Search

BULGU GERÇEK DİN

Aşağıdaki kitaplar Google Çevirmen tarafından İngilizce'den Türkçe'ye çevrilmiştir. Orijinal İngilizce kitapların mükemmel bir çeviri olmadığını özür dileriz. '

Nasıl BILIYORUZ, GERÇEK DIN

Bu açıklamada, "gerçekten anlamlı, coğrafi konum, bir doğum veya belirli bir aile ağacı içine bir doğdu, olanları belirleyin, din mi?" Eğer bir kişi doğdu, Güney Avrupa ve Güney Amerika'da, o büyük olasılıkla bir Katolik. Eğer bir kişi doğdu, Orta Doğu veya Kuzey Afrika, o büyük olasılıkla kaldırılmış bir Müslüman. Eğer bir kişi doğdu, Güney Doğu Asya'ya da büyük olasılıkla bir Budist. Ve eğer bir kişi doğdu Hindistan'da, o büyük olasılıkla bir Hindu.


En dini insanların neredeyse gözünüzü kapatıp gidin ve ardından belirli bir din bunlar doğdu ve yükseltilmiş dikkatle inceliyor fikri bütünlüğü ve temel inanç. Eğer bir din, gerçekten gerçek bir din sonra mevcut bazı ikna edici neden insanlar inanıyor. yukarıdaki diğer dinler. Eğer herkes sadece inanıyor, farklı dinlerin sadece çünkü kaldırılmış bu şekilde tüm dinler olarak kabul gerçek ne olursa olsun, farklı, bir başka.


Örneğin, Müslümanlar ve Yahudiler olduğuna sadece bir Tanrı henüz Hindu ve Shintoists inanıyorum birçok tanrılar. Katolikler, duaları, azizler, Protestanlar yoktur. Jehovah'ın görgü tanıkları İsa Michael, başmeleğin seslenmesiyle "gösterdiğin benliğin" yerine, İncil'in öğretilerini "Tanrı'nın gösterdiği benliğin (1 Timoteos 3:16).", tüm, çeşitli dünya dinler ve metni yazdır bu dinler, gerçek onlar taban tabana zıt her diğer? Nasıl bir din olduğuna Tanrı, Bir Tanrı Ayrı ve başka bir dine inanıyor, Tanrı birçok farklı Tanrısal Kişiler mi? Tanrı olamaz hem de bir ve birçok insana aynı anda mı? Bu nedenle, net, tüm dünya'nın farklı dinlerin değiştirilemez!


Nasıl ortalama ilticacı resmi bul, gerçek, din, pek çok yanlış mı? Sadece bilirsiniz eğer gerçekten, gerçek din bu kişinin dikkatlice inceleyin, ya da onun belirli bir dini ilişkilerden emin olun. kurulan sağlam temel direkleri, doğruluk ve güvenilirlik. Kanıtlar kanıtlayan bir gerçek din net anlaşılması ve açıklaması, diğer hasmane dinler. Hiçbir önemli kanıtlar sunarak mazeretli neden tek bir Katolik, Protestan, Müslüman, Hindu, Budist, vs. sonra anlaşılır mantıklı olduğunu, bu din de aldatıldık, yanlış bir dini sistem. Ve eğer çoğunluk, dünyanın dinler, yanlış sonra makul hale anlamı dürüst bir dikkat bakalım kendi din, gerçekten sağ! Hiç bu? Çoğu kişi kabul edildi. Din, kaldırılmış, gerçek bir hiç ciddiye alan, zaman ve çaba, soru ve geçerlilik. Eğer bir kişinin dürüst, neden bir din taleplerin gerçek ve bulur, bu özellikle din (veya kaldırılmış veya dönmüş) olarak kanıtlanmış yanlış, daha sonra yeterli dürüstlük ve bütünlük terk bu din (ya da mezhep bir dünya din) ve gençlerimizi, gerçek bir. Eğer bir kişi görür ve dini ilişkilerden yanlış ama o korkuyor terk, din, Çünkü korku, reddedilen veya kovalanıyoruz bir'in aile, arkadaşlar ve dini kişi ilgili bir kültür, o kişi, bir dini seni ikiyüzlü sever onay erkek daha onay, Tanrı (veya, hayvanlarınız arasında döl vermeyen olmayacak). Neden herkes, geri kalanını onun tüm yaşam kurumlarıyla koşan bir din değil, kurulan fikri doğruluk ve güvenilirlik? Ve neden bir bilerek seçmek için bir yanlış din yanlış sözler? Ve neden kimse bilerek izin verir, kendisi ve ailesinin atık hayatlarını uzakta koşan bir din, yanlış mı?


Altında: Katolik Papalar zorla Katolikliğe olarak çoğu Avrupa ve Latin Amerika. Bir'in din olarak sağ, çünkü zorunlu olarak atalarımızın yüzyıllar önce mi?

Bekleyişten çok uzun, şans eseri olarak yanlış! Eğer yanlış bir din, bu kısa ömrü, nereden olduğunu belirlemek için tüm for eternity. Diğer bir deyişle, özenle takip sağ din satışınızda, büyük dualarını ve sonsuz yaşam (çoğu Musevilik, Hıristiyanlık ve İslam inanıyor sonsuz yaşam) ama eğer yanlış din, hiçbir bereket, değil, sonsuz damnation (çoğu Musevilik, Hıristiyanlık ve İslam inanıyor sonsuz damnation, Cehennem). Ne olursa olsun dini ilişkilerden, eminim, harika duaların söz, sadık ve büyük cezalara söz, vefasız. Bu nedenle, gerekirse emin olun. Gerçekten doğru din bu şekilde atık yaşam arama yanlış sözler ve yanlış rewards, asla size ve ailenize. For eternity çok uzun olarak yanlış!


Eğer biz emin olun, biz doğru din ve biz dürüstçe ödülünü biz istekli olmalıdır, anlayarak, dürüst, sözde temel kanıt din biz kaldırılmış (veya bir biz daha sonradan dönmüş) ve karşılaştırma ve bulgularımızı, sözde kanıtlar, diğer dinler. Herhangi bir din, stand up kritik muayene değmez. Birçok sahte dinler için korku taktikleri ve tehditleri devam yandaşları, aynı yanlış din, nesil sonrası nesil.

Eğer bir din olarak kurulan korku, erkek, sonra değiştirilemez. gerçek. Adam sindirme, zulüm ve cezaya karşı olanlar, belirli bir din, gerekçeli nedenle bu din. Eğer kişi sürekli olarak tehdit altında kalmak için belirli bir din yerine verilen kanıt, iman, din, ardından gerçeği değil, din, ancak korku, erkek. Birçok kim karar verdi ve din de ciddi kovalanıyoruz, insanların kendi eski dini, çünkü eski din, dahili olarak söyleyeyim. Pek çok kişi bu bile reddetmiş, aileleri ve aile üyeleri, çünkü onlar sadece geri çevirdi. Din, doğdu ve kaldırılmış. Herhangi bir din, koç ve inançlarını aşağı insanların ağrılarına vermeden yetişkin insanlar bir seçim kabul etmek veya reddetmek. gerçek bir din. Ne olur tahmin Tanrılığın, dünya için usulsüzlük tüm insanlar zorla sağ mı?


Bu anlaşılır ve makul mantıklı bir Tanrı, din, ve öğretileri ile net bulgular ve • Öğrencilere fikirlerini sorun provalar onaylayan sözler ve kurucu Peygamber(s), Havari(s) veya öğretmen(ler). Gerçek din, tabii ki, birçok yanlış dinler, böylece tüm insanların kolayca biliyoruz, gerçek, din, birçok yanlış dinler! Eğer Tanrının herhangi bir din'in görümlerini gören, mutlak galiptir, All-Wise, makul bekliyoruz, seçtiği peygamberler, elçiler, ya da öğretmen olan gerçek din, konuşun • Öğrencilere fikirlerini sorun küstahlıktan ve bulgular ve mucizeler onaylayarak, Tanrıyı, gerçek din. Bu nedenle, herhangi bir tarihsel, bilimsel, doktriner, ya da peygamber hata veya çelişki esas içinde veya küstahlıktan esinlenen yazıları ve dinlerin kurucu(lar).

Eğer bir din, gerçek mutlaka bazı mazeretli veya factual neden olduğu gerçek. Eğer bir kişi bulmak bazı tür kanıtları tekrar onun inanç, din o din değiştirilemez. gerçek. Eğer bu sözde kanıtlar, güçlü gönder diğerleri (hatta biri eleştirmenleri) sonra bu nasıl din, gerçek bir din. Vardır mutlaka bir tür somut kanıtlar kulak asmayın, din eğer bu sözde gerçek din.


Eğer din, aile ya da ataları, kanıtlanmış yanlış sonra mutlaka dürüst olmak yeterli kabul hakkında gerçeği ve doğrusu arama sadece gerçeği.. Bir anlamı neredeyse gözünüzü kapatıp gidin takip edilenler din özellikle içine bir kaldırılmış, zaman ayırdığınız için dikkatlice eleştirisi fikri itibarını ve nedeni. Eğer hiç dürüst, fikri, din, siz kaldırılmış, daha sonra büyük olasılıkla bir dünyanın birçok sahte dinler yerine, gerçek bir!


Ne trajedi, pek çok kişi, dünyanın kendi kaybıdır değerli hayatlarını kendilerini grupladıysanız, pek çok farklı yanlış dinler veya farklı metni yazdır bu dinler mi? Eğer tüm dini her yerde dikkatle inceleyin ve altyapısal bütünlüğü, özellikle dinin bir anlayarak açık ve dürüst bir kalp, sonra tüm insanlığa sahip bulun ve onay Bir Gerçek Din gelmesin. Ne keşke her yerde bunu sadece!


