути один в якості одного божественного людини як одного божественного людини.

Людина має один розум, як і Бог HAS один розум

"І Господь (Яхве) змінив свою думку про шкоду , яку він сказав би своєму народові ..." Вихід 32:14, НАНБ

"І вони побудували високі місця Тофет, що в долині Бен-Гіннома, щоб спалювати синів своїх і дочок своїх у вогні, який я не наказував, і вона не прийшла мені в голову ..." Єремія 7:31

"... І капища Ваалу , щоб спалювати синів своїх на огні цілопалення для Ваала, річ , яку я ніколи не командує або говорив про, так само як і не колись - небудь в мій розум ..." Єремія 19: 5, НАНБ

"Вони побудували капища Ваалу , які знаходяться в долині Енномового , щоб викликати синів своїх і дочок проходити через вогонь Молоху, який я їм не наказував не було, мене немов осінило , що вони повинні робити це гидотою , щоб у гріх також Юду. "Єремія 32:35, НАН Білорусі

Ніякої текст натхненного Писання ніколи не говорить: "Не було також увійшов в мій Minds" з множинними Minds? Тим НЕ менше , це саме те , що ми повинні знайти в Писанні , якщо ми хочемо вірити , що Бог є три різних божественних Бог Людьми з трьох осіб Божества. Бо неможливо Богу три coequally різні Божественні Особи , які не мають кожен передбачуваний coequally виразний Божественна Особа , кожен з яких відрізняється Його власний розум і особистий центр самосвідомості.

Тому ми просимо наших трінітаріанскіе друзям , як це може бути , що Бог є три різних coequally Божественні Особи , в той час як Бог ніколи не говорив про Себе , як має три різних Minds або центрів Особистий самосвідомості де - небудь в Біблії?

У Бога є один розум або три?

Трінітаріанскіе богослови і апологети часто суперечать самі собі , коли деякі з них стверджують , що у Бога є тільки один Божественний розум і волю , а інші стверджують , що у Бога є три різних coequally Божественні Minds і Уиллс.

На сім хвилин і двадцять п'ять секунд у відео Тринітарна апологетом Етана Сміта, більше "Єдності Трійці" , сказав г - н Сміт , що Бог є один розум, як християни алегорично йдеться в Писанні , як маючи один розум в єдності. Тим НЕ менше , ця відповідь по- , як і раніше стверджує , що Бог має більш ніж один розум , тому що кілька християн до сих пір є кілька умов. Для людини , не може бути окрема особа , не кожна людина , що має свій власний окремий розум і особиста самосвідомість.

Таким чином, якщо ми будемо йти за логікою г -на Сміта, три передбачуваних божественних особи мають один розум в злагоді, зберігаючи один окремий розум для кожного з передбачуваних різних божественних осіб. А тому, що немає ніякого способу для Трінітарістамі , щоб уникнути логічного дедуктивного міркування , в якому кожен передбачуваний божественний людина повинна мати свій власний окремий божественний розум і свою власну чітку божественне свідомість (воля).

Людина Христос Ісус ясно виявив людську волю і свідомість , яке завжди підпорядковувалася божественної волі свого Небесного Отця. Джон 6:38 доводить , що пост втілює людина Христос Ісус прийшов не робити свою власну людську волю, але тільки виконуючий волю Отця Свого , як "єдиного істинного Бога» (Івана 17: 3).

Якщо Ісус , як передбачуваного другого істинного Бога Син людини є друга воля Божа (воля це те ж саме , як окремого божественного свідомості) , відмінного від Бога Отця, то ми мали б два Бога розум і два відає Бог. Оскільки ні писання в Біблії ніколи не підтримує ідею Бога коли - або , що має два і три божественних розум, воля, або набори особистої самосвідомості, Ісус як Син не може бути іншої виразний істинного Бога Особистість Своєю власною окремою божественної волі і свідомості крім єдиного істинного Бога Отця.

Писання свідчать про те , що людина Ісус Христос був у союзі з божественним розумом і волею Бога Отця, завжди будучи єднання з волею Отця (Івана 10:38, "вважають самих робіт, так що ви можете знати і розуміти , що отець у Мені, і Я в Отці "). Таким чином, Писання вчить , що наш Небесний батько має тільки один виразний божественний розум і волю в той час як людина Ісус Христос , який був" надано в собі життя »(Івана 5:26) має свій власний окремий людський розум і волю.

Бо Бог продовжував залишатися незмінним (Мал . 3: 6) , як всюдисущого Отця , який наповнює небо і землю (. Єр 23:24), одночасно ставши "з нами Бог" (Матвія 1:23) як справжній чоловік , тому що Бог також придбала виразний людський розум і у втіленні , хто міг молитися і бути досвідченим.

Трінітаріанскіе апологети не може піти від того факту , що немає ніякого здорового пояснення для тринітарії думати єдиного істинного Бога як Трійці трьох coequally різних божественних осіб , тому що три людини , як трьох осіб не може мати тільки один божественний розум і тільки одне божественне свідомість, будучи по- справжньому різні , як божественних осіб.

Трінітаріанскіе апологети часто конфліктують один з одним , коли його запитали , якщо Бог є один божественний розум, одне божественну волю, одне божественне свідомість, або три? Коли Єдності Апологет Роджер Перкінс запитав Джеймс Уайт про свою тринітарній віри, доктор Уайт відповів, стверджуючи , що кожен з трьох передбачуваних божественних осіб , кожен з них має свій власний окремий розум.

