Справа для Єдності Теології Глава перша

Це недосконалий переклад з оригінального англійського документа, який був переведений за допомогою програмного забезпечення Google Транслейтінг. Якщо ви говорите по-англійськи, і хотів би служити в якості веб-міністра, щоб відповісти на питання народів рідною мовою; або якщо ви хочете, щоб ми могли покращити точність перекладу, будь ласка, надішліть нам повідомлення.

Глава 1. Аргументи за Єдності Богослов'я

Апостольської віри християни відомі як едінственнікі апостольська віра християн , тому що ми вважаємо , що перше століття апостоли вчили Єдності Єдинобожність , а не так звані тринітаріїв, Арійський (Ісуса як створеного ангельської сина), або Socinian монотеїзму (Ісус просто особлива людина). Позначення "Апостольська віра" просто означає віру перших апостолів Ісуса Христа. Ми також відомі як едінственнікі п'ятидесятників , тому що ми вважаємо , що істинна Церква живого Бога була заснована в День П'ятидесятниці , коли Дух Божий був вперше вилилася в Церкві Нового Завіту , і все нові звернені були хрещені в ім'я Ісуса Христос для відпущення гріхів своїх.

Історичне призначення для зору Єдності п'ятидесятників був коли - то називали "Modalistic Monarchianism" в протягом перших кількох століть епохи християни. Згідно з історичними свідченнями, то Modalistic монархіани були коли - то відомий як "більшість віруючих" (Тертуліан, Проти Praxeus 3) і в якості "загального пробігу християн"(Оріген, Коментар Євангелія від Іоанна, книга 1, глава 23 ) в перші дні християнства.

Визначення Modalistic Monarchianism

Merriam Webster лаконічно Визначає модалізм , як "Три режиму або форм діяльності (Отець, Син і Святий Дух) , під яким Бог проявляє себе." Монархіанства просто означає , що віра в "One Правителя." Монарх походить від "моно", а це означає "один" та "арка", що означає "правитель" . Таким чином, Modalistic монархіанства є віра в Бога , як один монарх [правитель] , який проявив себе в трьох режимах діяльності.

Видатні едінственнікі богослови , як Девід К. Бернард справедливо стверджував , що сучасний день Єдності Християни віри євангельської вважають , одні і ті ж основні орендарі віри як Modalistic Monarchian християнського більшості з перших трьох століть християнської історії (Девід Бернард писав: " В принципі, модалізм одне і те ж як сучасної доктрини Єдності "- єдинобожжя с.318). Навіть противники древніх едінственнікі модалістов писав , що Modalistic монархіани були "завжди ... більшість віруючих" (Тертуліан в Проти Praxeus глава 3 - в кінці 2 - го століття на початку 3 - го) на Заході, і "загальний пробіг християн "на Сході (Коментар Орігена до Євангелія від Іоанна, книга 1, глава 23 - початку до середини 3 - го століття). Тертуліан Карфагенський не тільки визнав , що едінственнікі модалістов були "більшість" в його день (170-225 н.е.), він також підтвердив , що це був "завжди" справа ще він знав ( "ті , які завжди становлять більшість віруючих "- проти Praxeus 3 / Адольф Гарнак писав , що" Modalistic монархіанства "коли - то" охоплено переважна більшість всіх християн "- Адольф Гарнак, Історія догмату, Лондон: Williams & Norgate, 1897, III, 51-54 .). Не дивлячись на те, ми зараз переслідуються як меншість, ми по- , як і раніше вважаємо , що ті ж основні богослов'я "переважна більшість всіх християн" протягом перших трьох століть християнської історії.

Едінственнікі віруючі стверджують , що Бог є єдиним "Монарх", "Лінійка" і "Кінг" (монархіанства) , який проявив себе (модалізм) в якості нашого Небесного Отця в творінні, Сина в спокуту, і Святого Духа , як власного Духа Отця в дію. Бо Бог власний Святий Дух Отця зійшов з небес (Луки 1:35, Іоанна 6:38) і Його власне Слово стало плоттю (Ін 1:14) , щоб стати немовлям Христом. Таким чином, едінственнікі прихильники вважають , що Єдиний Бог , який є Святий Дух Отця також став однією людиною , який є сином для того , щоб «врятувати людей Своїх від їхніх гріхів».

Апостоли перші століття вчили , що є тільки "Єдиний Бог" , як наш Небесний Отець ( "один Бог і Отець насамперед" - Ефесян 4: 6) "і один Посередник між Богом та людьми, людина Христос Ісус" (1 Тим. 2: 5: "Ісус з Назарета, засвідченого вам від Бога силами і чудами , які Бог створив через нього" Діяння 2:22 ESV). Бо Той Бог став однією людиною у втіленні через Діву. Отже, один Бог Отець »проявлявся у плоті" і "виправдав Себе в Дусі" (1 Тим . 2: 5) , як людина Христос Ісус , бо Ісус є те , що Бог , Який прийшов , щоб врятувати нас як справжній чоловік , що живе серед чоловіки (за словами Девіда К. Бернарда, Єдністю теологія вчить , що Бог став справжньою людиною у втіленні, "роль Христа медіації не має на увазі окрему божественну особистість, він просто відноситься до його справжньої, справжньої людяності ... ніхто не може претендувати як посередник , крім Самого Бога приходить в цей світ , як людська істота. "- онлайн - статтю Девіда К. Бернарда," посередник між Богом і людьми "можна подивитися на сайті http://www.oocities.org/robert_upci/mediator_between_god_and_men_by_bernard. HTM )

Павло писав до коринтян , що «Бог у Христі примирив із Собою світ" (2 Кор. 5:19 НАНБ). Ні один текст Писання ніколи не говориться , що ангельська постать була коли - небудь у Христі Ісусі (вчення аріанства: Свідки Єгови). Він також не будь-який текст Писання ніколи НЕ стверджувати , що передбачуваний Бог Син, або Бог Христос був у Христі (вчення про Тринітаризму) , тому що Бог Батько завжди говорив в Писанні як в Сина (вчення про Єдності модалізму: Джон 10:38; 14:10 "Батько перебуває в мені, Він творить діла")і бути поміченим через Сина ( "Той, хто бачить мене бачить того, хто послав мене» , - Джон 12:45; "Той , хто бачив мене бачив і Отця "- 14: 7-9). Ось чому Ісус , як Син Божий, називається "образ Бога невидимого" (Колосян 1:15) як образ невидимого Отця. Таким чином, тільки вид Єдності Бога в Христі Ісусі , прекрасно підходить для всіх біблійних даних.

Слова «Бог Отець» (1 Коринтян 8: 6), або аналогічні позначення , такі як "Бога Отця нашого» (Флп 1: 2; Ефесян 1: 2), і "Бог і Отець» (Ефесян 4: 6) з'являються понад тридцять разів в Новому Завіті, але ми ніколи не знайдемо жодного прикладу передбачуваного Бога Сина, або Бог Святий Дух ніколи НЕ відбувається в вдихуваному Писанні, навіть не один раз. Існує причина , чому Бог завжди вів апостолів і пророків , щоб писати Бог Батько , а не Бога Сина або Бог Дух Святий. Для Отець наш Небесний "єдиний істинний Бог» (Ін 17: 3) , і що немає ніякого істинного Бога , крім Нього ( "немає Бога , крім Мене" - Ісая 45: 5). Таким чином, людина Христос Ісус є "образ Бога невидимого"(Колосян 1:15) як образ невидимого Отця. Отже, Писання вчить тільки один Божественний Людина , як нашого Небесного Отця (вчення Єдності) , який має тільки один божественний розум, однією божественної Волі, однією божественної душі, один божественний Дух, і одного божественного свідомості , а не трьох наборів божественного Свідомості, три божественні Minds, трьох божественних заповітів, і три божественних Souls (тринітаріїв доктрина).

