Oğlu, Man ve antik bir gün, Daniel 7:13-14

'Asagidaki makaleler Google Çevirmen tarafindan Ingilizce'den Türkçe'ye çevrildi. Özgün Ingilizce makalelerinin mükemmel bir çevirisi olmadigini özür dileriz. '

"gördüm gece vizyonlar, ve, zevktir, gibi oğlu, adam geldi, gökteki bulutlar, ve gelen antik bir gün, ve onu önce yakın onu. Ve orada ona hakimiyet ve yücelik, ve bir krallık, tüm insanlar, Milletler, ve diller, kendisine hizmet".

Daniel 7:13-14 Yana İsa Oğlu değil almak aslında hakimiyet ve yücelik, "tüm ülkeler" ve "Dil" Daniel testere bu vizyon, biliyoruz ki bu bir peygamber vizyonu, gelecekteki zaferi, İsa'e ortalamasıyla, bütün halklar, uluslar ve diller.

Çünkü Tanrı "...aramalar şeyler olarak değil ama bunlar" (Romalılar 4:17 NIV), biz nasıl i̇sa zaten verilmiştir zaferi, akıl ve plan, Tanrı kendisi aslında alındı. Bu, zaferi, İsa söz olur dedi, "...

Yüceliği I vardı önce dünya", John 17:5. İsa zaten zaferi, çünkü o zaten bu zaferi önce, doğum.

Ayrıca, İsa sözlü, "İnsanoğlu", Daniel 7:13. Kutsal Yazılar söz i̇sa, İnsanoğlu, Daniel 7 çünkü söyledi doğan annesi Meryem ve oğlu, insan onu kutsamıştır. Eğer İsa tam anlamıyla oldu, Oğlu, Man, göklerde önce doğum, sonra Trinitarians de arama İsa ön-incarnate Tanrı Man.

Daniel 7:13-14 henüz başka bir örnek, Konu ister peygamberlikler Tanrı düşünür ve konuşur, Mesih zaten verilmiştir ve dünya önce aslında kendisine verilen.

Sadece İsa zaten sözlü olarak "kuzu, öldürülen, oluşturma, dünya" (Vahiy 13:8) aslında öldürülen, İsa zaten sözlü olarak zafere sahip ve hakimiyet kendisi aslında alındı.

Daha fazla makale içinÜcretsiz KITAPLAR IÇIN Video Ögretmenleri için YOUTUBE KANALIZASINA abone olun

1 view0 comments

Recent Posts

See All