На відміну, Тринітарна апологетом Етан Сміт відповів мені особисто, сказавши: "У двох моїх відео на Єдності Трійці, я підтвердив один істотний волю і свідомість в єдиного істинного Бога. Так як Єгова тільки одна Істота, я також можу припустити , що там може бути тільки один розум , і це неможливо, щоб було три «окремі» уми. Я , звичайно , не підтвердивши два або три окремих воль в Бога. Там в відмінність , але суворе єдність ".

Я відповів йому з його власних коментарів на його відео під назвою "Більш докладно про Єдності Трійці", "Ви виховали ідею , що християни можуть сказати , щоб бути" один розум "в Писанні в якості прикладу , щоб стверджувати , що тринітарії може повірити , що Бог є один розум.

Тим НЕ менше , я ясно вказав, що хоча група християн може алегорично мати один розум , щоб бути в згоді, кожен окремий християнин людина по- , як і раніше має свій власний окремий розум і волю. Моя точка зору в тому , що три різних особи кожен повинен мати три різні розуми і волю для кожного передбачуваного божественного людини , щоб бути справжнім чоловіком різні.

Бо як Бог не може мати тільки одне свідомість, одночасно існує як три Бога людина, так як кожен передбачуваний божественний людина повинна мати своє власне виразне свідомість. Якщо ви підтверджуєте , що як Бог ( а не Бога , як людина у втіленні) має тільки один розум і одне свідомість, то вся ваша Тринітарна ідея Трьох Божественних Осіб руйнується.

Бо я чув ви підтверджуєте , що Святий Дух як coequally виразним Бога Людина клопоче до Отця (Римлян 8:26 -27). Як можна стверджував , божественна особистість заступитися до Отця , не маючи яскраво виражений розум і свідомість? "

Я продовжував: "Єдиним життєздатним поясненням є Єдністю думку , що покійний Роберт Сабін і я вказував.

Святий Дух є Дух Отця в дії Хто продовжував наповнювати небо і землю , як Дух Отця в той час як частина його сутності Буття була відтворена як видрукуваної копії Себе(Євр 1: 3 . "Charakter" означає "друкується копія "і" іпостась "означає" буття "або" особа ") в одночасно ставши справжнім чоловіком в діви (Матвія 1:20 ; Луки 1:35 ).

Тому Святий Дух є Дух Отця в дії , який став справжнім чоловіком у втіленні в той же час залишаючись незмінним на небесах як один Дух Отця (Ефесян 4: 4-6, Іоанна 4:23 . -24; Єр 23 : 24 ).

Це пояснює , як Святий Дух (Святий Дух є "paracletos" в Євангелії від Іоанна 14:26 ) одне і те ж Дух Христа (Дух "Ісуса Христа" називають ті ж "paracletos" Джон 14:16 ; 1 -е Івана 2 : 1) в якості того ж індивіда , як один "paracletos" (paracletos знаходиться в особливій формі для Святого Духа в Іван 14:26 і для Ісуса в Іоанна 14:16 і в 1 Івана 2: 1) , який виступає і заступається за нас (Рим 8: 9, 26, 27, 34; Євр .. 7:24 -25) ".

Тоді я запитав: "Будь ласка , дайте нам Єдності віруючим життєздатний відповідь , щоб показати , як ваш передбачуваний невтілені Бог Святий Дух може бути нашим" paracletos " , які адвокати і заступається за нас , не маючи свій власний розум, воля і свідомість (Mr. Сміт не було ніякої відповіді)? Брат Сабін , і я зрозумів , ці уривки , щоб довести , що Святий Дух Отця також став людиною з людиною , який буде "піднявся вище небес , що він може наповнити все" (Еф. 4:10 ), як другий Адам був "зробив життя дає Духа" (1 Кор. 15:45 ) , коли він вознісся на висоту , щоб "наповнити все" для того , щоб стати нашим перебуває paracletos (Гал . 4: 6; К 1:27 ). "

Я продовжував: "Я вже вказував на деякі з моїх відео і статей , які Роберт Сабін також вчив , що людський дух Христа тепер всюдисуща як Святий Дух Божий (Римлян 8: 9). Ваша віра , що Бог є тільки один розум, воля і свідомість суперечить вченню Джеймса Уайта та інших вчених , які є набагато більш кваліфікованих і досвідчених , чим ви.

Чому ваше богослов'я відрізняється від Джеймс Уайт? Повинен чи я опублікувати відео під назвою "Етан Сміт суперечить Тринітарна Теологія" , як ви робили проти мене? Ваш вибачається стиль , щоб атакувати своїх супротивників особисто , коли ви не можете виграти біблійні аргументи ". ( Як раз через один місяць після того, як наші обговорення Етан Сміт опублікував відео помилково стверджуючи , що я суперечив Єднання Богослов'я, помилково зарядний мене з Nestorianism і Socinianism)

Творення САМ свідчить Єдності ОСОБИ БОГА

Римлянам 1:20 повідомляє нам про те , що саме творіння свідчить про нашу вічну Божественності Небесного Отця: «Бо невидиме Його ( а не вони) з моменту створення світу ясно видно, при тому розумінні речами, які зроблені (створення) , навіть вічна сила Його і Божество; так що ми без взаємності (Рим. 1:20) ".

"Бог створив людину за образом Своїм, за образом Божим створив його ..." (Буття 1:27)

Всевишній створив Адама на Свій образ духовного як однієї окремої людини з одного розуму, серця і душі.