Більш того, Син Божий є той же індивідуальний Бог , Який увійшов в Своє творіння , щоб стати справжньою людиною з відмінним людським розумом, особливим місцем людської волі, особливим людська душа, особливим людським духом і особливим людську свідомість. Це саме те , що можна було б очікувати , якщо ми хочемо вірити , що Дух Божий зійшов з небес ( "Святий Дух зійде на вас (незаймана) ... і з цієї причини святий народиться, буде Син Божий. "- Луки 1:35 /" Я зійшов з небес "- Іоанна 6:38) , щоб стати справжньою людиною , який міг молитися і бути досвідченим (" Дух повів Ісуса в пустелю , щоб диявол Його спокушав " . - Math 4: 1; Євр 4:15) , як справжній чоловік у втіленні через івриті діви (єдиність богослов Джейсон Dulle точно підтвердив Єдності теологію , коли він писав: "Ми віримо , що Ісус був Богом від народження , тому що це було. Бог став людиною » . - Стаття Джейсон Dulle, і не став чи Бог або людина Перебувати хлопець OnenessPentecostal.com?).

"Це як народження Ісуса Христа сталося: Його мати Марія була оголошена в шлюбі з Йосипом, то перш ніж вони прийшли разом, вона була знайдена , щоб бути з дитиною через (ГРК." EK "=" з ") Святий дух. 19 Йосип же її чоловік, праведник, не бажав зганьбити її публічно, він вирішив розлучитися з нею спокійно. 20But після того, як він обмірковував ці речі, Ангел Господній з'явився йому уві сні і сказав: "Йосипе, сину Давидів, не бійся прийняти Марію, дружину свою, бо Один народилося в ній є від(Grk . "ек" = "з") Святий Дух ... " від Матвія 1: 18-20 BSB

Strongs Concordace каже , що "ек" означає "із зовні, з середовища", "з внутрішнього простору назовні".

ДОПОМАГАЄ Word-дослідження: 1537 EK (пішов зсередини. 1537 / EK ( "з") є одним з найбільш під перетвореної (і , отже , неправильно переведені) грецькі прийменники - часто будучи приурочені до сенсу "шляхом."

NAS Вичерпна Concordance Визначення: "з, із зовні"

Matthew 1: 5 Prep ГРК: τὸν Βοὲς ἐκ τῆς Ῥαχάβ УПО: породив Вооза від (ек = "із зовні") Рахави і INT: Боаз (ек = "із зовні") Рахав

Matthew 1: 5 Prep ГРК: τὸν Ἰωβὴδ ἐκ τῆς Ῥούθ УПО: Родившого Obed з (ек = "ФОМ з") Рут; і INT: Обеда Рут

"Але коли прийшла повнота часу, Бог послав Сина Свого, виготовлену з (ек =" із зовні ") жінки, зроблене в відповідно до закону ..." Галатів 4: 4 УПО

Зверніть увагу на те, що той же грецький прийменник «ек" для "з" жінок (діва Марія) в посланні до галатів 4: 4 той же грецький прийменник використовується для синів , зроблених з жінок в генеалогічної таблиці Матвія , глава однієї. Таким чином, нормативна використання "ек" за "з" жінок призводить нас до думки , що Христос був зроблений "з" людської генетики Марії і "з" Божественної сутності буття Святого Духа , Який зійшов з неба на незайманій. Тому дитина Христос був явно зроблений був зачатий "з" Мері і "з" Святого Духа.

"... Для One народилося в ній є від (. Grk" EK "=" з "). Святий Дух ..." Від Матвія 1: 18-20 BSB

Це дійсно дивно , що з двадцяти одного великих перекладів я перевірив, жоден переклад говорить , що дитина Христос був зачатий "з" або "із зовні" Святого Духа. Це приводить мене до думки , що трінітаріанскіе грецькі вчені , які дав нам Новий Завіт англійською мовою були незручними зі словами, "з Святого Духа" , тому що Тринітарна Ісус не міг прийти "з Святого Духа", будучи поза часом Бог Син. Не міг вічний Бог Син був "відтворені" або "скопійовано" з "сутності буття" Батька ( "Хто , будучи сяйво слави Його і відтворені копії Його сутність буття" - Євр 1 .: 3). Таким чином, очевидно , що Євангеліє в грецькому оригіналі показує , що людина Ісус Христос був надприродним задумав "з" Сутність Святого Духа Буття і "з" людської генетики Діви Марії. Тому божественність Ісуса прийшов "з" Святого Духа (спростовуючи Тринітаризму підтверджуючи Єдності модалізм), в той час як по крайней мере , деякі з фізичних людських атрибутів Ісус прийшов "з" Мері.

Єдністю Богослов Джейсон Dulle точно пояснив , що Єдності Богослов'я вчить про Бога , ставши людиною у втіленні через Діву. "Ми віримо , що Ісус був Богом від народження , тому що це був Бог, що став людиною. Бачачи , абсолютний онтологічний і Іпостасні союз між двох природ Христа (на противагу Nestorianism , який бачить їх відокремленими), ми вважаємо , що людство Ісуса не могла б існувати окремо від Отця, тому що це був батько , який сприяв його людського існування. Так само , як ми не могли існувати окремо від вкладу нашої матері і батька, людство Ісуса не може існувати окремо від вкладу Отця і Марії. Іншими словами, ми не уявити собі , що навіть будучи можливо , що Ісус міг бути "просто людина" . Ми не приписувати абсолютне божество Ісуса Христа просто тому , що Бог був в Ньому (Ін 10:38; 14: 10-11; 17:21; II Коринтян 5:19; I Тимофія 3:16). Ісус є онтологічно божественного і людського від Його зачаття, і ніколи не може бути нічого , крім Бога у плоті. Там ніколи не було часу , коли Дух Божий не був у Христі, або час , коли людство Ісуса коли - небудь існували окремо один від вкладу Бога. "(Лі стати людиною або Перебувати людини? Стаття Джейсон Dulle на OnenessPentecostal Бог. кому)

Біблійне вчення як повного людства і божества Ісуса Христа також вчив поштовими апостольських отців , які відразу ж прийшла на зміну апостолів в кінці першого і на початку другого століть. Ігнатій був призначений третій єпископ Антіохії сам апостол Іоанн в першому столітті, так що важко собі уявити , що вчення Ігнатія б відрізнявся від самого апостола Іоанна.

Ігнатій Богоносець писав в Полікарпа 3: 2,

"Подивіться на Того , Хто вище часу - Timeless, Невидимий, який заради нас став видимим, непрохідними, який став предметом страждань на наш рахунок і заради нас терпів все."

Ігнатій , який вчив перших апостолів, писав про те , що Бог , який став "видимим" був першим "невидимим" до його народження. Тринітарії часто стверджують , що Син був видний як один з ангелів Господніх (Christophanies) в Єврейських Писаннях, в той час як батько був невидимий. Але , за словами Ігнатія і раннього християнського свідчення, тільки невидимий Бог пізніше став видимим Син , який був " при умови страждання на наш рахунок» . Таким чином, Ігнатій , який вчив і наставництво апостол Іоанн сам спростував останню тринітарну доктрину.

