Справа для Єдності Теології Глава перша

Це недосконалий переклад з оригінального англійського документа, який був переведений за допомогою програмного забезпечення Google Транслейтінг. Якщо ви говорите по-англійськи, і хотів би служити в якості веб-міністра, щоб відповісти на питання народів рідною мовою; або якщо ви хочете, щоб ми могли покращити точність перекладу, будь ласка, надішліть нам повідомлення.

Глава 1. Аргументи за Єдності Богослов'я

Апостольської віри християни відомі як едінственнікі апостольська віра християн , тому що ми вважаємо , що перше століття апостоли вчили Єдності Єдинобожність , а не так звані тринітаріїв, Арійський (Ісуса як створеного ангельської сина), або Socinian монотеїзму (Ісус просто особлива людина). Позначення "Апостольська віра" просто означає віру перших апостолів Ісуса Христа. Ми також відомі як едінственнікі п'ятидесятників , тому що ми вважаємо , що істинна Церква живого Бога була заснована в День П'ятидесятниці , коли Дух Божий був вперше вилилася в Церкві Нового Завіту , і все нові звернені були хрещені в ім'я Ісуса Христос для відпущення гріхів своїх.

Історичне призначення для зору Єдності п'ятидесятників був коли - то називали "Modalistic Monarchianism" в протягом перших кількох століть епохи християни. Згідно з історичними свідченнями, то Modalistic монархіани були коли - то відомий як "більшість віруючих" (Тертуліан, Проти Praxeus 3) і в якості "загального пробігу християн"(Оріген, Коментар Євангелія від Іоанна, книга 1, глава 23 ) в перші дні християнства.

Визначення Modalistic Monarchianism

Merriam Webster лаконічно Визначає модалізм , як "Три режиму або форм діяльності (Отець, Син і Святий Дух) , під яким Бог проявляє себе." Монархіанства просто означає , що віра в "One Правителя." Монарх походить від "моно", а це означає "один" та "арка", що означає "правитель" . Таким чином, Modalistic монархіанства є віра в Бога , як один монарх [правитель] , який проявив себе в трьох режимах діяльності.

Видатні едінственнікі богослови , як Девід К. Бернард справедливо стверджував , що сучасний день Єдності Християни віри євангельської вважають , одні і ті ж основні орендарі віри як Modalistic Monarchian християнського більшості з перших трьох століть християнської історії (Девід Бернард писав: " В принципі, модалізм одне і те ж як сучасної доктрини Єдності "- єдинобожжя с.318). Навіть противники древніх едінственнікі модалістов писав , що Modalistic монархіани були "завжди ... більшість віруючих" (Тертуліан в Проти Praxeus глава 3 - в кінці 2 - го століття на початку 3 - го) на Заході, і "загальний пробіг християн "на Сході (Коментар Орігена до Євангелія від Іоанна, книга 1, глава 23 - початку до середини 3 - го століття). Тертуліан Карфагенський не тільки визнав , що едінственнікі модалістов були "більшість" в його день (170-225 н.е.), він також підтвердив , що це був "завжди" справа ще він знав ( "ті , які завжди становлять більшість віруючих "- проти Praxeus 3 / Адольф Гарнак писав , що" Modalistic монархіанства "коли - то" охоплено переважна більшість всіх християн "- Адольф Гарнак, Історія догмату, Лондон: Williams & Norgate, 1897, III, 51-54 .). Не дивлячись на те, ми зараз переслідуються як меншість, ми по- , як і раніше вважаємо , що ті ж основні богослов'я "переважна більшість всіх християн" протягом перших трьох століть християнської історії.

Едінственнікі віруючі стверджують , що Бог є єдиним "Монарх", "Лінійка" і "Кінг" (монархіанства) , який проявив себе (модалізм) в якості нашого Небесного Отця в творінні, Сина в спокуту, і Святого Духа , як власного Духа Отця в дію. Бо Бог власний Святий Дух Отця зійшов з небес (Луки 1:35, Іоанна 6:38) і Його власне Слово стало плоттю (Ін 1:14) , щоб стати немовлям Христом. Таким чином, едінственнікі прихильники вважають , що Єдиний Бог , який є Святий Дух Отця також став однією людиною , який є сином для того , щоб «врятувати людей Своїх від їхніх гріхів».