Ne yazık ki, çoğu kişi, dikkatlice inceleyin, özellikle din emin olun. gerçekten doğru! Onlar çok çılgın, isteyen herkes başka soru veya yanlış ve çelişkili, belirli bir din olarak kaldırılmış (veya dönmüş) hiç ciddi bir an için soru meşruluğunu, kendi din. Birçok içerik ki ebeveynlerin, Katolik, Müslüman, ya da Hindu vs. bu nedenle kalır, din.


Birçok kişinin yanlış dinler reddetme dinlemek hakkında her şey diğer dinler, çünkü korkuyorlar, ostracized, aile ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Diğerleri korku, fiziksel olarak zarar verdiklerini eğer değiştirmek dini inanç. Bir bu nedenlerden dolayı aynı neden, belirli bir din mi? Eğer öyleyse, en büyük olasılıkla yanlış bir din ve bir yol lideri, sizin ve ailenizin, gerçeğin yerine doğru!


Bu yüzden büyük çoğunluğu insanların yaşamış, kısa burada yaşıyor, dünya gezegeni yenilgiye sonuçlarını seçmek için, yanlış dinler atalarının. Peygamber İsa, "Eğer [ruhça] kör kurşun [ruhça kör] hem düşecek, hendek (Matta 5:14)." Ancak İsa bu maxim, gerçeğin bu zihniyet tüm dini insanların dünya çapında. Hem yanlış dini liderler ve onların izleyicileri, düşme, aynı çukurdan çıkarmak. Bu nedenle, gerekli her adam ve her kadın için dikkatlice inceleyin, orijinal temelleri, dini inanç. Çok dikkatsiz ve sorumsuz herkes için, şans eseri bir din, bir tek, çünkü, din veya kaldırılmış.


Herhangi bir din ki dayanabileceği fikri kendimi zorluyorum ama, kendi varsayımlarıyla tecrit yoluyla diğer dinler, zulüm, ya da fiziksel şiddet bastırmak ve detractors, gerçek bir din. Eğer bir Tanrı, bir gerçek tanrıdan sonra, kesinlikle hata yapı, din, bol bol temel nedenlerden dolayı geri gibi bir gerçek din mantığın,. Aksi takdirde, tüm dünya'nın nüfusu, sorumlu görmek inanmaktır, herhangi bir farklı türde, din, istediler. Bu nedenle, gerçek din olmalıdır ve dünyanın geri kalanı dinler birçok Tanrısal onayları, diğer tüm dinler yoktur!

Birkaç bin yıl önce atalarının harika bir sonraki tüm Müslümanlar ve Hıristiyanlar sarmadı İslam veya Hıristiyanlık, çünkü büyük çoğunluğu dünya'nın nüfusu doğdu ve yükseltilmiş etidir. En az iki bin yıl önce, din olarak bilinen İslam henüz mevcut olmadığı, çünkü Muhammed doğmamış kadar yedinci yüzyıl reklam. Yaklaşık iki bin yıl önce Hıristiyanlık hala emekleme döneminde ve Hıristiyanlar, sadece çok küçük bir kısmını, bilinen dünya. Göre, hozay geçmişi, uzun uzak ataları büyük olasılıkla yüklendikleri dönüştürmek için belirli bir din, şimdi sarılmak bugün, korku, ağır zulüm ve hatta ölümle sonuçlanabilir. Büyük çoğunluğu Hıristiyan açikça söyleyen Avrupa zorlandılar ve yüklendiğimiz, sarılmak, çeşitli Kilise Devlet biçimleri, Hıristiyanlığın artıracağını söylüyolar. Aynı şekilde, pek çok ilk halklar dönüştürülüyor. Bunlar yüklendikleri katılmak için yeni, İslam, korku, zorlamalı kölelik, ağır vergi, ya da bedensel zarar verir.

Kanıt KATOLIK HIRISTIYANLIK VE İSLAM KOVALANIYORUZ HER DIĞER

Aşağıdaki Teklifleri, Wikipedia Ansiklopedisi

Zulüm, Müslümanlar Güney Avrupa

"İlk Müslüman nüfusu iyi olmadı Sicilya'da ilk 100 yıllık Norman kazanılacak. Araplar, ayrıcalıklı kaldı, bir hükümet. Nitekim, 4000 Saracen Okçular acımadan saldırdı aldı. Çeşitli arasındaki Hıristiyan güçler. , Normanlara ve daha sonra Evi Anjou kayıp kumanda, Adanın Peter ve Aragon krallarının panteonlarını içeren süssüz, İslam başladı. Norman hükümdarlar ve ardından bir politika sürekli Latinization (çevirme, adanın Katolikliğe). Bazı Müslümanlar seçti. seçenek naza dönüştürme, ancak böyle bir çözüm sadece kendi koruma ve bir topluluk (sayfa 35)".


"Sicilya Müslümanlar, bir konu evren, bağlı merhamet, Hristiyan ustaları ve nihayetinde, kraliyet koruma. Kral William iyi öldü lastik boyuyla 1189, bu kraliyet koruma kaldırılmış ve kapı açıldı, yaygın saldırılara karşı, adanın Müslüman. İslam artık önemli bir yerinde, Adanın, 14. yüzyıl. Toleration, Müslümanlar ile sona erdi Artan Frederick. Birçok baskıcı önlemleri, geçti Frederick II, piyasaya, lütfen, Papalar, hoşgörüyle İslam olan kalp, Hıristiyan aleminin,[36] sonucunda bir ayaklanma, Sicilya'nın Müslümanlar.[37] Bu organize tetiklenir direnç ve sistematik misilleme[38] ve işaretli son bölüm İslam Sicilya'da. Ayağa, abated, ancak doğrudan papa basınç kaynaklı Frederick toplu aktarım bütün Müslüman nesneleri derin, İtalyan sabratha, Lucera.[37]"

, İber Yarımadası

"Bağlı yerel capitulations, yerel Müslümanlar kalmasına izin verilen (kavanoz) ile bazı kısıtlamalar ve bazı şartlar gerçekleştiğinde, Hıristiyan nüfus. Sonra, kazanılacak, Granada, tüm İspanyol Müslümanlar altında Hıristiyan kural. Yeni alınan miktar söz Arapça ve kampanyalar dönüştürmek, başarısız oldu. Yasanın kademeli olarak piyasaya İslam çıkarın, doruğa çıkaran, Müslümanlar tarafından zorla dönüştürmek için Katolikliğe İspanyol Inquisition. Bunlar bilinir ve Moriscos Yeni kabul edilir. Daha fazla yasa sunuldu, 25 Mayıs 1566, milletvekillerinin, 'had terk, Arapça, Kendi giysileri, kapıları açık kalmalı her Cuma günü, ve diğer bayram günleri ve onların banyoları, kamu ve özel, yırtılmış.'[39]. Bu nedenle kapılar, sol açık gibi olup olmadığını belirlemek için gizlice gözlenen herhangi bir İslam festivaller.[40] Phillip II sipariş etme, tüm halk hamamları, bunların kutsal emanetlerini aldatma, ünlü, bunların kullanılması, Müslümanlar tarafından, arıtma ettirdi.[41][42] elindeki kitapları veya incelemeler Arapça çok yakın somut kanıtı itaatsizlik ciddi yankılar.[43], 1 Ocak 1568, Christian kâhinler sipariş tüm Müslüman çocuklar, yaşları arasında üç ve beş, ve bunları okullarda, burada bunlar hakkında Kastilya ve Hıristiyan doktrini.[44] Tüm bu yasa ve önlemleri gerekli zorunlu uygulanacak, ve çok daha erken. , tek başına, sırasında, 15. yüzyıl, elli bin Müslümanlar için ölüm ve çift sayı çözebilmek için taleplerinden kendi din.[45]


Arasında 1609 ve 1614, Moriscos de ihraç İspanya.[46] Onlar, 'yola, acı, ölüm ve el koyma, deneme veya cümle... için onlara hiçbir para, bullion, mücevherlerin veya poliçelerinin... ne olabilir.'[47]


Bulgaristan Ana madde: Türkler Bulgaristan


"1989 yılında, 310.000 Türkler sol Bulgaristan, çok basınç altında bir sonucu olarak komünist Jivkov rejiminin asimilasyonu kampanyası (gerçi, üçüncü bir geri döndü yıl sonundan önce). Bu programı başlattı.


1984 yılında, zorunlu tüm Türkler ve diğer Müslümanlar, Bulgaristan'a Bulgar adları ve taleplerinden tüm Müslüman gümrük. Motivasyon, 1984 asimilasyonu kampanya belirsiz; ancak, bazı uzmanlar, disproportion, doğum oranları, Türkler ve Bulgarlar da önemli bir etkendir.[48], ad değiştirme safhası, kampanya, Türk kasaba ve köyleri ile çevrili ordu birimleri. Vatandaşlar, yeni yayınlanan kimlik kartları ile Bulgar adları. Hatası yeni bir kart geliyordu müsadere maaş, emeklilik ödemeleri ve banka geri çekilmeleri. Doğum veya evlenme sertifikalar olacağını sadece Bulgar adları. Geleneksel Türk Giysileri yasaklanmış; evleri aranır ve tüm bulgular, Türk kimliği. Camiler kapandı. Tahminlere göre, 500 ile 1500 kişinin öldürüldüğü bu asimilasyonu anlaşılmasıyla, ve binlerce kişinin hapsedildiği veya gönderilen işçi kampları ya da zorla kayıtlar.[49]"

Teklifler , Dini zulüm, Marc Carlson

Budistler Kovalanıyoruz Diğer Dinler


Hıristiyanlığın gibi Budizm olarak barışçı bir din ancak hozay geçmişi kanıtlıyor, Budistler de kullanılan askeri ilerletmek için kendi din: Aslında, 10. ve 13. yüzyıllarda Japon Budistler karşılanıp büyük orduları anlaşmazlığı farkları rakip grupları. Bugün bile, değişen metni yazdır, Budistler, misyonerler arasında yüz." "Kiralık Brahmin daha sonra katil çalıştık, suikast Budist cetvel Harshavardhana. Bir Budist olarak, isteksiz, hayat ve böylece sürgün ettiği 500 Brahmins yer komplo uzak bir alan güney Vindhyas".