Жоден ранній християнський письменник ніколи не говорив про нібито позачасового вічного Сина до третього століття нашої ери історик церкви Johannes Quasten визнав , що перший християнський письменник , щоб говорити про позачасовий вічного Сина був Оріген Александрійський в третьому столітті. Згідно Quasten, вчення про вічність Сина був "чудовий крок вперед у розвитку теології і мала далеко, що йде вплив на церковне вчення (Патрология Vol. 2, стор 78)."

Mathetes стверджував, що був учнем апостолів. В одинадцятому розділі Mathetes до Діогнету, Mathetes представив себе як "будучи учнем апостолів." Згідно Mathetes, Бог , Який став Сином був не завжди "під назвою Сина" до "сьогодні."

"Це той , хто, будучи від вічності, сьогодні названий Сином ..." (Послання до Mathetes Діогнету главі 11)

Mathetes говорив про Христа , як бути "Він" , хто з "Вічного" , але "сьогодні називають Сина». За словами Mathetes, Син не був на насправді називається Сином до "сьогодні" . Таким чином, Син є людиною який мав початок в той час як існуючий "від століття" , як "Бог міцний" і "Отець вічності" (Ісая 9: 6). Mathetes далі заохочувати ранніх християн почитати Ісуса як "наш ... Батько" в своєму посланні до Діогнету дев'ятій главі: "... почитайте йому наші живильником, батько, вчитель, радник, цілитель, наша Мудрість, Світло, благородіє, слава, влада і життя ... "(Послання до Mathetes Діогнету Глава 9)

Ігнатій писав Ефесян,

"Існує один лікар , який володіє як з плоті і духу; ОБИДВА MADE [створена] і НЕ ЗРОБЛЕНО (не створено); GOD Існуючи в FLESH; Істинне життя в смерті; ОБИДВА Марьям (людини) і Бога (божественного через Бога Святого Духа); перший і чутливий безпристрасним, навіть Господь наш Ісус Христос ". (Ефесян 7: 2, Робертс-Дональдсон Переклад)

Ігнатій твердо вірив , що Син Божий був проведений "обидва (ек =" з ") Марії і (ек =" з ") Бога" . Таким чином, за словами Ігнатія, Син Божий "обидва зробили ( створений) і не зробив (не створено) " , тому що людський аспект її буття є Син , який мав початок його зачаття, в той час як божественний аспект його істоти є Батько , який продовжує існувати поза втілення в якості Нестворений Бога без початку. Тому Ігнатій вчив , що Ісус є нестворена "Бог існує в плоті." Бо Бог , як Бог "не зробив" , а також не мають як Бог "початок" .

Mathew 1:20 і Лука 1:35 довести , що дитина народилася і син дав прийшов "З (ІЗ) СВЯТОГО ДУХУ" (Мат. 1:20 ). Контекст Матвія , глава одного показує , що Йосип був про те, щоб прибрати його заручена дружина , тому що він вважав , що дитина була зачата "від (з) іншої людини." Ось чому ангел явився у сні Йосипові , щоб повідомити йому про те , що дитина не була зачата від іншої людини, але " . з СВЯТОГО ДУХА "Тому людина Ісус Христос отримав свою божественність" з Святого Духа "єдиного істинного Бога Самого Отця , тому що до Євреїв 1: 3 повідомляє нам , що він був відтворений в видрукуваної копії (Charakter в Євр. 1: 3 буквально означає надрукованими копію)субстанції Отця буття (Іпостасі в Євр 1: 3) в якості повністю повної людини ( "він повинен був бути схожим на них, повністю людина в усіх відношеннях" - Євр .. 2 : 17 NIV) через втілення через Діву.

Тим НЕ менше, Святий Дух Божий мав би дивним чином чоловічі хромосоми у втіленні , щоб зробити Ісуса чоловічої статі дитини або він був би народжений жінкою.Таким чином, ми не можемо сказати , що людство Ісуса прийшли тільки з Марії і Божество Ісуса прийшли тільки з Святого Духа. Як зазначив Єдністю Богослов Джейсон Dulle, "Бог також мав би внесок в людство Ісуса проявляється в тому , що , якщо Мері в поодинці додало б людський фактор на існування Христа, Ісус міг би тільки був жінкою. Все , що яйце Мері могла б запропонувати були Х - хромосоми. Х - хромосоми виробляють самок. Потрібна наявність Y - хромосом , щоб зробити дитину чоловічої статі. Тільки чоловіки мають цю Y - хромосому. Без внеску цієї Y - хромосоми Ісус не міг народитися людини чоловічої статі. Звідки це генетичний вплив приходять з тих пір? Єдина відповідь , який може бути , що він був поставлений Святим в концепції. Оскільки Бог сприяв елемент , необхідний для людського існування Ісуса, необхідно визнати , що Ісус прийняв частину Свого людства від Отця. Бог не помістив Його божественність в людському тілі , виготовленому з Марії, або влити Його Дух у людське тіло, але Бог на самому справі народився син. Ось чому Ісус часто називають єдиним Єдинородний Син Божий "(чи стати людиною або Перебувати людини? Стаття Джейсон Dulle в OnenessPentecostal.com Бога).

Євреям 1: 3 в БКІ каже: "Він є сяйвом слави та образом (Charakter) Його Особистості (іпостасі)."

Контекст Євреїв 1: 1-5 ( «Я буду йому за Отця , і він буде Мені за сина") доводить , що Син Божий є та людина , який мав свій початок його зачаття. За словами: «Я буду йому за Отця , і він буде Мені за сина" в Євреїв 1: 5 довести , що батько не завжди був Отцем Сина, ні Син завжди Син до Отця. Отже, людина Христос Ісус був явно "надав" "життя в собі» (Іоанна 5:26 - "він надав Сина , щоб мати життя в собі"), будучи відтворено із сутності Отця Буття , щоб стати повністю повноцінною людиною. У зв'язку з цим людина Ісус Христос є сяйвом слави Отця і "іпостасі" особистості Отця як повністю повної людської особистості. Це саме те , що можна було б очікувати , якщо ми хочемо вірити , що Єдиний Бог став людиною в незайману івриті.

Писання повідомляють нам , що "Бог явився у плоті, виправдав Себе в Дусі" (1 Тим 3:16.) , Тому що "Святий Дух" Бога (Луки 1:35) "зійшов з небес» (Ін 6: 38) , щоб стати "повноцінною людиною в усіх відношеннях" (Євр. 2:17 NIV). Для Ісуса на івриті означає "Господь є порятунок" , як наш "Еммануїл" (Матвія 1:23) , тому що його справжня ідентичність є наш "Бог з нами" , як справжній чоловік серед людей.

Згідно Стронга Вичерпна конкордансами, коротке визначення Charakter: (хар-ак-тарні ') є "EXACT відтворенні." Репродукція що - то скопійований з оригіналу. Теер грецький лексикон каже , що "Charakter" χαρακτήρ означає "знак (малюнок або букви) розтоптав цього інструменту або кованого на ньому; отже, універсально, "знак або цифра спалюється в (Левіт 13:28) або штамп на, враження, влучний вислів (образ) якого - або особи або предмета, зазначеного подібності, точне відтворення в усіх відношеннях» (пор факсимільного зв'язку ): З такою ж , як Хараксе; Найбільш тяжке (інструмент або особа), тобто (за змістом) гравірування ( "символ"), фігура штамповані, тобто точна копія або ( в переносному сенсі) уявлення - іпостасі ".

Професор Баррі Сміт з Атлантики Baptist University написав в своєму екзегезі на листі до Євреїв 1: 3,

"Грецьке слово (Charakter) може означати буквальну відбиток чого - то, то , що відповідає матриці. Relatedly, воно може ставитися до чого - то , як копію оригіналу. Це підтверджується написом на статуї Антіоха I з Commagene , який говорить: "точний образ моєї форми" ( "charaktêra morphês EMES) (Dittenberger, або 383, 60.).