Апостоли перші століття вчили , що є тільки "Єдиний Бог" , як наш Небесний Отець ( "один Бог і Отець насамперед" - Ефесян 4: 6) "і один Посередник між Богом та людьми, людина Христос Ісус" (1 Тим. 2: 5: "Ісус з Назарета, засвідченого вам від Бога силами і чудами , які Бог створив через нього" Діяння 2:22 ESV). Бо Той Бог став однією людиною у втіленні через Діву. Отже, один Бог Отець »проявлявся у плоті" і "виправдав Себе в Дусі" (1 Тим . 2: 5) , як людина Христос Ісус , бо Ісус є те , що Бог , Який прийшов , щоб врятувати нас як справжній чоловік , що живе серед чоловіки (за словами Девіда К. Бернарда, Єдністю теологія вчить , що Бог став справжньою людиною у втіленні, "роль Христа медіації не має на увазі окрему божественну особистість, він просто відноситься до його справжньої, справжньої людяності ... ніхто не може претендувати як посередник , крім Самого Бога приходить в цей світ , як людська істота. "- онлайн - статтю Девіда К. Бернарда," посередник між Богом і людьми "можна подивитися на сайті http://www.oocities.org/robert_upci/mediator_between_god_and_men_by_bernard. HTM )

Павло писав до коринтян , що «Бог у Христі примирив із Собою світ" (2 Кор. 5:19 НАНБ). Ні один текст Писання ніколи не говориться , що ангельська постать була коли - небудь у Христі Ісусі (вчення аріанства: Свідки Єгови). Він також не будь-який текст Писання ніколи НЕ стверджувати , що передбачуваний Бог Син, або Бог Христос був у Христі (вчення про Тринітаризму) , тому що Бог Батько завжди говорив в Писанні як в Сина (вчення про Єдності модалізму: Джон 10:38; 14:10 "Батько перебуває в мені, Він творить діла")і бути поміченим через Сина ( "Той, хто бачить мене бачить того, хто послав мене» , - Джон 12:45; "Той , хто бачив мене бачив і Отця "- 14: 7-9). Ось чому Ісус , як Син Божий, називається "образ Бога невидимого" (Колосян 1:15) як образ невидимого Отця. Таким чином, тільки вид Єдності Бога в Христі Ісусі , прекрасно підходить для всіх біблійних даних.

Слова «Бог Отець» (1 Коринтян 8: 6), або аналогічні позначення , такі як "Бога Отця нашого» (Флп 1: 2; Ефесян 1: 2), і "Бог і Отець» (Ефесян 4: 6) з'являються понад тридцять разів в Новому Завіті, але ми ніколи не знайдемо жодного прикладу передбачуваного Бога Сина, або Бог Святий Дух ніколи НЕ відбувається в вдихуваному Писанні, навіть не один раз. Існує причина , чому Бог завжди вів апостолів і пророків , щоб писати Бог Батько , а не Бога Сина або Бог Дух Святий. Для Отець наш Небесний "єдиний істинний Бог» (Ін 17: 3) , і що немає ніякого істинного Бога , крім Нього ( "немає Бога , крім Мене" - Ісая 45: 5). Таким чином, людина Христос Ісус є "образ Бога невидимого"(Колосян 1:15) як образ невидимого Отця. Отже, Писання вчить тільки один Божественний Людина , як нашого Небесного Отця (вчення Єдності) , який має тільки один божественний розум, однією божественної Волі, однією божественної душі, один божественний Дух, і одного божественного свідомості , а не трьох наборів божественного Свідомості, три божественні Minds, трьох божественних заповітів, і три божественних Souls (тринітаріїв доктрина).

