פרק 1. The Case for האחדות תיאולוגיה

זהו תרגום מושלם מהמסמך המקורי באנגלית אשר תורגם על ידי תוכנת תרגום Google. אם אתה מדבר אנגלית ומעוניין לכהן כשר אינטרנט כדי לענות על שאלות העמים בשפת האם שלך; או אם אתם רוצים לעזור לנו לשפר את הדיוק של התרגום, אנא שלח לנו הודעה

נוצרי אמונה האפוסטולית ידועים כמו נוצרי אמונה האפוסטולית אחדות משום שאנו מאמינים כי המאה הראשונה השליחים למדו אחדות המונותאיזם ולא מה שנקרא Trinitarian, אריאן (ישו כבן מלאכינוצר), או Socinian מונותאיזם (תשווע הוא פשוט איש מיוחד). ייעודו "האמונה האפוסטולית" פשוט אומר את אמונת השליחים המקוריים של ישו. גם אנחנו ידועים בתור Pentecostals האחדות משום שאנו מאמינים כי הכנסייה האמיתית של האל החי נוסדה על חג השבועות כאשר רוח אלוהים נשפכה ראשונה בכנסיית הברית החדשה וכל המומרים החדשים הוטבלו בשם ישו משיח למען מחילת חטאיהם.

ייעודו ההסטורי עבור תצוגת אחדות חג השבועות היה ידוע בעבר בשם "Modalistic Monarchianism" בתוך המאות הראשונות של העידן הנוצר. על פי עדויות היסטוריות, את Monarchians Modalistic היו פעם המכונה "רוב המאמינים" (טרטוליאנוס, נגד Praxeus 3) וכפי "בטווח הרחב של נוצרים" (אוריגן, פרשנות של הבשורה על פי יוחנן, ספר 1, פרק 23 ) בימים הראשונים של הנצרות.

Modalistic Monarchianism הגדרת

Merriam Webster מגדיר Modalism בקיצור הרב, "שלושה מצבים או צורות של פעילות (האב, הבן, ורוח הקודש) לפיו אלוהים מראה עצמו." Monarchianism פשוט אומר אמונה "אחת שליט." Monarch מגיעה "מונו", כלומר "אחד" ו- "קשת", כלומר "שליט." לפיכך, Modalistic Monarchianism הוא האמונה בקב"ה אחת Monarch [שליט] מי הביא לידי ביטוי את עצמו בשלושה מצבים של פעילות.

תיאולוגים האחדות בולטים כמו דיוויד ק ברנרד אישרו בצדק כי המודרנית Pentecostals האחדות מאמינים באותו הדיירים בסיסי של אמונה כמו הרוב הנוצרי Modalistic Monarchian של שלוש מאות השנים הראשונות של ההיסטוריה הנוצרית (דוד ברנרד כתב, "בעיקרון, Modalism זהה כמו הדוקטרינה המודרנית של אחדות "- האחדות של p.318 אלוהים). גם מתנגדי Modalists האחדות העתיק כתב כי Modalistic Monarchians היו "תמיד ... רוב המאמינים" (טרטוליאנוס ב נגד Praxeus 3 פרק - בסוף המאה ה -2 לתוך 3rd מוקדם) במערב, ו "בטווח הרחב של נוצרים "במזרח (הפרשנות של אוריגן כדי הבשורה על פי יוחנן, ספר 1, פרק 23 - תחילת המאה rd באמצע 3). טרטוליאנוס קרתגו לא הודה רק כי האחדות Modalists היו "הרוב" בימיו (170-225 לספירה), הוא גם אישר כי היה זה "תמיד" במקרה לאחור ככל שידע ( "הם תמיד עושים את רוב המאמינים "- נגד Praxeus 3 / אדולף Harnack כתב כי" Modalistic Monarchianism "היה פעם" אומצה על ידי הרוב הגדול של כל הנוצרים "- אדולף Harnack, היסטוריה של Dogmaa, לונדון: וויליאמס אנד Norgate, 1897, III, 51-54 .). למרות שאנו נרדפים עכשיו כמיעוט, אנו עדיין מאמינים כי באותה התיאולוגיה בסיסית של "הרוב הגדול של כל הנוצרים" בשלוש מאה השנים הראשונות בתולדות הנצרות.