Тут ми бачимо , що стародавні греки часто використовували слово "Charakter" як "точний образ" , як статуя однієї людини. Це означало б , що Ісус є точним видимим образ Людини невидимого Отця. Тому грецьке слово "Charakter" використовується в Посланні до Євреїв 1: 3 доводить , що Ісус є «образ Бога невидимого» (Колосян 1:15) як точне зображення обличчя невидимого Отця як видимий людської особистості. Таким чином, до Євреїв 1: 3 доводить , що Син Божий є "сяйво слави Його (Отця) , та образом істоти Його Особистості (Отця людини)" , як істинний людської особистості , які могли б постраждати, молитися і померти наші гріхи.

"Яскравість (грец = apaugasma)" в відповідно до Thayer, буквально означає "відбиття" яскравість слави Отця в контексті Євр. 1: 3 , тому що Син Божий є образ Бога невидимого , як образ невидимого Отця з нами в якості істинного людини. Бо якщо Син Божий є передбачуваний coequally виразний Бог Син людини, то він буде мати свою власну coequally відмінну яскравість і славу , а не просто відображає яскравість і славу Отця Божественної Особистості як людської особистості. Тому Син Божий не може бути іншої coequally різні Бог Особистість як Трінітарістамі припустимо, тому що він Еммануїл, "Бог з нами" в якості повністю досконалої людини ( "повністю людину в усіх відношеннях" Євр. 2:17 NIV). Отже, у нас є тільки одна Божественність Хто є Бог Отець , і тільки один образ того невидимого Отця , який також став справжнім чоловіком (Син Божий) через Діву іврит, щоб врятувати людей Своїх від їхніх гріхів (Матвія 1:18 -23; Ісая 43:10 -11).

Це саме те , що переважна більшість перших християн вчили в протягом перших кількох століть християнської ери до того , як доктрина трійці була розроблена. Гермас Риму був сучасником першого апостола століття Павло (Рим 16:14 згадує Єрма в Римі Hermas Vision 3: 5 говорить про те, що деякі з "апостолів ... все ще з нами" , коли писав Гермас Пастир) і перший століття римський єпископ Климент (Герма Vision 2: 4 записує слова ангела , що говорить Hermas, "ви будете писати тому дві книги, і ви будете посилати один Клименту , а інший Grapte і Климент пошле Свого в зарубіжні країни. , дозвіл було надано йому зробити це. "). Пастир Герми був широко розглядається в якості священного писання більшістю самих ранніх християн , але був відкинутий останнім римсько - католицької церкви поради Гіппо і Карфагені.

Згідно Hermas і самих ранніх римських християн, Ісус Христос є Дух Святий явився у плоті , а не передбачуваного Бога Сина в тілі.

"Попередньо існує Святий Дух , який створив все Бог зробив , щоб жити в тілі плоті , обраного на власний розсуд." (Пастир Єрма, Притча 5: 6)

Притча 5: 6, очевидно , йде про предсуществующей Святого Духа є Дух , який втілював Себе в тілі Ісуса Христа (Матвія 1:20; Луки 1:35).

Єрма писав далі , що "Святий Дух ... Син Божий».

"... Дух Святий , який говорив з вами у формі Церкви показав вам, для цього Духа є Син Божий." (Пастир Єрма, подобою 9: 1)

Тринітарна богослов'я вчить , що "Син не Святий Дух» і «Святий Дух не Син." Тим НЕ менше , найраніше християнське свідчення в Римі вчив , що "Святий Дух ... Син Божий». Павло вчив той же , коли він писав, "ми не себе самих проповідуємо , але Христа Ісуса, Господа (2 Кор . 4: 5)" в контексті кажучи: "Господь є Дух" в 2 Коринтян 3:17. Так як "Ісус Христос" є Господь, він повинен бути божественний Дух втілився як істинну людину.

Ігнатій був призначений третій єпископ Антіохії сам апостол Іоанн в протягом першого століття. Ігнатій слідував богословське вчення апостола Іоанна, написавши,

"Сам Бог проявляється в людській формі для продовження життя вічного. А тепер, коли взяли початок який був підготовлений Богом "(Ефесян 19: 3, Робертс-Дональдсон Translation) Зверніть увагу , що вчив , що Ігнатій" .. Сам Бог "був" проявляється в людській формі »(1 Тим 3:16 говорить "Бог явився у плоті, виправдав Себе в Дусі ...") , і що Син є людиною , який "взяв початок" після того , як "підготовлений Богом" в Його заздалегідь передбачуваних план "від створення світу" (1 Петро 1:20; Об'явл 13: 8).

Апологія Арістіда Афін датується 125 р н.е. (всього близько 25 років після смерті апостола Іоанна). У відповідності з початку другого століття християни, "прийшов Бог з небес, і від давньоєврейського діви себе і убрався плоттю; і Син Божий жив в дочки людини. "Після того, як " Бог зійшов з небес "(Ісус сказав:" Я зійшов з небес "в Іоанна 6:38), це було тоді , що" Син Божий жив в дочки людини. "Зверніть увагу , що Син Божий не згадується , як жили до незайманого зачаття (Іоанна 5:26 "Син був наданий в собі життя»).(Апологія Арістіда Афін, розділ 2, 125 м н.е.)

Навіть писання Старого Завіту говорять нам , що Ісус є Господь , Бог Батько з нами в якості істинного людини у плоті. Бог Батько явно говорить в Ісаї 43:10 -11 , в якому говорить , що Отець, "Мої свідки, говорить Господь, ви і раб Мій , якого Я вибрав, щоб ви знали і вірили Мені, і розумію , що я його (Ін 8:24; 1 -е Іоанна 5:20 ) .. Перед тим як мені не було ніякого Бога не сформований, що не буде , після того, як мені Я, навіть Я Господь , і крім мене немає рятівника ".

Бог Отець ясно сказав, "і раб Мій , якого Я вибрав." Ми знаємо , що Отець говорить в контексті Ісаї 43: 10-11 і що Син обраний слуга батька з яких Бог Отець промовляв о.Той же Батько сказав: "що ви можете знати і вірити мені, і зрозуміти , що я був." Бог Отець ясно сказав: "Я єсмь Він" і "крім Мене немає Спасителя" в контексті звертаючись до своїх "обраним слуга ". Тому Ісус наш Месія повинен бути справжня особистість Бога Отця , як що великі "Я" і "Я Той" Єврейських Писань.

Ісус ясно говорив про Отця , коли він сказав: "Якщо ви не вірите , що це Я, то помрете в своїх гріхах» (Іоанна 8:24 ) , тому що Джон 8:27 говориться , що фарисеї "не розуміли , що він був кажучи їм про Отця ". Таким чином, ми можемо ясно бачити , що Ісус говорив про Отця , коли він сказав: "Якщо ви не вірите , що це Я, то помрете в своїх гріхах." Ті , хто НЕ вірить , що Ісус є Бог Отець , Який прийшов , щоб врятувати нас як людина не може пояснити , чому Бог сказав Батько " , крім Мене немає Спасителя," посилається Сам Отець.