Aslında, 10. ve 13. yüzyıllarda Japon Budistler karşılanıp büyük orduları anlaşmazlığı farkları rakip grupları. Bugün bile, değişen metni yazdır, Budistler, misyonerler arasında yüz." "Kiralık Brahmin daha sonra katil çalıştık, suikast Budist cetvel Harshavardhana. Bir Budist olarak, isteksiz, hayat ve böylece sürgün ettiği 500 Brahmins yer komplo uzak bir alan güney Vindhyas".

Hindu'nun Kovalanıyoruz Budistler


"Gopinath Rao (Doğu ve Batı Vol 35) eski aşiret, Jaganath Puri , Udovicki, Vaisnavas ve duvarlarda tapınağı bugün bile ekran lu öğrencilerden kayıt için beheading ve katliam, Budistler. . . Büyük Budist kompleks Nagarjunakonda yıkılmış. Göre Dig Shankara Vijaya, yeni saçlarıyla Brahma-Kshastra sipariş kralları her Kshatriya to kill her Budist genç ve eski ve aynı zamanda kill olanlara vurmadığı, Budistler." "E.S Oakley (Kutsal Himalaya) Rhys Davids (Budist Hindistan) ve Daniel Wright (Geçmiş, Nepal) teklif birkaç Nepalese ve Kumoani belgeleri gösteren Budizm vardı, o din, Himalaya, Badrinath ve Kedarnath , Budist tapınakları kadar Shankaracharya (788 -820) Udovicki, 8. yüzyıl ve mabetler, Badri ve Kedar sonra dönüştürülür mabetler, Shiv ve Vishnu . . . Ve pek çok cesaret saldırı Budist manastırları. Birçok Nepalese hesapları devlet, Buda dille eleştirmişlerdir kovalanıyoruz, öldürülen, sürgün ettiği ve zorla dönüştürüldü. Pek çok dönüştürülen ziyade ölüm, aşağılama veya sürgün . . . Birçok bhikshunis, ya da rahibelerin de zorla evli ve öğrenilmiş Grihasthas zorla kesilmesi için ayırt edici düğüm, saç, üst başlıkları . . . Budist works arama ve imha . . . denizleri, kan döktüler, temizlediği için güç olsa da şimdi kendilerini barış seven ve ruhani. Hindistan'da, her ülke, açlık siyasi güç ve erkek hakimiyetinin led için birçok örnekler kanlı ve bu daha kısır, cetveller ve giydirdim, güç, din motive kendi izleyicilerini".


Bu nedenle, tarihsel kanıt olduğunu kanıtlıyor Pagan Hindu tamamen sildi. Budistler, Hindistan. Bakınız bizim kitap, "Beş kapı direkleri, Hinduizm".


Öncelikle, Budistler genellikle, alıcıların zulüm ama bu din yavaş yavaş kazanılan kabul Çin ve Japonya da kullanılan Imperial güç genişletin etkisi, dünya.

Eğer büyük ataları, kabul edilen din(ler) Krallığı veya Empire, yaşam daha sonra olsaydı, muhtemelen pek kovalanıyoruz. Ve eğer devam değil, kabul, din(ler), Krallık ya da İmparatorluğu olsaydı, ihraç, topluluk ya da uygulanır. Bu nedenle, hemen hemen tüm insanların yaşam Hindistan'da Hindu'nun (Sihk'in ve Müslüman ayrı ayrı kendi ayrı coğrafi topluluklar çünkü sürekli mücadele ve 12-77), neredeyse tüm yaşayan insanlar Çin ve Güneydoğu Asya'daki ağır etkilenir Budizm, neredeyse tüm yaşayan insanlar Arabistan ya da Türkiye'nin Müslüman, ve neredeyse tüm insanların yaşam Japonya her zaman Budistler veya Shintoists yüzlerce yıl. Yaşayan insanlar bu topraklar için, din, kaldırılmış ya da bu ciddi. Tüm çeşitli dünya dinler, gerçek çünkü insanlar kaldırılmış? Ve tüm bu farklı dinlerin doğru çünkü kendi yandaşları için saklanmalıdır, din, şiddetli zulüm ya da bedene mi?


Bu behooves tüm izleyicileri, çeşitli dünya dinleri dikkatle ve kritik incelemek, orijinal temel neden bu din taleplerin gerçek ve kanıt oluşturduğu ve diğer dünya dinleri emin olmak için belirli bir din bir, aslında, Tek Gerçek Din.


Eğer din, aşağıdaki iddia etmez, herhangi bir gerekçeli kanıt ve iddia doğru sözlü, daha sonra, soru, doğruluk, orijinal kurucu(lar). Ve eğer başka bir din hangi, net ve gerekçeli temel neden bu taleplerin gerçek o din kardeşlerimiz, neşeyle dönmüş gerçek bir.


Yazar inanıyor ruh ve tavır peygamber İsa, "Aşk," ücretinin kovmuş her tartışma, diğer dinler. Tüm uygulama nefret ve zulüm, diğer dinler genellikle; çünkü bunlar yeterli kanıt, kendi din. Bu nedenle bu resort, insan öfke, zulüm ve hatta şiddet yaymak, kendi din, suppress , diğer dinlere ve onların tutkunları, bu aynı din.

Tarihsel kanıtları ötesinde olduğunu kanıtlıyor bir gölge, kuşkusuz, hemen hemen tüm büyük dünya dinleri, her nasıl zulmettiyse diğer tüm insan geçmişi. Bu dinlerin kovalanıyoruz diğer dinler, çünkü orijinal kurucu öğretmen veya peygamber teşvik bu uygulama. Ama diğer dinler gibi Hıristiyanlık ve Budizm, zorla dini görünümler aşağı insanların ağrılarına rağmen İsa ve Buda asla şiddet 1983-1985 evangelism. İsa ve Buda hem öğrettiler, kendisinden sevgi ve barış insanların müminlerin diğer dinler. Bu nedenle tüm açikça söyleyen Hıristiyanlar ve Budistler katılan zulüm diğer dinler, gerçek Hıristiyanlar veya Budistler çünkü dinlemediniz, kurucuları, bu dinler, İsa ve Buda.

Gerçekten inanıyorum. Din, doğdu ve yükseltilmiş, çünkü geçerli fikri nedeniyle mi? Eğer öyleyse, ne bu anlayarak inandırıcı nedenler? Ve bu sözde kanıtları için dine karşı kendimi zorluyorum, diğer dinler mi? Ve ne yapmak gerekir, başka bir din daha inandırıcı kanıtlar olduğunu kanıtlamak için, gerçek din ve din, siz kaldırılmış, değil mi? Siz de değiştirebilirsiniz? Din


Peygamber İsa açıkça işaret gerçek neden Yahudiler pek çok reddedildi, gerçek din:

"Ve bu mahkûmiyet, ışığı, dünya, erkek ve çok sevdim karanlıktan ziyade, çünkü, kötü. Herkes için kötülük çalışırdı nefret ışık ve ışık, yoksa, yaptıklarının görülmelidir. Ama o kim gerçeği birlikte ışık, yaptığı eylemlerle, açıkça görülebilir, bu, Tanrı." John 3:19-21

Sizin dini ilişkilerden belirlenir dini savaşlar oluyor yüzyıllar önce ya da, dini eğilime dayalı olarak somut kanıtlar?

Kanıt MUHAMMED KULLANILAN ŞIDDET YAYMAK İSLAM


En iyi İslam tarihi kaynakları olduğunu kanıtlamak Muhammed kullanılan savaş ve şiddet olaylarının yayılması İslam. Tek bir Hadith ilgili, Bukhari , Muhammed söyledi:

"Ben komutu ile mücadele insan kadar tanıklık ederim. tanrı yok Allah ve Muhammed, Messenger, Allah, ve dua, ve pay zakat. Eğer söylüyorlar, bunlar kayıtlı kan ve mallarını, bana,"Ben komutu ile mücadele insan kadar tanıklık ederim. tanrı yok Allah ve Muhammed, Messenger, Allah, ve dua, ve pay zakat. Eğer söylüyorlar, bunlar kayıtlı kan ve mallarını, bana,


Sonra Muhammed'in huzurlu mademki başarısız olduğundan daha fazla ilerleme, Muhammed, aşağıdaki gereklilikler yaymak İslam bütün imansızlar non-Müslüman:

"Ben terör aşılayarak, gönlünü, demezler. Ey gidince , onların ağızları ve gidince tüm parmak uçlarını kapatın. Bu, çünkü karşı mücadele Allah ve onun kulu. Eğer herhangi bir mücadele Allah'a ve onun kulu, Allah, katı, ceza." Enbiya Suresi 8:13-16


Muhammed kendisi komutu kendi izleyicilerini aşılar terör, gönlünü, demezler. Bunu herhangi bir mucize neden bu kadar çok Müslüman bugün birleşme terör örgütleri?

"Mücadele ve slay, etidir nerede ve onları ele geçirdi, beleaguer ve pusuya onları her stratagem (savaş). . . "Yasin Suresi 9:5.


"cezanın olanların saldırmadan Allah ve onun kulu ve kulağa, olabilir ve ana, korumaya, kara: yürütme, kesme, elleri ve ayakları ters tarafta, ya da sürgün, kara. .." Enbiya


Suresi 5:36

"Mücadele, bu kime, yazılar, bilgilendirme inanıyorum ne, Allah, ne de son gün, olmayan korusun ne Allah ve onun kulu, yasak, ve gençlerimizi, gerçek iman, kadar saygı, el ve tamamen gerilemiştir." Enbiya Suresi 9:29


Erken bir Müslüman biyografi uzmanı olan Muhammed kayıt Muhammed, "Kill herhangi bir Yahudi, düştüğünde güç".


Bazıları Fatiha Suresi 4:89, "daha sonra bir arkadaş, kadar, göç yolu, Allah. Daha sonra da dönüş, seize ve öldürür nerede onları; ve değil, herhangi bir ortak ya da destekçisi".