Отже, так само , як Адам був створений в якості однієї окремої людини, так що Бог один чоловік Божественна Особистість. Для Адама відображало образ свого Творця. Ні один чоловік , створений або ангел ніколи не існував як три окремих осіб. Якщо Бог є три людини, то чому ми не дзеркальне зображення нашого Творця? Якщо Бог трійцю як три окремих осіб, то ми повинні робити!

Навіть тварини "з диханням життя (Буття 7:15) " в них від Бога все мають одну голову, один розум і один дух. Проповідник 3:21 ясно сказано , що кожна тварина має один дух: "дух звіра" .

Незважаючи на те, Римлянам 1:20 стверджує , що створив природний порядок речей оголошує "Його вічна сила Його і Божество" ( "невидиме Його ... добре видно, при тому розумінні , речами, які зроблені"), трінітаріанскіе богослови кидають виклик цим біблійним правда, стверджуючи , що Бог є три різні особистості , і що кожен з трьох окремих осіб , має свій особливий божественний розум і волю.

Однак ніщо в створенні не показує, що «невидиме Його (Бога)" в "Його вічна сила і божество" в даний час "ясно видно, розуміється тими речами, які зроблені" як триєдність трьох різних умах Бога і три Бог хоче. Для якого роду творіння Божого було зроблено з трьома різними умами і воль?

Важко уявити собі Tri-особистісного Бога з трьома умами і трьома воль. Бо, якщо Бог справді мав три різних Minds і Wills тоді кожен Бог людина зможе не погодитися з воль двох інших. Таким чином, можна було б для Бога, щоб сперечатися з Ним.

Так як трінітаріанскіе богослови не можуть навести жодного Писання, де Бог як Бог ніколи не погоджувався або сперечався з Ним, Бог не міг бути триєдність трьох Божих людей з кожен з яких має свій особливий Його розум і волю.

Буття 1: 26-27 доводить, що Адам і ангели були створені за образом Божим. Але якщо Бог три передбачуваний Дух Особи з Tri-Personal Божеством, як це, що людство не відображає образ його творця? Якщо ми не відображають образ нашого виробника як три окремих осіб, то вся доктрина Трійці валиться!

Едінственнікі прихильники звертаються до чудотворної природі втілення, коли Бог став людиною, щоб пояснити, як єдиний справжній Бог Батько міг втілюватися Себе як Сина Людського повністю, як власного Батька "рука показав" нам як людина.

Тому створення Адама в духовному образі нашого Небесного Отця доводить , що вічна Божественність нашого Небесного Отця ясно видно , і слід чітко розуміти речами, які зроблені ... так що ми без взаємності (Рим. 1:20) . "

На відміну, Тринітарна богослов'я не може сказати, що Адам був створений в духовному образі трьох осіб божества в тому, що людина явно тільки один дух людина, а не три духу людини.

Тринітарії повинні звернутися до надприродною здібності Бога бути три різних особи, залишаючись при цьому єдиного Бога Істота. Однак їхня думка не може пояснити, як Адам був створений за образом і подобою Бога, як однієї окремої людини в Буття одне в той час як Бог повинен бути три людини. Не можна тринітарної думку раціонально виражено, тому що три окремі особистості не можна назвати одне Істота в той же час бути три різних особи.

Наш Небесний Батько є єдиним істинним Богом , як одного індивідуального істоти або людини , який створив всі речі " в одиночку" і "Сам" (Ісая 44:24 ; Ісаї 64: 8; Мал. 2:10 ) . Ось чому Бог завжди говорив про Себе в Писанні , як одна фізична особа так само , як людина одна людина.

Бо подібно до того , як людина має одне серце, одна душа і один дух , як одна людина, так писання стверджують , що Бог є одне серце, одна душа і один дух , як одна людина. Так як людина зроблений після того, як « по образу Божому» (Буття 1:26) , всі людські істоти повинні відображати образ свого Творця в Його виразним Єдності Буття.

БОГ ЗАВЖДИ антропоморфічні називав себе один Бог ОСОБИ

Всякий раз, коли Бог говорив про Себе антропоморфічні (приписуючи фізичні атрибути людини до Бога), Він завжди говорив про Себе, як має один рот, одну особу, один ніс, і одну праву руку.

У втіленні, Ісус сам говорив, як "руку Господню" , показав (Ісая 53: 1) , яке було підтверджено апостолом Іоанном в Іоанна 12: 37-38 ( " Хоча Ісус зробив так багато ознак в їх присутності, вони до сих пір не вірили в . Йому Це повинно було виконати слово пророка Ісаї: - Іоанна 12 : "Господи, хто повірив наше послання і над ким відкривалось рамено Господнє були виявлені?": 37-38 BSB) ,

Едінственнікі віруючі мають віру в здатність Бога, щоб стати Сином як справжній чоловік, зберігаючи при цьому всі Його незмінні атрибути як всюдисущого Бога, який ніколи не повинен був перестати бути всюдисущим, щоб врятувати нас.

Бейкер Євангелічної словник біблійного богослов'я визначається антропоморфізмі по відношенню до Бога: "(грец. Антропос [людина] + морфе [форма]). Призначення людських атрибутів до Бога ".

Під "антропоморфізм" Бейкер Євангелічної словник біблійного богослов'я стверджує, що антропоморфізми Біблії описують Бога як такі, що фізичні характеристики людини.

