Справа для Єдності Теології Глава перша

Це недосконалий переклад з оригінального англійського документа, який був переведений за допомогою програмного забезпечення Google Транслейтінг. Якщо ви говорите по-англійськи, і хотів би служити в якості веб-міністра, щоб відповісти на питання народів рідною мовою; або якщо ви хочете, щоб ми могли покращити точність перекладу, будь ласка, надішліть нам повідомлення.

Глава 1. Аргументи за Єдності Богослов'я

Апостольської віри християни відомі як едінственнікі апостольська віра християн , тому що ми вважаємо , що перше століття апостоли вчили Єдності Єдинобожність , а не так звані тринітаріїв, Арійський (Ісуса як створеного ангельської сина), або Socinian монотеїзму (Ісус просто особлива людина). Позначення "Апостольська віра" просто означає віру перших апостолів Ісуса Христа. Ми також відомі як едінственнікі п'ятидесятників , тому що ми вважаємо , що істинна Церква живого Бога була заснована в День П'ятидесятниці , коли Дух Божий був вперше вилилася в Церкві Нового Завіту , і все нові звернені були хрещені в ім'я Ісуса Христос для відпущення гріхів своїх.

Історичне призначення для зору Єдності п'ятидесятників був коли - то називали "Modalistic Monarchianism" в протягом перших кількох століть епохи християни. Згідно з історичними свідченнями, то Modalistic монархіани були коли - то відомий як "більшість віруючих" (Тертуліан, Проти Praxeus 3) і в якості "загального пробігу християн"(Оріген, Коментар Євангелія від Іоанна, книга 1, глава 23 ) в перші дні християнства.

Визначення Modalistic Monarchianism

Merriam Webster лаконічно Визначає модалізм , як "Три режиму або форм діяльності (Отець, Син і Святий Дух) , під яким Бог проявляє себе." Монархіанства просто означає , що віра в "One Правителя." Монарх походить від "моно", а це означає "один" та "арка", що означає "правитель" . Таким чином, Modalistic монархіанства є віра в Бога , як один монарх [правитель] , який проявив себе в трьох режимах діяльності.

Видатні едінственнікі богослови , як Девід К. Бернард справедливо стверджував , що сучасний день Єдності Християни віри євангельської вважають , одні і ті ж основні орендарі віри як Modalistic Monarchian християнського більшості з перших трьох століть християнської історії (Девід Бернард писав: " В принципі, модалізм одне і те ж як сучасної доктрини Єдності "- єдинобожжя с.318). Навіть противники древніх едінственнікі модалістов писав , що Modalistic монархіани були "завжди ... більшість віруючих" (Тертуліан в Проти Praxeus глава 3 - в кінці 2 - го століття на початку 3 - го) на Заході, і "загальний пробіг християн "на Сході (Коментар Орігена до Євангелія від Іоанна, книга 1, глава 23 - початку до середини 3 - го століття). Тертуліан Карфагенський не тільки визнав , що едінственнікі модалістов були "більшість" в його день (170-225 н.е.), він також підтвердив , що це був "завжди" справа ще він знав ( "ті , які завжди становлять більшість віруючих "- проти Praxeus 3 / Адольф Гарнак писав , що" Modalistic монархіанства "коли - то" охоплено переважна більшість всіх християн "- Адольф Гарнак, Історія догмату, Лондон: Williams & Norgate, 1897, III, 51-54 .). Не дивлячись на те, ми зараз переслідуються як меншість, ми по- , як і раніше вважаємо , що ті ж основні богослов'я "переважна більшість всіх християн" протягом перших трьох століть християнської історії.

Едінственнікі віруючі стверджують , що Бог є єдиним "Монарх", "Лінійка" і "Кінг" (монархіанства) , який проявив себе (модалізм) в якості нашого Небесного Отця в творінні, Сина в спокуту, і Святого Духа , як власного Духа Отця в дію. Бо Бог власний Святий Дух Отця зійшов з небес (Луки 1:35, Іоанна 6:38) і Його власне Слово стало плоттю (Ін 1:14) , щоб стати немовлям Христом. Таким чином, едінственнікі прихильники вважають , що Єдиний Бог , який є Святий Дух Отця також став однією людиною , який є сином для того , щоб «врятувати людей Своїх від їхніх гріхів».