Enbiya Suresi kendisi komutları Müslümanlar için ve kesecek tüm Müslümanlar geri çevirin (veya dönüş), İslam.

İslam, AÇIKÇA ZORUNLU OLARAK ÇOK DÜNYA'NIN NÜFUSU

Burada, tarihsel özeti arkasında zorunlu dönüştürme İslam. Not Bu, en güvenilir İslam tarihi kaynakları. İbn Ishaq Sirat'Rasulallah, op cit.


1. Sayfa 668 ve 669 Abu Gelen emri bir Müslüman, İslam. O abd: "Siz bana en iyi tavsiye ediyorum size, ben size şunu söyleyeyim. Gönderilen Tanrı Muhammed bu din ve o her zamanki özveriyle kadar erkek kabul, gönüllü veya zorla".


2. Sayfa 547, Muhammed'in davlumbazı düşman, Ebu Sufyan, güvenli bir geçit, İbn Abbas'tan Muhammed. Toplantı sırasında, aşağıdaki konuşma meydana gelir: "Vay haline , Ebu Sufyan, değil sizin olduğunu fark I [Muhammed] am Tanrı'nın kulu?" yanıt verdi, "o hala bazı şüpheli." I [İbn Abbas] ona şöyle dedi: "Gönder tanıklık Tanrı yok Allah ve Muhammed, kulu, Tanrı önce kaybederseniz," "Çok çalıştı." Sufyan niyeti olmadığını tanımak kadar Muhammed'tehdit hayatı. Bu, net bir durumda, haram olarak kabul eden İslam: dönüştürmek veya die.


3. Sayfa 614, 615, Muhammed'in saldırı olarak insanlar Thaqif de düşman, Muhammed, ayrıntılı.

Onların gerekçesi bu: "Biz de bir çıkmazı. Gördünüz, nasıl aşk bu adam, seyrettiği. Bütün Araplar, İslam kabul ve eksikliği, güç için mücadele, bu yüzden, durumda." Onun Üzeri̇ne Thaqif öğüt aldı ve bir başka, "Sakın, sığırları, güvenli; yok, can go out olmadan kesilir." "Bu nedenle yetkilerin verilmesi birlikte göndermeye karar verdi bir adam, kulu olduğu Urwa gönderilir [kabul İslam böylece ve mallarını güvenli, yağmalanacak ve hayatını Müslümanlar tarafından]".


Bu insanlar olmadı Müslümanlar çünkü. Bu davet gönder İslam ve reddetti. Çünkü bunlar helplessly ihmalkarlık vakalarının, kuvvet ve silah, karar, Müslümanlar. Bu nedenle, dönüşüm zorla, ağrılarına ve haram. Ardından bu ürkmüş insanlar Müslüman oldu bunlar kalmıştı, İslam, çünkü Muhammed'olarak, ölüm cezası herhangi bir yeni Müslüman kim cesaret dönüş. Atalarının pek çok Müslüman yaşam bugün zorunlu hale Müslümanlar yüzyıllar önce ve onların torunları hala serbest değil, bu din için bile bu gün. Birçok Müslüman olan dönüş başka bir din mutlaka kaçmak için Müslüman olmayan topraklar, escape bazı ölüm. Nasıl bir din sizi tüm seçim özgürlüğü?


4. Sayfa 645 öykü, Muhammed'in müzakerelerde istediklerinin tümünü elde edeceğini belirtti Khalid, oymak, Banu al-Harith bin Ka'b, bölge Najran açıklanmıştır. Muhammed "….. emrini [Khalid] davet etmek için onları İslam üç gün önce de saldırıya uğradı. Eğer bunlar daha sonra kabul etti kabul etmek, onları; ve eğer reddedildi o, onları mücadele. Böylece Khalid gönderilir ve geldi, ve gönderilir. Yolcular, tüm yönlerde davetkar, insanların İslam, şöyle dedi: 'Eğer İslam kabul eder. Güvenli,' adamlar kabul İslam oldukları davet edildi."


İnsanlar dönüştürülüyor İslam sadece çünkü tehdit altında. Uyari Khalid'in sözlerini "Eğer İslam kabul eder. Güvenli." bu tip din insanların gerçekten arzu? Bu tehdit ve ölüm olmadıkça dönüştürün! Di̇kkat. Muhammed'in sözde güçlü bir söylem, ne de ikna edici hiçbir dini kanıtlar ikna olmayan Müslümanlar dönüştürülecek. Bu, İncil olduğu iddia edilen İslam desteklenir, üretimi dönüştürmeleri. Bu sözde yeryüzünde, Zariyat Suresi, üretimi dönüştürmeleri, İslam. Bu sözde bilimsel ve tarihsel kanıtlar kuvvetli̇ce ikna göklerini dönüştürmek için İslam. Ne sözde uyum, Zariyat Suresi, insanların ikna dönüştürmek. Bu açıkça İslami Cihad [bilinen pek çok Müslüman, 6. zorunlu iş - veya 6. Direği, İslam] kuvvetli̇ce istesinler kitleler dönüştürmek için İslam. Bu nedenle İslam tarihi kanıtlıyor Muhammed'in zorunlu çalışma, global Cihad zorlamalı, en toprakları (olarak bilinen İslam Toprakları), İslam, din, bir büyük dünya dini.


Sonrası sürgün eden iki Yahudi kabileleri Medine'den ve mahvetme, mal, Muhammed katledilen kalan

800 Yahudi erkek Medine'nin (gençler buluğa eren eski erkekler), yapma savaş İslam, yardımı İslam'ın düşmanları, ama reddederken Muhammed gibi bir peygamber, Tanrı.


Yahudiler, Medine'nin de, Müslüman olur, ama reddedildi! Yahudiler, Muhammed biliyordu, bir sahte peygamber, böylece seçtiğiniz şehitlik yerine aşağıdaki yanlış bir peygamber. Muhammed asla bulunamadı. beklenen teyit etti (, Enbiya Suresi'anic Vahiylerin, Tanrı'dan), Kitap. Çünkü Yahudiler, Medine tehdit geçerliliği, İslam, Muhammed seçtiğiniz cinayet, erkek ve i̇srailli, kadın ve çocuk. Bu gerçek tarih İslam'ın büyüme, dünya çapında bir din!

Daha DETAYLI BILGI IÇIN İSLAM OKUYUN BOOK YETKILI "BEŞ , İSLAM.

Neden ESKI VE YENI TAAHHÜTLERI İNCIL DOĞRU

Musa SON TEST GERÇEK BIR PEYGAMBER

Peygamber Musa net provalar ve gerçekleştirdiği belirtileri ayrıntılı tahmini peygamberliğini belgeleyen yaptığı gerçekten gönderilmiş, Tanrı, Çocuk, İsrail, gerçek, din, onun gün:

Küçümseyerek 4:1-9 "Musa yanıtlanan ve dedi, 'Ama varsayalım bu bana inanın veya müzik dinlemek için benim ses; varsayalım söylüyorlar, 'Yahweh, göründü.' Böylece Yahweh ona şöyle dedi: 'Bu Nedir, sol?'' dedi, ' A çubuğu.' Ve dedi, 'Döküm, toprak.' Bu yüzden dökme, şasi ve bir yılan; ve Musa'dan kaçtı. Sonra Yahweh Musa'ya şöyle dedi, 'ulaşabilir ve alın, kuyruk' (ve ulaşıldığında, el ve ve bir kolu, el), ''Bunlar inanıyorum. Tanrı Yahweh, babalar, Tanrı, İbrahim, Tanrı, İshak ve Yakup, göründü.' Ayrıca Yahweh ona şöyle dedi: 'Şimdi elinizi, ana kucağında,' Ve söyledi, onun can yoldaşı ve göreve, zevktir, onun eli baktı, tıpkı kar. Ve dedi, 'elinizi, ana kucağında, tekrar' Bu yüzden elini onun can yoldaşı ve drew ve onun can yoldaşı, zevktir, restore, diğer eti. 'Sonra, eğer bunu düşünüyorsanız, ne, mesaj, ilk oturum, iman, mesaj son işareti. Ve olacaktır, eğer bunlar inanmıyorum hatta bu iki bulgu, veya müzik dinlemek için ses, siz, su, nehir ve akma, kuru toprak. Su hangi size, nehir olur kan kuru kara."


Küçümseyerek 7:8-10 "Sonra Yahweh [Adı Allah] Musa'yla Harun'a şöyle dedi: 'Ne Zaman Firavun konuşur," dedi, "Nasıl bir mucize kendiniz,' sonra söylüyorlar, Harun, 'alın ve kolu ve döküm başlamadan önce, Firavun ve bir yılan.' Musa ve Harun'a gittik, Firavun ve ardından, tıpkı Yahweh komutu. Harun döküm aşağı onun kolu önce Firavun önce ve görevlileri, ve bir yılan."


Tanrı Yahweh devam mesajı onaylamak için, Musa'nın gerçek Tanrı, birçok diğer çeşitli mucizeler boyunca bakanlığı: On Beladan, Mısır (Küçümseyerek Bölümler 7-11 ), Gündüzün bir bulut sütunu, gece ateş hangi supernaturally led ve korumalı Çocuk İsrail (Küçümseyerek 13:21,22); Açma, Kızıl Deniz ve tahrip Firavun'un ordusu, deniz kapalı, dinci Mısırlılar (Küçümseyerek


14:22-30 - kitap "Gerçek Sina Dağı, Arabistan" için arkeolojik kanıtlar., Firavun'un arabalarının ordusu bulundu, Kızıl Deniz'in Körfez, Aquaba); Arıtma, Zehirli sular, Mara (Küçümseyerek 15:25); Yeryüzünde Gıda adı "MAN" hangi supernaturally fed. İsrailliler, Çöl (Küçümseyerek, 16:4-31); Yeryüzünde Rab Bıldırcın Gönderiyor (Küçümseyerek 16:13); Yeryüzünde radiance, Musa' yüzü (Küçümseyerek 34:5-7); Sular infilak mucizevi bir rock (Küçümseyerek 17:5-7); ve ceza, asi İsrail yanlıları karşı Musa: doğaüstü yangın oldu, Nadav ve Avihu (Leviticus 10:1,2) / şase supernaturally açılma örülmüş Korah, Datan, Aviram ve bütün bunların ardından çekişme Musa (Sayılar 16:31-35) / ceza, doğaüstü yangın karşı gönderdi bu şikayet Musa (Sayılar 11:1-3). / ve yargı cüzzamlı olarak için Miryam ters Musa (Sayılar 12:10-15). Di̇kkat, Tanrı supernaturally Musa ceza' detractors ve Musa'.