"Антропоморфізм також приписують людську форму і форму Бога. Бог спокутує Ізраїль з єгипетського рабства з простягнутою рукою ( Вихід 6: 6 ) ... Інші тексти належать до спини, обличчя, рот, губи, вуха, очі, руки, і перстом Божим ".

"Вираз" гнів Яхве спалюється »( Вихід 4:14 ) цікавий. Буквальний переклад івриті "НОС Яхве спалено." (Наведені вище цитати , знайдені під "антропоморфізми," Бейкер Євангелічної словник біблійного богослов'я)

Жоден вірш ніде в Біблії ніколи не говорить, що Бог має більш ніж одну особу, ніс або рот. Подібно до того, як одна людина має один ніс, один рот, одну особу та одну праву руку, так що Бог описав себе як має один ніс, один рот, одну особу та одну праву руку в Писанні.

Бог часто використовується антропоморфний мову в Біблії, так що ми finites можемо зрозуміти, що Його Єдності Буття, як наша єдність буття, за винятком того, що наша нескінченна всюдисуща Небесний Отець виходить за межі єдність буття кінцевого людини.

лик Божий

Числа 6: 25-26, " YAHWEH особі його блиск на вас, і помилує вас; YAHWEH підійміть його скороминущої на вас, і дасть вам мир. "

1-а Хронік 16:11, " Шукайте Яхве і Його силу; Шукайте лице Його ".

Псалтир 80:19 "Господи Боже сил, відновити нас; Причина ваше обличчя сяяти на нас, і ми будемо врятовані.

Єзекіїль 38:18, "І буде проходити в той же самий час, у дні приходу Ґоґа на землю Ізраїлю, говорить Господь Бог, що мій FURY зійдуть в моїй особі."

Єзекіїль 39:29, "Я не буду приховувати від них Свого лиця більше, бо виллю Духа Свого на Ізраїлів дім," говорить Господь Бог. "

Жоден з коментаторів не міг використовувати будь-який з наведених вище уривків з Писання, щоб пояснити Бога як вічно існувати як більш одного божественного людини, тому що переважна підтримка натхненного Писання є самоочевидним. Бог один чоловік, як одна людина одна людина.

YAHWEH GOD ЗНАВ Мойсеєм "лицем до лиця" і поспілкувався з його "уст".

Второзаконня 34:10 "З тих пір жоден пророк не піднявся в Ізраїлі, як Мойсей, якого YAHWEH знав лицем до лиця».

Числа 12: 6-8 " , і він сказав: Послухайте ж ви Моїх :. Якщо є у вас пророк, я Господь зробить сам дамся пізнати в видінні, і буду говорити до нього уві сні раб Мій Мойсей не так, хто вірний у всьому домі Моєму. Я з ним уста до уст кажу ... "

Наш Небесний Батько казав про це прямо в Торі (перші п'ять книг Біблії) , що Єдність Бога людина не повинна бути навіть спірно темою. Бо хто може стверджувати , що Бог має три Духа Faces або три Роти духу, по одному для кожного передбачуваного божественного особи трьох осіб божества в?

WHENEVER Бог відкрив себе, він завжди відгукувався антропоморфічні AS одна особина як людина ОДНА ЛЮДИНА

"Ми читаємо про особу Бога (Вих 33:20; Num.6 .: 24; Псалми 9: 3; 59: 1-2 . ), В уста Бога (Числа 12: 8), дихання Бога (Пс 33: 6.), в очах Бога (Бут 6: 8; Притчі 15: 3), ніс Бога (Вихід 15: 8), і вухо . Бога (Пс 34:15; Іс. 59: 1-2), то рука Бога (Вихід 15:16, Пс 89:10), с. боку Бога (Вих . 7: 5; Ісаї 50:11 або 59: 1-2 і Дії 7: 55), то ноги Бога (Вихід 24:10), і серце Бога , як в (Осія 11: 8 .) " (від Бейкера Євангелічної словник біблійного богослов'я, під антропоморфізми)

Природне читання будь-якого з вищевказаних текстів натхненного Писання не приведе нікого вірити, що Всевишній Бог є безліч трьох і coeternally рівний іншому різних Божественних Осіб. Бо як може Божественна Особистість бути окремим Божественна Особа, не маючи власного духовного особи, рот, очі, серце, і так далі? Звичайно, невидимий Бог не має фізичного рота, носа, або особа, яку можна побачити з людськими очима. Ці речі були написані в Слові Божому на благо людства, щоб зробити себе ", відомий нам в мові відповідала манері чоловіків."

Анонімними середини дев'ятнадцятого століття Богослова під ім'ям Феофіла писав: « Бог ... робить себе і своїх вчинках , відомих нам на мові відповідала манері чоловіків ; залишаючи його для здорового глузду , щоб вирішити , як до сенсу того , що він говорить про себе, з явною метою бути понятими - не для лиття туман перед очима , так що ми не можемо побачити , що він має в увазі (цит Роберт Сабін в своєму "Давайте" статті під заголовком «доктринальні питання біблійних" в whoisjesus.com) ".

Саме в цьому світлі ми повинні розуміти , використовувати Боже антропоморфізми по всій Біблії , таких як Бог ходьбі, стоячи, і дихати через рот (Псалом 33: 6 "диханням уст Своїх") , губи (Ісаї 11: 4 "і з диханням уст Своїх смерть заподіє безбожному") , "і ніздрів (Псалом 18:15," вибух дихання ніздрів ") .