Апостоли перші століття вчили , що є тільки "Єдиний Бог" , як наш Небесний Отець ( "один Бог і Отець насамперед" - Ефесян 4: 6) "і один Посередник між Богом та людьми, людина Христос Ісус" (1 Тим. 2: 5: "Ісус з Назарета, засвідченого вам від Бога силами і чудами , які Бог створив через нього" Діяння 2:22 ESV). Бо Той Бог став однією людиною у втіленні через Діву. Отже, один Бог Отець »проявлявся у плоті" і "виправдав Себе в Дусі" (1 Тим . 2: 5) , як людина Христос Ісус , бо Ісус є те , що Бог , Який прийшов , щоб врятувати нас як справжній чоловік , що живе серед чоловіки (за словами Девіда К. Бернарда, Єдністю теологія вчить , що Бог став справжньою людиною у втіленні, "роль Христа медіації не має на увазі окрему божественну особистість, він просто відноситься до його справжньої, справжньої людяності ... ніхто не може претендувати як посередник , крім Самого Бога приходить в цей світ , як людська істота. "- онлайн - статтю Девіда К. Бернарда," посередник між Богом і людьми "можна подивитися на сайті http://www.oocities.org/robert_upci/mediator_between_god_and_men_by_bernard. HTM )

Павло писав до коринтян , що «Бог у Христі примирив із Собою світ" (2 Кор. 5:19 НАНБ). Ні один текст Писання ніколи не говориться , що ангельська постать була коли - небудь у Христі Ісусі (вчення аріанства: Свідки Єгови). Він також не будь-який текст Писання ніколи НЕ стверджувати , що передбачуваний Бог Син, або Бог Христос був у Христі (вчення про Тринітаризму) , тому що Бог Батько завжди говорив в Писанні як в Сина (вчення про Єдності модалізму: Джон 10:38; 14:10 "Батько перебуває в мені, Він творить діла")і бути поміченим через Сина ( "Той, хто бачить мене бачить того, хто послав мене» , - Джон 12:45; "Той , хто бачив мене бачив і Отця "- 14: 7-9). Ось чому Ісус , як Син Божий, називається "образ Бога невидимого" (Колосян 1:15) як образ невидимого Отця. Таким чином, тільки вид Єдності Бога в Христі Ісусі , прекрасно підходить для всіх біблійних даних.

Слова «Бог Отець» (1 Коринтян 8: 6), або аналогічні позначення , такі як "Бога Отця нашого» (Флп 1: 2; Ефесян 1: 2), і "Бог і Отець» (Ефесян 4: 6) з'являються понад тридцять разів в Новому Завіті, але ми ніколи не знайдемо жодного прикладу передбачуваного Бога Сина, або Бог Святий Дух ніколи НЕ відбувається в вдихуваному Писанні, навіть не один раз. Існує причина , чому Бог завжди вів апостолів і пророків , щоб писати Бог Батько , а не Бога Сина або Бог Дух Святий. Для Отець наш Небесний "єдиний істинний Бог» (Ін 17: 3) , і що немає ніякого істинного Бога , крім Нього ( "немає Бога , крім Мене" - Ісая 45: 5). Таким чином, людина Христос Ісус є "образ Бога невидимого"(Колосян 1:15) як образ невидимого Отця. Отже, Писання вчить тільки один Божественний Людина , як нашого Небесного Отця (вчення Єдності) , який має тільки один божественний розум, однією божественної Волі, однією божественної душі, один божественний Дух, і одного божественного свідомості , а не трьох наборів божественного Свідомості, три божественні Minds, трьох божественних заповітів, і три божественних Souls (тринітаріїв доктрина).

Більш того, Син Божий є той же індивідуальний Бог , Який увійшов в Своє творіння , щоб стати справжньою людиною з відмінним людським розумом, особливим місцем людської волі, особливим людська душа, особливим людським духом і особливим людську свідомість. Це саме те , що можна було б очікувати , якщо ми хочемо вірити , що Дух Божий зійшов з небес ( "Святий Дух зійде на вас (незаймана) ... і з цієї причини святий народиться, буде Син Божий. "- Луки 1:35 /" Я зійшов з небес "- Іоанна 6:38) , щоб стати справжньою людиною , який міг молитися і бути досвідченим (" Дух повів Ісуса в пустелю , щоб диявол Його спокушав " . - Math 4: 1; Євр 4:15) , як справжній чоловік у втіленні через івриті діви (єдиність богослов Джейсон Dulle точно підтвердив Єдності теологію , коли він писав: "Ми віримо , що Ісус був Богом від народження , тому що це було. Бог став людиною » . - Стаття Джейсон Dulle, і не став чи Бог або людина Перебувати хлопець OnenessPentecostal.com?).