Крім того, згідно з Псалма 110: 1, "сказав Господь моєму Господу (Адон = а" людина пана "), сидіти по праву руку ..." Отже , ми знаємо , що Ісус наш Месія є єдиним йдеться в Писанні , який сходив в антропоморфного праву руку від невидимого Отця. Отже, тільки Ісус Христос можна говорити як "поруч з " Яхве Сам Бог Отець. Тим НЕ менше , Бог Отець ясно сказав: «крім Мене немає Спасителя" . І знову ж , сказав Бог наш Батько в Ісаї 45: 5, "крім Мене немає Бога» (Ісая 45: 5-6, "Я Господь , (Яхве), і там немає інший;крім мене там немає Бог. Я підпережеш ви, хоча ви не знали Me; Те, що чоловіки можуть знати від сходу до налаштування сонця Тобто немає один крім Me. Я Господь (Яхве), і там немає іншого ... "). Тому, не ангельський або людське творіння не може бути сказано , щоб бути універсальним Бог або універсальний Спаситель у Господа Бога Самого Отця. Таким чином, визначення Господа і Спасителя нашого Ісуса Христа , як Сам Батько , який прийшов , щоб врятувати нас , як людина ( Тита 2:13 , "чекаючи блаженної надії та з'явлення слави великого Бога і Спасителя, Ісуса Христа"; Matthew 1:21 , "She will bear a Son; and you shall call His name Jesus, for He will save His people from their sins") .

Для того щоб протистояти ясний доказ того, що Ісус є божество Отця втіленим як людина, деякі тринітарії стверджували , що Ісая 43: 10-11 звертається "Якова" або "Ізраїль" , як обраного народу Божого як Бога свідок , а не Ісус сам Месія. Тим НЕ менше, на 22 - й хвилині в YouTube відео під назвою "Забуті Трійця" (https://youtu.be/_ecgkxevoYI), Тринітарна апологет д - р Джеймс Уайт навів Ісая 43: 10-11 , щоб показати , що Ісус Месія Господь. Д - р Уайт навіть сказав , що Свідки Єгови отримали свою назву від цього проходу. У відео, Джеймс Уайт сказав , що грецький текст в Іоанна 13:19 використовує ті ж грецькі слова для Ісуса кажучи: "Я Той же " , як у грецькій Септуагінти в Ісаї 43:10. Джон 13:19 говорить: "Тепер я кажу вам , перш ніж вона збувається, так що , коли це станеться, ви можете повірити , що це я." Ісус також сказав те ж саме в Іоанна 8:24, "Якщо ви не вірю , що це Я, то помрете в своїх гріхах ".

Таргум була перша експозиція століття з Єврейських Писань , написаних євреями. Таргум каже , що Ісая 43:10 відноситься до Месії, "Таргум говорить:" і слуга мій Месія, що Його Я вподобав ... '' амвона КОМЕНТАР підтверджує , що Месія передбачуваний обраний слуга в Ісаї 43: 10. "" Слуга "призначений може бути тільки один істинний служитель Ісая 42: 1-7 (Месія), так як вірний Ізраїль вже входить в число свідків."

Є багато пророкує в єврейській Біблії , де Сам Бог сказав , що в майбутньому часі в історії людства, він буде сидіти на престолі , щоб жити серед ізраїльтян , щоб правити і царювати на землі назавжди. Тим НЕ менше , натхненне писання визначає , що престол як престол Давида , який буде зайнятий Богом tabernacling серед чоловіків ( "оселя Бога серед людей" Об 21: 3) , як Агнець Божий , Який є Ісус Христос Месія ( далі " престол Бога і Агнця буде в місті , а раби Його будуть служити Йому "Об 22: 3) . Господь Бог ясно сказав Єзекіїля , що Він ставить ступнях ніг серед ізраїльтян вічно на престолі Давида , який називає Бога, "Мій Трон" .

Єзекіїль 43: 6 (НАНБ) "Тоді я почув , як один казав зі мною з дому, в той час як людина стояла поруч зі мною. 7 Він сказав мені: "Син людський, це місце престолу Мого і місце стопам ніг Моїх, де Я буду жити серед синів Ізраїлевих у повіки. І будинок Ізраїлів НЕ буде знову осквернити Мій святий ім'я, ні вони , ні царі їх, за їхніми блуду і від трупів їхніх царів , коли вони помирають, 8by встановлюючи поріг їх Моїм порогом і їх одвірка поруч з моєю одвірка, тільки стіни між Мною та між ними. і у них є оскверняли святе ім'я Моє своїми гидотами , які вони вчинили. Так що я був їх своїм гнівом ... ".

Коментар Бенсона правильно пояснює, що Єзекіїль 43 буде виконана в житло Месії серед Божого народу назавжди.

"Де я буду жити серед синів Ізраїлевих на віки - Він посилається на обіцянку раніше зробленого по відношенню до скинії і храму, (див Псалом 68:16 ; Псалом 132: 14 ,) ... і призначений , щоб бути в вищій мірі виконані в і Христом, в якому всі обіцянки Старого Завіту , щоб їх остаточне досягнення ".

Одкровення 21: 2-3 (НАНБ), "І я бачив місто Єрусалим, що сходив від Бога з неба, приготований, як наречена , прикрашена для чоловіка свого. І почув я гучний голос із неба, який говорив: «Се, оселя Бога з людьми, і Він житиме серед них , і вони будуть Його народом, і Сам Бог буде серед них ..."

Тут ми бачимо , що Месія буде виконувати Єзекіїль Chapter сорок три , тому що Сам Бог прийде , щоб сидіти на своєму троні і помістити ноги Його серед ізраїльтян назавжди , як Бога втіленого в Господі Ісусі Христі. Одкровення 21: 3 ясно сказано , що "Сам Бог буде серед них" , тому що Ісус є "образ Бога невидимого (Кол 1:15) " Сам , як якщо б Ісус не втіленим Богом "скинії Бога серед людей». як людина, то як це , що Єзекіїль писав , що Господь Бог є той , хто поставить престолом і ноги його серед ізраїльтян назавжди в той час як інші Писання доводять , що Ісус є той , хто буде займати цей трон зі своїми власними ногами житло в ізраїльтяни назавжди (Ісая 9: 7; Лк 1:32) ? Таким чином, Ісус Месія повинен бути "оселя Бога з людьми."

1 -я Хронік 29:23 справедливо називає престол Давида "престол Господній" і Одкровення 22: 3 справедливо називає престол Давида "престол Бога і Агнця" , тому що Ісус є Агнець Божий , який буде сидіти на престол Бога (Євреїв 1: 8 називає Ісуса Богом, "престол Твій , Боже") . Таким чином, Ісус Христос буде мешкати істинним Ізраїлем Бога (Галатів 6:16 говорить , що «Ізраїль Божий» складається з іудеїв і язичників) назавжди в Новому Єрусалимі , який зійде з неба.

Луки 1: 31-33 - "Ось ти зачнеш і народиш сина, і ти даси Йому ймення : Ісус. Він буде великий і буде називатися Сином Всевишнього. Господь Бог дасть Йому на престол Його батька Давида, і Він царюватиме Він у домі Якова під повіки . Його царство ніколи не закінчиться! "

Там може бути ніяких сумнівів у тому, що Син Божий є та людина , яка сидітиме на престолі Давида , як "Цар над усією землею (Псалом 47: 1" Бог є Цар над усією землею "; Захарія 14: 9) " і що Він буде правити як «Цар царів і Господь пануючих (Одкровення 19:16) " "назавжди" . Господь Бог ясно сказав Єзекіїля , що Він ставить ступнях ніг серед ізраїльтян вічно на престолі Давида , який Бог називає, "Мій Трон" .