Буття 3: 8 говорить Адам і Єва слухання Ніде в Писанні ми знаходимо більше ніж один Бог Людина антропоморфічні ходьбі або стоячи "... звук Яхве ГУЛЯТЬ В саду на вітрі дня.". Так як ім'я Яхве буквально означає "самості Сущий," важко собі уявити, що три самостійних Божественних Чіткі Існуючі Особи ходили в Едемському саду, щоб відвідати Адама і Єву.

1 -я Царств 3:10 говориться , що "Яхве прийшов і став там, викликаючи , як в інші часи," Самуель ! Самуель ! "

Тут ми бачимо, що Бог говорить про Себе, як одна фізична особа Бога Людина, яка прийшла і стояв перед Самуїлом.

Ми не повинні думати , що невидимий Бог на самому ділі увійшов в Едемському саду, або на самому ділі стояв перед Самуїлом з фізичним тілом , яке суперечило б невидимість Бога (Кол 1:15, Івана 1:18) . Ці вирази використовуються в якості Священного Писання , щоб допомогти нам finites зрозуміти , що присутність Невидимий Дух Божий може подорожувати, спуститися, і залишатися в одному місці з більшою силою і славою , ніж в інших місцях.

1 Kings 8: 10-11 (НАНБ), " Це трапилося , що , коли священики прийшли від святого місця, хмара заповнені будинок Господній, так що не могли священики стояти й служити , по причині хмари, бо слава Господня наповнила дім Господній ... "

Дії 2: 4 (BSB), " І всі вони були наповнені Святим Духом і почали говорити іншими мовами , як Дух давав їм."

Там може бути ніяких сумнівів у тому, що Святий Дух Божий , Який наповнює небо і землю (Єр. 23:24 "Не наповнюю Чи Я неба й землю?" Каже Господь "-NASB) можуть заповнити спеціальні храми, будівлі і люди , не зменшуючи її його здатність бути Всевидючий, Всезнаючий і всюдисущий (Псалом 139: 7-8, "де я можу від Духа Твого Або де я можу бігти від особи Твого? Якщо я піднімаюся на небеса , ви там, якщо я роблю моє ліжко в пекло, і ось, ви там. ").

Якщо невидимий Бог завжди мав фізичне тіло, то , що тіло не може бути присутнім скрізь. Ісус є єдиним видимим образом невидимого Бога , що ми ніколи НЕ побачить , коли він повернеться "з хмарами небесними" (Матвія 24: 29-31, "побачать Сина Людського , що йтиме на хмарах небесних із великою потугою й Велика пишнота ") , щоб" сидіти на престолі слави своєї » (Матвія 25:31," Коли Син людський прийде у славі своїй і всі святі ангели з ним, тоді сяде на престолі слави своєї , ") як" король над всією землею " (Зах 14:19" і Господь буде царем над усією землею :. в той день буде Господь один, і ім'я його єдине "УПО).

Бога Всевишнього не має фізичного тіла

Навіть трінітаріанскіе вчені стверджують, що Бог не має фізичного тіла, яке може бути фізично бачив з людськими очима. Роберт Deffinbaugh (випускник Далласа теологічної семінарії) стверджував, що Бог є Дух і не має буквального особа або тіло.

"І Старий Заповіт і Новий показують нам, що Бог не має форми, тобто, Бог не має фізичного тіла. Божу присутність серед чоловіків є духовним, а не фізичним. Бог є дух, так що він не обмежується одним місцем, ні поклоніння більше обмежені в одне місце. Бог невидимий, бо Він є дух, а не тіло ".

Г-н Deffinbaugh продовжував говорити, "Бог сказав Мойсеєві:" обличчям до обличчя ", але він не дозволив би Мойсеєві" бачити Його обличчя. "Таким чином, бачачи Бога" лицем до лиця "не те ж саме, бачачи обличчя Бога. Говорячи "лицем до лиця" означає говорити з кимось на особистому, інтимному основі як один говорить з одним Подібна фігура мови зустрічається в цифрах 14: ".

"Але Мойсей сказав Господу : " Єгиптяни почують, бо силою Твоєю Ти виховувати цей народ з-поміж себе, і скаже до мешканців цієї землі. Вони чули , що Ти, Господи, серед цього народу, бо Ти, Господи, мистецтва бачив з глазу на глаз , в той час як Твоє хмара стоїть над ними; і що Ти ходиш перед ними в стовпі хмари вдень і в стовпі огню вночі " (Числа 14: 13-14 KJV) .

Г-н Deffinbaugh приходить до висновку, "Бог" бачив віч-на-віч "ізраїльтянами. В контексті, це означає, що Бог зробив Його присутність відомим ізраїльтянам хмарою, яке привело їх і який став стовп вогню в нічний час.

Це не означає , що Бог має фізичні очі і що ізраїльтяни бачили ці очі. Божа присутність було зі Своїм народом, і Він зробив це присутність відомим. Але ніде не хто - небудь побачити обличчя Бога, тому що Бог не має особи. Бог є Дух , і не з плоті. Він невидимий для людей , тому що він не має тіла ... " (невидимість Бога, Bible.org, Роберт Deffinbaugh - випускник Даллас духовної семінарії)

Ми не думати про невидимого Бога, як в буквальному сенсі, що має гігантський ніс або гігантський рот на небесах, як Його незрима присутність наповнює небо і землю. Бо навіть тринітарному Біблії вчені відзначають, що наш невидимий Бог регулярно використовується антропоморфний мову приписуючи людини приписує собі, так що ми можемо finites зрозуміти природу Його нескінченного буття.