המאמינים האחדות מאשרים כי אלוהים הוא "Monarch," יחיד "שליט" ו- "המלך" (Monarchianism) אשר הביא לידי ביטוי את עצמו (Modalism) כמו אבינו שבשמים בבריאה, בן בגאולה, ורוח הקודש כמו רוח על האב ב פעולה. לקבלת אלוהים רוח הקודש עצמו האב ירד מן השמים (לוקס 1:35; ג'ון 06:38) ואת המילה שלו נהיה בשר (ג'ון 1:14) כדי להפוך את הילד המשיח. לפיכך, חסידי האחדות מאמינים כי אחת האל אשר הוא רוח הקודש של האב גם הפך לאחד האיש הוא בן כדי "להציל את עמו מחטאיהם."

השליחים במאה הראשונה לימד שיש רק "אחד אלוהים" כמו אבינו שבשמים ( "אלוהים אחד ואבא מעל לכל" - האפסיים 4: 6) "ומגשרת בין אלוהים וגברים, האיש ישוע המשיח" (1 טים. 2: 5: "נשווע מנצרת, אדם העיד לך קדוש ברוך הוא עם יצירות ונפלאות ושלטים אדירים שאלוהים עשה דרך" מעשי 02:22 ESV). עבור אלוהים אחד גם הפך אדם אחד בגלגול דרך בתולה. לפיכך, אחת אלוהים האב "התבטאה הבשר" ו "מוצדק ברוח" (1 טים 2:. 5) כאיש ישוע המשיח כי ישו הוא שה 'שבאו להציל אותנו כאדם החי האמתי בקרב גברים (לדברי הדוד ק ברנרד, האחדות תיאולוגיה מלמדת כי אלוהים הפך אדם אמיתי בגלגול, "תפקיד התיווך של ישו אינו מעיד על זהות אלוהית נפרדת, אלא פשוט מתייחס לאנושות האמיתית, האותנטית שלו ... אף אחד אחר יכול להעפיל כמתווך למעט הקב"ה בכבודו ובעצמו בא לעולם הזה כאדם. "- סעיף המקוון של דוד ק ברנרד," ניתן לראות המתווך בין אלוהים לבין גברים "ב http://www.oocities.org/robert_upci/mediator_between_god_and_men_by_bernard. htm )

פול כתב אל הקורינתים כי "אלוהים היה במשיח ליישב את העולם לעצמו" (2 Cor. 5:19 NASB). אין נוסח הכתוב פעם קובע כי דמות מלאכית היה אי פעם במשיח ישוע (דוקטרינת אריאניות: עדי יהוה). כמו כן, אין כל טקסט של כתבי קודש אי פעם לומר כי אלוהים כביכול הבן, או אלוהים ישו היה במשיח (דוקטרינת Trinitarianism) כי אלוהים האב תמיד מדבר על בכתובים כנמצאי הבן (הדוקטרינה של אחדות Modalism: ג'ון 10:38; 14:10 "אב השומרים בי עושה עבודותיו") ולהיראות דרך הבן ( "הוא הרואה אותי רואה את זה ששלח אותי" - ג'ון 00:45; "הוא מי שראה אותי ראה את האב "- 14: 7-9). לכן ישו בן האלוהים נקרא "את דמותו של אלוהים בלתי נראה" (הקולוסים 1:15) כתמונה של האב בלתי נראה. לכן, רק את הנוף האחדות של אלוהים במשיח ישוע בהחלט מתאים כל הנתונים הכתובים.

המילים, "אלוהים האב" (1 Corinthians 8: 6), או ציון דומה כגון "אלוהים אבינו" (אל הפיליפים 1: 2; האפסיים 1: 2), ו "אלוהים ואבא" (אל האפסיים 4: 6) להופיע יותר משלושים פעמים בברית החדשה, אבל אנחנו אף פעם לא מוצאים דוגמה אחת של אלוהים כביכול הבן, או אלוהים רוח הקודש אי פעם המתרחשים בכתובים השראה, אפילו לא פעם אחת. יש סיבה מדוע אלוהים תמיד הובילו השליחים והנביאים לכתוב אלוהים האב ולא אלוהים הבן או אלוהים רוח הקודש. לקבלת אבינו שבשמים הוא "האל האמיתי היחיד" (יוחנן 17: 3), וכי אין אלוהים האמיתי של מלבדו ( "אין אלוהים לצדי" - ישעיהו 45: 5).לכן האיש ישוע המשיח הוא "התמונה של האל הבלתי נראה" (הקולוסים 1:15) כתמונת של האב בלתי נראה. לפיכך, הכתובים ללמד רק אחת אלוהי פרט כמו אבה שבשמים (תורת האחדות) שיש לו רק אחד Mind אלוהי, רצון אלוהי אחד, נשמת אלוקית אחת, רוח אלוהית אחת, ועם מודעות אלוהיות אחד ולא שלושה סטים של תודעה אלוהית, שלוש Minds האלוהי, שלוש צוואות אלוהיות, ושלוש נשמות אלוקיות (דוקטרינת השילוש).