Єзекіїль 43: 6-7 (НАНБ) "Тоді я почув , як один казав зі мною з дому, в той час як людина стояла поруч зі мною. Він сказав мені: "Син людський, це місце престолу Мого і місце стопам ніг Моїх, де Я буду жити серед синів Ізраїлевих у повіки. "

Коли ми порівнюємо Письмо з Писанням, ми знаходимо , що Ісус буде сидіти на троні Давида , який називає Бога, "My Throne" "і місце стіп Моїх ніг, де Я буду жити серед синів Ізраїлевих у повіки" Як. точно буде Бог місце престолом і ноги Його серед ізраїльтян назавжди? Тільки біблійний відповідь через єдиний образ невидимого Бога , що ми коли - небудь бачити (Колосян 1:15; Івана 14: 7-9) , через людина Христос Ісус (Одкровення 22: 3; Ісая 9: 7; Зах 14 : 9; Ісаї 45: 14-15) .

Єремія 23: 5-6 (УПО) : "Ось, настають дні, говорить Господь, що я буду Давидові праведну, і царюватиме цар і процвітати, і правосуддя та правду на землі. За днів Його Юда спасеться, Ізраїль же буде безпечний , і це є ім'я Його , яким будуть називати Його Господом (Яхве) ВИПРАВДАННЯ НАШЕ ".

Господь Бог говорив з пророком Єремією , що в пророчому майбутньому Син буде піднятий вгору , як "праведний гілки" з Давида і що ім'я Сина буде називатися Господь нам праведність " . Тому Син як Син не міг бути називається Яхве , поки це ім'я не було на самому ділі дано йому в пророчому майбутньому (Ісус сказав: «Отче Святий ! збережи їх в ім'я Твоє, ім'я , яке ви дали мені " - Джон 17:11) .

Ісая 9: 6-7 (ESV) "Для нас народжується дитина, до нас , Син даний нам ; і уряд буде на його плече, і його ім'я буде називатися : Дивний , Радник, Бог сильний, Отець вічності , Князь миру. З збільшення його уряду і світу не буде кінця , на престолі Давида і в царстві його, щоб затвердити його і зміцнити його правосуддям та правдою відтепер й до століття ".

Зверніть увагу на те, що ім'я Сина "буде називатися" таким же ім'ям , як "Бог міцний" і Отець вічності "в пророчому майбутньому , а не на протязі вічності в минулому. Так як Син Божий був "народжений" і "дав" Син Божий повинен бути "людина Ісус Христос (1 Тим . 2: 5) " , який був "надано" "життя" а людина (Іоанна 5:26 "Він надав Сина , щоб мати життя в собі ") в цілинних і "дано ім'я , яке вище всіх імен" (Фил . 2: 9). Отже, людська особистість називається Сином ідентифікується як як "Бог сильний, Отець вічності" і як "князь світу" , тому що Син повністю Бог з нами як повністю досконалої людини (людина принц).

Письма і історичні свідчення самого раннього християнського свідчення з перших і ранніх апостольських отців другого століття свідчать про те , що Бог став людиною у втіленні через івриті діви як живого Сина ( " Бог зійшов з небес , і від давньоєврейського діви передбачається і одягнувся плоттю , а Син Божий жив в дочки людини "- апології Арістіда Афін, розділ 2, 125 AD, " сам Бог проявляється в людській формі для поновлення вічного життя "Ефесян 19: 3) . Так як Бог вступив у Своє творіння , щоб "скуштувати плоті і крові" (Євр. 2:14) , ставши "повноцінною людиною в усіх відношеннях (Євр. 2:17 NIV) " як "Син Божий" , який "жив в дочка людини, "нове прояв Бога у плоті (1 Тим . 2: 5) настільки" повністю людське " (Іоанна 5:26) , що Син як Син повинен мати чітку" життя в собі (Ін 5: 26) " , який відрізняється від Бога як Отця" життя в Самому Собі » (Ін 5:26). Це пояснює , чому Христос як справжній чоловік , що живе серед людей був в стані молитися і бути досвідченим. Отже, як Бог є невидимий Батько , який не може молитися або спокуситися, в той час як "Бог з нами" , як справжній чоловік міг молитися і бути досвідченим , тому що сам всюдисущий Бог став людиною , щоб "врятувати людей Своїх від їхніх гріхів (Мф 1: 18-23) ".

За словами пророка Ісаї, це був Бог, який зійшов, щоб врятувати Свій народ, як Месії.

Ісая 35: 4 (УПО) "Скажи їм , що мають вони боязливого серця, бути сильним, не бійтеся: ось Бог ваш , прийде з подвоєною силою, навіть Бога з відплата; Він прийде і врятує вас ».

"? Прийде і врятує вас" Хто це зробив пророк Ісая декларувати б Ісая заявив, що "Бог ваш , прийде ... навіть Бог з заплати Він прийде і врятує вас. "Таким чином, Ісус наш Месія , Бог наш , який прийшов , щоб врятувати нас у плоті, ставши" повноцінною людиною в усіх відношеннях (Євр. 2:17) "для того , щоб" врятувати людей Своїх від їхніх гріхів (Матвія 1: 18-23) ".

Ісая 45: 14-15 (ESV) "Так говорить Господь: багатство Єгипту і торгівля Куш, і Саві, люди рослі, повинні прийти до вас і бути вашим; вони будуть слідувати за вами; вони вступають в ланцюгах і поклоняться тобі . Вони будуть судитися з вами, кажучи: " Звичайно , Бог в вас, і немає ніякого іншого , (є) немає бога , крім нього ." Воістину, ти Бог , який приховує себе, Бог Ізраїлів, Спаситель . "

Контекст Ісаї глави сорока п'яти звертаючись до жителів тисячолітнього царювання кланяючись Месії перед Ісусом говорить: «Бог в вас, немає іншого, (є) немає бога , крім нього" (звертаючись до Бога в Месії) , Тоді Ісая писав по натхненню, "Істинно ти Бог , який приховує себе, Бог Ізраїлів, Спаситель." Єдиний спосіб правильно екзегета цей уривок , щоб знати , що Месія вирішується як Бог Спаситель , Який приховав свою справжню ідентичність , коли Бог став людиною Ісус Христос Своєю Святий Дух , який зійшов з небес , щоб спуститися на незайманій івриті (Луки 1:35, Іоанна 6:38) .

Псалом 118: 14-23 (УПО) передбачив, що Господь стане нашим порятунком, як Месії.

14 Господь (Яхве) це моя сила і пісня, і мені порятунком .

15 Голос радості і спасіння знаходиться в оселях праведників: права рука Господа робить відважно (Ісус є "рука Господня" показав - Ісая 53: 1; Іоанна 12:38 ) .

16 Права рука Господа піднесений (Ісус) : права рука Господа робить відважно.

17 Чи не помру, алежити і буду звіщати про чини Господні.

18 Господь покарав мене хворе: але він не дав мені над до смерті.

19 Відкрий мені врата правди: Я піду в них, і я буду славити Господа:

20 Це брама Господня, в якому праведники (Ісус є ворота або двері до Отця - Іоанна 10: 9) .

21 Я буду хвалити ТебеТи почув мене і став моїм спасінням (контекст доводитьГосподь є Тойхто став порятунком Давида) .

22 Камінь , який відкинули будівничі, став каменем камінь кута.

23 Це Господь робить; це є дивне воно в наших очах.

Ісус говорив про себе, коли він привів Псалом 118, тому що Господь Бог став нашим порятунком, ставши дитиною, що народилася і Син даний для того, щоб врятувати нас від наших гріхів.