Результат 33: 20-23, "А Ісус відповів:" Ви не можете бачити моє обличчя, тому що ніхто не може побачити Мене і жити! І це буде відбуватися, в той час як Моя слава проходить, що я поставлю тебе в щілині скелі, і закрию тебе рукою Своєю, поки я не пройду. Тоді я візьму мою руку і ти побачиш Мене ззаду, а обличчя Моє не буде видно ".

У книзі Вихід 33:23 Бог дав Мойсею спеціальне відкриття свого духовного зору, щоб побачити частину (задню частини означає частину славного Божої присутності) Його слави. Бо якби Мойсей насправді був в присутності повноти Його слави, він помер би. Тут ми бачимо, що слова "лицем до лиця" повинен бути іврит ідіоматичний вираз близькості або близькість до божественною присутністю, а не візуально бачити Бога з фізичною особою або тілом.

Мойсей був, очевидно, набагато ближче до божественною присутністю, ніж ізраїльтян і більшість наступних пророків, бо Бог говорив з ним більш безпосередньо, ніж більшість пророків Старого Завіту.

Ісая 66: 1 NIV, "Це те , що Господь [Яхве] говорить:" Небо престол Мій .?, І земля моя підніжжя Де знаходиться будинок ви будете будувати для мене Де буде моє місце відпочинку буде "

Тут ми бачимо, що Божий Трон все небесне, а не в одному конкретному місці. Ми finites подобається думати про Бога, як має фізичне тіло і фізичний трон, де НАСА може знайти його покоїться на троні в космічному кораблі. У той час як Бог часто говорив про себе як такі, що частини тіла, ці описи Бога призначені тільки для опису Його Єдності Буття так, щоб ми finites могли краще зрозуміти Його Єдності.

Колосян 1:15, "Він [Христос] є образ невидимого Бога, роджений перш усякого творива».

Євреїв 11:27, "Вірою він покинув Єгипет, не злякавшися гніву царевого, бо він, як той, хто Невидимого був твердий ".

1 Тимофія 1:17, " Цареві віків, нетлінному, невидимому, єдиному Богові честь і слава на віки вічні. Амінь ".

Жодне писання від Буття до Об'явлення коли-небудь стверджує, що Бог є безліч різних coequally Яхве осіб, в яких один з передбачуваних Божих людей рівний іншому можна бачити, в той час як два інших не було видно. Якщо три передбачуваних Бога Їхні обличчя були дійсно рівний іншому, то всі троє повинні в рівній мірі бути невидимим.

Писання повідомляють нам , що Ісус є єдиним образ Бога невидимого (Кол 1:15; Євр 1: 3.) , Тому що Бог став людиною через Діву івриті.

БОГ НЕ онтологічно ЛЮДИНА

Числа 23:19 "Бог не чоловік, щоб Йому брехати, і не син людський, що Він повинен покаятися ..."

1-я Царств 15:29, "І слава Ізраїль не буде брехати або передумає ;. Бо Він не людина, що Він повинен передумає"

Оскільки Бог "не людина" Ісус як людський дитина, що народилася і син даного не міг бути Богом з нами як Бог, а Бог з нами в якості істинного людини через втілення. Це пояснює страждання, спокуси, і молитви Христа як істинного людини.

Чому ж тоді надихнув Писання іноді називають Бога людиною? 1-я Царств 29:12 говорить: "Господь людина війни; Господь його ім'я. "Єврейське слово" іш "(Прон." Eesh ") буквально означає" людина "в обох конкордансами Сильного, так і в НАН України Вичерпна конкордансами.

Єдиним життєздатним пояснення, яке приносить гармонію для всіх писань в тому, що Всевишній Бог використовував атрибути однієї людини, щоб описати Себе як одна фізична особа, так що ізраїльтяни не потрапили б в поклоніння безліч Божих людей.

У той час як Бог не онтологічно людина, Бог регулярно використовував атрибути людини, щоб описати Себе як Єдиного Бога, так що ми можемо finites краще зрозуміти свою єдність буття і Людини.

Нові приклади ЗАПОВІТ, де Бог називає себе антропоморфічні

"Нові приклади включають Завіт руку Бога в (Іоанна 10:28); і де Стефан побачив Ісуса , що стоїть " Права рука Бога " в (Дії 7: 56-56).

В іншому місці ми бачимо палець Бога в (Луки 11:20); в очах Бога в (Євр . 4: 13,1Peter 3:12); особа Бога в (Мф 18:10); і де ми бачимо Бога " Зіставивши всі підкорив під його" ноги "в (1 Кор 15:27)." (Від Бейкера Євангелічної Словник біблійного богослов'я, під антропоморфізми)

У всіх цих прикладах Бог мабуть, мають фізичні характеристики людини. Проте, ми знаємо, що Бог не людина. Він невидимий Дух.

Антропоморфні МОВУ ОПИСУ Месію Яхве

Подібно до того, як Бог використовував антропоморфний мову в єврейській Біблії, щоб описати свою єдність буття і Людини, тому Бог використовував антропоморфний мову, щоб описати його майбутнє втілення як людина Христос Ісус.

Псалом 118: 14, "Яхве є моя сила і пісня, і він був мені під порятунок."

