BULGU GERÇEK DİN

Aşağıdaki kitaplar Google Çevirmen tarafından İngilizce'den Türkçe'ye çevrilmiştir. Orijinal İngilizce kitapların mükemmel bir çeviri olmadığını özür dileriz. '

Nasıl BILIYORUZ, GERÇEK DIN

Bu açıklamada, "gerçekten anlamlı, coğrafi konum, bir doğum veya belirli bir aile ağacı içine bir doğdu, olanları belirleyin, din mi?" Eğer bir kişi doğdu, Güney Avrupa ve Güney Amerika'da, o büyük olasılıkla bir Katolik. Eğer bir kişi doğdu, Orta Doğu veya Kuzey Afrika, o büyük olasılıkla kaldırılmış bir Müslüman. Eğer bir kişi doğdu, Güney Doğu Asya'ya da büyük olasılıkla bir Budist. Ve eğer bir kişi doğdu Hindistan'da, o büyük olasılıkla bir Hindu.


En dini insanların neredeyse gözünüzü kapatıp gidin ve ardından belirli bir din bunlar doğdu ve yükseltilmiş dikkatle inceliyor fikri bütünlüğü ve temel inanç. Eğer bir din, gerçekten gerçek bir din sonra mevcut bazı ikna edici neden insanlar inanıyor. yukarıdaki diğer dinler. Eğer herkes sadece inanıyor, farklı dinlerin sadece çünkü kaldırılmış bu şekilde tüm dinler olarak kabul gerçek ne olursa olsun, farklı, bir başka.


Örneğin, Müslümanlar ve Yahudiler olduğuna sadece bir Tanrı henüz Hindu ve Shintoists inanıyorum birçok tanrılar. Katolikler, duaları, azizler, Protestanlar yoktur. Jehovah'ın görgü tanıkları İsa Michael, başmeleğin seslenmesiyle "gösterdiğin benliğin" yerine, İncil'in öğretilerini "Tanrı'nın gösterdiği benliğin (1 Timoteos 3:16).", tüm, çeşitli dünya dinler ve metni yazdır bu dinler, gerçek onlar taban tabana zıt her diğer? Nasıl bir din olduğuna Tanrı, Bir Tanrı Ayrı ve başka bir dine inanıyor, Tanrı birçok farklı Tanrısal Kişiler mi? Tanrı olamaz hem de bir ve birçok insana aynı anda mı? Bu nedenle, net, tüm dünya'nın farklı dinlerin değiştirilemez!


Nasıl ortalama ilticacı resmi bul, gerçek, din, pek çok yanlış mı? Sadece bilirsiniz eğer gerçekten, gerçek din bu kişinin dikkatlice inceleyin, ya da onun belirli bir dini ilişkilerden emin olun. kurulan sağlam temel direkleri, doğruluk ve güvenilirlik. Kanıtlar kanıtlayan bir gerçek din net anlaşılması ve açıklaması, diğer hasmane dinler. Hiçbir önemli kanıtlar sunarak mazeretli neden tek bir Katolik, Protestan, Müslüman, Hindu, Budist, vs. sonra anlaşılır mantıklı olduğunu, bu din de aldatıldık, yanlış bir dini sistem. Ve eğer çoğunluk, dünyanın dinler, yanlış sonra makul hale anlamı dürüst bir dikkat bakalım kendi din, gerçekten sağ! Hiç bu? Çoğu kişi kabul edildi. Din, kaldırılmış, gerçek bir hiç ciddiye alan, zaman ve çaba, soru ve geçerlilik. Eğer bir kişinin dürüst, neden bir din taleplerin gerçek ve bulur, bu özellikle din (veya kaldırılmış veya dönmüş) olarak kanıtlanmış yanlış, daha sonra yeterli dürüstlük ve bütünlük terk bu din (ya da mezhep bir dünya din) ve gençlerimizi, gerçek bir. Eğer bir kişi görür ve dini ilişkilerden yanlış ama o korkuyor terk, din, Çünkü korku, reddedilen veya kovalanıyoruz bir'in aile, arkadaşlar ve dini kişi ilgili bir kültür, o kişi, bir dini seni ikiyüzlü sever onay erkek daha onay, Tanrı (veya, hayvanlarınız arasında döl vermeyen olmayacak). Neden herkes, geri kalanını onun tüm yaşam kurumlarıyla koşan bir din değil, kurulan fikri doğruluk ve güvenilirlik? Ve neden bir bilerek seçmek için bir yanlış din yanlış sözler? Ve neden kimse bilerek izin verir, kendisi ve ailesinin atık hayatlarını uzakta koşan bir din, yanlış mı?