İnanabiliyor Tanrı bu tür belirtiler ve harikalar geçerliliğini onaylamak, Muhammed'in mesajı? Yine Enbiya Suresi sadece demiyorum mucizeler, yaşam Muhammed, aslında yalanladı Muhammed hiç bir yapılır mucizeler. Musa aksine, Muhammed'in kendisinden ceza ve kill rakiplerine. Ama Tanrı, Musa, Kim öldü ve ceza olanlar karşı ayaklandı. Musa. Nasıl Muhammed veya herhangi bir diğer kurucusu bir dünya dini olarak üstün, Eski Antlaşma Peygamber Musa ve Yeni Antlaşma İsa peygamber mi?


Enbiya Suresi olduğunu söyledi. Muhammed işlemediği mucizeler dışında okuyan Enbiya Suresi. En olmayan Müslümanlar, Zariyat Suresi, çok üstün diğer dini yazıları, antik. Ne de herhangi bir iç kanıtlar, doğaüstü bir nedeni, sözcükler. Aynı şekilde tüm dünya çapında dinler dışında e Geçen Musevilik ve İncilde Geçen Ünlü Hıristiyanlık.


Bu preponderance, araştırmacıların hemfikir Tevrat (ilk 5 kitap, İncil) tarafından yazılmış Musa yaptığı ömrü ve, elindeki ardılı Joshua ne zaman aldı, Kenan (Şimdi İsrail denir). Oldukça zor olan Musa ve Yeşu kadar yalancı öyküler, mucizeler ve ardından kaydettiğimiz bu hayali olaylar Tevrat, bütün ulusun İsrail görgü ve olaylar sırasında, küçümseyerek, Mısır'da. Ayrıca, oldukça kapısını aralıyor bence tüm on iki İsrail oymaklarının kabul edilen sahte hikayeleri, birileri üfleme devamlı. Çünkü orada birçok çevredeki milletler vardı, Tevrat, ömür boyu Musa ve Yeşu, ve bu da çok sayıda olmayan arasında İsrailliler karma birçok milletler katıldı keşişle tanıştığı yerdir, çünkü bu mucizeler, Tevrat, test tarihi itibarı.


Had Enbiya Suresi bağımsız yalancı öyküler, mucizeler ve hayali olaylar kesinlikle birileri de reddetmiş, yanlış. Eğer Muhammed ve onun hemen ardılı vardı ezgilerle icat öyküler ve bunların arasında, Zariyat Suresi, hem Müslüman Olmayan Müslümanlar da şiddetle karşı çıktı ve belgelenmiş bu yanlış ilaveler Enbiya Suresi. Bence kimsenin yazma aşağı sahte öyküler önce göklerini, görgü, konuşmak için disprove geçtiğinde tüm derece mantık. Gibi bir şekilde, içinden tüm mantıksal sınırlar bence Musa ve Yeşu icat yanlış yaptığım hesapları, Küçümseyerek, Mısır'da ve diğer gerçekleştirdiği kaydedilen olaylar, Tevrat.


Ayrıca, Peygamber Musa'nın son test, Deuteronomy 18:21,22, doğru tahminler yerine, İsrail. Musa doğru tahmini, İsrail halkı, Kitap, sürekli Yaptığı antlaşmayı bozan Musa (Deuteronomy 31:20) ve bu manevi hatası, Yahudiler devam edeceğini hatta "i̇kinci gün (Deuteronomy 31:29)", Yahudiler olacaktır için görmezken jealously, infüzyon, Yahudi olmayan Hıristiyanlar Monotheists (Deuteronomy 32:21).


Ayrıca, Musa tahmini, İsrailli de tatil cannibalism, Kuşatılmış yabancı bir ulus ve tutsak "bir ulusun hangi ne size ne de sizin babalar bilinen." Bu peygamberliği yerine geldi, Süryani ve Kildani invasions (Tahmin: Deuteronomy 28:36,37/Yeterlilik: 2 Krallar 17:6; 24:11-16).


Daha sonra, son gün Musa:

"Sonra Yahweh dağıtacak arasında tüm halklar, bir ucuna, diğer . . . Ve bu uluslar arasında siz, hiçbir dayanağı, ne olmalıdır. tek bir ayak bir yer; ama Yahweh size bir korkuyla kalp, başarısız gözleri, sancı ve soul. Yaşam olacaktır kaygısı içinde; korku, gündüz ve gece, ve hiç bir güvencesi ve hayat."


Musa doğru ifade, acıların, Yahudiler, Süryani ve Kildani captivities ve AD 70 [tahrip tapınağı Kudüs] sonuna kadar Dünya Savaş iki. Yahudiler bu ciddi kovalanıyoruz ve sürekli 12-77 çoğu milletler nerede perişan oldu. Önceden, yirminci yüzyıl Yanlış Hıristiyan ismi, Avrupa ve İslam Hükümdarları, Orta Doğu ve Kuzey Afrika'da sürekli işkence ve öldürülen Yahudiler zorlamadan kaçmak için bir ulus bir başka.

Musa da, Yahudiler sonunda, İsrail tarafından toplanan dünya geniş dağılım:

Deuteronomy 30:3-5 ". Rab Tanrı size geri tutsaklığa, sevecenliği ve sizi yeniden tüm ulusların Yahweh, dağınık.Eğer sizin tahrik için en altındaki parçalar cenneti, oradan Yahweh Tanrı sizi ve oradan sizi. Sonra Yahweh Tanrı sizi kara, babalar haberdar olduğu ve sahip olacaktır. O başarılı olacak ve daha çok, babalar."


Musa daha doğru bu! İsrail, yeniden oluşturulacak olan Yahudiler tarafından, dünyanın dört bir yanından - bu gün. Ama bu peygamberliği henüz tamamlanmış değil. Bir şeyler olacağını, Amerika Birleşik Devletleri, neden İncil peygamberlik sözü, yerine getirilmedi. Bir şey, yedi milyon Yahudi yaşam, Amerika Birleşik Devletleri, İsrail. Sonrası büyük bir savaş, Orta Doğu (tahmini, İbranice Peygamberler), İsrail, kendinizi güvenli ve güvenli, ekonomi ve tarım savrulacaklar. İsrail sırasında en büyük refah ekonomisi, Amerika Birleşik Devletleri, muhtemelen giderek çökmesine ve BT'nin, emniyet ve güvenlik, çıplak! Bu kesinlikle tahrik milyonlarca daha Yahudiler, "en altındaki parçalar cennet", İsrail, i̇cracı, peygamberliği, Musa.


Çünkü sadece beş milyon Yahudi yaşam İsrail ve yaklaşık yedi milyon Yahudi yaşam, Amerika Birleşik Devletleri (2009), Tanrı, çekme, Amerikan Yahudi, İsrail. İki şey tutmak için Yahudiler, Amerika Birleşik Devletleri, 1) Finansal Refah ve 2) Güvenlik Şiddet. Bu yazar inanıyor, hem de bu etkenler yıkılacak Amerika, İsrail'in ekonomisi ve güvenliği savrulacaklar. Ayette yedi, bu aynı kanalı söner tahmin Yahweh Tanrı'nın cezalandırma İsrail'in düşmanları sonrası bazı Yahudi toplanan geri dönüyorlar. Son gün: Deuteronomy 30:7 "De Yahweh Tanrı, bütün bu lanetleri sizden ve nefret edenler, kim kovalanıyoruz."


Antik İbrani peygamberleri Tanrı'nın sağında duran i̇sa yakında gelecek gelecekteki olaylar, Orta Doğu. Tanrı, tüm ceza nefret edenler ve zulmedenler İsrail bu son gün. İsrail, bir mekânın, dolu ve müreffeh bir güç, Orta Doğu, i̇çi̇n, tüm düşmanlarının tüm çevresine ve uluslar güçlü "inip kalkmaktadır."

Zekeriya 12:2,4,6,8,9 "Zevktir, Yeruşalim'i bir bardak sarhoşluk, çevredeki insanlar, bu yatırın kuşatma Yahuda ve Yeruşalim'de. Ve yer, o gün ben, Yeruşalim'de yapımcısı çok ağır bir taş, bütün halklar; tüm kim inip kalkmaktadır onu kesinlikle kesme parçaları, bütün milletler, toplanan. O gün, Yahweh, grev, her at, karışıklığı, ve rider, madness; Ben Gözlerimi aç, düzeni, Yahuda ve grev her at, halklar, körlük. . . Bu gün ben, valiler, Yahuda gibi bir firepan, woodpile, ve gibi bir ateşli el feneri, kasnakları; onlar yiyip bitirecek çevredeki bütün halklar, sağ ve sol, ancak Kudüs, yeniden yerleşim yeri [Yahudiler], kendi yer. . . O gün Yahweh [Tanrı] koruyacak, Kudüs; bir kim geri zekalı bunların arasında o gün olacaktır, Davut gibi, Davut, Tanrı gibi, Melek, Yahweh. Olacaktır. o gün ben , tüm uluslar gelip Yeruşalim'e karşı".


Uyari yukarıda Eski Ahit İbranice Kutsal Yazılar diyor ki Kudüs, "yerleşim".