Псалом 118: 21-22, "Я буду хвалити Тебе, бо Ти відповів мені, І СТАЛИ МОЄ ПОРЯТУНОК. Камінь , який відкинули будівничі став головним наріжним каменем . Це було справа рук Яхве; Це є дивне воно в наших очах ".

Сам Ісус навів цей уривок, який ідентифікує його як Яхве той, який став нашим порятунком, який відкинули будівничі. В Євангелії від Матвія 21:42 ESV, "Ісус сказав їм:" Ви ніколи не читали в Писанні: "Камінь, що відкинули будівничі стали наріжним каменем; Від Господа, і дивне воно в наших очах "?» Наводячи Псалом 118, Ісус стверджував, що він Бог, який став нашим порятунком через Діву івриті.

YAHWEH GOD антропоморфічні називав себе СТАЄ ЯК НАШЕ ПОРЯТУНОК Ієшуа (Ісус означає "Бог рятує" на івриті)

Ісая 53: 1 NIV, " Хто повірив тому, що почув і кому є Підлокітнику Яхве були виявлені? "

Месія Ісус наш Господь, що прийшов "врятувати свій народ від гріхів їх» (Мф 1 :. 18-23) , тому що ім'я Месії буквально означає "Господь рятує" ( "... тримати їх через своє ім'я, ім'я , яке вам дали мені "- Джон 17:11;" ... дав йому ім'я , яке вище всіх імен "- Флп . 2: 9; Євр 1: 4; Ін 5:40) .

Ім'я Месії називається, "Еммануїл" , який інтерпретується означає "з нами Бог" (Матвія 1:23) . Подібно до того , як власна рука людини належить до себе, так що Ісус є рука Господа Бога Батько відкрив нам , як істинного людини , що живе серед людей.

Контекст Ісаї 53 доводить, що Ісая 53: 1 є месіанське пророцтво, в якому Ісус буде майбутнє "рука Господа" Собі, хто б "показав."

Ісая 53: 2, " Він виріс перед ним , як син, і як корінь з сухої землі. У нього не було ні величі, щоб залучити нас до нього, нічого в своїй зовнішностіщо ми повинні бажати його. 3 Він погорджений був применшуючи перед людьми, чоловік скорбот,і знайомі зі стражданням .

Як один з яких чоловіки приховують їхні обличчя він був зневажаємо, і ми ставили Його. 4 Звичайно , він взяв на Себе наші немочі і поніс наші хвороби , а ми думали, ніби Бог Його вдарив Богом, убитий його, і стражденних. 5 Але він був пронизаний за гріхи наші, він був розчавлений за беззаконня наші; покарання який приніс нам мир був на ньому, і його рани ми зцілилися ".

Там може бути ніяких сумнівів у тому, що контекст Ісаї 53 глави звертається Месія Ісус, як той, хто "рука Господа" Сам "показав. Апостол Іоанн підтвердив той факт, що пророк Ісая ідентифікований Месія, як Сам Господь показав в розділі Євангелія від Іоанна дванадцять.

John 12: 37-38, "Але хоча він зробив так багато знаків перед ними, вони не вірили в Нього (Ісуса), що слово пророка Ісаї збудеться, про який він говорив:« Господи, хто повірив наш звіт? І до кого має ARM Яхве були виявлені ? "

Ісая 52:10 НАНБ, " Яхве оголити святеє рамено Своє на очах усіх народів, і всі кінці землі побачать спасіння Бога ."

Порятунок тепер пропонується до всіх кінців землі через Ісуса Христа, нашого Месії. Зверніть увагу на те, що Ісая визначив Месія, як "Його святий руки". Так як Яхве Бога Отця оголив святеє рамено Своє на очах усіх народів, ми знаємо, що Ісус є власна антропоморфні рука батька показав.

Ісая 63: 5 НАНБ, "Я дивився, і не було нікого , щоб допомогти , і я був вражений , і не було нікого , щоб підтримати, так що мій власний ARM ПОРЯТУНОК доводяться до мене, і гнів Мій підтримав мене."

Ісая 59:16 НАНБ, "І Він бачив , що не було людини, і був вражений тим, що там не було жодного заступитися ; Тоді HIS OWN ARM ПОРЯТУНОК доводяться до Нього, і правди Його підтримав Його. "

Наш Небесний Отець ясно сказав: "Мій власний ARM доводяться ПОРЯТУНОК". Таким чином, Ісус є власний антропоморфні рука Отця, як розширення власної сутності Отця Буття як повністю повної людини, який прийшов, щоб врятувати людей Своїх від їхніх гріхів.

Бо подібно до того , як власна рука людини є продовженням самого себе, так що Ісус є Батько розширюючи Себе в світі як "Бог" , який "проявлявся у плоті, виправдав Себе в Дусі ..." (1 Тим. 3:16) .

Так як "Господь є Дух" в 2 Кор. 3:17, і "Ісус Христос (є) Господь" в контексті 2 Коринтян 4: 5, ми знаємо , що Бог , який "проявився у плоті, виправдав Себе в Дусі" є Святий Дух , як "Господь з неба " (1 Кор 15:47, Луки 1:35.) , який прийшов вниз (" Я зійшов з небес "Джон 6:38) , щоб" врятувати людей своїх від їхніх гріхів (Матвія 1: 18-23) ".

Ісая 40: 10-11 УПО: «Ось, Господь Бог гряде із сильною рукою , і його рука буде правити йому : ось, його нагорода це з ним , і його робота перед ним. Він буде пасти стадо Своє , як пастир Він буде збирати ягнят з його руки , і носити їх на лоні Своєму, і повинен м'яко привести ті , що з молодими ".