Altında: Katolik Papalar zorla Katolikliğe olarak çoğu Avrupa ve Latin Amerika. Bir'in din olarak sağ, çünkü zorunlu olarak atalarımızın yüzyıllar önce mi?

Bekleyişten çok uzun, şans eseri olarak yanlış! Eğer yanlış bir din, bu kısa ömrü, nereden olduğunu belirlemek için tüm for eternity. Diğer bir deyişle, özenle takip sağ din satışınızda, büyük dualarını ve sonsuz yaşam (çoğu Musevilik, Hıristiyanlık ve İslam inanıyor sonsuz yaşam) ama eğer yanlış din, hiçbir bereket, değil, sonsuz damnation (çoğu Musevilik, Hıristiyanlık ve İslam inanıyor sonsuz damnation, Cehennem). Ne olursa olsun dini ilişkilerden, eminim, harika duaların söz, sadık ve büyük cezalara söz, vefasız. Bu nedenle, gerekirse emin olun. Gerçekten doğru din bu şekilde atık yaşam arama yanlış sözler ve yanlış rewards, asla size ve ailenize. For eternity çok uzun olarak yanlış!


Eğer biz emin olun, biz doğru din ve biz dürüstçe ödülünü biz istekli olmalıdır, anlayarak, dürüst, sözde temel kanıt din biz kaldırılmış (veya bir biz daha sonradan dönmüş) ve karşılaştırma ve bulgularımızı, sözde kanıtlar, diğer dinler. Herhangi bir din, stand up kritik muayene değmez. Birçok sahte dinler için korku taktikleri ve tehditleri devam yandaşları, aynı yanlış din, nesil sonrası nesil.

Eğer bir din olarak kurulan korku, erkek, sonra değiştirilemez. gerçek. Adam sindirme, zulüm ve cezaya karşı olanlar, belirli bir din, gerekçeli nedenle bu din. Eğer kişi sürekli olarak tehdit altında kalmak için belirli bir din yerine verilen kanıt, iman, din, ardından gerçeği değil, din, ancak korku, erkek. Birçok kim karar verdi ve din de ciddi kovalanıyoruz, insanların kendi eski dini, çünkü eski din, dahili olarak söyleyeyim. Pek çok kişi bu bile reddetmiş, aileleri ve aile üyeleri, çünkü onlar sadece geri çevirdi. Din, doğdu ve kaldırılmış. Herhangi bir din, koç ve inançlarını aşağı insanların ağrılarına vermeden yetişkin insanlar bir seçim kabul etmek veya reddetmek. gerçek bir din. Ne olur tahmin Tanrılığın, dünya için usulsüzlük tüm insanlar zorla sağ mı?


Bu anlaşılır ve makul mantıklı bir Tanrı, din, ve öğretileri ile net bulgular ve • Öğrencilere fikirlerini sorun provalar onaylayan sözler ve kurucu Peygamber(s), Havari(s) veya öğretmen(ler). Gerçek din, tabii ki, birçok yanlış dinler, böylece tüm insanların kolayca biliyoruz, gerçek, din, birçok yanlış dinler! Eğer Tanrının herhangi bir din'in görümlerini gören, mutlak galiptir, All-Wise, makul bekliyoruz, seçtiği peygamberler, elçiler, ya da öğretmen olan gerçek din, konuşun • Öğrencilere fikirlerini sorun küstahlıktan ve bulgular ve mucizeler onaylayarak, Tanrıyı, gerçek din. Bu nedenle, herhangi bir tarihsel, bilimsel, doktriner, ya da peygamber hata veya çelişki esas içinde veya küstahlıktan esinlenen yazıları ve dinlerin kurucu(lar).

Eğer bir din, gerçek mutlaka bazı mazeretli veya factual neden olduğu gerçek. Eğer bir kişi bulmak bazı tür kanıtları tekrar onun inanç, din o din değiştirilemez. gerçek. Eğer bu sözde kanıtlar, güçlü gönder diğerleri (hatta biri eleştirmenleri) sonra bu nasıl din, gerçek bir din. Vardır mutlaka bir tür somut kanıtlar kulak asmayın, din eğer bu sözde gerçek din.