Yahudiler, Tanrı Yahweh koruyacak, Yahudiler ve "seek - tüm uluslar gelip Yeruşalim'e karşı." Çünkü Tanrı, İbrahim, İshak ve Yakup verdi "imha" ve "kesme parçaları" bütün uluslar'nın saldırı, reinhabited Yahudi Ulus biliyoruz ki, modern İsrail, karşı galip, İran, Suriye, Rusya ve diğer tüm milletler, arama için "inip kalkmaktadır onu". Ilgili daha fazla bilgi için gelecekte savaş, Orta Doğu da dahil olmak üzere Amerika'nın katılımıyla), kitap, "İmha Amerika'da".


Zekeriya 14:11-15 ". . . Kudüs, yeniden yerleşim yeri [Yahudiler]. Ve bu, salgın hastalık olan Yahweh, grev, tüm insanlar, karşı savaşmış Kudüs: kendi bedeninde, yapışık, stand, ayaklar, gözler, conta yuvalarına ve dillerle yapışık olacaktır, ağızlar . . . Böyle de olmalıdır. hastalık, at ve katır, deve ve eşek, ve bütün hayvanlar, bu kampları. Böylece, bu hastalık."


Yukarıdaki İncil peygamberlikte olduğunu ortaya koymuştur nükleer silah karşı İsrail'in düşmanları. Bt

Hiçbir gizli, modern İsrail büyük bir arsonal nükleer silahlar. Iyi kanıtlar İsrail yeterli nükleer silahlar, dördüncü nükleer güç, dünya. Tanrı, İsrail müdahalesi imha edecek, düşmanlarının gelecekteki savaşları. Daha fazla bilgi için okuyun kitap, "atom bombaları, İncil".

Geçmiş HESAP, MUSA VE KÜÇÜMSEYEREK, MISIR'DA, DOĞRU OLDUĞUNU KANITLADI

Arkeologların GERÇEK SODOM VE GOMORA KENTLERINI VE MILYONLARCA SÜLFÜRIK TOPLAR YERLEŞIK KALKER BINA

İsa'NIN SON TEST GERÇEK BIR PEYGAMBER

Peygamber İsa de çok harika mucizeler Yahudiler arasında, söylenmeden net ve doğru tahmin peygamberlikler ortadan kalkacak ve yerine çok sayıda ayrıntılı tahmini le yazılı İbranice Yazılar yüzlerce yıl önce onun doğum. Bu Konu ister Le tamamen, İsa' insan gücü.


Peygamber Yeşaya yaşamış contemporaneously, Kral Davut'un peygamberlik, Mesihçi bir bakanlığı, mucizeler:

Yeşaya 35:4-6 "Ki olanlar korkutucu kalpli, güçlü, korkma! Zevktir, Tanrı, intikam, karşılığını verecek, Tanrı, ve kaydedin. Sonra gözleri kör olacaktır, ve kulakları sağır, işbu unstopped. Daha sonra topal olacaktır leap gibi bir geyik ve dil, sessiz ezgiler".


Tanrı, i̇çişleri bakanlığı tarafından İsa'nın mucizevi şifalı, arada (Matthew 9:2-7), baktı

(Mark 1:40-42), kör (Matthew 9:27-31), sağırlar (Mark 7:31-37), sessiz (Matthew 12:22), topal (Luke

13:11-13), ve kaldırma kişi ölü (Luke 7:11-15/ John 11:1-44). İsa daha mucizevi çarpılan beş somun ekmek ve iki balık besleme 5000 erkek bir süre (Mark 6:ü 35-44 yaşlarında) ve başka bir etkinlik de fed 4000 erkek, dahil, binlerce kadın ve çocuk, mevcut (Mark 8:1-9).


Çünkü Yeni Antlaşma Yazılar yazılmış ve yayınlanmış, ilk yüzyıl elçiler içinden tüm sınırları mantık bence elçiler icat gerçekleştirdiği etkinlikler ve yazdı ve Yeni Ahit. Nasıl elçiler de görgü, olaylar, İsa' bakanlığı sirküle ve kayıtlı masallara başvurmadık, yaşam ömrü olanlar doğru görgü tanığı bilgi, bu olaylar?


İlk yüzyıl oturanı, Yeruşalim'e iman etmeyecekler, doğruluk, Müjde Anlatıları, biri New York'ta yaşayan şehir, yirmi birinci yüzyılın talep, terör saldırısı i̇kiz kuleler asla. Herkes gibi yanlış bir talep olarak değerlendirilebilir. içiniz rahat olsun. Hiç bir yalan olduğuna hakkında gerçeğe uygun olaylar sırasında meydana gelen, senden korksunlar. Ne mantıksal yaşayan insanlar, Küçümseyerek, Mısır'da inanıyoruz fabrications, salgın hastalıklar Mısır hiçbir zaman gerçekten oluştu!


Düşünebiliyor musunuz birileri yaşam New York City öykü diğer New York, Tanrı, on beladan, Küçümseyerek, şehir hiç bu gibi olaylar hiç gerçekten oldu mu? İnanabiliyor tüm bir ulusun yaşayan sırasında bu gibi iddiaları yapılmış gerçekten inanamayacaksınız ayrıntılı ezgilerle olaylar bunlar, tüm yanlış mı? Düşünebiliyor musunuz tüm bir ulus, giden görgü tanıkları ile birlikte olaylar hayali hiçbir zaman oldu ve ardından kayıt kendi dini kitap? Bu eşdeğer tüm New York görmek inanmaktır, Tanrı'nın gönderdiği on beladan gibi beladan kaydedilir. Küçümseyerek olarak New York herkes bilir hiç e Geçen beladan hiç sarhoşu New York.


Çünkü Tevrat, Musa, Müjde, İsa ve Enbiya Suresi, Muhammed yazılmış kullanım ömrü boyunca göklerini, görgü, üç kitap alınmalıdır eskiden güvenilir. Daha sonra yine Yahudi, Hıristiyan veya Müslüman kitap (birçok Hadiths) talep ekle olayları gerçekleştirdiği tarihi geçmiş de zaten kayıtlı ömürlerinin, görgü, yeni nesil olarak kabul güvenilir ve güvenilir. Yazar mutlaka canlı contemporaneously, insanlar o yazı kabul güvenilir bir kaynak, tarihsel verileri.


En Pagan mitler gibi Greko-Romen edebiyatı hakkında tanrıların değil tarafından yazılan görgü tanığı hesapları. Bunlar yalnızca gelenekler tarafından icat yüzyılların masalı götürenler. Hiçbir güvenilirlik, sözde tarihi bir veri, çünkü veri motorda görgü tanığı. Dahası, Pagan edebiyatı içermez tahmini ayrıntılı bir kahinlik gibi, İncil,!!


Peygamber İsa daha başarılı, gerçek bir peygamber, doğru tahmin, bu son günlerde: yaygın, Eşcinsellik ve şiddet (Luke 17:direnç momenti 26-30 Nm/Bkz. Genesis 6:5,11), artırma miktarı dünya çapında deprem, yer yer kıtlıklar ve pestilences (Luke 21:11) [Yunan sözcük "loimos" için gittikleri uluslarda aynı zamanda hastalık veya hastalık neden "sorun" veya "kamuya açık bir tehdit"- Bu gibi hastalıkların AIDS ve SARS de dahil olduğu bulgular, son]. Köklü bir artış kasırgalar, Tsunamiler Sonrasında Kaybolan ve heyelan neden "deniz ve dalgalar", "horultu".(Luka 21:25). Ve dünya çapında korku nedeniyle, kitle imha silahları - ya da göktaşı çarpması yapısının (darbe (Luke 21:26): "Erkek gönlünü başarısız onları korku ve beklenti, bu şeyler geliyor, şase, yetkileri, göklerin sarsılacağını".


İsa doğru tahmin etme, ikinci tapınağı (Matthew 24:1,2 ) ve sonraki dağılım, Yahudi (Luke 21:24).

Luke 21:24 "Ve onlar [Yahudiler], düşme, kenar, kılıç ve led uzakta tutucu bütün milletler. Ve

Kudüs, ayaklar altında, öteki uluslardan [Non Yahudiler] kadar, öteki uluslardan sağlandığında".

İsa daha fazla tahmin toplama üçüncü bir tapınak olan " bir gelecekte dünya lideridir.

[Anti-Christ]:

Matthew 24:15 "Bu nedenle, iğrenir, ıssız, konuşma, Daniel peygamber, ayakta, kutsal yer. . . Daha sonra bu Yahudiye'de kaçmak için dağları".


İkinci yenilenmiş tapınak ", 167 BC'ın kuzeyinde Epiphanes, Yunan cetvel Suriye kim bir sunak, Zeus Tapınağı, kutsal Yahudi Tapınağı. Bu göçmenlerden sorumlu tapınağı led Maccabean isyan. Burada İsa söner tahmin etmek için ikinci bir göçmenlerden sorumlu üçüncü bir yeniden inşa edilen tapınak. Bu durumda, dünyanın bir büyük öngörülü peygamberliği tarafından konuşulan İsa kanıtlamak, gerçek Ahid öyle ki, antik İbranice Peygamberler.


Yeniden Tapınağı Kudüs önceden planlanmış, gayretli İsrailli Zionists ama Dome Rock inşa edildi, antik kalıntıları, Tapınak. Sadece Tanrı bilir ne bu peygamberlik sözü, yerine getirilmedi. Çünkü başka peygamberlikler ortadan kalkacak, İsa yerine mantıklı, Dome, Rock, bir gün tahrip ve Yahudi Tapınağı inşa edilecektir. tekrar yerine yerleştiriniz. İsa' peygamberliğini, üçüncü tapınak göçmenlerden sorumlu, Anti-Christ yanar, sonra çok daha fazla Yahudi olacak ki, kaçırılan gerçek Ahid yaklaşık iki bin yıl önce.