Одкровення 22: 12-16 (NIV), "Дивись, я приходжу в найближчим часом ! Моя нагорода зі мною , і я дам кожній людині в залежності від того, що вони зробили. Я Альфа і Омега, Перший і Останній, Початок і Кінець . Щасливі ті , хто омиває свій одяг, що вони можуть мати право на дерево життя і увійти через ворота в місто.

Зовні собаки, ті , хто практикує чарівники, розпусники, вбивці, ідолопоклонники і всі , хто любить і чинить неправду. Я, Ісус, послав Свого Ангола, щоб , щоб дати вам це свідчення для церков. "

Ісус наш Месія явно " Добрий Пастир " (Іоанна 10:11) , який сказав: " Я прийду " і " моя нагорода зі мною " (Одкровення 22:12 згадане вище) в контексті Одкровення глави двадцять два. Але Ісая 40: 10-11 говорить: «Ось, Господь Бог прийде ( Ісус сказав:" Я йду ") з сильною рукою , і його рука буде правити йому : ось, його нагорода це з ним ( Ісус сказав: "моя нагорода зі мною" ), і його робота перед ним.

Він буде пасти стадо Своє подібно пастуху ( Ісус сказав: "Я Пастир Добрий - Іоанна 10:11 ) ." У Одкровенні 22: 12-16 ми знаходимо , що Ісус є спікер , який сказав : "Я, Ісус, послав Свого Ангола, щоб "в контексті кажучи:" Я йду в найближчий час ! Моя нагорода зі мною . "Таким чином, надихнув Писання ідентифікує Ісуса як" Господа Бога " , який прийшов як батько свого" рука " , щоб" правила для Нього " , як" Бог з нами " , який був" зроблений повністю людиною в усіх відношеннях " (Євр. 2:17) , щоб врятувати нас.

Тринітарії стверджують, що Бог більше ніж одну людину ЩЕ НЕ ІСНУЄ ПИСАНИЕ Обгрунтувати свої претензії.

Писання доводять, що Сатана "бог цього віку", який засліплює людей бачити Христа як "образу Божого" Самого Отця.

2 - до коринтян 4: 3-4 (BSB), "І навіть якщо наша Євангелія, то закрита для тих, хто гине. Бог цього віку осліпив на уми від невіруючих , так що вони не можуть бачити на світло в Євангелії від слави в Христа, який є образ Божий. "

2 - до коринтян 4: 6 (BSB) продовжує говорити, " Для Бога, який сказав : « Нехай світло світить з темряви, " зробив Його світить світло в наших серцях , щоб дати нам світло від знання про славу Божої в особа Ісуса Христа. "

Натхненний Письмо доводить , що наш Небесний Батько Невидимий має тільки один видимий образ Його невидимого людини , який є "сяйвом Його слави та образом істоти Його Особистості" (Євр 1: 3) . З нами як повністю досконалої людини людиною. Саме тому ми можемо тільки бачити "славу Божу в особі Ісуса Христа."

Бо , коли прийшла повнота часу, божественний Дух Людина називається Бог Отець причастилися плоті і крові (Євр. 2:14) , як Святий Дух Божий проявляє Себе у плоті (1 Тим. 3:16) у вигляді істинна людина людина , який «з нами Бог» (Мт 1:23) в якості єдиного фізичного людини образ Його невидимого людини Духа. Отже, Син Божий є єдиним відчутним образ невидимого Бога , що ми коли - небудь finites побачити (Івана 1:18; Івана 14: 7-9) .

Так як людина Ісус Христос є єдиною людиною в антропоморфного "правої руки" Батька (Псалом 110: 1 "сидіти по праву руку") , він повинен бути , що Бог і Отець , Який став людиною, щоб врятувати нас. Бо не може бути ніякого іншого Бога Людина поруч з нашим Небесним Отцем ( "Я Господь, і немає іншого; крім Мене немає Бога ." - Ісая 45: 5) І не може бути ніякого іншого істинного Спасителя всього людства поруч наш Небесний Отець ( "Я Господь, крім мене немає Спасителя " - Ісая 43:11).

Якщо Бог дійсно три різних божественних особи, то ми повинні знайти деякі Письма, де Бог говорить про Себе як безліч серця людей або безліч душевних людей десь в Біблії. Проте, біблійні докази доводить, що Бог завжди говорив про Себе, як має особливу серце, особлива душа, винятковий розум і винятковий Дух як єдиний окремої людини.

Те ж саме відноситься і до антропоморфних описів Бога про себе, як має одну особу, один рот, один ніс, і одну праву руку. Оскільки Бог ніколи не говорив про Себе, як коли-небудь бути безліч душ або як безліч духу людей, поміщається на безлічі престолів в будь-якому Старому або Новому Завітах, всі справжні шанувальники Отця повинні поклонятися Небесному Батькові один в Дусі і істині через Його єдиний образ Себе, що ми ніколи не побачить, а саме Ісуса Христа.

додаткові статті

Для отримання безкоштовних книг

Для відео Учений, підпишіться на нашу YOUTUBE CHANNEL

Україна на основі Місіонери :

Ray and Judi Nicholls (Europe/Middle East, Belarus, Poland, Ukraine)

Recent Posts

See All

C O N T A C T

© 2016 | GLOBAL IMPACT MINISTRIES