"Ісус сказав їм: Чи ви не читали в Писанні: Камінь, що відкинули будівничі, той наріжним став каменем: це від Господа, і дивне воно в очах наших!" Від Матвія 21:42 (УПО)

Захарія 12: 9-10 (НАНБ) "І в той день я встановлю збирається знищити всі народи, що приходять на Єрусалим . Ізолят додому Давида і на жителів Єрусалима, Дух благодаті і про благання, так що вони будуть дивитися на мене , якого вони прокололи, і вони будуть ридати про Нього, як ридають про єдиному сина, і вони будуть плакати гірко над Ним , як гірким плачем над . первістку "

Хто зробив пророк Захарія визначити, як той ", кого вони прокололи?" Контекст Захарія глави дванадцяти доводить, що Господь Бог говорить, що говорить: "Вони будуть дивитися на мене, якого вони прокололи." Хто ще, крім Ісус Христос був пірсинг?

Захарія 14: 9 (НАНБ) "І сказав Господь (Бог) буде царем над усією землею: в той день буде Господь один (Господь), і його ім'я один."

Контекст Захарія глави чотирнадцяти звертається до Месії царем над усією землею. Проте, Захарія ідентифікує Месія, як Яхве, який буде єдиним Богом, що жителі Землі побачать як єдиний образ Бога невидимого, Ісуса Христа. Жоден єврейський пророк або апостол ніколи не говорив нічого про більш ніж один Господь, Бог Людину або більше одного Божественного Імені, бо Ісус справедливо було дано ім'я Отця, який показує свою справжню ідентичність.

Чому Син буде дано ім'я Отця - (YHWH SAVES Єр 23: 6; Іоанн. 17:11 :; Флп 2 : 9) , і авторитет батька , щоб наслідувати всі речі (Матвія 28:18 ; Євр 1: 4; Джон. 5:23 ) , якщо він не то, що Яхве , який прийшов , щоб врятувати нас як істинну людину (Пс 118: 14; Ісаї 35: 4; Євр. 2:14 -17) ? Для писання доводять , що Бог не дасть Його славу тому , хто не сам розкривається ( "Я не дам слави Моєї іншому" Ісая 42: 8; 53: 1; 52:10 ; 59:16 ) . Не може бути хто - небудь , як Бога в тому , всюдисущі (Ісус "вознісся вище всіх небес , щоб він міг наповнити все" Ефесян 4:10) , щоб почути і відповісти на молитви ( "Якщо ви запитаєте що - небудь в ім'я Моє, то зроблю це "Джон 14:14) , тому що Сам Бог сказав:" Я Бог , і немає нікого іншого. Я Бог , і немає нікого , як мені (Ісая 46: 9) . "Бо неможливо для Ісуса , щоб бути подібним до Бога в тому , всюдисущі чути і відповідати на молитви , не будучи , що божественна особистість , чиї власні Святий Дух зійшов з небес (Лк 1:35, Джон 638) , щоб стати живою Сина людського (Євр 1: 3 . ; Іоанна 5:26) .

Бог Отець ясно сказав в Ісаї 42: 8, "Я Господь , що ім'я Моє, і іншому слави Своєї НЕ ДАЙ ІНШОМУ." Якщо Ієшуа ( що означає "Господь рятує" на івриті) не «Бог сильний" і "Отець вічності" (Ісая 9: 6) з нами як істинний дитина , що народилася і син даної, як Ісая 42 може: 8 бути вірно в світі чого Ієшуа сказав в Іоанна 5:23 , "... щоб усі шанували і Сина, як шанують Отця? Якби Ісус був тільки чоловік (Socinianism) або ангельське створення з нами в якості істинного людини (аріанство) , як би справжні шанувальники Отця честь простого людини або ангельське створення "так само , як вони шанують Отця?" Якщо Ісус не великий "Я єсмь" Вихід 3:14 (Іоанна 8:24 ; 58) з нами як істинна людина через Діву, як ми можемо вшанувати Сина, як ми шануємо Отця , не порушуючи Ісая 42: 8 ( "Моя слава не дам до іншого") ?

Ісус ясно заявив , що він один Батько , який шукає справжні шанувальники , щоб поклонятися Йому в дусі та в правді вклонятись (Ін 4:23 -24) . Ось чому Ісус завжди визнавався , що божественність в ньому завжди є Батько і ніколи особливим Бог Син (Ін 44 -45; Іоанна 14: 7-10, 24) . Тринітаріїв вигляд не сильно помиляються , тому що вони думають , що людські висловлювання пост втілює "людина Христос Ісус (1 Тим . 2: 5) " довести , що Син Божий є coequally виразні, позачасовий Бог Син Особистість. Тим НЕ менше , як міг і coeternal рівний іншому (поза часом) Бог Син Людина не знає день і годину свого власного другого пришестя " , але тільки від Отця" (Марка 13:32 ) ? Тут ми бачимо , що існує певна відмінність між Отцем (як Бог , який знає всі речі) і Сина (з нами Бог , як людина , яка б не знала все речі).

Письмо ясно вчить , що Син Божий є та людина , який мав початок його зачаття (Євр 1: 5 . ; Пс . 2: 7; Іоанна 5:26; Гал 4: 4; Діяння 2:36 ) . Лука 1:35 ясно говорить про те , що Син названий Сином з - за його незайманого зачаття. Ангел відповів дівчину, "Святий Дух зійде на тебе , і Всевишнього сила обгорне тебе. З цієї причини святий дитина , яка повинна народитися у вас народиться, буде Син Божий." З якої причини є Син названий Сином в першу чергу? Лука 1:35 дає нам єдиний біблійний відповідь: "... З цієї причини святий дитина , яка повинна народитися у вас буде званий Син Божий." Якщо Син називається Сином , тому що він завжди існував як передчасно одно- правних Бог Син, чому це , що натхненне писання тільки говорить нам про те , що Син названий Сином Божим , бо його незайманого зачаття і народження?

Бог Отець ясно сказав: «Я буду йому за Отця, і він буде Мені за сина" (Євр 1: 5 / . 2 -я Царств 7:14 ) . Слова "буде" довести , що Син не був живим Сином , поки Син не був задуманий в незайману. Джон 5:26 говорить: «Бо , як Отець має життя в Самому Собі, так і Він дарував Сина , щоб мати життя в Самому Собі." Уявний і coeternal рівний іншому Син не міг бути "надано" а "життя в собі" (Отцем), в той же час і поза часом рівний іншому! Таким чином, єдиний істинний біблійний вид , що підтримує справжнє божество Христа, приносячи гармонію всім біблійним даних Єдності Теологія (також відомий як "Modalistic Monarchianism" , який проходив християнським більшістю в протягом перших кількох століть християнської ери - Див Тертуллиана проти ПРАКС 3 і коментарі Орігена Іоанна, книга 1:23) .

Грецьке слово "Charakter" в Євреїв 1: 3 повідомляє нам , що речовина Отця Буття (Іпостась) був "відтворені", "віддруковані" , або "скопійовано" (Charakter) як повністю повне людська істота в межах діви. Отже, тринітарії не може пояснити , як Батько відтворено Себе як видрукуваної копії в той час як віра в вічні Сина. Тринітарії також не може пояснити , як Син Божий міг прийти "з" субстанція Святого Духа Буття , який зійшов з небес (Лк 1:35) , щоб сформувати немовляти Христа в той час як віра в нібито позачасовий Сина.

Якщо ми хочемо, щоб "правильно розділяти слово істини" (. 2 Тим 2:15) , ми повинні вірити , що натхненний автор Послання до Євреїв використовував грецьке слово "Charakter" (Євреям 1: 3) по причині. Ісус є Дух Божий , Який зійшов з небес , щоб стати людиною у втіленні, щоб врятувати Своїх людей від їх гріхів (Матвія 1: 18-23) . Тому слова натхненного Писання повідомляють нам , що Бог Батько відтворена або скопійована Його сутність буття як повністю повного людської істоти в межах діви.

