Melekler, özür dileyerek günah mı? Göçü 23:21

'Aşağıdaki makaleler Google Çevirmen tarafından İngilizce'den Türkçe'ye çevrildi. Özgün İngilizce makalelerinin mükemmel bir çevirisi olmadığını özür dileriz. '

"Oyundur, ben senden önce bir melek gönderecek, koruyucu, yol boyunca, ve size, bu ben de hazır. , koruyucu ondan önce sözünü ses; kafa tutarcasına doğru, onu, başkaldırısı, bu adı ona." Göçü 23:21


İbranice Yazılar olduğunu kanıtlamak, Tanrı bahçesinin kâhinler, bakanı, göklerde çok daha transcendent seviyesi herhangi bir insan papaz kim yaptı.


Eski Ahit Konut ve tapınak bir kopyası konutu ve sunağı cennet. Örneğin, İbraniler 8:5: "hizmet, bir kutsal bir kopyası ve gölge, ne gökte (NIV)".


Vahiy 11:19, "Ve Tanrı'nın Tapınağı'nın açılmış gökte, ve orada gördüğümüz onun tapınağı, sandığı, ahit".


Vahiy 15:5 "bu baktım ve cennet tapınağı, Levha Sandığı'nın bulunduğu konutun açıldı".


Yeşaya 6:6, "Sonra seraphim uçakla bana canlı bir kömür, sol, hangi vardı, maşa, SUNAK. Ile dokunulduğunda o benim ağız ve dedi, Bakın, bu dokundu dudakların; Suç, DEPLASMAN VE GÜNAH IÇIN ATONED".


Bu bir yadsınamaz aslında bu bahçesinin, hizmet eden bazı tür kâhin mintanı şekilde bir SUNAĞI CENNETI Yeşaya 6:6, yetkilisi, "cezasını çekecek günah" ve "suç." Bu nedenle, mantıksal, angel, Küçümseyerek 23:21 de "af günah", ikinci bir Tanrı Kişi olduğu iddia edilen bir Üçleme.


Daha fazla makale için

Ücretsiz KİTAPLAR İÇİN Video Öğretmenleri için YOUTUBE KANALİZASINA abone olun


11 views0 comments

Recent Posts

See All