İncil Bilginleri, sayılır, birçok 332 Konu ister Le de gelmiş, hayat ve bakanlığı Peygamber İsa. Bu peygamberlik sözlerini küçümsemeyin, çok grafik ve ayrıntılı bu gibi onun doğum Beytlehem'd(Mika 5:2), i̇çişleri bakanlığı, mucizeler (Yeşaya 35:5,6), ihanet için 30 parça gümüş (Zekeriya 11:12), elleri ve ayakları delinmiş (etti.İzleyicileriyle Özdeşleşen 22:16) birlikte çarmıha gerdiler hırsızlar (Yeşaya 53:12) yan delik (Zekeriya 12:10), ve karanlık, kara, ölümü (Amos 8:9).


Bu peygamberlik sözlerini küçümsemeyin tamamen, İsa' özelliği. No Man yeteneği ya da düzenleyeceğimiz, onun doğum: Mika 5:2 tahmini, Ahid, dünyaya Beytlehem'd. No Man, tahmin etme yeteneğini tam yeri, onun doğum. Ne de kimse de tahmin veya planı kesinliğe tam olarak neden kendi ölüm: etti.İzleyicileriyle Özdeşleşen 22:16 öyle ki, Ahid'in elleri ve ayakları olacağını delinmiş ve Zekeriya


12:10 de gelip Musevileri, yan olacağını delinmiş. Şansını bir adam bütün bu ayrıntılı tahmini le bir ömrü gerçekten yeryüzünde. Nasıl İsa, bu mesihçi da doğru gelmiş pek çok ayrıntılı İbranice le yazılı 400 1500 yıl önce, doğum mu? Başka bir adam ama İsa, tüm insan geçmişi bugüne gelmiş tüm bu peygamberlikler ortadan kalkacak, gerçek Ahid ve Kurtarıcı, Dünya!


Mayıs okuyucu dikkatle arama tüm ayrıntılı konu ister le listelenmiştir İbranice Yazılar grafik aşağıda verilmiştir.


Tanıklık, tarih ve kutsal yazılar olduğunu kanıtlamak, İsa'nın çarmıha gerildiği, Roma Valisi Pontius Pilatus ve bir Roma askeri baskı bir hedefe yönelik, yan emin olun o ölü (John 19:34). Eğer İsa'nın başarısız ölüm kaçabilir, taşlayan, çeşitli vesilelerle, onun zamansız ölümü, onu diskalifiye, i̇cracı tahmini peygamberlikler ortadan kalkacak, ona gerçek Ahid (John 8:59; 10:31). Çeşitli vesilelerle bazı Yahudiler İsa'yı reddetti denendi taş onu ölüm ama mucizevi kaçmış. İsa'öldü, ortak bir yöntem idamı çalışmıyorum, İsrailliler [taşlayan] bir gerçek beklenen Ahid. Yine de ölüm i̇sa tüm, İbranice peygamberlikler ortadan kalkacak, Yasa, Musa ve peygamberler.


Roma askerleri birbirlerinden ayrıldılar İsa' giysiler ve kura'vesture. Kral Davut tahmini olarak bu olayı kaydedilir. etti.İzleyicileriyle Özdeşleşen 22:18 bin yıl önce aslında oluştu. Birkaç örnek çok ayrıntılı tahmini le ispatı İsa'nın beklenen önümüzdeki Ahid de öyle ki Musa ve peygamberler:

Muhammed BAŞARISIZ TEST GERÇEK BIR PEYGAMBER


İsa ve Musa gelmiş, test gerçek Peygamber Allah'a göre, yani Allah'ın Word ama nasıl stand Muhammed, test, gerçek bir peygamber bu aynı standartlara uygun mu? Çünkü Muhammed iddia etti. Önceki vahiylerin, Tanrı'dan, biz test, öneri, Muhammed'in sözlerini karşılaştırarak, önceki yazılar. İncil. Muhammed kendisi olduğunu bildirmektedir. Tüm gerçek peygamberler gerekir hakim ve söz ile uyum içinde "Ne Allah (zaten) gösterdi." değilse, sonra Muhammed aramalar "demezler".


Bazıları Fatiha Suresi 4:163 "Biz de gösterdi, bize gösterdi Nuh'a ve peygamberler onu. Ve ortaya, İbrahim, İsmail, İshak, Yakup ve kabileler; ve İsa, iş, Yunus, Harun ve Süleyman; ve biz Davut verdi bir kitap [Birbirinize mezmurlar]."

Bazıları Fatiha Suresi 5:43,44 ". . ., elinde Tevrat, içerir. Allah'ın kararları . . . Biz gerçekten de gösterdi Tevrat çekmenin, kılavuz ve ışık. Bt, Peygamberlerin gönderildi kendileri [Allah] yargıç Yahudiler gibi haham ibadeti başlatır ve ustalar, ne yapılmıştır, Allah'ın kitap . . . Kim, yargıç göre Allah gösterdi, bu imansızlar".


Muhammed başarısız ana test gerçek Peygamber, Tanrı için doğru peygamber küstahlıktan. Muhammed söz yanlış bilgiler de, şase, düz ve güneş bir çamurlu yay. Muhammed de hakkında kullandığını son tarih gibi veriler dev bir duvar, demir ve pirinç uzak tutmak için kuzey invaders. Muhammed tekrar söz hakkında kullandığını Tevrat, diğer İbrani Peygamberleri, ve İncil ve İsa.


Muhammed yazdı, ".. . . ve biz Davut verdi bir kitap." Kral Davut yazdı. Peygamber Kitap, Birbirinize mezmurlar. Bu Tanrı yaratıcı kitap, Birbirinize mezmurlar. Ahid olarak Tanrı'nın Oğlu (etti.İzleyicileriyle Özdeşleşen 1:7) ve bu Ahid olurdu çarmıha genel (Birbirinize mezmurlar 22:14-18). Ama bu her iki le çelişkilidir Muhammed'in Enbiya Suresi hangi devletler, Tanrı yoktur ve Oğlu İsa'Nın Mesihçi, çarmıha. Muhammed'in Enbiya Suresi de aykırıdır ve birçok İbranice Le de gelmiş, Müjde, İsa. Nasıl Muhammed talep önceki yazılar, onunla birlikte İslam? Nasıl Muhammed talep "yargıç göre Tanrı, (zaten)?"


Gerçek Hıristiyanlar ve okuma Tevrat, Musa ve yazıları, İbranice Peygamberler ile yazıları, Yeni Antlaşma Yazılar, çünkü açıkça bakınız Musa ve diğer İbranice Peygamberler tahmin gelen İsa, Ahid ve yeni bir antlaşma için tüm mantığın. Bu nedenle Havari Paul (Bir İsrailli, Benyamin oymağından):

" . . . yol adı sapkınlığı, ben, Tanrı, benim atalarım, müminlerin her şey, yazılı Hukuk [Musa] ve peygamberler".


Farkli olarak, Müslümanlar yapmayın ve yazıları, Musa ve peygamberler, Zariyat Suresi, çünkü önceki vahiylerin, harmony, Yasin Suresi. Müslümanlar inanamıyorum her şey yazılı yasa Musa ve diğer İbranice Peygamberler çünkü çelişkilidir ve buna karşı birçok öğretileri, Yasin Suresi.

Ancak çoğu Müslümanlar yanlışlıkla inanıyorum. Enbiya Suresi girişlerle ilgili ve uygun önceki vahiylerin,Musa, Peygamberleri ve İsa.


Bu sözde sızdırmazlık peygamberlerin [son ve en büyük, tüm peygamberler] yapılır ezgilerle yok bulgular, ne de herhangi bir söz yeryüzünde peygamberlik sözlerini küçümsemeyin ve eski peygamberler de bitti. Nasıl Muhammed, en büyük, tüm peygamberler, orada taşkın doğaüstü bir eleman, bakanlığı? Nasıl Muhammed harika bir peygamber, Enbiya Suresi, Bunca vefasızlık ettiğiniz RAB aykırıdır, eski peygamberler? Nasıl Muhammed, büyük peygamberlerin o söz hakkında kullandığını son tarihsel olaylar ve sürekli olarak toprak düz? Nasıl Muhammed, büyük peygamberlerin, sürekli kırılma ve tezada düşen kendi Enbiya Suresi'anic Hukuk yanı sıra, buyruklarına, Tanrı, önceki yazılar, Tevrat ve İncil?


Eğer Enbiya Suresi gerçekten Tanrı'nın ardından nasıl mutlak galiptir,'in görümlerini gören, All-Wise Tanrı tarafından yanlışlıkla veya riskini azaltabilirsiniz, tarihi geçmiş mi? İncilde Geçen Ünlü Yok Peygamber, şimdiye kadar yapılan yanlış küstahlıktan gibi Muhammed'bitti ama hala kurucusu bir din, modern bir gün müşterilerinden, bir milyar insan.


Peygamber İsa tam anlamıyla icra yüzlerce peygamberlik sözlerini küçümsemeyin, Yasa Musa ve İbranice Peygamberler yaptığı lifetime. Muhammed ve diğer tüm kurucuları, dünya dinler, talep, yerine ayrıntılı tahmini le kayıtlı yüzlerce yıl önce hayatlarını. Muhammed, Buda heykelini barındıran ve diğer kurucuları, dünyanın dinler, talep, gerçekleştirilen herhangi bir çürütülemez mucizeler, ne de mucize ayrıntılı tahmini peygamberlik sözlerini küçümsemeyin. Nasıl Muhammed, conta, tüm önceki peygamberler? Nasıl İslam, Budhism, Hinduizm, Şintoizm vb., gerçek dinler mi? Eğer bu dinler gerçekten gerçek dinler sonra olsaydı, bazı büyük gerçekleştirdiği kanıt ve iddia. Bu İncilde geçen ünlü keşişle tanıştığı yerdir, Musa, İsa ve diğer elçiler ve peygamberler (İncil) pek çok büyük mucize, mucizeler ayrıntılı tahmini Peygamberlikte bulunansa insanların ruhça gelişmesi yerine, İncilde geçen ünlü keşişle tanıştığı yerdir, Tek Gerçek Din tüm dinler, bu dünya. Başka hangi din, talep ve kurucuları birçok büyük mucizeler pek çok mucizeler ayrıntılı tahmini peygamberlikte bulunan?