Більш того, Син Божий є той же індивідуальний Бог , Який увійшов в Своє творіння , щоб стати справжньою людиною з відмінним людським розумом, особливим місцем людської волі, особливим людська душа, особливим людським духом і особливим людську свідомість. Це саме те , що можна було б очікувати , якщо ми хочемо вірити , що Дух Божий зійшов з небес ( "Святий Дух зійде на вас (незаймана) ... і з цієї причини святий народиться, буде Син Божий. "- Луки 1:35 /" Я зійшов з небес "- Іоанна 6:38) , щоб стати справжньою людиною , який міг молитися і бути досвідченим (" Дух повів Ісуса в пустелю , щоб диявол Його спокушав " . - Math 4: 1; Євр 4:15) , як справжній чоловік у втіленні через івриті діви (єдиність богослов Джейсон Dulle точно підтвердив Єдності теологію , коли він писав: "Ми віримо , що Ісус був Богом від народження , тому що це було. Бог став людиною » . - Стаття Джейсон Dulle, і не став чи Бог або людина Перебувати хлопець OnenessPentecostal.com?).

"Це як народження Ісуса Христа сталося: Його мати Марія була оголошена в шлюбі з Йосипом, то перш ніж вони прийшли разом, вона була знайдена , щоб бути з дитиною через (ГРК." EK "=" з ") Святий дух. 19 Йосип же її чоловік, праведник, не бажав зганьбити її публічно, він вирішив розлучитися з нею спокійно. 20But після того, як він обмірковував ці речі, Ангел Господній з'явився йому уві сні і сказав: "Йосипе, сину Давидів, не бійся прийняти Марію, дружину свою, бо Один народилося в ній є від(Grk . "ек" = "з") Святий Дух ... " від Матвія 1: 18-20 BSB

Strongs Concordace каже , що "ек" означає "із зовні, з середовища", "з внутрішнього простору назовні".

ДОПОМАГАЄ Word-дослідження: 1537 EK (пішов зсередини. 1537 / EK ( "з") є одним з найбільш під перетвореної (і , отже , неправильно переведені) грецькі прийменники - часто будучи приурочені до сенсу "шляхом."

NAS Вичерпна Concordance Визначення: "з, із зовні"

Matthew 1: 5 Prep ГРК: τὸν Βοὲς ἐκ τῆς Ῥαχάβ УПО: породив Вооза від (ек = "із зовні") Рахави і INT: Боаз (ек = "із зовні") Рахав

Matthew 1: 5 Prep ГРК: τὸν Ἰωβὴδ ἐκ τῆς Ῥούθ УПО: Родившого Obed з (ек = "ФОМ з") Рут; і INT: Обеда Рут

"Але коли прийшла повнота часу, Бог послав Сина Свого, виготовлену з (ек =" із зовні ") жінки, зроблене в відповідно до закону ..." Галатів 4: 4 УПО

Зверніть увагу на те, що той же грецький прийменник «ек" для "з" жінок (діва Марія) в посланні до галатів 4: 4 той же грецький прийменник використовується для синів , зроблених з жінок в генеалогічної таблиці Матвія , глава однієї. Таким чином, нормативна використання "ек" за "з" жінок призводить нас до думки , що Христос був зроблений "з" людської генетики Марії і "з" Божественної сутності буття Святого Духа , Який зійшов з неба на незайманій. Тому дитина Христос був явно зроблений був зачатий "з" Мері і "з" Святого Духа.

"... Для One народилося в ній є від (. Grk" EK "=" з "). Святий Дух ..." Від Матвія 1: 18-20 BSB

Це дійсно дивно , що з двадцяти одного великих перекладів я перевірив, жоден переклад говорить , що дитина Христос був зачатий "з" або "із зовні" Святого Духа. Це приводить мене до думки , що трінітаріанскіе грецькі вчені , які дав нам Новий Завіт англійською мовою були незручними зі словами, "з Святого Духа" , тому що Тринітарна Ісус не міг прийти "з Святого Духа", будучи поза часом Бог Син. Не міг вічний Бог Син був "відтворені" або "скопійовано" з "сутності буття" Батька ( "Хто , будучи сяйво слави Його і відтворені копії Його сутність буття" - Євр 1 .: 3). Таким чином, очевидно , що Євангеліє в грецькому оригіналі показує , що людина Ісус Христос був надприродним задумав "з" Сутність Святого Духа Буття і "з" людської генетики Діви Марії. Тому божественність Ісуса прийшов "з" Святого Духа (спростовуючи Тринітаризму підтверджуючи Єдності модалізм), в той час як по крайней мере , деякі з фізичних людських атрибутів Ісус прийшов "з" Мері.