Eğer din, aile ya da ataları, kanıtlanmış yanlış sonra mutlaka dürüst olmak yeterli kabul hakkında gerçeği ve doğrusu arama sadece gerçeği.. Bir anlamı neredeyse gözünüzü kapatıp gidin takip edilenler din özellikle içine bir kaldırılmış, zaman ayırdığınız için dikkatlice eleştirisi fikri itibarını ve nedeni. Eğer hiç dürüst, fikri, din, siz kaldırılmış, daha sonra büyük olasılıkla bir dünyanın birçok sahte dinler yerine, gerçek bir!


Ne trajedi, pek çok kişi, dünyanın kendi kaybıdır değerli hayatlarını kendilerini grupladıysanız, pek çok farklı yanlış dinler veya farklı metni yazdır bu dinler mi? Eğer tüm dini her yerde dikkatle inceleyin ve altyapısal bütünlüğü, özellikle dinin bir anlayarak açık ve dürüst bir kalp, sonra tüm insanlığa sahip bulun ve onay Bir Gerçek Din gelmesin. Ne keşke her yerde bunu sadece!


Ne yazık ki, çoğu kişi, dikkatlice inceleyin, özellikle din emin olun. gerçekten doğru! Onlar çok çılgın, isteyen herkes başka soru veya yanlış ve çelişkili, belirli bir din olarak kaldırılmış (veya dönmüş) hiç ciddi bir an için soru meşruluğunu, kendi din. Birçok içerik ki ebeveynlerin, Katolik, Müslüman, ya da Hindu vs. bu nedenle kalır, din.


Birçok kişinin yanlış dinler reddetme dinlemek hakkında her şey diğer dinler, çünkü korkuyorlar, ostracized, aile ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Diğerleri korku, fiziksel olarak zarar verdiklerini eğer değiştirmek dini inanç. Bir bu nedenlerden dolayı aynı neden, belirli bir din mi? Eğer öyleyse, en büyük olasılıkla yanlış bir din ve bir yol lideri, sizin ve ailenizin, gerçeğin yerine doğru!


Bu yüzden büyük çoğunluğu insanların yaşamış, kısa burada yaşıyor, dünya gezegeni yenilgiye sonuçlarını seçmek için, yanlış dinler atalarının. Peygamber İsa, "Eğer [ruhça] kör kurşun [ruhça kör] hem düşecek, hendek (Matta 5:14)." Ancak İsa bu maxim, gerçeğin bu zihniyet tüm dini insanların dünya çapında. Hem yanlış dini liderler ve onların izleyicileri, düşme, aynı çukurdan çıkarmak. Bu nedenle, gerekli her adam ve her kadın için dikkatlice inceleyin, orijinal temelleri, dini inanç. Çok dikkatsiz ve sorumsuz herkes için, şans eseri bir din, bir tek, çünkü, din veya kaldırılmış.


Herhangi bir din ki dayanabileceği fikri kendimi zorluyorum ama, kendi varsayımlarıyla tecrit yoluyla diğer dinler, zulüm, ya da fiziksel şiddet bastırmak ve detractors, gerçek bir din. Eğer bir Tanrı, bir gerçek tanrıdan sonra, kesinlikle hata yapı, din, bol bol temel nedenlerden dolayı geri gibi bir gerçek din mantığın,. Aksi takdirde, tüm dünya'nın nüfusu, sorumlu görmek inanmaktır, herhangi bir farklı türde, din, istediler. Bu nedenle, gerçek din olmalıdır ve dünyanın geri kalanı dinler birçok Tanrısal onayları, diğer tüm dinler yoktur!

Birkaç bin yıl önce atalarının harika bir sonraki tüm Müslümanlar ve Hıristiyanlar sarmadı İslam veya Hıristiyanlık, çünkü büyük çoğunluğu dünya'nın nüfusu doğdu ve yükseltilmiş etidir. En az iki bin yıl önce, din olarak bilinen İslam henüz mevcut olmadığı, çünkü Muhammed doğmamış kadar yedinci yüzyıl reklam. Yaklaşık iki bin yıl önce Hıristiyanlık hala emekleme döneminde ve Hıristiyanlar, sadece çok küçük bir kısmını, bilinen dünya. Göre, hozay geçmişi, uzun uzak ataları büyük olasılıkla yüklendikleri dönüştürmek için belirli bir din, şimdi sarılmak bugün, korku, ağır zulüm ve hatta ölümle sonuçlanabilir. Büyük çoğunluğu Hıristiyan açikça söyleyen Avrupa zorlandılar ve yüklendiğimiz, sarılmak, çeşitli Kilise Devlet biçimleri, Hıristiyanlığın artıracağını söylüyolar. Aynı şekilde, pek çok ilk halklar dönüştürülüyor. Bunlar yüklendikleri katılmak için yeni, İslam, korku, zorlamalı kölelik, ağır vergi, ya da bedensel zarar verir.