İncil, ERKEN HIRISTIYAN YAZARLAR, VE ERKEN YAHUDI VE PAGAN YAZARLAR BÜTÜN OLARAK, İSA'NIN OĞLU, TANRI'NIN ÇARMIHA GERILDIĞI

Yeni Ahit Yazılar ilan sürekli İsa'nın oğlu, Tanrı'nın çarmıha gerildiği (Luke 24:1-7/Mat

27:50,51/Mark15:37-39).


Yahudi Kaynatarak pişirilmiş şehriyenin ilk kesin kaydına, bize bazı ilginç corroborative geçmiş bilgileri İsa hakkında ve Hıristiyanlığın doğuşu. Aşağıdaki alıntı tarafından yazılmış Yahudiler için Hıristiyanlık bazı süresi

70-200AD:

"Onlar bağlı Yeshua [İsa], Şabat Günü Fısıh Bayramı'nda. Ancak kırk gün önce bir herald gitti. Onun (ağlama), "Yeshua, çekirdekleri çıkarılmış çünkü kovmuş büyü ve baştan çıkardı İsrail ve led onları Tanrı'dan. Herkesin kanıt onun adına gerektiğini ileri onu savunacak.", ancak, hiçbir olumlu ona bulundu, o asılmış, Şabat, Fısıh Bayramı." Kildani Kaynatarak pişirilmiş şehriyenin ilk kesin kaydına, Yüksek Kurul'un 43a.


Bu antik Yahudi Deriden yapılma sayfalarında yazı da onaylar, İsa asılmış (işbu Yeni Ahit hesabı, bağlı bir çapraz), Fısıh Bayramı. Verilen bilgiler bu antik Non- Hıristiyan Yahudi yazı şaşırtıcı rastlıyor ve Yeni Ahit Müjde Anlatımı hangi devletler, İsa'nın çarmıha gerildiği, Bayramı Fısıh Bayramı. Uyari ayrıca Yahudiler İsa reddetti ve Ahid kabul yapılan bazı belirgin mucizeler. Başka neden onlar arama İsa "Onlar azâbı görünce:?" Bunlar gizlemek için geçmiş aslında İsa'nın gerçekten yapılan mucizeler. Tüm bunlar, çok anlaşmazlığı, kaynak, güç.


Hiçbir Yahudi veya Pagan yazıları, ilk iki yüzyıl, inkar yapılan İsa mucizeler. Ne Yahudiler Etidir yazma her şey ilk birkaç yüzyılda disprove İsa' ölüm ve diriliş günü. Hiçbir söz, ilk birkaç yüzyıl olduğunu belirterek, İsa'nın çevresinde paraded Kudüs için bakınız. Vardı da imanlı Yahudiler bu tür kanıtlar, şüphesiz onlar da müjdeleyen her yerde!


Roma tarihçi Tacitus yazdı: "Mesih, altında yürütülür Pontius Pilatus'un krallığının kalma Tiberius." Bu mükemmel uyumlu, Yeni Ahit Müjde Anlatımı, Hıristiyan İncil.


Başka bir roman yazarı Flegon yazdı "eclipse, zaman kalma Tiberius Sezar'ın saltanatı, İsa da çarmıha gerildim". Flegon yanar mansiyon, "büyük bir deprem daha gerçekleşti".


Bu Pagan Tarihçi Thallus kabul yılı M.S. 52, sadece yaklaşık 20 yıl sonra, ölüm, Mesih'in, "karanlık hangi birlikte nunla böyle alay ettikten sonra kaftanı üzerinden çıkarıp, Mesih". Thallus söner, yazma, sadece bir rastlantı, bir doğal güneş eclipse had oluştu. nunla böyle alay ettikten, İsa, Mesih olarak adlandırılan.


Non Christian Pagan yazıları konusunda birinci yüzyılın Yeni Ahit Müjde Röportaj:

Matthew 27:45,50,51 "Şu an altıncı saat [Öğle 12] dokuzuncu saat [3:00] orada karanlık tüm kara. . . . Ve İsa, yüksek sesle bir kez daha, ve getirdikleri, ruhu. Ardından, zevktir, peçe, tapınak yırtılmış iki üst alt; ve şase quaked, kayalar, split".


Bu karanlık 12 Öğlen 3:00 pm öğleden sonra çok harika bir erken Pagan yazarlar, Thallus ve Flegon, açıklamak gibi bir doğal güneş eclipse. Ama bu nasıl bir doğal güneş eclipse bu oluştu. Bayramı Fısıh, bir zaman orada tam bir ay? Bu mümkün değilse, bir güneş eclipse oluşabilir, tam bir ay. Bu nedenle bu karanlık, kara, bir doğaüstü, oldukça fazla bir doğal olay!!

Flegon de ifadeleri "büyük bir deprem daha gerçekleşti." Müjdesi anlatımı, Havari Matthew "şase quaked, kayalar, split", Peygamber İsa öldü. Sadece çok büyük bir deprem neden kayalar split!! Bu tarihsel kanıt olmayan Hıristiyan kaynakları size dünya yeterli corroborative kanıtı olduğunu, Peygamber İsa gerçekten çarmıha Roma Valisi Pontius Pilatus ve erken birinci yüzyılın Müjde, İsa'nın inanılmaz derecede hassas.


Başka bir Pagan elyazması i̇fadeleri, yürütme, İsa. Bu elyazması tarafından yazılmış Mara bar

Serapion hangi tarihler, ilk yüzyıl reklam:

"Ne avantajı, Yahudiler kazanç yürütürken, Kral? Bu sadece onların krallık kaldırdı." ilk yüzyıl Yahudi Tarihçi


Josephus de kaydeder, yürütme, İsa. Bu kayıt, kayda değer

Çünkü Josephus'a Christian:

".. . . orada bilge bir adam, İsa'nın adı . . . Pilatus kınadı onu çarmıha ve die".


Çok inanıyorum, Josephus olabilir değiştirilmiş, yaşayan Yunan çeviriler. Ama biri sabit, çeşitliliğin antik bir çeviri, yazıları, Josephus bu antik Arapça yazmasını hangi durumlar:

"İsa . . . bir bilge ve erdemlidir adamın kendisinden pek çok farklı milletler. O çarmıha gerilmiş, Pontius Pilatus, ama onun öğrencileri olarak, üç gün sonra, onlara göründü. . . İsa, Mesihçi kime peygamberler vardı, eve."


Herhangi bir tarafsız tarihçi kalmadan doğru bilgi, kurallar, kanıtları, tarihsel doğruluk,

Geçmiş Olaylar, reddetme, aslında, İsa Mesih gerçekten çarmıha altındaki Pontius Pilatus olduğunu ve gerçekten bir deprem ve güneş eclipse beraberindeki ölümü. Yoksa, daha çok görgü tanığının ifadeleri, Yeni Ahit Müjde Anlatımı, İsa' ölüm yazarak doğruluk İncilde geçen ünlü hesap. Yazarak nunla böyle alay ettikten, Peygamber İsa, eşdeğer inkar Pontius Pilatus, Roma Valisi, Yahudiye, ömür boyu, İsa, veya eşdeğer inkar Romalılar gerçekten yok Tapınağı, Kudüs, 70 AD.


Nasıl Muhammed veya diğer herhangi bir dini lideri reddetme, tarihsel doğruluk nunla böyle alay ettikten ve İsa tüm bu dizi tarihsel kanıtlar teyit İncilde Geçen Ünlü Metin? Nasıl inkar Muhammed, İsa denilen Tanrı'nın Oğlu mu? Nasıl dünya kabul İslam'a gerçek din, Tanrı, Zariyat Suresi sürekli reddediyor çok kanıtlanmış bir geçmiş aslında? Ve nasıl dünya kabul edecek bir peygamber olduğunu bildirmektedir. Önceki vahiylerin, İbranice ve Yunanca Yazılar da Tanrı'dan ama sonra söner, çelişkilidir ve yazarak bir çok içerik bu önceki vahiylerin? Başka bir dünya din can ile karşılaştırın • Öğrencilere fikirlerini sorun yaratıcı yazılar, orijinal birinci yüzyılın nu tanımanın güzel kokusunu aracılığımızla Hıristiyan inancının!!

Elçiler, İsa, Ahid vermiş, dünya, en büyük fuar, bir gerçek, din, dünya, hiç sesi duyulur. Başka bir dünya, din, talep, yeryüzünde kanıtlar pek çok İncil le yazılı yüzlerce yıl önce de gelmiş, doğaüstü healings ve mucizeler, multitiudes, görgü tanıkları ve çok tarihi ve arkeolojik kanıtlar geri.


Dünyanın düşünür, Hıristiyan inancının gibi gösterilir, Zorbalık, Katolik ve Protestan Mezheplerini. Ancak, gerçek Hıristiyan inancının, orijinal elçiler kullanmadım, kolları veya terör taktiklerini, aşağıdaki. Gerçek bir Hıristiyan inancının, İncilde geçen ünlü yazıları, ilk yüzyıl elçiler, İsa. Bu yazıları hiç mansiyon geçiriyordum diğer dinler, ne de namazlarını, saints, ne çok seni gücendiren doktrinler eklenmiş Christian Cinsleri ve Metni Yazdır, yüzyıllar boyunca.


Gerçek bir Hıristiyan inanç, Iman nu tanımanın güzel kokusunu aracılığımızla birinci yüzyıl Hıristiyanlar. Bulmak için bilgi, Gerçek ilk yüzyıl Hıristiyan inancının lütfen okuyun kitap, "Rock, Vahiy".


Daha fazla makale için Ücretsiz KİTAPLAR İÇİN Video Öğretmenleri için YOUTUBE KANALİZASINA abone olun


18 views0 comments

Recent Posts

See All

C O N T A C T

© 2016 | GLOBAL IMPACT MINISTRIES