Єдністю Богослов Джейсон Dulle точно пояснив , що Єдності Богослов'я вчить про Бога , ставши людиною у втіленні через Діву. "Ми віримо , що Ісус був Богом від народження , тому що це був Бог, що став людиною. Бачачи , абсолютний онтологічний і Іпостасні союз між двох природ Христа (на противагу Nestorianism , який бачить їх відокремленими), ми вважаємо , що людство Ісуса не могла б існувати окремо від Отця, тому що це був батько , який сприяв його людського існування. Так само , як ми не могли існувати окремо від вкладу нашої матері і батька, людство Ісуса не може існувати окремо від вкладу Отця і Марії. Іншими словами, ми не уявити собі , що навіть будучи можливо , що Ісус міг бути "просто людина" . Ми не приписувати абсолютне божество Ісуса Христа просто тому , що Бог був в Ньому (Ін 10:38; 14: 10-11; 17:21; II Коринтян 5:19; I Тимофія 3:16). Ісус є онтологічно божественного і людського від Його зачаття, і ніколи не може бути нічого , крім Бога у плоті. Там ніколи не було часу , коли Дух Божий не був у Христі, або час , коли людство Ісуса коли - небудь існували окремо один від вкладу Бога. "(Лі стати людиною або Перебувати людини? Стаття Джейсон Dulle на OnenessPentecostal Бог. кому)

Біблійне вчення як повного людства і божества Ісуса Христа також вчив поштовими апостольських отців , які відразу ж прийшла на зміну апостолів в кінці першого і на початку другого століть. Ігнатій був призначений третій єпископ Антіохії сам апостол Іоанн в першому столітті, так що важко собі уявити , що вчення Ігнатія б відрізнявся від самого апостола Іоанна.

Ігнатій Богоносець писав в Полікарпа 3: 2,

"Подивіться на Того , Хто вище часу - Timeless, Невидимий, який заради нас став видимим, непрохідними, який став предметом страждань на наш рахунок і заради нас терпів все."

Ігнатій , який вчив перших апостолів, писав про те , що Бог , який став "видимим" був першим "невидимим" до його народження. Тринітарії часто стверджують , що Син був видний як один з ангелів Господніх (Christophanies) в Єврейських Писаннях, в той час як батько був невидимий. Але , за словами Ігнатія і раннього християнського свідчення, тільки невидимий Бог пізніше став видимим Син , який був " при умови страждання на наш рахунок» . Таким чином, Ігнатій , який вчив і наставництво апостол Іоанн сам спростував останню тринітарну доктрину.

Жоден ранній християнський письменник ніколи не говорив про нібито позачасового вічного Сина до третього століття нашої ери історик церкви Johannes Quasten визнав , що перший християнський письменник , щоб говорити про позачасовий вічного Сина був Оріген Александрійський в третьому столітті. Згідно Quasten, вчення про вічність Сина був "чудовий крок вперед у розвитку теології і мала далеко, що йде вплив на церковне вчення (Патрология Vol. 2, стор 78)."

Mathetes стверджував, що був учнем апостолів. В одинадцятому розділі Mathetes до Діогнету, Mathetes представив себе як "будучи учнем апостолів." Згідно Mathetes, Бог , Який став Сином був не завжди "під назвою Сина" до "сьогодні."

"Це той , хто, будучи від вічності, сьогодні названий Сином ..." (Послання до Mathetes Діогнету главі 11)