Kanıt KATOLIK HIRISTIYANLIK VE İSLAM KOVALANIYORUZ HER DIĞER

Aşağıdaki Teklifleri, Wikipedia Ansiklopedisi

Zulüm, Müslümanlar Güney Avrupa

"İlk Müslüman nüfusu iyi olmadı Sicilya'da ilk 100 yıllık Norman kazanılacak. Araplar, ayrıcalıklı kaldı, bir hükümet. Nitekim, 4000 Saracen Okçular acımadan saldırdı aldı. Çeşitli arasındaki Hıristiyan güçler. , Normanlara ve daha sonra Evi Anjou kayıp kumanda, Adanın Peter ve Aragon krallarının panteonlarını içeren süssüz, İslam başladı. Norman hükümdarlar ve ardından bir politika sürekli Latinization (çevirme, adanın Katolikliğe). Bazı Müslümanlar seçti. seçenek naza dönüştürme, ancak böyle bir çözüm sadece kendi koruma ve bir topluluk (sayfa 35)".


"Sicilya Müslümanlar, bir konu evren, bağlı merhamet, Hristiyan ustaları ve nihayetinde, kraliyet koruma. Kral William iyi öldü lastik boyuyla 1189, bu kraliyet koruma kaldırılmış ve kapı açıldı, yaygın saldırılara karşı, adanın Müslüman. İslam artık önemli bir yerinde, Adanın, 14. yüzyıl. Toleration, Müslümanlar ile sona erdi Artan Frederick. Birçok baskıcı önlemleri, geçti Frederick II, piyasaya, lütfen, Papalar, hoşgörüyle İslam olan kalp, Hıristiyan aleminin,[36] sonucunda bir ayaklanma, Sicilya'nın Müslümanlar.[37] Bu organize tetiklenir direnç ve sistematik misilleme[38] ve işaretli son bölüm İslam Sicilya'da. Ayağa, abated, ancak doğrudan papa basınç kaynaklı Frederick toplu aktarım bütün Müslüman nesneleri derin, İtalyan sabratha, Lucera.[37]"

, İber Yarımadası

"Bağlı yerel capitulations, yerel Müslümanlar kalmasına izin verilen (kavanoz) ile bazı kısıtlamalar ve bazı şartlar gerçekleştiğinde, Hıristiyan nüfus. Sonra, kazanılacak, Granada, tüm İspanyol Müslümanlar altında Hıristiyan kural. Yeni alınan miktar söz Arapça ve kampanyalar dönüştürmek, başarısız oldu. Yasanın kademeli olarak piyasaya İslam çıkarın, doruğa çıkaran, Müslümanlar tarafından zorla dönüştürmek için Katolikliğe İspanyol Inquisition. Bunlar bilinir ve Moriscos Yeni kabul edilir. Daha fazla yasa sunuldu, 25 Mayıs 1566, milletvekillerinin, 'had terk, Arapça, Kendi giysileri, kapıları açık kalmalı her Cuma günü, ve diğer bayram günleri ve onların banyoları, kamu ve özel, yırtılmış.'[39]. Bu nedenle kapılar, sol açık gibi olup olmadığını belirlemek için gizlice gözlenen herhangi bir İslam festivaller.[40] Phillip II sipariş etme, tüm halk hamamları, bunların kutsal emanetlerini aldatma, ünlü, bunların kullanılması, Müslümanlar tarafından, arıtma ettirdi.[41][42] elindeki kitapları veya incelemeler Arapça çok yakın somut kanıtı itaatsizlik ciddi yankılar.[43], 1 Ocak 1568, Christian kâhinler sipariş tüm Müslüman çocuklar, yaşları arasında üç ve beş, ve bunları okullarda, burada bunlar hakkında Kastilya ve Hıristiyan doktrini.[44] Tüm bu yasa ve önlemleri gerekli zorunlu uygulanacak, ve çok daha erken. , tek başına, sırasında, 15. yüzyıl, elli bin Müslümanlar için ölüm ve çift sayı çözebilmek için taleplerinden kendi din.[45]


Arasında 1609 ve 1614, Moriscos de ihraç İspanya.[46] Onlar, 'yola, acı, ölüm ve el koyma, deneme veya cümle... için onlara hiçbir para, bullion, mücevherlerin veya poliçelerinin... ne olabilir.'[47]


Bulgaristan Ana madde: Türkler Bulgaristan