"Ніхто не знає день або годину пришестя Сина Людського. Ні, не ангели небесні, ні Син, тільки Отець поодинці. "Марк 13:32

Коли Бог став людиною всередині втілення, людський аспект його істоти не міг знати , що відбувається на небі , крім божественного аспекту свого буття за межами втілення (Марк 13:32) . Трінітаріанскіе богослови не можуть пояснити , як тільки "один тільки Отець" знає день і годину другого пришестя, в той час як два інших передбачуваних coequally різних божественних осіб Христа цього не роблять. Для передбачуваного другого coequally відрізняється всезнаючого Бога Сина Людини на небесах (Іоанна 3:13 говорить , що Ісус був на небі і на землі , в той же час) і передбачуваний третій coequally відрізняється всезнаючого Бога Дух Святий Людина на небі може не існує як два інших передбачуваних coequally окремих Бога людина не будучи всезнаючим (всезнаючий) .

Єдиною життєздатною екзегетика Марка 13:32 , що підтримує справжнє божество Христа підтримується Єдності Богослов'я. Для Святого Духа Бога Отця є Бог Отець поза втілення , який знає все, в той час як "Бог з нами" , як справжній чоловік серед людей всередині втілення не міг знати все в межах свого обмеженого розуму людини і духу ( "Ісус же зростав мудрістю, і віком та благодаттю, у Бога й людини", Луки 2:52) . Святий Дух Бога Отця , як Бог Отець не може сказати, "збільшення мудрості" , але Бог Батько з нами як справжній чоловік , можна сказати , рости в мудрості. Отже, тільки Єдністю богослов'я приносить гармонію всіх біблійних даних , відстоюючи повну божественність Христа.

Коли Бог став людиною, Він увійшов в Своє творіння в якості одного з людської особистості , який повинен був рости в мудрості і інтелекту , як і будь-який інший чоловік ( "Ісус же зростав мудрістю, і віком та благодаттю, у Бога й людини", Луки 2:52 ) . Якби Ісус мав владу іноді висловлюватися божественного свідомості як Отця і в інший час говорити зі свого людської свідомості як Сина, тоді Ісус не був би однією людиною людина взагалі; як це зробило б йому дві людини в одному тілі (несторіаніном Христос , а не Єдністю Modalistic Христа) . Для однієї людини не може мати дві волі, два розуму, або два центри особистого самосвідомості. Таким чином, всі знання , що Ісус , як Його істинної ідентичності були виявлені йому його Батьком ( "то , що я говорю, я говорю, як Отець сказав мені", Іоанна 12:50) або Ісуса не було б був справжнім чоловіком взагалі. Бо Ісус був настільки повністю людиною в його розум і свідомість , що він міг сказати " , бо навіть не я Сам від Себе прийшов, але Він послав Мене" (Ін 8:42 BLB).

До того ж , Батько дав людина Ісус Христос одкровення і розуміння , коли він говорив авторитетно в Іоанна 8:58 ( «Перш, ніж був Авраам, Я є") і в Євангелії від Іоанна 14: 7-9 ( "той , хто бачив мене, той бачив Отця ") , тому що Той , хто втілився міг говорити тільки через свого божественного усвідомлення , яке він отримав одкровення від Отця свого (Ін 14:24; Іоанна 12: 49-50; Дії 1: 2) . Це саме те , що можна було б очікувати , якщо ми хочемо вірити , що Бог явив Себе у плоті (1 Тим. 3:16) , щоб "частку в нашій людяності" (Євр. 2:14 Н.В.) в становленні "повністю людиною в усіх відношеннях " (Євр. 2:17 NIV) так само , як всі люди. Бо як Бог не онтологічно людина, ні син людини (Числа 23:19) . Тому Син Божий не «з нами Бог" , як Бог (Отець), але "Бог (Отець) з нами» (Матвія 1:23) як повністю повної людини з обмеженим духу, розуму і тіла людини , Це пояснює , молитви, спокус і обмежене людське знання Ісуса на землі в якості істинного людини , що живе серед людей (Марк 13:32) .

Ісус , як "Бог з нами" , як людина була в змозі говорити слова Отця і робити справи Самого Отця з божественною владою ( "Якщо я не творю справ Отця, то не вірте мені, але якщо Я роблю їх ... вірте справах ", Іоанна 10:37;" слово , яке ви чуєте, що не є моє, але Батька ", Іоанна 14:24) . У той час як Ісус "повністю людиною в усіх відношеннях" (Євр. 2:17 NIV) , його справжня ідентичність "з нами Бог" (Мт 1:23) , як людина серед людей. Для того, що манера людини ніколи НЕ був в змозі зробити справи Самого Бога Отця (Матвія 8:27; Іоанна 10:37) , отримуючи честь, славу, хвалу і поклоніння "так само , як ... Батька" ( "так , щоб всі шанували і Сина, як шанують Отця ", Джон 5:23)?

"Потім я подивився, і я почув голоси багатьох ангелів і живих істот і старійшин , що оточують трон, і число їх було міріади міріад і тисячі тисяч. 12 В гучним голосом вони сказали: " Гідний Агнець , який був убитий, щоб отримати владу і багатство , і мудрість, і міць , і честь і славу і благословення ! 13 І я чув кожне істота в небі і на землі, і під землею, і в море, і все , що в них, кажучи: " Хто сидить на престолі, і Агнцеві , хвала і честь і слава . і сила у віки віків "Об 5: 11-13 BSB

Зверніть увагу на те, що ангели і люди поклоняються Агнець (Ісус Христос Людина) з "похвалу, і честь і славу і силі під віки віків" "так само , як вони шанують Отця (Ін 5:23) ." Як ангели і люди можуть поклонятися Сину так само , як Отця , якщо він не то, що батько з нами як справжній чоловік , який прийшов , щоб врятувати людей своїх від їхніх гріхів (Матвія 1: 18-23) ? Бо Бог Сам сказав: "Я Бог , і немає нікого іншого, я Бог , і немає нікого , як мені (Ісая 46: 9) ." Так як Ісус подібний до Бога вшановували і вихваляли як Бога, Він повинен бути , що Бог який прийшов , щоб врятувати нас , як людина по Своїй Святий Дух , який зійшов з небес (Лк 1:35; Матвія 1:20; Євр 1: 3) .

"І знову, коли він приносить первістка в світ, він говорить:" Нехай всі ангели Божі поклоняються йому. "Євреїв 1: 5 ESV

Тринітарії не може пояснити , чому Бог велів ангелам поклонитися Сину , коли принесли в світ , тому що ангели були б уже поклонялися позачасовий Богу Синові на протязі вічності в минулому. Аріани (Христос заздалегідь створений ангел) і Унітаріанська социніани (Христос просто особлива людина) не може пояснити , чому Син Божий може бути поклонялися і шанували "так само , як ... Батька» (Ін 5:23). Таким чином, тільки Єдністю модалізм приносить гармонію для всіх Писання в той час як Тринітаризм, аріанство, і унітарій Socinianism немає!

додаткові статті

Для отримання безкоштовних книг

Для відео Учений, підпишіться на нашу YOUTUBE CHANNEL

Україна на основі Місіонери :

Ray and Judi Nicholls (Europe/Middle East, Belarus, Poland, Ukraine)

Recent Posts

See All

C O N T A C T

© 2016 | GLOBAL IMPACT MINISTRIES