יתר על כן, בן האלוהים הוא כי אותו אדם אלוהים שנכנס לתוך היצירה שלו כדי להפוך לגבר אמיתי עם מוח אנושי נפרד, הרי רצון אנושי ברור, נשמה אנושית מובחנת, רוח אדם מובחנת, תודעה אנושית מובחנת. זה בדיוק מה שהיינו מצפים אם אנחנו מאמינים כי רוח אלוהים ירד מן השמים ( "רוח הקודש תבוא אליך (הבתולה) ... ומסיבה זו הילד הקדוש ייקרא בן האלוהים. "- לוק 1:35 /" ירדתי מן השמים "- ג'ון 6:38) כדי להפוך לגבר אמיתי שיכול להתפלל להתפתות (" ישו הובל על ידי הרוח אל המדבר כדי להתפתות על ידי השטן " . - מתמטיקה 4: 1; עברית 04:15) כאדם אמיתי בגלגול דרך בתולה עברית (תיאולוג האחדות ג'ייסון Dulle אישר במדויק תיאולוגיה האחדות כשכתב: "אנו מאמינים כי ישו היה אלוהים מלידה שלו כי זה היה. האלוהים שהפך גבר "-. מאמר מאת ג'ייסון Dulle, האם אלוהים נהיה נבר או Indwelll גברOnenessPentecostal.com)?.

"ככה את לידתו של ישוע המשיח באה על: אמו מרי שועבדה נישואים ליוסף, אבל לפני שהם הגיעו יחד, היא נמצאה עם ילד דרך (GRK." Ek "=" מתוך ") הקדוש רוח. 19 בגלל יוסף לה בעלה, איש צדיק, לא הייתה מוכנה כדי לבייש אותה בפומבי, החליט להתגרש אותה בשקט. 20But אחרי שהוא התלבט הדברים האלה, מלאך ה 'נגלה אליו בחלום ואמר: "יוסף, בנו של דוד, אל תפחד לקחת את מרי כמו אשתך, עבור אחת הגה בה הוא מ- (GRK . "ek" = "מתוך") רוח הקודש ... "מתיו 1: 18-20 BSB

סטרונג Concordace אומר שאמצעי 'ek' "מ החוצה, החוצה מבין", "מן הפנים כלפי חוץ."

Word-מחקרים עוזר: 1537 ek (מבפנים. 1537 / ek ( "מתוך") הוא אחד הכי תחת-מתורגם (ולכן אי-מתורגם) מילות יחס היוונית - לעתים קרובות להיות מרותק משמעות "על ידי."

הגדרת קונקורדנציה ממצה NAS: "מ, מ מתוך"

מתיו 1: 5 Prep GRK: τὸν Βοὲς ἐκ τῆς Ῥαχάβ KJV: הוליד Booz של (ek = "מחוץ") Rachab; ו INT: בועז (ek = "מחוץ") רחב

מתיו 1: 5 Prep GRK: τὸν Ἰωβὴδ ἐκ τῆς Ῥούθ KJV: ויולד ועובד של (ek = "FOM מתוך") רות; ו INT: ועובד של רות

"אבל כאשר את מלוא הגיע הזמן, אלוהים שלח ושוב בנו, עשוי (ek =" מחוץ ") אישה, על פי חוק ..." הגלטיים 4: 4 KJV

שים לב כי אותה מילת היחס היוונית "ek" עבור "מתוך" הנשים (הבתול מרי) באל הגלטיים 4: 4 היא מילת היחס היוונית אותה משמש עבור הבנים עשויים נשים בטבלת היוחסין של מתיו פרק אחד.לפיכך, השימוש הנורמטיבי של "ek" עבור "מתוך" הנשים מובילות אותנו להאמין כי ישו נעשה "מתוך" הגנטיקה האנושית של מרי "מתוך" למהות האלוקית ההוויה של רוח הקודש, אשר ירדו מן השמים על הבתולה. לכן ילד ישו נעשה בבירור על ידי היוולדות "מתוך" מרי "מתוך" רוח הקודש.

"... עבור אחד הגה בה הוא מ- (. GRK" ek "=" מתוך "). רוח הקודש ..." מתיו 1: 18-20 BSB